Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novo pitanje 3.str. ?  (Posjeta: 3303 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #20 : 20 Kolovoz, 2008, 12:58:29 »
RR je najbolji, ja ga imao  :binkybaby: :binkybaby:

Gle da se razumijemo.Ja pricam o zx-u koji su se radili do prije nekoliko godina a koji nemaju veze sa ovim danasnjim

zelis reci da danas prave drugacije zxove nego nekad?

de lol
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #21 : 20 Kolovoz, 2008, 13:22:32 »
ja probao jedan zx prosle godine i razlika je naspram mog dosta velika a to bi kao trebao bit isti auspuh ali dobro necu vise pametovat da se gospodin vasso123 nebi opet poceo pjenit da se pravim pametan.Ja jos uvjek tvrdim da ne samo zx-ovi nego i hrpa drugih auspuha sa godinama kako se trziste povecava tvornica ide vise na kolicinu proizvedenih a ne na kvalitetu proizvoda.Al to je normalno i mi tu nis nemozemo.Jedina prava roba su stvarni handmaid auspusi kao sto su jollymoto ili cristofolini itd. koji se rade vecinom samo po naruđbi, a to i bome kosta,a opet nemoraq znacit da ce se s njima izvlacit maksimum iz masine.Sve je to lutrija.

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #22 : 20 Kolovoz, 2008, 13:30:30 »
ja probao jedan zx prosle godine i razlika je naspram mog dosta velika a to bi kao trebao bit isti auspuh ali dobro necu vise pametovat da se gospodin vasso123 nebi opet poceo pjenit da se pravim pametan.Ja jos uvjek tvrdim da ne samo zx-ovi nego i hrpa drugih auspuha sa godinama kako se trziste povecava tvornica ide vise na kolicinu proizvedenih a ne na kvalitetu proizvoda.Al to je normalno i mi tu nis nemozemo.Jedina prava roba su stvarni handmaid auspusi kao sto su jollymoto ili cristofolini itd. koji se rade vecinom samo po naruđbi, a to i bome kosta,a opet nemoraq znacit da ce se s njima izvlacit maksimum iz masine.Sve je to lutrija.
Dal im svake godine menjaju dimenzije -pitanje je sad-pa rade losije :laughing7: :drunken_smilie:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #23 : 20 Kolovoz, 2008, 13:43:20 »
ne verujem da se zx-ovi razlikuju od pre par godina i sad, i to još da su lošiji...Pa što bi bili...Kod rezonantnog auspuha najbitnija je građa tj konstrukcija a to ne verujem da su menjali....možda šparaju na materijalu ali to se ne odražava na performanse.....

A ja sam tada razmisljao isto ko i ti da su svi auspusi vise manje isti jer sluze istoj svrhi.Skines jedan auspuh stavis drugi i pali i vozi.E to bas tak i nejde

pa kako onda možeš reći da je ZX keva za sve ? ? ?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #24 : 20 Kolovoz, 2008, 14:05:06 »
Decko,cim si poceo dizat tog ZX-a u visine,odma se vidi da nemas blage.Mhr replica je homologirana,ima blokade u sebi,i sta onda?Pocupas ih van,ti ih mozda nisi,pa ti zato nije iso motor.Skuter u ubrzanju nesmije imat nikakve rupe,to se nikom ne svidja

Znaš možda gdje su blokade jer mi je taj auspuh na skuteru a nisam skinuo blokada i opet dođe brzo preko devedeset na sat ???

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #25 : 20 Kolovoz, 2008, 14:08:25 »
Decko,cim si poceo dizat tog ZX-a u visine,odma se vidi da nemas blage.Mhr replica je homologirana,ima blokade u sebi,i sta onda?Pocupas ih van,ti ih mozda nisi,pa ti zato nije iso motor.Skuter u ubrzanju nesmije imat nikakve rupe,to se nikom ne svidja

Znaš možda gdje su blokade jer mi je taj auspuh na skuteru a nisam skinuo blokada i opet dođe brzo preko devedeset na sat ???

jel ovo neka zajeb..il sta
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #26 : 20 Kolovoz, 2008, 14:22:15 »
Decko,cim si poceo dizat tog ZX-a u visine,odma se vidi da nemas blage.Mhr replica je homologirana,ima blokade u sebi,i sta onda?Pocupas ih van,ti ih mozda nisi,pa ti zato nije iso motor.Skuter u ubrzanju nesmije imat nikakve rupe,to se nikom ne svidja
Znaš možda gdje su blokade jer mi je taj auspuh na skuteru a nisam skinuo blokada i opet dođe brzo preko devedeset na sat ???

jel ovo neka zajeb..il sta

Ma nije nego vasso priča kako ima blokade a ja sam gledao na svom i nema tuljak na spoju s cilindrom i da je blokada nebi išao preko 65!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #27 : 20 Kolovoz, 2008, 15:00:21 »
netko ga je skinuo prije tebe  :dontknow:

iz tvronice takav nije izasao
« Zadnja izmjena: 20 Kolovoz, 2008, 15:02:12 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #28 : 20 Kolovoz, 2008, 17:36:04 »
ljudi ba dosta svadjanja ..ja lijepo pitam da znam :) jer mogu vratit yasunija komotno i uzet npr stage 6 pro ..ali me zanima koji je od ta dva bolji ?? zvuk,prefomsne ??

malo off: danas me razocaralo Fly kvacilo ...imo sam bijele opruge  i ljubicasti centralni,6.1 rolne..stavim one zute oprugice iz malossi pakiranja za fly ...i motor krece na samo 300-400 obrtaja vise..sa bijelim je kreto na 4400 sad  sa zutim krece na 4700-4800(ostala rupa u startu)...a kad stavim npr 6 grama rolne onda se motor prevratava ...tak da dajem minus za fly jedan veliki..i kad bude ko uzimo kvacilo novo ,niposto fly nego deltu odma...fly bacanje para...nije kao serijsko kvacilo,stavis zute oprugice i krece sa 5500....tako da minus samo jedan :)
« Zadnja izmjena: 20 Kolovoz, 2008, 17:43:17 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #29 : 20 Kolovoz, 2008, 18:00:26 »
Pa Fly i dodje ko zamena za serijsko-mozda malo bolje od pojedinih fabrickih :icon_thumright:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #30 : 20 Kolovoz, 2008, 18:03:57 »
ljudi ba dosta svadjanja ..ja lijepo pitam da znam :) jer mogu vratit yasunija komotno i uzet npr stage 6 pro ..ali me zanima koji je od ta dva bolji ?? zvuk,prefomsne ??

Yasuni nikad nece puknut. Vuna u njemu je vjecna. Ne slini ulje.
S6 puca. S6 skuri vunu relativno brzo. Slini.

Ukratko - Yasuni je Rolls-Royce medju spuhovima. Nije najjaci, ali je najkvalitetniji


malo off: danas me razocaralo Fly kvacilo ...imo sam bijele opruge  i ljubicasti centralni,6.1 rolne..stavim one zute oprugice iz malossi pakiranja za fly ...i motor krece na samo 300-400 obrtaja vise..sa bijelim je kreto na 4400 sad  sa zutim krece na 4700-4800(ostala rupa u startu)...a kad stavim npr 6 grama rolne onda se motor prevratava ...tak da dajem minus za fly jedan veliki..i kad bude ko uzimo kvacilo novo ,niposto fly nego deltu odma...fly bacanje para...nije kao serijsko kvacilo,stavis zute oprugice i krece sa 5500....tako da minus samo jedan :)

Fly je OK kuplung. On je zamjena za serijski, ali ima ferode od materijala kao i Delta fi fino grize zvono. Zuti federi za Fly i Deltu su ocito premekani. Trebas crvene.
« Zadnja izmjena: 20 Kolovoz, 2008, 18:06:13 3alfa3 »

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #31 : 20 Kolovoz, 2008, 18:12:37 »
A rs70 :icon_scratch:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #32 : 20 Kolovoz, 2008, 18:22:52 »
A rs70 :icon_scratch:

Meni izgleda ok, top mi djeluje kao kopija yasunija.

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #33 : 20 Kolovoz, 2008, 18:44:40 »
 Po onom dino testu rs70 i Yasuni su tu negde[cak su im i obr.pri max. snazi isti ]ipak je razlika 50e sto nije malo ???

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #34 : 20 Kolovoz, 2008, 19:46:44 »
Ja imam Yasuni R,a frend Technigas RS 70...meni je spuh ko i prvog dana,nigdje ne slini ni nista slicno,a frendu je cijeli prigusivac u banani,potamnio je i poceo slinit po svuda,technigas je ok spuh,ali prigusivac je jako lose rjesen
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #35 : 20 Kolovoz, 2008, 19:58:20 »
Ja imam Yasuni R,a frend Technigas RS 70...meni je spuh ko i prvog dana,nigdje ne slini ni nista slicno,a frendu je cijeli prigusivac u banani,potamnio je i poceo slinit po svuda,technigas je ok spuh,ali prigusivac je jako lose rjesen

kolko se sjecam ti to vozis bez kita i imas 5.9g rolice

koje jos imas dijelove? koji federi za kvacilo? dal imas centralni? koja dizna?

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #37 : 20 Kolovoz, 2008, 21:54:45 »
ovaj donji valjda-rs70 promeni naziv u rs2, a valjda su isti ili slicni [i po cenu] :icon_scratch:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #38 : 21 Kolovoz, 2008, 01:38:29 »
a nista onda ostajem pri yasuniju ...nego kakv je zvuk na yasuniju ?? posto sam cito da je veoma tih auspuh a kad slusas na youtube..nije to taj zvuk jer je uzivo drugciji dosta ....samo me zanima ono dobar ..los..tih....bucan?Tecnigas necu ni da vidim ocima :) nema sanse da poslije next r uzmem opet neki tecnigas...da mi dodje njihov inzinjer ili sta vec i drzi mejsec dana predavanje o njihovom auspuhu i sve najbolje da kaze ja ga opet necu uzet...
« Zadnja izmjena: 21 Kolovoz, 2008, 01:41:31 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #39 : 21 Kolovoz, 2008, 08:52:13 »
Ja imam Yasuni R,a frend Technigas RS 70...meni je spuh ko i prvog dana,nigdje ne slini ni nista slicno,a frendu je cijeli prigusivac u banani,potamnio je i poceo slinit po svuda,technigas je ok spuh,ali prigusivac je jako lose rjesen

kolko se sjecam ti to vozis bez kita i imas 5.9g rolice

koje jos imas dijelove? koji federi za kvacilo? dal imas centralni? koja dizna?
Imam redsponge,vecu diznu neznam koju,multivar sa 6.3gr rolicama unutra(optimalne bi bile 5.9),kevlar,serijski centralni,zuti federi na kvacilu
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a