Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: bem ti aute i smotane vozace  (Posjeta: 2698 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
bem ti aute i smotane vozace
« : 26 Ožujak, 2008, 20:12:20 »
Eto prezivio ja svoj prvi udarac u bok automobila:)
vrijeme-cca 16.10
mjesto: Rijeka, kod vatrogasaca tj preko puta zeljeznicke...

a sta je bilo...

pa vozio se ja uredno po desnoj traci, kad sam primjetio nekog kako se ukljucuje u promet izlazeci sa izlaza vatrogasaca u smjeru mlake (u tom sam smjeru i ja isao). i sta bi sljedece, tip se prvo baci u lijevu traku i pocinje usporavati, bmw u lijevoj traci mu trubi i najvjerovatnije psuje sve po spisku, a kad ovaj isti sto se prebacio iz lijeve odjednom skrece u desnu da bi se parkirao sa strane i to nosom prvo, 5 metara ispred mene. sjeo na kocnice ko budala (xciting dobro drzi pravac pri naglom kocenju), ali bilo je kasno, tj bio sam preblizu i zavrsio u njegovim zadnjim vratima...lagano poskoknuo na napred i desno i zavrsio pored skutera. tip izasao van i kaze mi, pa sta to radis, sta ne pazis, doslo mi da ga odmah kacigom po glavi. decko u bmw-u stao sa strane i ponudio se kao svjedok (bravo, ima dobrih ljudi), ali buduci da zuri pusito vizitku i ispsovao tipa koji se skrivio sudar i rekao mu da je on kriv za sve, naravno:) bilo jos par svjedoka sa strane koji su govorili isto, ali tip tupi d aje on u pravu i da ne zeli priznati krivicu na osiguranju. Mobitel u ruke i razgovaram sa policijom koji mi govore da ce stici kad stignu. sklonili skuter i auto sa strane i cekam cekam i cekam, palim cigaretu za cigaretom. nakon nekih cca 50-tak minuta staje policijski kombi, ali kazu nama smjena zavrsava, samo nas poslao sef da vidimo u cemu je stvar. objasnjavamo mu u cemu je stvar i policajac govori tipu d aje kriv cak i po njegovoj verziji (samo sam lagano skrenuo u lijevo da bih se uparkirao, cak sam imao i desni zmigavac upaljen). Policeman pita ponovo, treba li slati kolege iz druge smjene i napominje covjeku da ce ga izlazak policije kostati 1000 kn. tip pristaje ici na osiguranje, pa cemo to fino sutra obaviti i vidjeti kako ce dalje ici stvari. Uglavnom, stradale plastike, retrovizori, pa jos malo plastike. izlilo se nesto benzina na cestu jer je motor i dalje radio kad je pao (a ja to iz prve bas i nisam primjetio). da li je kotac pretrpio kakvo ostecenje cemo vidjeti sutra. bacim koju sliku kad najdem kabel od mobitela.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #1 : 26 Ožujak, 2008, 20:22:39 »
Eh, sad imaš i policajca za ajmo reć nekakvog svjedoka, valjda će tip sve uredno priznat na osiguranju... :binkybaby:

Barem si ti OK... Ovo drugo će se sve sredit nekako... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline stoper06

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 455
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije) :)
  • Moj Skuter: yamaha ROX
  • MojSetup: ajkula
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #2 : 26 Ožujak, 2008, 20:24:35 »
o koja muta ovaj sa bmw-om u PM
2T rulles

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #3 : 26 Ožujak, 2008, 21:52:27 »
o koja muta ovaj sa bmw-om u PM


nije tip u bmw-u kriv,on mu je bio s lijeve strane,i on je svjedom,krivo si malo skuzio pricu,uglavnom da tebi nije nista,vjerujem da imas sve uredne papire,vozacku,prometnu i da je skut uredno regan i da ima blokadu,ako nema odmah  je stavi jer ako ides na osiguranje moze te poslat na inzvaredni tehnicki i mozes izgubiti tu spor

Offline lik_9

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 190
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Malaguti FireFox F15
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #4 : 26 Ožujak, 2008, 22:13:08 »
glavno da si ostal živ!! :icon_thumright:
ali fakat ima seljačina na ovome svijetu za poludeti!!evo baš sam mislil otvoriti temu na to kak se ponašaju budaletine koji misle,ako su u autu da su Bog i batina,a im sa skuterima da smo samo smetala i da se gospodi treba maknuti s ceste da oni prođu!!! :angry9: :angry9: :angry9: :angry9:

evo danas me skoro pomeli s ceste:ja se vozim ljepo 55-60km/h i naravno lik s auto me morao prestići jer ja sam na skuteru i taman kak me prestigo lik opali po  kočnici da skrene u ulicu pred menom tak da sam se jedva zaustavil,ali hvala Bogu da je bila prazna druga traka!!mislim moral se samo za menom voziti 50 m!  :angry7: :angry7: :angry7: :angry7:

btw i ja imam auto i  :sign188: za kulturne vozače jer znam da ih ima samo su u manjini!! :icon_thumright:
Hell was full,so I come back

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #5 : 26 Ožujak, 2008, 22:37:55 »
dosta je to skakljivo...

sretno!

P.S. Hvala Bogu da ti nije nista! Krmak ce se vec popraviti...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #6 : 26 Ožujak, 2008, 23:00:08 »
koliko si brzo isao, nije veliki udar?
Glavno da si ti ok! ;)
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #7 : 26 Ožujak, 2008, 23:06:40 »
i kao svaki put naša se Policija opet pokazala kao brza i efikasna,pa da im je ne znam koja promjena smjene ili čega više

moraju se pojaviti na mjestu događaja,dužni su to, :confused5: :confused5: :angry7: :angry7:
MADE IN ITALY

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #8 : 26 Ožujak, 2008, 23:23:50 »
Bolesno je to sto 50 minuta moras cekat policiju. Uzor za EU. Oni tamo vani policija za minutu, a ovdje mozes terorizirat cijelo mjesto dok dodu. Isto kao i ono ukrali 13mil kn. Svaka im cast divim se njima, a ne nasoj drzavnoj sluzbi.
Yamaha-Spy

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #9 : 26 Ožujak, 2008, 23:44:49 »
još je malo čekao, ja sam čekao 90 minuta!!!Kad su nam policajci idioti!!!!!!!!!!!!Policija nam je u ku...
a nesreće se događaju, a ovo je bila sitnica moglo je i gore!!!
 :hello:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #10 : 26 Ožujak, 2008, 23:46:20 »
ma samnom manj vishe sve ok...evo malo me koljeno boli i desni palac...ostalo sve super...nisam vozio brzo, tek krenuo sa semafora :)
jedino me jebe sto sat i pol nakon pada (i malog lezanja na boku dok je radio:() jos nije htio upaliti...ah, ako nis drugo sutra cu malo eskivirati sa posla:)

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #11 : 27 Ožujak, 2008, 00:50:15 »
Koji debil s autom moga je ubit ćovika koji je u pravu. Tim debilima triba zabraniti da voze  :angry9: :angry9:
« Zadnja izmjena: 27 Ožujak, 2008, 13:12:19 vine5x »
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #12 : 27 Ožujak, 2008, 07:30:42 »
Muko moja i čitanje sa razumijevanjem... ::)

Vozač BMW-a je svjedok, ne krivac... :laughing7:

I skut je Kymco Exciting 250, tako da nema govora o blokadi... :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #13 : 27 Ožujak, 2008, 09:27:40 »
evo prije posla sam svratio do skutera i pokusao upaliti. pali iz prve. nisam probao voziti jer pada kisa, pa mi se bas nije dalo sjedati na mokar skuter. Kasnije na procjenu (ako kisa prestane vozim se, a ako ne zamoliti cu ih da se sami prosecu do skutera pa nek tamo slikaju:)).

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #14 : 27 Ožujak, 2008, 10:45:08 »
Vidio sam al nisam stao jer mi se žurilo...jbg!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #15 : 28 Ožujak, 2008, 15:15:49 »
Ostatak ove teme odvojen je u novu pod nazivom 'Slika dana u 24 sata...'

Je da je ovo off topic, ali nemorate baš čoviku ubit temu... :zubo:

 :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: bem ti aute i smotane vozace
« Odgovori #16 : 03 Travanj, 2008, 16:22:40 »
e pa kad te nece onda te nece...danas mi tip zakacio auto na parkiralistu sa kamionom...ode prednji branik, lijevi blatobran, guma i felga...nazvao me, rekao sorry, sjebao sam, ajmo na osiguranje...tip sa procjene rekao da ce biti zamjena blatobrana, felge, branika, gume i ratkape i popravak vratiju (malo ocesao, ali dovoljno da se mora poravnati i prefarbati)...velika pohvala za kvarner osiguranje, sve vec poslikali, dok ove iz jadranskog (za skuter) jos uvijek cekam...