Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novo pitanje 3.str. ?  (Posjeta: 3302 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Novo pitanje 3.str. ?
« : 20 Kolovoz, 2008, 02:55:34 »
ovako zanima me koji bi auspuh najbolje radio na malossi sport 70..karb 17.5 ,gljiva,stage 6 usis i bla bla ostalo nebitno ...cisto informantivno pitam jer sam vec po preporuci 3alfa3(kojem vjerujem i znam da ima iskustva i zna o cemu prica) uzeo Yasuni R....tj paket sa Sa je kod rodjak u njemackoj ...a on tek dolazi u decembru tako da cu tek tad vidit svoje dijelove sve hehe....mene cisto zanima jel u tom rangu Yasuni R najbolji jer ipak dao sam 205 eura pa nebi da sad ima neki jeftinij spuh a da bolje prefomanse izvlaci...znam da je to vise manje primjetno na ovakim setupima...ali kad sma gledo nekako Yasuni i Stage6 su mi izgledali najbolje uradjeni ,sto se tice kvalitete...i odlucio sam se za Yasuni nakon konsultacije sa alfom :),da sam gledo onako po izgledu samo sigurno bi uzeo stage 6 jer je po meni najljepsi  ali nisam se htio pravit pametan i posluso sam savjet starijeg i iskusnijeg tunnera :)......i zanima me ako je neko cuo ...koji auspuh daje na sport 70 bolji zvuk...Yasuni R ili Zx ....Stage 6??po mogucnosti na piaggio masini...ja volim da se ono lijepo cuje :) po mogucnosti 5 ulica dalje :D  ne sad da bruji kao kad vuna izgori ,nego ono lijepi zvuk ali da se cuje....mrzim npr zvuk kakav ima Tecnigas next r ...meni na runneru je bio tisi od serijskog auspuha...
« Zadnja izmjena: 21 Kolovoz, 2008, 19:21:26 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #1 : 20 Kolovoz, 2008, 04:08:47 »
vezano uz zvuk...stage6 ima vrlo prodoran zvuk cujes se 3-4 ulice dalje ali nije onaj ružan zvuk....

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #2 : 20 Kolovoz, 2008, 05:17:33 »
aha...ajde da cujem misljenje ostali stage 6 ili yasuni r ...valjda stage 6 pro replica je u tom rangu ..kao i yasuni r ..pa da cujem vasa misljenja ..i jel stvarno taj yasuni ,kosto svagdje citam toliko tih auspuh....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #3 : 20 Kolovoz, 2008, 05:24:10 »
aha...ajde da cujem misljenje ostali stage 6 ili yasuni r ...valjda stage 6 pro replica je u tom rangu ..kao i yasuni r ..pa da cujem vasa misljenja ..i jel stvarno taj yasuni ,kosto svagdje citam toliko tih auspuh....
stage 6 pre replica nije u rangu yasunia r...bar mislim...
ali stage6 pro je...

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #4 : 20 Kolovoz, 2008, 08:42:19 »
da mene pitaš ja se ne bih dugo razmišljao da uzmem upravo Yasunija....

Verujem da ni Stage6 nije loš po kvalitetu, i zvuk isto nije loš imao sam prilike da ga čujem u kombinaciji sa Stage6 cilindrom, takođe je lep videti ga sa crnim topom... itd, itd

ZX-a ne bi uopšte ubrajao da slažem takav setup, ne verujem da bi ti izvlačio dosta snage...

 :icon_thumright:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #5 : 20 Kolovoz, 2008, 08:52:23 »
Ma nemoj.Ak nadje starog zx-a to je najbolje rjesenje za taj setup jer zx je jedan od rijetkih auspuha koji je provjeren bas na svim skuterima.Ja imam zx-a vec 6 godina na stalkeru i bio mi je na mhr replici sa 21 frgom i gljivom i skuter je isao skoro 120 po GPS-u.I imam ga sad na gusu sa 17.5 frgom i serijskim filterom i auspuh je odradio svoj posao savrseno u oba dva setupa.

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #6 : 20 Kolovoz, 2008, 08:54:50 »
a jesi probao da staviš neki drugi auspuh osim ZX-a na tvoje setupe da vidiš ima li razlike? ? ?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #7 : 20 Kolovoz, 2008, 10:41:35 »
Odi na youtube i poslusaj zvukove auspuha

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #8 : 20 Kolovoz, 2008, 11:37:31 »
jesam.kupio sam novi mhr replica auspuh i dao za njega 1800kn jer sam slusao "pametne" savjete ljudi sa strane kao zx ti nevalja to je samo za serijske masine,to ti nevalja kad stavis kit i svi su rekli kao da uz mhr replicu kit pase najbolje mhr replica auspuh i tu sam popusio.motor nije isao ni upola kao sa zx-om jer je predvidjen za vise okretaje i nisam ga nikak mogao postelat da nema rupa u ubrzanju i da jednako vuce od nule pa do kraja a posto nisam mislio mjenjat struju jer je to po meni bacanje novaca vratio sam zx-a nazad a replicu sam prodao za 1000kn staru par dana.Po meni je za slozit si skuter sa nekim normalnim kitom a ne nekim perverzijama sto je samo bacanje novaca zx best buy i to ne novi nego ak je moguce nac starijeg polovnog. 

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #9 : 20 Kolovoz, 2008, 11:38:43 »
Yasuni R radi na skoro 2000 okretaja vise,a to je jako puno,tako da i vise razvija snage motor.A to da je ZX provjeren auspuh na svim skuterima,to je istina,ali svaki rezo.auspuh radi na istom principu tako da je Yasuni R isti vrag,izuzev vise snage i obrtaja,bolja kvaliteta auspuha,a i vuna uopce ne pregara...uglavnom,only noobs have ZX
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #10 : 20 Kolovoz, 2008, 11:41:11 »
I da,ako oces kvalitetu uzmi Yasuni R,al ako hoces malo bolje performanse uzmi Stage 6 Pro,ne Replica nego bas Pro
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #11 : 20 Kolovoz, 2008, 11:43:13 »
Zakljucak -ne bacajte pare na tamo neke yasuni i stage6 reze jer je ZX CUDO :laughing7:
KAD  bi se zezali :toothy12:

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #12 : 20 Kolovoz, 2008, 11:43:18 »
jesam.kupio sam novi mhr replica auspuh i dao za njega 1800kn jer sam slusao "pametne" savjete ljudi sa strane kao zx ti nevalja to je samo za serijske masine,to ti nevalja kad stavis kit i svi su rekli kao da uz mhr replicu kit pase najbolje mhr replica auspuh i tu sam popusio.motor nije isao ni upola kao sa zx-om jer je predvidjen za vise okretaje i nisam ga nikak mogao postelat da nema rupa u ubrzanju i da jednako vuce od nule pa do kraja a posto nisam mislio mjenjat struju jer je to po meni bacanje novaca vratio sam zx-a nazad a replicu sam prodao za 1000kn staru par dana.Po meni je za slozit si skuter sa nekim normalnim kitom a ne nekim perverzijama sto je samo bacanje novaca zx best buy i to ne novi nego ak je moguce nac starijeg polovnog. 
Mhr replica je osjetno jaca od ZX-a,a sad kako si ti nastelo motor to je vec druga strana price ;D
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #13 : 20 Kolovoz, 2008, 12:02:11 »
MHR replica je cisto sranje jer cim je neki auspuh homologiran i ima u sebi blokade to vise nije to.A kaj se tice stelanja motora to i nije bas djecja igra kak god to izgleda na prvi pogled.Ovisi ko sta trazi od motora.Nekom ne smeta rupa na startu,nekom ne smeta rupe u medjuubrzanjima,nekom ne smeta kad se motor zgrije da ide slabije,nekom ne smeta da trosi par litara vise.Tak se da postelat motor.A ak oces dobit da svega toga nema onda itekako tu ima posla i treba volje i zivaca.A to sam ja sve uspio dobit kod sebe tak da znam o cem pricam da to nije sam tak.

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #14 : 20 Kolovoz, 2008, 12:08:07 »
evo jedan test u toj klasi

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #15 : 20 Kolovoz, 2008, 12:10:10 »
Decko,cim si poceo dizat tog ZX-a u visine,odma se vidi da nemas blage.Mhr replica je homologirana,ima blokade u sebi,i sta onda?Pocupas ih van,ti ih mozda nisi,pa ti zato nije iso motor.Skuter u ubrzanju nesmije imat nikakve rupe,to se nikom ne svidja
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #16 : 20 Kolovoz, 2008, 12:24:57 »
Gle da se razumijemo.Ja pricam o zx-u koji su se radili do prije nekoliko godina a koji nemaju veze sa ovim danasnjim i ne kazem da su drugi auspusi losi.A kaj se tice MHR replice ona je imala dvije blokade koje imaju danas vecina tih novih auspuha i te blokade su odma otisle van iz auspuha u zaborav.A ja sam tada razmisljao isto ko i ti da su svi auspusi vise manje isti jer sluze istoj svrhi.Skines jedan auspuh stavis drugi i pali i vozi.E to bas tak i nejde.Ja sam osobno procitao prije par godina u jednom clanku prof.Jenningsa "nadam se da znas o kom pricam" da ak na isti motor stavis dva identicna auspuha motor nece ic jednako.I mene je to strasno zanimalo pa sam to i probao i to je stvarno istina.2T je umjetnost pogotovo kaj se tice auspuha.

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #17 : 20 Kolovoz, 2008, 12:31:09 »
Joj decko ne pravi se pametan.Procitao sam i Jenningsa i Bella u dahu,a ti tu izmisljas toplu vodu,svaka budala zna kad se stavi drugi auspuh da se treba stelat motor na novo.A ovo ti je cinjenica:Mhr replica je u svakom pogledu bolja od ZX-a,to ce ti rec svatko na ovom forumu osim tebe. :icon_thumright:
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #18 : 20 Kolovoz, 2008, 12:55:26 »
kako se skinu blokade u mhr replici?

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #19 : 20 Kolovoz, 2008, 12:56:22 »
decki bacite usporedbu,najlakse ce se jedom dokazati koji je bolji spuh,znam koji je bolji,ali nekima treba dokazivati :angry9: