Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: R50X  (Posjeta: 171190 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #180 : 04 Rujan, 2008, 23:39:07 »
Odlicna stvar-sutra idem na narudzbu spuha-meni je dovoljno ovo sto sam vidio ma snimci-mislio sam ici na rjesenje koje je Giz rjesio ali ovo je daleko povoljnije a ni ne treba mi nista vise-skut sasvim fino nabija do 70 kmh,i ja s tim prezadovoljan :notworthy: :notworthy:

A ako opet bude trosio previse-e onda idemo na race izvedbu !!!

E da,jos jedno pitanje:

Ako vasi idu na 9500okr 78kmh a ja na 8000 idem 70kmh a na 8300 75kmh(naravno nizbrdo) :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Pa koliko bi ja po toj logici trebao ici na 9500 okr- cca 90kmh ??? ???
« Zadnja izmjena: 04 Rujan, 2008, 23:46:51 JetFighter »
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #181 : 05 Rujan, 2008, 00:06:52 »
Malo manje od toga..

Fora je što postoje 3 finalna prijenosa ili ti diferencijala. 1:11, 1:12 i 1:14....

Taj 1:14 imam ja i taj je najsporiji i najgori... Da mi se ikako dokopati ovog 1:12 bio bi sretan čovjek no u servisu me lik blijedo gleda...
Da kao, kaj ti je to?
Žalosno no istinito... Ručicu kočnice čekam več 3 tjedna, bolcnu novu ču dobiti nikada... Jer" Čisto sumnjam da če mi to poslati ovi iz Umaga"....

Ma joj... Izgleda da ču si sam naručiti sekundar izvana i biti sretan čovjek. :icon_thumright:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #182 : 05 Rujan, 2008, 00:17:18 »
Iso pa po tome ja bi sa kitom to trebao natjerati na 12000 i gaziti nekih 110-120 ???

A to mi ne treba,ja zadovoljan i sa ovim technigasom-eventualno cu probati kemijati sa rolicama i oprugama da mu jos dotjeram start i ola la-i pojedini kitovi ce imati sta za raditi samnom !!! ??? ???

E sad pogotovo ne zalim sto sam se odlucio na TGB !!!
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: R50X
« Odgovori #183 : 05 Rujan, 2008, 00:38:04 »
lik ...malo ti previse ocekujes ....ne gleda se to tako... 12000 rpm i odma 120 ....to bi isto bilo kosto bi ja stavio rolne 3 grama sad i motor se vrtio 13000rpm i prico ide 130 :D ne ide to bas tako ..i nema sanse da ces neke motore koji imaju kit ...ostavljat iza sebe...jedino ako taj sto ima kit ...ima tako lose ustelovan skuter da je to nemoguce....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: R50X
« Odgovori #184 : 05 Rujan, 2008, 13:39:34 »
Malo manje od toga..
Da kao, kaj ti je to?
Žalosno no istinito... Ručicu kočnice čekam več 3 tjedna, bolcnu novu ču dobiti nikada... Jer" Čisto sumnjam da če mi to poslati ovi iz Umaga"....

Ma joj... Izgleda da ču si sam naručiti sekundar izvana i biti sretan čovjek. :icon_thumright:

Tako i ja,samo čekam čitavu kočnicu(s onim "crijevom i posudicom" već skoro 4 tjedna :angry9: )
Stvarno im je dobava dijelova jedna :nono:

Sorry na OT :toothy3:

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #185 : 05 Rujan, 2008, 16:03:40 »
lik ...malo ti previse ocekujes ....ne gleda se to tako... 12000 rpm i odma 120 ....to bi isto bilo kosto bi ja stavio rolne 3 grama sad i motor se vrtio 13000rpm i prico ide 130 :D ne ide to bas tako ..i nema sanse da ces neke motore koji imaju kit ...ostavljat iza sebe...jedino ako taj sto ima kit ...ima tako lose ustelovan skuter da je to nemoguce....

Tuzlak ne lupaj - nisi promislio a lupio si ko grom iz vedra neba sa tim rolicama od 3gr !!!

Situacija koju ti predstavljas ne radi sa skupljenim variom (prednjim) do kraja tako da ti ta teorija ne drzi vodu ni do ja..

A ja pricam o variomatu koji je vec na 7000 skupljen do kraja na 50kmh-pa ga digne do 8000 i ide 70 !!!

Ako ti se da racunati iako nije 100% preciznost broja okr. skontaj koliko bi trebao dobiti do 12000 ako je sa 7000 na 8000 okr  10Kmh !!!

Jesam nov ali nisam toliko gl. da neznam, o cemu sam pisao !!!

P.S. I nisam niti spomenuo da bi ostavio nekoga sa kitom nego da bi imao solidnu konkurenciju u odnosu na 100% !!1

Hajd u nastavku malo procitaj skontaj pa pisi : 

Ima stra izreka - a vjerujem da je vecina ovdje podrzava :

PRIJE STAVLJANJA JEZIKA U POGON UKLJUCI MOZAK !!!
« Zadnja izmjena: 05 Rujan, 2008, 16:07:02 JetFighter »
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: R50X
« Odgovori #186 : 05 Rujan, 2008, 16:14:33 »
pa ti lupetas...i da kit stavis nebi isao 120

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: R50X
« Odgovori #187 : 05 Rujan, 2008, 16:48:15 »
javi ako budes prodavao kit, ja sam jucer pitao jel trofy, a nisam napisao da bi uzeo ako budes prodavao
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: R50X
« Odgovori #188 : 05 Rujan, 2008, 17:29:19 »
lik ...malo ti previse ocekujes ....ne gleda se to tako... 12000 rpm i odma 120 ....to bi isto bilo kosto bi ja stavio rolne 3 grama sad i motor se vrtio 13000rpm i prico ide 130 :D ne ide to bas tako ..i nema sanse da ces neke motore koji imaju kit ...ostavljat iza sebe...jedino ako taj sto ima kit ...ima tako lose ustelovan skuter da je to nemoguce....

Tuzlak ne lupaj - nisi promislio a lupio si ko grom iz vedra neba sa tim rolicama od 3gr !!!

Situacija koju ti predstavljas ne radi sa skupljenim variom (prednjim) do kraja tako da ti ta teorija ne drzi vodu ni do ja..

A ja pricam o variomatu koji je vec na 7000 skupljen do kraja na 50kmh-pa ga digne do 8000 i ide 70 !!!

Ako ti se da racunati iako nije 100% preciznost broja okr. skontaj koliko bi trebao dobiti do 12000 ako je sa 7000 na 8000 okr  10Kmh !!!

Jesam nov ali nisam toliko gl. da neznam, o cemu sam pisao !!!

P.S. I nisam niti spomenuo da bi ostavio nekoga sa kitom nego da bi imao solidnu konkurenciju u odnosu na 100% !!1

Hajd u nastavku malo procitaj skontaj pa pisi : 

Ima stra izreka - a vjerujem da je vecina ovdje podrzava :

PRIJE STAVLJANJA JEZIKA U POGON UKLJUCI MOZAK !!!
pa dobro ti rece gigo ,ti lupetas a ne ja ...po tvojoj teoriji taj tvoj skuter navuce od 7000-8000 10 km/h brzine ..i ti sad mislis da ce svakih 1000 rpm navuc jos po 10 km/h brzine....tako da prije da ti lupetas a ne ja..necu da idme previse off i kvarim temu...tako da pozz od mene...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: R50X
« Odgovori #189 : 05 Rujan, 2008, 18:53:49 »
To jetfighter: jesi li ti za taj tehnigas trazio pod aprilia skuterom, onaj morini masina , jer vidim nema za 303r(corona), nista osim jednog leo vincea, i sta mislis jeli bolji laser xpro ili tehnigas za skut? jer cuo sam dosta dobrih stvari o laseru
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #190 : 05 Rujan, 2008, 19:55:01 »
pa ti lupetas...i da kit stavis nebi isao 120

Kolega ima runnera kao kod tebe-ima kit i drugi spuh i po cajgeru ide 135 !!!

Ne napamet nego provjereno !!!  - neznam na koji nacin ali IDE !!!

I jos nesto- u postu sam rekao "po toj logici" !!!

Rossi ako se prijenosni omjer vise ne mjenja kad variator odradi svoje-a odradi do kraja-i ako nakon toga od bilo kojeg do bilo kojeg broja okretaja navuce odredjenu brzinu onda ce i u nastavku za isti porast broja okretaja imati i isti porast brzine !!!  O 2T bas i neznam puno ali o prijenosnim omjerima,reduktorima i prijenosnicima malo previse !!!

I ja odustajem da ne kvarim majstoru temu : I izvinjavam se svima kojima je ovo bilo davljenje !


A da prekinemo ovo pa da kazemo da se nesto i radilo-a giz je vec pozvao na zajednicke radove :

Dok se pripremam za mehanicki dio evo malo dijela oko izgleda !!!

Krep trakom (traka za zastitu pri krecenju,farbanju itd.) sam zastitio masku oko zmigavaca,jer sam se odlucio na sprej za zatamnjivanje umjesto folije jer mi je lakse raditi i u 3 prelaza (u mom slucaju zadovoljavajuce) sa pauzama oko 10 min prespricao zmigavce !

I to je to sto sam dobio !

Onace sprej sam platio 35 Kn-ili 8KM u BiH - blize mi je bilo za kupit tamo !
« Zadnja izmjena: 05 Rujan, 2008, 22:58:08 JetFighter »
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: R50X
« Odgovori #191 : 06 Rujan, 2008, 16:11:50 »
pa ti lupetas...i da kit stavis nebi isao 120
Kolega ima runnera kao kod tebe-ima kit i drugi spuh i po cajgeru ide 135 !!!

Ne napamet nego provjereno !!!  - neznam na koji nacin ali IDE !!!

135...pa to bi trebo da bude neki full naturpijan miderace ili cak high end....stim da bi moro imat ulozeno na skuteru nekih 2000-3000eura....

Valentino Rossi 46!!!!!

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #192 : 06 Rujan, 2008, 17:45:07 »
pa ti lupetas...i da kit stavis nebi isao 120
Kolega ima runnera kao kod tebe-ima kit i drugi spuh i po cajgeru ide 135 !!!

Ne napamet nego provjereno !!!  - neznam na koji nacin ali IDE !!!

135...pa to bi trebo da bude neki full naturpijan miderace ili cak high end....stim da bi moro imat ulozeno na skuteru nekih 2000-3000eura....





nebitna stvar !!!

Giz cime si radio zadnje svjetlo-tj. cime si farbao onaj sjajni dio oko leca ?

Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline Toyota Jarun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • MojSetup: Serijski....
Odg: R50X
« Odgovori #193 : 06 Rujan, 2008, 18:39:56 »
pa ti lupetas...i da kit stavis nebi isao 120

Kolega ima runnera kao kod tebe-ima kit i drugi spuh i po cajgeru ide 135 !!!

Ne napamet nego provjereno !!!  - neznam na koji nacin ali IDE !!!

I jos nesto- u postu sam rekao "po toj logici" !!!

Rossi ako se prijenosni omjer vise ne mjenja kad variator odradi svoje-a odradi do kraja-i ako nakon toga od bilo kojeg do bilo kojeg broja okretaja navuce odredjenu brzinu onda ce i u nastavku za isti porast broja okretaja imati i isti porast brzine !!!  O 2T bas i neznam puno ali o prijenosnim omjerima,reduktorima i prijenosnicima malo previse !!!

I ja odustajem da ne kvarim majstoru temu : I izvinjavam se svima kojima je ovo bilo davljenje !


A da prekinemo ovo pa da kazemo da se nesto i radilo-a giz je vec pozvao na zajednicke radove :

Dok se pripremam za mehanicki dio evo malo dijela oko izgleda !!!

Krep trakom (traka za zastitu pri krecenju,farbanju itd.) sam zastitio masku oko zmigavaca,jer sam se odlucio na sprej za zatamnjivanje umjesto folije jer mi je lakse raditi i u 3 prelaza (u mom slucaju zadovoljavajuce) sa pauzama oko 10 min prespricao zmigavce !

I to je to sto sam dobio !

Onace sprej sam platio 35 Kn-ili 8KM u BiH - blize mi je bilo za kupit tamo !



Jet brijem da ti je lijevi zmigavac( desni na slici) malo tamniji nego ovaj desni(odnosno lijevi na slici)....
لا تفعل لغيرك،ما لا تريده أن يفعله الآخرين لك
Ne čini ono sto ne želis da drugi čine tebi

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: R50X
« Odgovori #194 : 06 Rujan, 2008, 19:18:48 »
ma vjerojatno je ovo desno bilo izlozenije suncu pa baca da je tamnije ovo ljevo

Offline MaeroxT

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: os
  • Moj Skuter: R70X
  • MojSetup: TopTrophy
  • MojSpuh: 4u2u1u4
Odg: R50X
« Odgovori #195 : 06 Rujan, 2008, 20:31:43 »

[/quote]
A da prekinemo ovo pa da kazemo da se nesto i radilo-a giz je vec pozvao na zajednicke radove :

Dok se pripremam za mehanicki dio evo malo dijela oko izgleda !!!

Krep trakom (traka za zastitu pri krecenju,farbanju itd.) sam zastitio masku oko zmigavaca,jer sam se odlucio na sprej za zatamnjivanje umjesto folije jer mi je lakse raditi i u 3 prelaza (u mom slucaju zadovoljavajuce) sa pauzama oko 10 min prespricao zmigavce !

I to je to sto sam dobio !

Onace sprej sam platio 35 Kn-ili 8KM u BiH - blize mi je bilo za kupit tamo !
[/quote]

Super mi to izgleda, i ja sam negdje prije gledao taj sprej, ima ga kod nas za 25 kn. Samo, ja sam to mislio iznutra napravit, dakle skinut žmigavac i onda prešpricat s unutarnje strane. Jesam li krivo razumio da si ti to napravio izvana?

Evo malo novih dojmova i zapažanja u vezi mog "projekta".
Danas sam po ovoj žegi malo prčkao po skuteru i došao do ovih saznanja (dakle setup je next r + dizna 68, orig vario):

- hebo speed belt+orig role=oko 75 kmh, spor u startu, nakon 70 loše vibracije i buka iz prijenosa;
- hebo speed belt+7,7 gr= 80-81 kmh,ali mu treba malo duži pravac što mi onda ne znači ništa, bolji start nego gore, ali lošiji od setupa s orig rolama i orig remenom; opet rondanje iz  prijenosa, na 70 kmh je na oko 8000-8300,a li tu opet počinju buka i vibracije;
- hebo speed belt+6,6 role=oko 75 kmh,živahan start,ali opet slabije nego s orig rolama i remenom,top speed na oko 10000, opet ono rondanje prijenosa;
- s lakšim rolama dalje nisam isprobavao, vjerojatno bi odlazio u okretaje bez nekog dobitka;
- budući da su sa orig rolama i remenom(kod mene bando?)start i međuubrzanje stvarno dobri, vratio sam na početni setup i odlučio ga za sada ostaviti; ovako ide 77-78 na oko 9500-10000, 75 ide kad god i brzo postiže, vibracije i dreka prijenosa su nepoznat pojam  :)
- crni polini federi su izgleda nešto mekši nego orig pa sam nakon svega vratio originalne;nisam mogao staviti zelene barem za probu, ako netko ima nekakav savjet kako ih nateže na kvačilo neka kaže, ja sam se patio oko pola sata i odustao;uz to sam primijetio da su osim crnih, koji su iste dužine kao i orig, sve ostale boje koji mm kraće?jel to tako mora biti, ili su mi ipak zabunom poslali druge federe koji ne pašu?

Pitanje za Giza:
Jesi li i kako riješio vibracije i buku iz prijenosa, treba li ovom širem remenu vremena da se razradi i bolje sjedne ili šta?






Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #196 : 06 Rujan, 2008, 21:45:16 »
Jet brijem da ti je lijevi zmigavac( desni na slici) malo tamniji nego ovaj desni(odnosno lijevi na slici)....
[/quote]

Svaka cast majstore-Oko Sokolovo !!! :icon_thumright: :icon_thumright:
Nije bilo sunce u pitanju,zbilja je bio svjetliji,ali sam i to rjesio - sad je Ok ;D

Da sprej sam nanosio izvana jer nema potrebe (sa ovim koji sam ja koristio) ici iznutra jer je namjenjen za vanjsku uporabu -eventualno mozda drugacije izgleda kad se nanese iznutra ali ja sam i sa ovim zadovoljan !!!

Skinuo sam i one dvije naljepnice i sad mi je puno bolje - slike nesto kasnije dok odradim i svjetla !!!

E tu cu i ja ici iznutra kao sto je Giz odradio-samo oko sjenila !!!

Probao sam nesto slicno izvana,ali se opet vidi ono sjajno ako ne gledas direktno u visini svjetla-jeb... ga sto je zastitno odmaknuto daleko od sjenila !!!

M. sad si me zabrinuo sa svojim setupom-cini mi se da se Giz-ov bolje ponasa-on kaze da kod njega nema rupa ni gubitaka-fino vuce od -do !!!
Moram opet malo prelistati temu da se skontam !!!
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: R50X
« Odgovori #197 : 07 Rujan, 2008, 16:55:42 »
Jet brijem da ti je lijevi zmigavac( desni na slici) malo tamniji nego ovaj desni(odnosno lijevi na slici)....

Svaka cast majstore-Oko Sokolovo !!! :icon_thumright: :icon_thumright:
Nije bilo sunce u pitanju,zbilja je bio svjetliji,ali sam i to rjesio - sad je Ok ;D

Da sprej sam nanosio izvana jer nema potrebe (sa ovim koji sam ja koristio) ici iznutra jer je namjenjen za vanjsku uporabu -eventualno mozda drugacije izgleda kad se nanese iznutra ali ja sam i sa ovim zadovoljan !!!

Skinuo sam i one dvije naljepnice i sad mi je puno bolje - slike nesto kasnije dok odradim i svjetla !!!

E tu cu i ja ici iznutra kao sto je Giz odradio-samo oko sjenila !!!

Probao sam nesto slicno izvana,ali se opet vidi ono sjajno ako ne gledas direktno u visini svjetla-jeb... ga sto je zastitno odmaknuto daleko od sjenila !!!

M. sad si me zabrinuo sa svojim setupom-cini mi se da se Giz-ov bolje ponasa-on kaze da kod njega nema rupa ni gubitaka-fino vuce od -do !!!
Moram opet malo prelistati temu da se skontam !!!
[/quote]
Kolko ti je trebalo da skineš one prednje naljepnice ja sam na to izgubio barem 4 sata,poludio sam al sad je bolji.Di ima za kupit taj sprej u zagrebu,i kaj znači farba se samo ono vanjsko?Ali čini mi se malo pretamno jel se vidi kad daješ žmigavac?

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #198 : 07 Rujan, 2008, 17:16:28 »
Ona buka u prijenosu ti je ono što sam i ja imao a to je dolazak remena do samog vrha varia i onda oni zubići na remenu počinju lupati po variu a to je podosta opasno za lagere radilice i samu termo grupu.
Daklem, izbjegavati to svakako!!!
U tom obliku je scoot išao oko 80 po digitali dok je to zapravo bilo oko 75 stvarnih km/h. Trebalo mu je da navrti ali ništa prestrašno tako da prema ovome što ti kažeš, Polini se isplatio svakako.

Rock steady ubrzanje, diže okretaje ko mutav, start je ko metak i međuubrzanje do bola. Ide 72km/h po ravnom, uz opaki brijeg 2 osobe izvuče sa preko 50km/h što je hvale vrijedan rezultat. Kao što rekoh, mogao sam ganjati par km/h više ali onda imam gubitke na svemu ostalome a to mi nije opcija koja bi me zadovoljila.
Da se razumijemo, scoot ne ide na zadnji, ne perem SP180 i takve gluposti ali za stock scoot ide stvarno opasno dobro. Do sad su me skinula 3 ili 4 scoota i to su bili SR50 i dva runnera te Derbi GP ali samo na top speedu i to ne puno, 5/10 km/h nakon opasne šnite, naravno, isto sa spuljom i sitnicama ali na stock termo grupama.  :headbang:

Vozim sad na stock bolcni sa 5.1g rolicama i zericu su prelagane. 5.3 bi bile bolje ali ne postoje tako da se ne brinem previše oko toga.
Scoot ispali i super vuče do 60. Onda malkice prevrti i navuče tih 73 koliko pokaže sat no nije ništa drastično več je sitnica koju ja primječujem nakon toliko vožnje i kemijanja oko scoota.

Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: R50X
« Odgovori #199 : 07 Rujan, 2008, 19:15:24 »
Giz šalješ me tu a nigdje odgovora na moje pitanje,al ajd dobro pitat cu ponovo dakle di u zagrebu ima za kupiti ta folije za žmigavce ili je to bolje posprejati,i dal se vidi kad daješ žmigavac,da ga ne zatamnim bas pun k. i sta mi treba za postavljanje toga.I još nešto gdje mogu nabaviti plave zarulje za kratko i dugo svjetlo,koja je jačina? Hvala!!!!!! :angry9: