Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: R50X  (Posjeta: 170498 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
R50X
« : 24 Lipanj, 2008, 19:31:24 »
Razmišljao sam dali bi otvorio temu ili nebi... do danas...
Opet sam raskopao scooter i stari mi je rekao da sam se oprostio od mozga. Iskreno se nadao da scooter neču rastepsti i napraviti zvijerku kao što sam napravio od auta.
Ma moš mislit!  :toothy12: :toothy9:

Odakle da krenem?  ???

Ajd sa početka... Kupljen prije 2 tjedna... sad več ima 800 na čukicama!  :headbang:
Skinute blokade na 300km, aupuh na putu, kit planiran za sljedeči mjesec.Servisa službenog nikad vidio niti če ikada.Sve sam slažem!  :glasses9: :frajer:

Planiram tu pratiti i postavljati sva pitanja vezana uz ovaj scoot pošto tako nešto u HR ne postoji. Možda olakšam nekome tko če si piknuti ovu vozilicu jer iskreno... vrijedi svake kune!  :icon_thumright:

Par teh. podataka:
Model:          TGB R50X 49cc
Engine:         2-taktaš hlađen zrakom
Carburetor:    Mikuni 13mm
Max. Power:   4.9hp @ 7500rpm
Fuel Tank:      6.5L sa rezervom
Front Brake:   220mm Disk
Rear Brake:    190mm Disk
Front Tire:     130/60-13
Rear Tire:      130/60-13

Motorček ima kombinaciju digitalnih pokazivača i analognog turncelera što mi izgleda jako dobro. Kombinacija boja nije najatraktivnija ali je dovoljna da scoot izdvoji od mnoštva drugih. U vožnji ne zaostaje puno za skupljom konkurencijom po startu iako po top speedu je dosta daleko od konkurencije. Nažalost, ali snaga agregata je tu imala svoje prste.
Sasvim udoban za vožnju, dobro podešen ovjes na samoj granici između naših gradskih cesta i sportskih perfomansi, jako dobre kočnice iako traže "muški" stisak staju odlučno i nakon dugotrajnog forsiranja nizbrdo.

Samo da napomenem. Kompletna prva registracija sa osiguranjem me koštala oko 800kn. Kasnije je manje jer je u cijenu od 800kn uključena i nova prometna i tablice i tako to. :sad1:

Prvo što se radilo na scootu je derestrikcija. Pa da bacim par slikica oko toga i opišem gdje se što nalazi.
Daklem, scoot ima 4 blokade i potrebna je zamjena dizne nakon skidanja svih. Preporučljiv je i auspuh.  :icon_thumright:

1. Slijepo crijevo na auspuhu. Sfleksati i povariti. Jednostavno do bola sa pravim alatom. Mene koštalo 50kn u Isapu.


Naravno da mi vrag nije dao mira pa sam raskopao cijeli auspuh koji iako je reznonatni nije vrijedan takvog imena.
Dio gdje spooh sjeda na glavu cilindra nema nikakvih restrikcija.

Taman prije rezonatne komore ima spoj. Mislio sam da tamo ima nešto. Kad ono.. Nema ništa osim katalizatora.
Pogled od spoja prema glavi motora.

Pogled od spoja prema katalizatoru.

Nažalost, nisam slikao dio kod prigušivača jer nije bilo ničega unutra pa mi nekako nije ni imalo smisla. Uglavnom, nema potrebe to skidati a ako če te i skidati samo če te si zadati veliku glavobolju pošto su šerafi mekani i užasno jako zapečeni. Ja sam svoje stukao do bola da bi na kraju morao fleksati ih dolje. Kao što rekoh, ne to raditi jer stvarno nema potrebe za time!!!

2. CDI kao elektronika motora koja kontrolira paljenje. Nema tu neke nauke. Nalazi se sa strane airboxa, malo lijevo gore ako se gleda airbox a zakačen je za ramu motora gumenom obujmicom. Ako CDI kad se izvadi nema srednji pin onda je derestriktiran i nema potrebe za petljanjem po njemu. Ovako to izgleda kad NEMA blokade na CDIu.


Ukoliko pak IMATE taj pin u sredini onda je potrebno presječi smeđu žicu i izolirati je. To pak ovako onda izgleda.


3. Klasična šajbica pod variomatom. Skinuti vario i maknuti je.

4. Restrikcija na ulazu u airbox. Komad gume zaguran na početak airboxa. Petljanje po tome nosi sa sobom promjenu dizne na veču!!! U suprotnom postoji mogučnost pregrijavanja motora ili eventualno kvara na samom motoru!!!!!

Znači na samom ulazu u taj pipac je ta guma zagurana. Šerafcigerom stisnuti gumu tu di je na ovoj slici sad prazan kvadratić i samo gurnuti prema van.

5. Postoji restriktor i na samom IZLAZU iz frgazera koji smanjuje promjer cijevi koja ulazi u glavu motora na nekih 6mm. Odšerafe se šelne i airbox tako da se fergazer da lakše micati lijevo desno. Malo sile i taj komad gume se izvadi. Kad se pogleda u tu gumu, odmah se vidi di je restrikcija. Skalpelom odrezati i paziti da se ne probije vanjski dio te gume. Crvena strelica!



Nakon skidanja zadnje dvije blokade potrebna je zamjena dizne jer je inače smjesa presiromašna što može dovesti do velikih problema. Dakle, posao prepustiti nekome sa iskutvom jer je potrebno rastaviti cijeli karb i potom ga dobro naštelati. Za eventualne posljedice koje bi mogli imati na svom skutu NE ODGOVARAM. Ovo je samo informativan članak jer smatram da svatko ima pravo imati mogučnost da iskoristi pun potencijal koji ovaj skut ima.
Ja osobno sam dosta kombinirao dizne i probavao koja mu najbolje paše i došao do zaključka da bi to bila dizna 72. S njom ima malo bogatu smjesu koja je pogodna za svakodnevnu vožnju i eventualno za nekakav base auspuh.
Potrošnja mi se nije popela nešto zamjetno. Daklem, oko 3.5-4L na 100km.
Sam top speed meni osobno nije neki. Cajger pokaže 70kmh bez problema iako je mjeren skut na valjcima i pri toj brzini laže nekih 7 - 8 kmh što dovodi do realne brzine od 62 - 63 kmh. Tu brzinu držim sa pola gasa. Zašto neče preko, trenutno neznam. Kad otkrijem, updateati ču topic. Čuo sam za par skutera koji kao idu brže, lako moguče ali kao što rekoh. Ovo se odnosi na moj skuter konkretno!

Tuning, održavanje i sve ostalo!

Kao što spomenuh... U serijskog Lanosa sam nagurao 155HP motor, sportski ovjes, kočnice, gume i popis ide daleeeeko u noć! Stoga.. Ni scoot neče ostati serijski.  :headbang: :icon_thumright:

Pa da počnemo:happy6: :drunken_smilie:

Ono što mene smeta na scootu je odabir boja na prednjem kraju. Krom kao takav mi se tu nikako ne uklapa pa rekoh sam sebi da to barem malo ublažim.
Za mene je styling samo stvar detalja... Masovna farbanja, naljepnice i tako to nikad nisam preferirao ali isto tako nikad nisam o ukusima raspravljao. Što je za mene lijepo, drugome ne mora biti! I ostavimo to na tome...  :hello:

Pacijent dana za Dr.Folijića


Daklem, nabavio sam si foliju za zatamnjivanje farova. Specijalna folija samo za tu primjenu!
Ovako to izgleda.


S njom sam utamnio par detalja da vidim reakcije i da uopče vidim kako če to izgledati. Za sad mi se jako sviđa i planiram napraviti to na svim plastikama. Posebno hvala dečkima sa www.dajfolije.com (nije namjera reklamirati več dati info gdje tako nešto napraviti. Ukoliko smeta, maknuti ču) na obavljenom poslu!  :notworthy:

Evo direktne razlike između lijevog i desnog žmigafca.

Malo povečano.


I još detalj sa strane scoota.
Prije

Poslije


I kako to izgleda kad je gotovo. Ja zadovoljan da odmah napomenem.


E da.. Hvala i ovom dečku na pomoči.. Dobru ispomoč je danas teško nači! Hihihihi...  :laughing7:
Hoy Dinac... inače, član ovog foruma.  :binkybaby: :icon_thumright:


I pacijent broj dva za danas... u pozadini. Sramežljiv je malkice.. Ne uzmite mu to za zlo!  :toothy12:


Tu sam za sad stao.. Dalje čemo polako.



« Zadnja izmjena: 05 Studeni, 2008, 23:05:59 Giz »
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: R50X
« Odgovori #1 : 24 Lipanj, 2008, 20:17:01 »
svaka čast na detaljnom objašnjenju, koji kit i auspuh uzimaš?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: R50X
« Odgovori #2 : 24 Lipanj, 2008, 20:18:29 »
super za ljude koji imaju takav skuter, sve objasnjeno sa slikama.  :icon_thumright:

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: R50X
« Odgovori #3 : 24 Lipanj, 2008, 20:44:37 »
Vrlo lepo -nastavi dalje :icon_thumright:

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: R50X
« Odgovori #4 : 24 Lipanj, 2008, 21:00:17 »
Odličan post.Ako budem skidao blokade(a nadam se da hoću :icon_biggrin:) ovo će mi puno pomoći.Sad imam ja(i svi ostali vlasnici toga skuta ili skutera sa istom mašinom) lijepo,detaljno objašnjeno i potkrijepljeno slikama skidanje blokada. :icon_thumright: :notworthy:  :headbang:
 :falafala: :super: :klanjamose::sign092:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #5 : 24 Lipanj, 2008, 21:02:14 »
Limit na količinu znakova po postu mi neda sve u isti post baciti pa moram ovako!   :drunken_smilie:

Primio sam se drugog posla koji mi je bio bitniji s obzirom da pri visokoj brzini me zezaju zadnji zupčanici. Pregriju se i počnu lupati.  :angry9:
Pa da se riješim tog problema... Iako mi nije jasno zašto scoot nema stock omogučeno hlađenje variomata.  ??? :dontknow: :sad1:

Pacijent 2  :headbang:



Postupak je lagan. Zacrtati gdje, zatočkati, krenuti sa manjim borerom i kasnije proborati sa večim. Nema nauke osim biranja mjesta gdje bušiti. Ja sam se odlučio za sljedeča mjesta.
Zadnja strana dekla

Zadnja vanjska strana dekla

Prednja



I to bi bilo to.
Zašto baš ta mjesta?
Na prednjoj strani uvjetovano okretanjem venta i samom činjenicom da tako usisava zrak u dekl a na zadnjoj uvjetovano kanalima po kojima taj zrak ide van a uz to sve mi hladi i zupčanike finalnog prijenosa. Isprobao za sad nisam, da budem iskren, na dugoj šniti al na kratkoj je stvar ionako ista bilo tih rupa ili ne tako da če impresije malo pričekati.


Pojašnjenje... Zašto su sve pacijenti? Zato što je za mene svaki tuning neki oblik terapije i moja ekipa i ja to zovemo terapijanjem. Otuda je sve i pacijent!  :jerk:

Auspuh je naručen.. uzeo sam ZXa jer ne planiram iči na teško oblik tuninga za sada... Polako, tek uplivavam u te vode pa ču strpljivo se učiti na base kitu.
A kit bi bio Stage6 PRO 70cc AC, za morini mašine... Al to tek sljedeči mjesec ako se sve poklopi kako spada. Uz to i multivar i još par sitnica planiram. No o tome kasnije!  :icon_biggrin:




« Zadnja izmjena: 24 Lipanj, 2008, 21:07:15 Giz »
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: R50X
« Odgovori #6 : 24 Lipanj, 2008, 21:19:00 »
trebao si vece rupe busit jer ovako bash i nema puno razlike ;)

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: R50X
« Odgovori #7 : 24 Lipanj, 2008, 21:30:32 »
trebao si vece rupe busit jer ovako bash i nema puno razlike ;)
Stavi one tvoje slike :icon_thumright:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: R50X
« Odgovori #8 : 24 Lipanj, 2008, 21:50:14 »
je istina je ove rupe nemaju funkciju boljeg ladjenja jer su premale ali dobro jos je serijala pa nije bed..super.volim ovaka objasnjenja sve detaljno ljepo :icon_thumright:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #9 : 25 Lipanj, 2008, 00:03:24 »
Da budem iskren.. Malo me i sram...
Svi boreri koje sam imao za željezo a da su veči od 4ke su bili toliko tupi da jednostavno nisam mogao izbušiti rupe..  :confused5: :laughing7:

Budem sad kroz dan/dva... Samo da kupim pošteni set borera...  :toothy12:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Dinac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 165
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: 330i
  • MojSpuh: serijala :)
Odg: R50X
« Odgovori #10 : 25 Lipanj, 2008, 01:01:06 »

Poslije


E da.. Hvala i ovom dečku na pomoči.. Dobru ispomoč je danas teško nači! Hihihihi...  :laughing7:
Hoy Dinac... inače, član ovog foruma.  :binkybaby: :icon_thumright:


I pacijent broj dva za danas... u pozadini. Sramežljiv je malkice.. Ne uzmite mu to za zlo!  :toothy12:


Tu sam za sad stao.. Dalje čemo polako.



LOOL, da to sam ja :)

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: R50X
« Odgovori #11 : 25 Lipanj, 2008, 02:49:07 »
eo gledaj kak sam ja kod sebe, isto tako uzeo sam prvo i izbusio par malih rupa i onda uzeo rucnu turpiju i turpijaj ;)

to je aluminij lako ide nakon 45 minuta turpijanja bez problema cijeli dekl izbusis ;)

eo kak sam ja:




mislim kroz te tvoje rupe jeeeedva da ista zraka uvuce!!
« Zadnja izmjena: 25 Lipanj, 2008, 02:50:49 vpucko »

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: R50X
« Odgovori #12 : 25 Lipanj, 2008, 09:09:36 »
Da što se tiče rupa moraš veće napraviti, ja sam svoje izbušio sa burgijom 10mm,...

Inače svaka čast do projekta, jako uredno i detaljno objašnjenje a ne neki fušeraj tipa vpucko!  :laughing7: :laughing7:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: R50X
« Odgovori #13 : 25 Lipanj, 2008, 09:13:06 »
 :sign188: :sign188:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline devilldey

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 285
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: K.Gomilica
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 R
  • MojSetup: serijala
Odg: R50X
« Odgovori #14 : 25 Lipanj, 2008, 09:16:25 »
Da budem iskren.. Malo me i sram...
Svi boreri koje sam imao za željezo a da su veči od 4ke su bili toliko tupi da jednostavno nisam mogao izbušiti rupe..  :confused5: :laughing7:

Budem sad kroz dan/dva... Samo da kupim pošteni set borera...  :toothy12:

Da si malo bliže dao bi ti ja burgiju cenera  :laughing7:
SMK Predatori Member

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #15 : 25 Lipanj, 2008, 10:12:46 »
A turpiju imam..  :toothy12:

Niš,budem predveče kad malo zahladi proširio rupe na dovoljnu dimenziju.  :icon_biggrin:

EDIT:
Vrag mi nije dao mira.. Razborao sam sve one rupe, dodao još 10ak na bočne stranice i fino se osjeti sad da zrak struji. Isprobao sad na dužoj ruti i razlika je velika.

Da dodam na popis još jedan dio... Naručio upravo i Multivar zajedno sa auspuhom.  :frajer: :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 25 Lipanj, 2008, 16:28:47 Giz »
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: R50X
« Odgovori #16 : 26 Lipanj, 2008, 19:24:38 »
čini se da će ovo biti jako lijep projekt u kojem su objašnjenja :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline svemirac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: TGB R50X
Odg: R50X
« Odgovori #17 : 28 Lipanj, 2008, 13:30:37 »
A turpiju imam..  :toothy12:

Niš,budem predveče kad malo zahladi proširio rupe na dovoljnu dimenziju.  :icon_biggrin:

EDIT:
Vrag mi nije dao mira.. Razborao sam sve one rupe, dodao još 10ak na bočne stranice i fino se osjeti sad da zrak struji. Isprobao sad na dužoj ruti i razlika je velika.

Da dodam na popis još jedan dio... Naručio upravo i Multivar zajedno sa auspuhom.  :frajer: :icon_biggrin:


bravo majstore odličan post... :headbang: javi kad dovršiš projekt,da i ja krenem u nešto slično. :icon_thumright:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #18 : 29 Lipanj, 2008, 01:22:33 »
Ewo par slikica večeras sa NSBa. Nisu pro kvalitete ali se daju pogledati....  :laughing7:







Vlasnik vozila:



I vlasnica:



A dok smo bili tamo... Poslikali smo i od Dinca scoot.  :headbang:










EDIT:
Naručio sam si i set dizna za štelanje carba... 50-72 veličine.  :headbang:


EDIT 1:

Stigla prva pošiljka... Nisam još smontirao, malo je prevruče... to če pričekati do naveče a onda če biti update 2.  :headbang:
Daklem:





Naručeno sa cilinder.si!
Stiglo na vrijeme i kako je bilo dogovoreno. Sad čekam variomat u petak i set rolica za štelanje. Od dizna sam odustao. To ču uzeti sa 19mm karbom i kitom kasnije.
Iako, nisu mi poslali papir od mervera tako da sam platio carinu a merver nisam dobio...  to moram s njima još riješiti jer me sve koštalo 18% više nego što je trebalo njihovom greškom. Nadam se da če se situacija riješiti na obostrano zadovoljstvo.
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2008, 15:28:21 Giz »
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Dinac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 165
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: 330i
  • MojSpuh: serijala :)
Odg: R50X
« Odgovori #19 : 02 Srpanj, 2008, 15:55:53 »
hihi, boleti kita :) doletim kasnije  na montazu, mozda i meni pripasemo  :laughing1: