Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tapeciranje sjedala  (Posjeta: 29594 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #80 : 04 Veljača, 2007, 10:54:52 »
Dakle, uzmi u obzir da moj google-fu nije baš 100%, cili dan san danas na poslu, i baš se nadan odgibat, ali evo par izvedivih rješenja za tvoje gume...

Mala boja, kojom se bojaju slova na gumama, ali niko ne kaže da ne možeš obojat i veću površinu, možda bi funkcioniralo za tebe kad bi svoje gume očistio i izbijelio koliko možeš, pa namazao s ovim, pa ako i bude pomalo pucalo i otpadalo ponegdje, ispod je opet bijelo a ne crno, pa nije greda... 
Na stranici potraži 'White Tyre Paint'
http://www.speeding.co.uk/acatalog/Pressure_Guard.html

Sad, ako do ovoga dođeš, to ti je riješenje za sva vrimena, čak i za napravit od običnih guma 'white wall' gume, šta bi moglo bit jaaako interesantno, posebno jer nisu ni jeftine, a ne možeš ni birat kvalitetu, sritan si da ih nađeš bilo kakve...
Ovo bi se isplatilo ispitat pobliže...
http://www.mbzponton.org/valueadded/other/tirepaint.htm

A ovo ti je za čišćenje i održavanje 'white wall' guma... Možda je sad prekasno za tebe, a možda i nije... Svakako, ako budeš opet kupova white-wall, dobro bi ti došlo...
Na stranici potraži 'Pneu - Tyre Protector for white wall tyres'
http://www.morethanpolish.com/mtp/swissol.asp#Wheels

Ja isto mislin da bi ti Vespica izgledala jebački sa bilim i kromiranim detaljima... :icon_thumright:

Ovakvih stvari sigurno ima još, ali san sad preumoran, možda ti ih upotrebom moje smrtonosnog google-fu vještine pronađen još sutra... :laughing7:

A sad, laku noć, odoh kući... Vidimo se opet sutra (cili dan na poslu)... :sad1:

Evo, google-fu ponovo u akciji... :laughing7:

Imaš još par sredstava isključivo za čišćenje, ne za zaštitu ka šta je pneu...
Prvi ti je ovaj... Mislin da ti možda neće baš previše pomoć, ako je istina da su se dogodile neke kemijske promjene u gumi, čini mi se da ovaj samo dubinski čisti, ali možda i bude moglo s njim..
Pogledaj pod Whitewall Tyre Cleaner:
http://www.raceglaze.co.uk/wheels&tyres.html
Drugi ti je ovaj, nema baš puno opisa, ali možda je i bolji, možda ih ponovo 'izblajha'... :icon_biggrin:
http://www.frost.co.uk/item_Detail.asp?productID=8043&frostProductName=Whitewall%20Concentrate%20(500ml)

A ovo ti je baš boja za white wall gumu, s njom bi sigurno, ako čišnjenje i ne uspije 100%, dobija ponovo 100% bilu boju, a može se i od običnih guma napravit white wall guma...
http://www.frost.co.uk/item_Detail.asp?productID=8667&frostProductName=Whitewall%20Tyre%20Paint%20(250ml)

Eto, sad je sve na tebi... Mislim da bi baš bila jedinstvena i prelijepa ta vespa u bilo-krom kombinaciji... :)
« Zadnja izmjena: 04 Veljača, 2007, 10:57:07 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #81 : 04 Veljača, 2007, 11:56:31 »
Tc, tc, tc... Doom...  :laughing7:
Pa, Vespa je lijepa u bilo kojoj kombinaciji boja ( asubjektivni je dojam, u kojoj je boji ljepša)
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #82 : 04 Veljača, 2007, 12:18:52 »
Tc, tc, tc... Doom...  :laughing7:
Pa, Vespa je lijepa u bilo kojoj kombinaciji boja ( asubjektivni je dojam, u kojoj je boji ljepša)


Ne kontaš... :icon_biggrin:
Funkcionalnost bile boje na nekim dijelovima motora/skutera, pogotovo liti u suncu, je takva da bi se ja pomirija sa korištenjem iste i kad bi izgledalo ružno... A u ET3 slučaju, uopće ne izgleda ružno, tako da bi definitivno učinio tako... ;D
Jel sad kontaš... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #83 : 04 Veljača, 2007, 12:34:22 »
Ehej, čekaj malo... :frajer:
Ja osjetim da mi je (crni) sic vrel kad sjednem na njega ljeti, ali se još nikad nisam prepekao na njemu... nije mi se dogodilo da sam (zadnjih bar 20 godina - otkad sam imao sudar s APN-om) sjeo na motor u kupaćim (ili bilo kojim kratkim)gaćicama... Naravno da je funkcionalniji svjetliji sic (i svjetlije boje laka), "pobire" puno manji dio spektra sunčevog zračenja tj. topline...
No problem  :) , jes' da sam malo zaost'o, ali to kontam ! :icon_biggrin: :happy3: :icon_thumright:
Live to ride, ride to live

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #84 : 04 Veljača, 2007, 17:49:45 »
ili jednostavno sparkiraš motor u hladu  :glasses9:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #85 : 04 Veljača, 2007, 17:59:40 »
idem i ja sutra na pregovore za tapeciranje mog giuliari sica. Na žutu vespu sam mislil ili tamno crveno-bordo ili neka žuto-crna kombinacija, al tamo di sjeda pedu sigurno ne bu crno... baš me zanima kak bu meni ispalo

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #86 : 04 Veljača, 2007, 18:05:33 »
....IDEEEEŠ! 
2 Doomsday - svaka cast, ovaj "pneu-tyre protector" mi se cini super rjesenje posto su gume stare mozda godinu dana, tak da bi ih se jos moglo spasit, pa cu probat s tim......  btw, BIG respect kaj si se potrudio, stvarno nemrem vjerovat... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

2 klanc - hvala na ponudi, ali na primaveru idu 3x10, a ne 3x12 inča ko na px-u, u biti mi treba prvo ono postolje na kaj se mece ta prednja guma (to su one dvije rupice, gore lijevo od nozne kocnice), a to je full tesko za nac u danasnje vrijeme, al kemijam neko rješenje da mi bravar napravi to, mislim da nebi trebalo bit skupo.... al jos jednom hvala ti kaj si se ponudio... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

uglavom, DEEEEČKI,  bas ste mi uljepšali dan........ :) :) :)
iako bum na kraju vratio crni sic.... :icon_biggrin:
skužil sam kam ti ide rezervna guma i po tome kaj vidim taj nosač nije problem napravit, a i izgled tog nosača nije baš važan jer se od kotača i onak ne bu videl, a i kak sam već rekel daš si skrojit presvlaku iste boje ko sic, blio bijele ili crne, kaj već odlučiš. Felga je isto 10 cola i ponuda još stoji, ak te zanima

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #87 : 04 Veljača, 2007, 18:53:38 »
ili jednostavno sparkiraš motor u hladu  :glasses9:

Je, u pravu si, ali situacija sa parkiranjem auta u ST je nemoguća već godinama, a počinje bit slično i sa motorima i skuterima... Da vidiš liti koliko ih u ST ima, pogotovo maxi skutera... Ma šta liti, svaki dan prošle i ove godine, vozi se cilo vrime, gomila ljudi... Tako da ću uskoro bit sritan ako uopće negdi parkiran, a kamoli u hladu... Pogotovo ako krenu sa ovin parking mistima za motore, i kaznama ako nepropisno parkiraš... :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #88 : 04 Veljača, 2007, 19:15:58 »
ma nije vrag da nemožeš nac malo mjesta za uguzit skuter?!
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #89 : 04 Veljača, 2007, 19:22:23 »
Ma dođi ovo lito, pa baci oko na situaciju, pogotovo u centru otkad je Riva raskopana... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #90 : 04 Veljača, 2007, 19:27:55 »
Za Etetreov sic uskoro će saznati i svemirci. :laughing7:
A sada zaozbiljno, meni se Primavera s ovim bijelim sjedalom dosta svidjela...
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #91 : 04 Veljača, 2007, 20:04:14 »
 :happy11: :happy11: :happy11:
fakat, siroti sic nije ni slutio......  sad si ziher misli: joj, kaj me ovaj debos od vlasnika nije u crno tapeciral, mamicu mu... :icon_scratch:

klanc- fala za ponudu, ak gore ide guma 3x10, uzimam.... :icon_thumright:

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #92 : 04 Veljača, 2007, 20:14:29 »
e da, klanc, u koju boju stavit sic?   U CRNOOOO! ;D     NEMRES FULAT.....

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #93 : 04 Veljača, 2007, 21:42:58 »
zamisli kak bi ti bijeli sic izgledao nakon točenja na benzinskoj? u najbolju ruku bi imao 5-6 otisaka 'ćevapa' po sebi  :laughing3:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #94 : 05 Veljača, 2007, 08:12:53 »
zamisli kak bi ti bijeli sic izgledao nakon točenja na benzinskoj? u najbolju ruku bi imao 5-6 otisaka 'ćevapa' po sebi  :laughing3:

E, zato u civiliziranom svitu imaju jednokratne PVC rukavice na benzinskoj... ::)

A, čekaj, imaju to i kod nas, samo smo mi pre 'fini' da bi ih koristili... :laughing7:

Ma, nebi ni ja iša za tim da nisan uzeja dizelaša... Jebate, benzin smrdi neko kratko vrime kad se ispizdiš s njin, ali nafta kolje za nos puuuuno duže... :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #95 : 05 Veljača, 2007, 18:36:00 »
:happy11: :happy11: :happy11:
fakat, siroti sic nije ni slutio......  sad si ziher misli: joj, kaj me ovaj debos od vlasnika nije u crno tapeciral, mamicu mu... :icon_scratch:

klanc- fala za ponudu, ak gore ide guma 3x10, uzimam.... :icon_thumright:
na felgi je ostala guma zaljepljena, pa mi se nije dalo zekat s tim jer ih ja imam dosta. Kod staraca je u Zagorju. Donesem ju , pa ti javim, a ti vidi ak ti paše uzmi ju sebi i uredi si, a ak ne, nekom bu već dobro došla, pa daj dalje.

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #96 : 05 Veljača, 2007, 18:57:04 »
e da, klanc, u koju boju stavit sic?   U CRNOOOO! ;D     NEMRES FULAT.....
sad kad se i ja zahebem onda bute i mene svi tješili i
poklanjali mi svoju pažnju :binkybaby:

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #97 : 05 Veljača, 2007, 19:33:51 »
naravno, zato smo i tu da tjesimo jedni druge i veselimo jedni druge....  pa nije vespa mala stvar..... :icon_tongue:
btw-kad isfuras felgu, javi, lako nes iskombiniramo, ak ti treba yankee seat dam ti ga.....   to je sve kaj imam za px-a.....

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #98 : 05 Veljača, 2007, 19:43:46 »
naravno, zato smo i tu da tjesimo jedni druge i veselimo jedni druge....  pa nije vespa mala stvar..... :icon_tongue:
btw-kad isfuras felgu, javi, lako nes iskombiniramo, ak ti treba yankee seat dam ti ga.....   to je sve kaj imam za px-a.....
sutra idem obavljat neku papirologiju u Zigorje, pa ak se u jurnjavi sjetim bum donesel. rekel si da bi mjenjal ručke kočnica-kuplung, mene bi te crne zanimale, a tebi možda idu ove moje klasične, iako sam ja razmišljal o plastificiranju u crno.

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: tapeciranje sjedala
« Odgovori #99 : 05 Veljača, 2007, 20:02:30 »
a koje boje su te tvoje klasicne? jerbo mislim da je za primaveru sve puuuno manjih gabarita....