Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: R50X  (Posjeta: 171721 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: R50X
« Odgovori #140 : 28 Kolovoz, 2008, 22:22:24 »
ak ko bude uskoro narucivao s www.scooter-prosports.com  ,nek mi se javi cjene mi se jako jako sviđaju  :headbang: :headbang:

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #141 : 28 Kolovoz, 2008, 22:30:16 »
aj vas dvoje koju sliku bacite i popratite svoje projekte u ovaj topic tako da se tu nalazi SVE o našem scootu....

Kaj kažete na to?

Nije problem mada ja neznam sto bi mogao postaviti i reci o skracivanju caurice varia za 0.5mm da mi remen izadje skroz do ruba !!!

E uskoro idem na zatamnjivanje zmigavaca i zadnjeg svjetla-pa cu sve polako poslikati i postaviti-a zatamnjivanje ide uz pomoca spreja-pa vjerujem da ce to nekoga i zanimati !!!





A sto se tice one stranice-cijene su ludnica-samo da ne ureknemo :laughing7: :laughing7: pa da se ne promijeni nesto s tim !!!

A jednostavniju i bolju stranicu za soping nisam vidio !!! E sve im je na svom mjestu-ipak Svabo je Svabo !!! :icon_tongue: :icon_tongue:
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline MaeroxT

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: os
  • Moj Skuter: R70X
  • MojSetup: TopTrophy
  • MojSpuh: 4u2u1u4
Odg: R50X
« Odgovori #142 : 28 Kolovoz, 2008, 22:36:06 »
Giz, baš sam te mislio upitati bi li se ljutio ako se utrpam s kojom sličicom i komentarom u tvoju temu, bolje je da sve bude na jednom mjestu, ionako je nekih tema vezanih baš za tgb malo, pa da se ne rasipamo (ja sav info kupim s njemačkog pegasus foruma). Nadam se da bi prve fotke mogle osvanuti već idući tjedan.

dino_sk, ja sam za sada ispucao, možda kroz mjesec-dva bude opet...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: R50X
« Odgovori #143 : 28 Kolovoz, 2008, 22:46:28 »
dino_sk, ja sam za sada ispucao, možda kroz mjesec-dva bude opet...
ja sad lud kad sam vidio cjene ,mislio multivar uzimat al poslje ovog nema sanse ,cekam sljedeci buy i trophy je moj :D:D

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #144 : 28 Kolovoz, 2008, 22:47:25 »
I ja sam u planu nesto raspalit za koji mjesec dva-planiram raditi preko zime da sve bude na svom mjestu do sljedece sezone !!!

P.S. Jel mi netko moze objasniti cemu sluzi ona Boost boca-i jel se dobija sta s time na serijali !!!-a i nije joj neka cijena a bila bi fin dodatak na izgledu skutera !!!

Something like NOS  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :laughing7:
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #145 : 29 Kolovoz, 2008, 16:06:01 »
Kao što sam rekao neki dan ali nisam do danas to ispunio...
Opet novi dodatak projektu.  :headbang: :hello:

Pošto sam picajzla da sve mora na scootu raditi savršeno, tako sam se jedno popodne primio posla sa zadnjom stranom scoota...
Mučilo me zadnje svjetlo... Konkretno.. Krepala mi je žarulja pozicije... I kad sam to radio, modificirao sam i izbacivač sjedala tako da više ne zapinje.  :icon_thumright:
PS
Inače sam fan poze "s guza".  :laughing7:

The pacijent


Spojen na aparate i čeka transplantaciju... Loše mu se pisalo u ovom trenutku...  :icon_biggrin:

Kad sam skinuo kompletne plastike i došao do zadnjeg svjetla zajedno sa lampicom za poziciju je prosvjetlila još jedna LEDica u mojoj glavi...
Ideja je rođena...  :laughing7:

Kako od nezanimljivog i dosadnog zadnjeg svjetla napraviti nešto što če se meni dopasti?

Lako!  :icon_thumright:

Uz malo spreja, pik trake i puno volje...  :icon_tongue:

Pacijent dva.... Od tri!  :happy6:


Pola sata kasnije pacijent je spreman za operaciju...


Dok su roditelji mladog svjetla čekali i strepili ispred operacijske dvorane, rodila se još jedna ideja kako poboljšati kvalitetu života tom istom svjetlu...
Roditelji su pristali na modifikaciju...  :toothy12:

Pacijent broj 3....  :binkybaby:


I priprema za drugu operaciju... Sestra plavuša je do tada "zagrijavala" doktora...



Pa mu se ruka malo tresla i podrhtavala od uzbuđenja pred operaciju... Naravno, i sestra je tu imala svoje prste...  :toothy9:
No nema veze... Stiglo se i trečeg pacijenta pripremiti za operaciju.  :headbang:


Za to vrijeme... Dok su se sestra i doktor zagrijavali, stručni team je završio sa prvom operacijom....
Pacijent je preživio nakon mukotrpne operaciju u kojoj je team dao sve od sebe....  :laughing11:


Taman tako nekako i drugi operacioni team svršava sa svojim poslom... Rezultat je tu. Roditelji presretni...
Ostale su samo još neke pretrage...  :icon_thumright:


I prije odlaska zadnja slika...



Stručni teamovi su dakako, tugovali, kad je svjetlo otišao iz bolnice i prije nego se izgubio u nedogledu prostranstva scoot grada jedan od njih je za uspomenu bacio zadnju sliku....  :laughing7: :toothy12:



Više ga nikada nisu vidjeli....  :'(




Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: R50X
« Odgovori #146 : 29 Kolovoz, 2008, 16:13:09 »
e svaka cast na trudu, al nije mi bas lijepo ispalo. nhf

Offline Dinac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 165
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: 330i
  • MojSpuh: serijala :)
Odg: R50X
« Odgovori #147 : 29 Kolovoz, 2008, 16:24:21 »
pa kad je sfušao sa rezanjem :))) lol
mislim da bude to on prespricao ponovno :)

 :toothy3:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #148 : 29 Kolovoz, 2008, 16:27:02 »
Budem... Ovo me više zanimalo kako če ispasti...

Meni je ok... Nisam picajzla oko fonta slova...
Ja to zovem "pijani stil" ...  :laughing7:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: R50X
« Odgovori #149 : 29 Kolovoz, 2008, 16:55:38 »
Fora je :headbang:,glavno da se razlikuje od ostalih Tgb-a :icon_biggrin:

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #150 : 29 Kolovoz, 2008, 20:06:04 »
Pozdravljam ideju - ispalo je do jaja !!!-Svaka cast majstore !!!

E sad o ukusima se ne raspravlja-a moja zamisao je na prednjem svjetlu bila ta da se odvoji dugo od kratkog-zatamnjeni zmigavci-a na zadnjem je sve ok samo sto se meni osobno ne svidjaju ova slova-nebi ih stavio nikako !!!

P.S. A da sjenilo ostavis bez tog crvenog poklopca i ubacis mu crvenu zarulju ????????????????
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #151 : 29 Kolovoz, 2008, 21:28:18 »
I to je super ideja... ALI!

Danas mi je uletila kombinacija koju si želim več predugo da bi ju propustio.... Stiže nova zanimacija! :D

OVO!  :headbang: :headbang:



Dragi moji... Ja odbrojavam 4 tjedna.... toliko moram čekati jer se predaju sa 6 tjedana.... a do tada....

PESEK! :D :laughing7:

Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #152 : 29 Kolovoz, 2008, 21:45:50 »
 :toothy10: :toothy10:
Odlicno samo mi to nije ni slicna zanimacija dosadasnjoj!!!
A ćuko je za 10 !!!

Sad i njemu moras napraviti korpu na TGB-u da se i on moze voziti !!!
A kad poraste trazi veeeeeeeeeccccccccccciiiiiiiiii puno veci skut !!! :icon_tongue: :icon_tongue:
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #153 : 29 Kolovoz, 2008, 23:52:10 »
On ima dezignirano kraljevsko mjesto zadnjeg sica...  :headbang:

Sad je frka dane odbrojavati... Vidio sam ih malecke... I preslatki su, ostaje mi samo boju odabrati.  :icon_thumright:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: R50X
« Odgovori #154 : 30 Kolovoz, 2008, 03:16:16 »
On ima dezignirano kraljevsko mjesto zadnjeg sica...  :headbang:

Sad je frka dane odbrojavati... Vidio sam ih malecke... I preslatki su, ostaje mi samo boju odabrati.  :icon_thumright:

SVAKA ČAST!! Sad sam prvi puta pročitao sve postove u ovoj temi i fakat sam se oduševil i začudil pristupu ovakvom problemu nazvanom - skuter.  ;D

Sve pohvale na detaljnosti, na slikama, a posebno me iznenadil način izražavanja (pacijent, doktori...)  :icon_thumright:

Jedna stvar mi je zapela za oko koju sam i ja nekoć htel probat al sam se bojao da neš ne sj***. Dakle frend mi se smijal kad sam mu reko da će dobit krajnju i da će se vario raširit do kraja ako pobrusi onu bolcnu na variu. To pitanje mi je do nedugo bilo nerješivo, al ipak sam došao do zaključka (logikom) da je to ipak dobro razmišljanje. I prvi puta vidim da se još neko zanimal za tu stvar.  :icon_thumright:

Dakle došli smo do saznanja da TOP performances variomat ima šajbice za štelanje (različitih debljina) baš iz razloga da bi se dobilo što bolje rastezanje variomata. Konkretno u mojem slučaju najbolja je bila najtanja šajbica koja je digla remen do samog vrha, odnosno remen je u nultom položaju bio skroz na vrhu polutki i to mi se jako sviđalo  ;D

BTW. Kad kupiš kit, detaljno opiši svaki korak slično ko i za montažu vilica. Vjerujem da bi ti gro ekipe bilo zahvalno... i još jednom sve pohvale!!!!  :notworthy:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #155 : 30 Kolovoz, 2008, 14:19:59 »
Hvala na pohvalama...   :o

Ali pazi oko tog varia... Ja sam sad promjenio remen i opet imam drugi problem...
Ako je remen sad deblji.. onda neče upasti unutar varia dovoljno da imaš "prvu" brzinu nego češ kretati iz "druge" a to isto zna popiti živce.
Poanta je nači zlatnu sredinu između te dvije krajnosti a to se postiže menipulacijom tih podloški koje tvoj vario ima. :hello:

Nažalost, trenutno če scoot morati stati... isto tako i auto.
Daklem, ta dva projekta idu na spavanje do prolječa...

Projekt tri je pesek i stavljam ga na prvo mjesto.  :)

Makar... Meni nikad vrag neda mira... ako se dokopam kakve pinke.. idem odmah po kit a onda če biti do bola detaljan report oko montaže istog na scoot. :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 30 Kolovoz, 2008, 14:23:00 Giz »
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #156 : 30 Kolovoz, 2008, 16:07:59 »
Da istina za bolcnu na variu,ali ja sam dobio jos jedan problem na serijali-pretokario sam celo bolcne za 0,5mm i dobio remen na samom rubu varia-malo vrlo malo izgubio na startu ali sam zato izgubio 5kmh,ali sam sad i to sredio-napravio sam novu "blokadu"-(citaj sajbicu) od 1,5 mm i ubacio je izmedju polutki varia !!!

Sad opet imam istu max. sa neznatno boljim (citaj : nikakve razlike)startom ali na nesto vecem broju okretaja-cca (8300 okr.) a do sad 8000-8100okr.
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline veky402

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • Freelancer
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin (Družbinec)
  • Moj Skuter: 303R BlackHawk u pijanom stanju
  • MojSetup: uskoro...polini...
  • MojSpuh: LeoVince ZX HM (Black Edition)
Odg: R50X
« Odgovori #157 : 30 Kolovoz, 2008, 23:55:57 »
...giz jedno pitanje...narčuio sam zx-a...koje bi bile po tebi najbolje rolice...sve ostalo je serijala i za sad samo to...od tuninga...
Smanjite broj prometnih nezgoda na ulicama vozite po plo?nicima.

TGB 303r BlackHawk
-StreetGlow Neon -Maxxis Tyres & Sava MC29 -C-Mod alarm -LeoVince ZX HandMade -TP rollers 6,5g

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #158 : 31 Kolovoz, 2008, 00:52:31 »
A gle..
Ja sam sa ZXom dobio 4.9g rolice i one su mi u startu bile toliko prelagane da nisam skoro pa mogao krenuti....
Sad pak su mi taman nakon svih modifikacija....

Toliko o tome koliko bi ti zapravo mogao sugerirati...  :'(

Ono što se sječam je da sam se na serijali samo sa spoohom se vozio na oko 6+ grama rolicama. :icon_thumright:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #159 : 31 Kolovoz, 2008, 00:57:29 »

Evo i cijena sa scooter prosports

Pa kod nas toliko kosta spooh,rolice i remen !
           

   LEOVINCE HANDMADE ZX CHROM (MORINI MOTOR) (ABE)

Art.Nr. LV4488C
Lieferzeit wird auf Wunsch bestellt
 
 0 %
0,00 EUR  108,61 EUR  108,61 EUR 
           
-------------------------------------------------------------
   KUPPLUNGSFEDERN MALOSSI FÜR SERIENKUPPLUNG

Art.Nr. MS297456
Lieferzeit sofort lieferbar
 
 0 %
0,00 EUR  11,19 EUR  11,19 EUR 
  --------------------------------------------------------------         

   KEILRIEMEN MALOSSI X-SPECIAL BELT

Art.Nr. MS6112735
Lieferzeit sofort lieferbar
 
 0 %
0,00 EUR  16,36 EUR  16,36 EUR 
   --------------------------------------------------------------       

   VARIOMATIC POLINI SPEED CONTROL

Art.Nr. PO241400
Lieferzeit sofort lieferbar
 
 0 %
0,00 EUR  47,04 EUR  47,04 EUR 
  --------------------------------------------------------------------         

   VARIOGEWICHTE POLINI 16x13

Art.Nr. PO242056
Lieferzeit sofort lieferbar
Ausführung : 4.9g, 
 0 %
0,00 EUR  5,78 EUR  5,78 EUR 
           
-----------------------------------------------------------------------
   GEGENDRUCKFEDERSATZ POLINI (+60%)

Art.Nr. PO243020
Lieferzeit sofort lieferbar
 
 0 %
0,00 EUR  10,07 EUR  10,07 EUR 
---------------------------------------------------------------
Warenwert Summe  199,05 EUR
  Gesamt Versandkosten 35,00 EUR
  Transportversicherung ( 3.10% ) 6,17 EUR 
  Nettobetrag  238,52 EUR 
  MwSt. gesamt 0,00 EUR 
       Gesamtbetrag  238,52 EUR 
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!