Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novo pitanje 3.str. ?  (Posjeta: 3300 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #40 : 21 Kolovoz, 2008, 12:15:18 »
Ja imam Yasuni R,a frend Technigas RS 70...meni je spuh ko i prvog dana,nigdje ne slini ni nista slicno,a frendu je cijeli prigusivac u banani,potamnio je i poceo slinit po svuda,technigas je ok spuh,ali prigusivac je jako lose rjesen

kolko se sjecam ti to vozis bez kita i imas 5.9g rolice

koje jos imas dijelove? koji federi za kvacilo? dal imas centralni? koja dizna?
Imam redsponge,vecu diznu neznam koju,multivar sa 6.3gr rolicama unutra(optimalne bi bile 5.9),kevlar,serijski centralni,zuti federi na kvacilu

To cu sve i ja uzimat osim kevlara (pretpostavljam da je to remen jel?). Kolko dode to otprilike i jeli mi potrebno?

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Koji auspuh ?
« Odgovori #41 : 21 Kolovoz, 2008, 12:23:38 »
a nista onda ostajem pri yasuniju ...nego kakv je zvuk na yasuniju ?? posto sam cito da je veoma tih auspuh a kad slusas na youtube..nije to taj zvuk jer je uzivo drugciji dosta ....samo me zanima ono dobar ..los..tih....bucan?Tecnigas necu ni da vidim ocima :) nema sanse da poslije next r uzmem opet neki tecnigas...da mi dodje njihov inzinjer ili sta vec i drzi mejsec dana predavanje o njihovom auspuhu i sve najbolje da kaze ja ga opet necu uzet...

Ja sam cuo 3 yasunija r i svaki je imao drugaciji zvuk

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Novo pitanje 3.str. ?
« Odgovori #42 : 21 Kolovoz, 2008, 19:23:26 »
nakon 17000 km izdala me moja zadnja Pirelli evo guma...na sari koja je u obliku V slova...kojih ima mozda 6,7 na cijeloj gumi..na svakoj toj sari na vrhu je iskocila mala guta....a sara koda i nema skoro...mozda 1m dubina ....eh zovem danas ove kod sebe u piaggio centru i traze mi 72 eura za zadnju Pirelli evo gumu...jeli to preskupo ??
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2008, 02:21:06 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Novo pitanje 3.str. ?
« Odgovori #43 : 21 Kolovoz, 2008, 19:33:38 »
za te novce trebale bi obje kostat a ne jedna

pa to je vise od 500kn
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...