Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?  (Posjeta: 87898 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #120 : 16 Ožujak, 2007, 10:07:06 »
di-tech ide jebeno ko serijski. po meni najbolje od svih skutera. tak da se ne isplati prckat po njemu.
al ovisi na kakvog naletis, moj stari ga kupio kad je izasao, sve pocrkaval na njemu, masina roknula za par mj. i stalno problemi. al ide, sta je, je...

na šta treba posebno paziti kod tih motora??


Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #121 : 16 Ožujak, 2007, 10:23:20 »
ako već tražiš brzinu aj probaj nać ovu moju Runnericu ali model DD.To ti je najotvorenija verzija runnera a malo problema
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #122 : 16 Ožujak, 2007, 10:29:42 »
samo gledaj da je serijski, ak je  nes prckano bjezi sto dalje. iako ni to nije garancija. ekipa cesto vrati serijske dijelove.
i obavezno s gorivom ocekuj probleme.

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #123 : 16 Ožujak, 2007, 12:09:55 »
ako već tražiš brzinu aj probaj nać ovu moju Runnericu ali model DD.To ti je najotvorenija verzija runnera a malo problema

a mislim, nije sad da mi treba neka jurilica, kao sto sam naveo, treba mi motor s kojim cu moci napraviti 15 km bez problema, a da se ne vuce po cesti....zato mi je izbor runner 50SP (SP zato jer je jeftin,a zasto je jeftin??), neznam, aprillira SR, ali tu je i mozda krajnje rjesenje, LUNA :toothy9:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #124 : 16 Ožujak, 2007, 12:33:15 »
i zaboravio sam rec, skupo odrzavanje di-techa.  :laughing9:

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #125 : 16 Ožujak, 2007, 14:15:59 »
i zaboravio sam rec, skupo odrzavanje di-techa.  :laughing9:

ok,thankx, onda ipak karburator rulz!

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #126 : 17 Ožujak, 2007, 20:33:31 »
jedno pitanjce, sta vi mislite,ako uzmem kineza (luna), dali cu ga moci za 6 mjeseci prodati? naravno, ne mislim unistiti motor...

strah me kako se rabljeni kinezi kupuju...

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #127 : 17 Ožujak, 2007, 20:37:55 »
ha čuj u svemu ima rizika. kinez nije skup nov, još je jeftiniji rabljeni.
ako ga prodaješ za 6 mj. bit če svima sumnjivo zašto pa tek onda nebuš tržil.
kupi lunu 150 za period od 1-2 god pa onda prodaj.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #128 : 17 Ožujak, 2007, 20:58:28 »
kolko vidim nis se ne prodaje tak lako, jedino da skines skroz cijenu...
a za lunu se jos ne zna, ovisi kolko ce bit popularna.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #129 : 17 Ožujak, 2007, 22:53:34 »
ha zbog cijene bu.

nego da mario popuni prazninu trebao bi nabaviti i nešto u klasi od 250ccm za sitne novce.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #130 : 19 Ožujak, 2007, 18:18:51 »
a kinezi ti se teže prodaju,jer oni su inače jeftini šta ti je i mrcina reka tako da se kinez najviše uzima da ti služi dok ne crkne :laughing7: :laughing7: :dontknow:Kažen ti probaj nać Runner DD jer odlično motor ide,a malo snjime problema.Proša san s njme 19250km i jedini problem vodena pumpa.A ako budeš tio frizirat djelova imaš na svakom ćošku a cijena polovnog ti nije velika.Samo ga triba nać jer baš ovaj model slabo imaš u oglasnicima
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #131 : 19 Ožujak, 2007, 20:16:40 »
a kinezi ti se teže prodaju,jer oni su inače jeftini šta ti je i mrcina reka tako da se kinez najviše uzima da ti služi dok ne crkne :laughing7: :laughing7: :dontknow:Kažen ti probaj nać Runner DD jer odlično motor ide,a malo snjime problema.Proša san s njme 19250km i jedini problem vodena pumpa.A ako budeš tio frizirat djelova imaš na svakom ćošku a cijena polovnog ti nije velika.Samo ga triba nać jer baš ovaj model slabo imaš u oglasnicima

ok,thankx...svaki savjet dobrodosao...mozda vec ovaj tjedan krecem u potragu.... :notworthy:

prvo gleda koji rabljeni,pa ako nista drugo, luna je tu

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #132 : 19 Ožujak, 2007, 20:26:04 »
kad je več luna tu skupi još malo pa zemi 150ccm ostavi se 50 buš ju brzo preraso ko ja 125
Piaggio X9 250  Black Box

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #133 : 19 Ožujak, 2007, 20:40:01 »
kad je več luna tu skupi još malo pa zemi 150ccm ostavi se 50 buš ju brzo preraso ko ja 125

dobro vecer, ja nemam A kategoriju...meni treba nesto od mopeda...jel cu ostat bez B kategorije, a za mopede mi jedino ostaje

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #134 : 20 Ožujak, 2007, 19:10:34 »
a nije ti ni skupo kad bi iša polagat A kategoriju.S B kategorijom mislim da ti dođe negdi oko 1200-1300 kuna što ti s obzirom na cijene koje će tek doć,ovo nije puno
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #135 : 20 Ožujak, 2007, 19:33:30 »
a nije ti ni skupo kad bi iša polagat A kategoriju.S B kategorijom mislim da ti dođe negdi oko 1200-1300 kuna što ti s obzirom na cijene koje će tek doć,ovo nije puno

ma to mi sad netreba...to planiram polagati kad cu biti financijski stabiliniji :laughing11:

znam da nije puno...

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #136 : 20 Ožujak, 2007, 19:54:09 »
to je samo prijedlog :icon_thumright: :icon_thumright:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #137 : 21 Ožujak, 2007, 10:13:20 »
Ako se ne kužiš previše u mašine (kao ja) savjetovao bih ti nešto novo ( ne izgleda mi loše ta Luna 50 :dontknow:)....
a ako se kužiš onda nešto polovno...

nemoj se zaletavat u nešto polovno, ako se ne kužiš, jer bi mogao vrlo loše proći....

Sretno sa šopingom

Pozz

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #138 : 21 Ožujak, 2007, 16:11:17 »
Ova Luna je stvarno (ovako, vizualno, sa priloženih slika) lijep skuter (oba)...
Da sam tako razmišljao pred 4 godine, ne bi nikad sjeo na Gileru... Pa, to su (bar) 3 Lune (da ne kažem, da je bliže "4"), za ovog mog talijana (Runnera).. Dobro sad... Runner koji ja vozim ima "čašicu" (sjedište) za desni tj. drugi zadnji amortizer....što znači, da konstrukcija "podnosi" i ugradnju mašine od 125 ccm, a i da ne govorim onaj još jači...

A da Runner (50 ccm) "Pure Jet" (s ubrizgavanjem) ide.... Ide !!!....
Do Karlobaga mi je "umirao" i morao sam na momente otpuštat gas (jer bi se zagušio), i onda povuče...
Jutros (nakon servisa, od pred koji dan) bio na kraćoj vožnjici, i ubrdo cijelo vrijeme držao full, prestigao kamion... i sve to, bez da zucne protiv takvog mog postupanja  ;D 
Ali...
Ako se uzima 50 ccm, smatram da uopće nisu bitne performanse...po gradu i periferiji ćete svakamo doć i sa kinezom...
To... što odblokirana (ali sve ostalo serijska) Runner-ica potegne 80 po ravnom (sa mnom od 95 Kg), uopće nije mjerodavno... Ionako je protuzakonito.... nesmije brže od 50...
A ako IMALO (samo "u tragovima") pomišljate, da ćete jednog dana poželjeti krenuti na neki susret skuteraša (kao ja, npr.)....
odlučite se položiti A kategoriju, i uzmite (baaar) 125 ccm...
Za nekoga tko PRVI put sjeda na 2 kotača, vožnja sa 125 ccm, nije ništa opasnija od 50 ccm, obzirom na nešto veću  (z a k o n o m   dozvoljenu) brzinu (bar je sve proporcionalno/tvornički dimenzionirano)...
Puno je opasnije natunirat stroj 50-ice... jer to većim dijelom priče "ne prati" i tuniranje ovjesa, kočnica, konstrukcije... pa su pune crne kronike..  :toothy3:

Live to ride, ride to live

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #139 : 21 Ožujak, 2007, 19:42:50 »
Ova Luna je stvarno (ovako, vizualno, sa priloženih slika) lijep skuter (oba)...
Da sam tako razmišljao pred 4 godine, ne bi nikad sjeo na Gileru... Pa, to su (bar) 3 Lune (da ne kažem, da je bliže "4"), za ovog mog talijana (Runnera).. Dobro sad... Runner koji ja vozim ima "čašicu" (sjedište) za desni tj. drugi zadnji amortizer....što znači, da konstrukcija "podnosi" i ugradnju mašine od 125 ccm, a i da ne govorim onaj još jači...

A da Runner (50 ccm) "Pure Jet" (s ubrizgavanjem) ide.... Ide !!!....
Do Karlobaga mi je "umirao" i morao sam na momente otpuštat gas (jer bi se zagušio), i onda povuče...
Jutros (nakon servisa, od pred koji dan) bio na kraćoj vožnjici, i ubrdo cijelo vrijeme držao full, prestigao kamion... i sve to, bez da zucne protiv takvog mog postupanja  ;D 
Ali...
Ako se uzima 50 ccm, smatram da uopće nisu bitne performanse...po gradu i periferiji ćete svakamo doć i sa kinezom...
To... što odblokirana (ali sve ostalo serijska) Runner-ica potegne 80 po ravnom (sa mnom od 95 Kg), uopće nije mjerodavno... Ionako je protuzakonito.... nesmije brže od 50...
A ako IMALO (samo "u tragovima") pomišljate, da ćete jednog dana poželjeti krenuti na neki susret skuteraša (kao ja, npr.)....
odlučite se položiti A kategoriju, i uzmite (baaar) 125 ccm...
Za nekoga tko PRVI put sjeda na 2 kotača, vožnja sa 125 ccm, nije ništa opasnija od 50 ccm, obzirom na nešto veću  (z a k o n o m   dozvoljenu) brzinu (bar je sve proporcionalno/tvornički dimenzionirano)...
Puno je opasnije natunirat stroj 50-ice... jer to većim dijelom priče "ne prati" i tuniranje ovjesa, kočnica, konstrukcije... pa su pune crne kronike..  :toothy3:



nice! :icon_thumright

e,ono sta si rekao za runnera, znaci na njega je moguce staviti masinu 125?