Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tapeciranje sjedala  (Posjeta: 29605 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #60 : 01 Veljača, 2007, 12:52:22 »
super je skrojen, samo kaj ne paše..... mislio sam da ce super sjest sa štraftama na gumama, ali su te štrafte vec požutile, tak da nikak ne zgleda....    morat cu ga furat opet da mi crni napravi..... bas sam debos....
evo ti ideja za štrafte na gumama... kolko se ja sječam postoji bijela boja kojom je škvadra farbala ona slova na gumama. Ne znam jel to neka posebna farba za gume ili neka obična. probaj se raspitat, možda neki vulkanizer zna. Pa ak treba svaka 2-3 mjeseca pofarbaj štrafte. moglo bi bit o.k., a i jeftinije od nove presvlake

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #61 : 01 Veljača, 2007, 16:26:34 »
ili se raspitaj kod nekog šustera da vidiš jel ima smisla pofarbat kožu u crno...to bi se dalo fino napravit, da ne ostavlja fleke
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #62 : 01 Veljača, 2007, 16:59:46 »
ili se raspitaj kod nekog šustera da vidiš jel ima smisla pofarbat kožu u crno...to bi se dalo fino napravit, da ne ostavlja fleke
ak se ne varam na oglasniku motori.hr sam videl da frajer nudi usluge farbanja moto-jakni, rukavica i td. možda i tapecirung za siceve

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #63 : 01 Veljača, 2007, 17:11:24 »
ili se raspitaj kod nekog šustera da vidiš jel ima smisla pofarbat kožu u crno...to bi se dalo fino napravit, da ne ostavlja fleke
ak se ne varam na oglasniku motori.hr sam videl da frajer nudi usluge farbanja moto-jakni, rukavica i td. možda i tapecirung za siceve
evo našel sam, al ga moš batje frajer je u Trogiru
za farbanje sica traži 150kn
091/ 55 97 336   ...evo tel za svaki slučaj

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #64 : 01 Veljača, 2007, 20:59:02 »
svaki šuster bi trebao imat farbu za kožu...
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #65 : 02 Veljača, 2007, 10:37:50 »
A kad te uhvati kiša  :icon_biggrin: (jel' ta boja pouzdana? )
Da ne bi bile hlače boje sica...
Na ženskim "zadnjim dijelovima hlača" to nije ništa posebno, čak moderno, ali muškim... :toothy11:
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #66 : 02 Veljača, 2007, 10:42:15 »
...i može li to na sicu ??  on lako jaknu i rukavice, i sve ostale (pojedinačne) dijelove "umoči" u posudu s bojom...
Ali sic... i to samo taj određeni dio ... bojim se da neće ići, ali dobro... možda griješim, ne znam sam postupak, pa ne mogu tvrditi...
Live to ride, ride to live

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #67 : 02 Veljača, 2007, 17:51:24 »
treba pitat meštra za mišljenje...ionako postoji jedna prirodna boja kože, pa je farbanje definitivno opcija..
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #68 : 02 Veljača, 2007, 19:28:36 »
neznam bas da bi mi bilo pametno farbat bijeli sic u crno......lol :icon_tongue:

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #69 : 02 Veljača, 2007, 19:39:49 »
...i može li to na sicu ??  on lako jaknu i rukavice, i sve ostale (pojedinačne) dijelove "umoči" u posudu s bojom...
Ali sic... i to samo taj određeni dio ... bojim se da neće ići, ali dobro... možda griješim, ne znam sam postupak, pa ne mogu tvrditi...
čobjek veli u oglasu:" obratite mi se s povjerenjem" i točno u cjeniku navodi između ostalog sic... valjda zna kaj dela, a ak zaje.e uvijek ga može vespa banda doć utopit u septičkoj... kaj bu on vespaša zmuljal za 150kn  :nono:... inače presvlaku sa sica skineš za dve minute

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #70 : 03 Veljača, 2007, 14:03:53 »
evo jedne fotke, ostalo je u "našim vespama"....

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #71 : 03 Veljača, 2007, 20:06:05 »
evo jedne fotke, ostalo je u "našim vespama"....

imaš dost kroma na vespi, metni bjele gripove na ručke i ručicu kočnice i kuplunga, pofarbaj gume i moglo bi je.eno zgledat.  Baš bum pokazal ženi, slikarici , da vidim kaj bu ona rekla. Za probu zamaskiraj gripove s bijelim papirom, a ja ti imam jednu rezervnu ručicu kočnice ak očeš probat

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #72 : 03 Veljača, 2007, 21:03:28 »
bijele rucke sam i mislio stavit+kromirane kocnice, ali gume ne mogu nikako pofarbat.....  mogu ih probat oprat, makar i to ne vjerujem da bu uspjelo...   kad se samo sjetim kak su te bijele crte na gumama bile "bijele" kad sam ih kupio.... :sad3:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #73 : 03 Veljača, 2007, 21:23:05 »
Dakle, uzmi u obzir da moj google-fu nije baš 100%, cili dan san danas na poslu, i baš se nadan odgibat, ali evo par izvedivih rješenja za tvoje gume...

Mala boja, kojom se bojaju slova na gumama, ali niko ne kaže da ne možeš obojat i veću površinu, možda bi funkcioniralo za tebe kad bi svoje gume očistio i izbijelio koliko možeš, pa namazao s ovim, pa ako i bude pomalo pucalo i otpadalo ponegdje, ispod je opet bijelo a ne crno, pa nije greda... 
Na stranici potraži 'White Tyre Paint'
http://www.speeding.co.uk/acatalog/Pressure_Guard.html

Sad, ako do ovoga dođeš, to ti je riješenje za sva vrimena, čak i za napravit od običnih guma 'white wall' gume, šta bi moglo bit jaaako interesantno, posebno jer nisu ni jeftine, a ne možeš ni birat kvalitetu, sritan si da ih nađeš bilo kakve...
Ovo bi se isplatilo ispitat pobliže...
http://www.mbzponton.org/valueadded/other/tirepaint.htm

A ovo ti je za čišćenje i održavanje 'white wall' guma... Možda je sad prekasno za tebe, a možda i nije... Svakako, ako budeš opet kupova white-wall, dobro bi ti došlo...
Na stranici potraži 'Pneu - Tyre Protector for white wall tyres'
http://www.morethanpolish.com/mtp/swissol.asp#Wheels

Ja isto mislin da bi ti Vespica izgledala jebački sa bilim i kromiranim detaljima... :icon_thumright:

Ovakvih stvari sigurno ima još, ali san sad preumoran, možda ti ih upotrebom moje smrtonosnog google-fu vještine pronađen još sutra... :laughing7:

A sad, laku noć, odoh kući... Vidimo se opet sutra (cili dan na poslu)... :sad1:
« Zadnja izmjena: 03 Veljača, 2007, 21:28:27 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #74 : 03 Veljača, 2007, 21:25:09 »
bijele rucke sam i mislio stavit+kromirane kocnice, ali gume ne mogu nikako pofarbat.....  mogu ih probat oprat, makar i to ne vjerujem da bu uspjelo...   kad se samo sjetim kak su te bijele crte na gumama bile "bijele" kad sam ih kupio.... :sad3:
meni sic zgleda super i na ovu boju vespe, pa da imaš rezervni kotač pokriven bijelom presvlakom... ne znam tvoja vespa, tvoja odluka... btw ne vidim da ima negdje rezervni kotač, a ak ti fali imam jednu felgu viška... malo vremena i volje da se uredi i za rezervu bu dobra... dobiš ak trebaš

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #75 : 03 Veljača, 2007, 21:30:33 »
Dakle, uzmi u obzir da moj google-fu nije baš 100%, cili dan san danas na poslu, i baš se nadan odgibat, ali evo par izvedivih rješenja za tvoje gume...

Mala boja, kojom se bojaju slova na gumama, ali niko ne kaže da ne možeš obojat i veću površinu, možda bi funkcioniralo za tebe kad bi svoje gume očistio i izbijelio koliko možeš, pa namazao s ovim, pa ako i bude pomalo pucalo i otpadalo ponegdje, ispod je opet bijelo a ne crno, pa nije greda... 
Na stranici potraži 'White Tyre Paint'
http://www.speeding.co.uk/acatalog/Pressure_Guard.html

Sad, ako do ovoga dođeš, to ti je riješenje za sva vrimena, čak i za napravit od običnih guma 'white wall' gume, šta bi moglo bit jaaako interesantno, posebno jer nisu ni jeftine, a ne možeš ni birat kvalitetu, sritan si da ih nađeš bilo kakve...
Ovo bi se isplatilo ispitat pobliže...
http://www.mbzponton.org/valueadded/other/tirepaint.htm

A ovo ti je za čišćenje i održavanje 'white wall' guma... Možda je sad prekasno za tebe, a možda i nije... Svakako, ako budeš opet kupova white-wall, dobro bi ti došlo...
Na stranici potraži 'Pneu - Tyre Protector for white wall tyres'
http://www.morethanpolish.com/mtp/swissol.asp#Wheels

Ja isto mislin da bi ti Vespica izgledala jebački sa bilim i kromiranim detaljima... :icon_thumright:

A sad, laku noć, odoh kući... Vidimo se opet sutra (cili dan na poslu)... :sad1:
bravo majstore, znal sam da nešto postoji... a sad dalje neka si sam glanca i farba svoju vespu

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #76 : 03 Veljača, 2007, 21:52:16 »
....IDEEEEŠ! 
2 Doomsday - svaka cast, ovaj "pneu-tyre protector" mi se cini super rjesenje posto su gume stare mozda godinu dana, tak da bi ih se jos moglo spasit, pa cu probat s tim......  btw, BIG respect kaj si se potrudio, stvarno nemrem vjerovat... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

2 klanc - hvala na ponudi, ali na primaveru idu 3x10, a ne 3x12 inča ko na px-u, u biti mi treba prvo ono postolje na kaj se mece ta prednja guma (to su one dvije rupice, gore lijevo od nozne kocnice), a to je full tesko za nac u danasnje vrijeme, al kemijam neko rješenje da mi bravar napravi to, mislim da nebi trebalo bit skupo.... al jos jednom hvala ti kaj si se ponudio... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

uglavom, DEEEEČKI,  bas ste mi uljepšali dan........ :) :) :)
iako bum na kraju vratio crni sic.... :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 03 Veljača, 2007, 21:53:50 etetre »

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #77 : 04 Veljača, 2007, 09:11:42 »
na PX idu 3.50X10 gume a felge su 2.50X10
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #78 : 04 Veljača, 2007, 09:40:49 »
neznam bas da bi mi bilo pametno farbat bijeli sic u crno......lol :icon_tongue:

pa j****u miša, kaj nisi navuko bijelu najlon vrećicu prek starog sica, da vidiš kak zgleda prije nego si donio konačnu (krivu) odluku?  :icon_scratch:

crni sic je puuuuuuno bolji!
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #79 : 04 Veljača, 2007, 10:32:15 »
Je, moš mislit šta je bolji, pogotovo usrid lita na +40 u suncu... :laughing7:

Kad bi moga opravdat ulaganje, tj. kad bi ima nešto vridno ulaganja a ne ovog kineza, uzeja bi u biloj boji sve šta bi moga golon kožon liti dirat, sic, ručke... Pa makar bilo i ružno... A na njegovoj vespi, sa ovon kobinacijon, uopće nije ružno, nego stvarno cool izgleda... :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: