Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke  (Posjeta: 21898 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline prettyflyguy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Keeway Outlook 125
Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« : 22 Lipanj, 2008, 14:22:05 »
Evo ekipa, ne znam jel netko psotao prije mene, al da podjelim s vama svoja prva isksutva nakon 3 tjedna voznje.

Nisam toliki znalac pa ne bih pisao klasicnu receniziju... Uostalom, sve karakteristike motora mogu se vidjeti na stranicama proizvodjaca.... A KOLIKO SU TOCNE? Vidjet cemo :)

Prvo, evo slika dizajna samog skutera... Mene najvise podjeca na Sportcity od apprilie i hondu sh...
http://www.keeway.hr/image/outlook/125/velikaOUTLOOK3.jpg

Cijena motora u Moto-Mayer (Trident shop) je cca 14000 kn (da ne spominjem sada one glupe .99999 cifre) . Od ugodnijih iznenadjenja tu je usao ugradjeni alarm i daljinsko paljenje skutera, koji nisu navedeni u osnovnoj specifikaciji. Zabavno... al' u principu beskorisno....

Pocelo je s poduljim cekanjem da se sam motor pojavi u ducanu, ali eto, pojavio se. Keeway je tu malo zavlacio... Prvi  vanjski dojam je da se ne radi o tipicnom kinezu, tj da nema nikakve veze sa kinezima iz Peveca. Plastika uredna, nimalo skripava, cvrsta, dovoljno elasticna, zavrsna obrada nelosa. Nedoradjenosti su nesa ocitije tek na gumenom oblogu od stalka za noge za suvozaca. Kontrolna ploca dosta dobra, tu su digitalni sat, brzinomjer, đirometar, termometar, stanje spremnika,kilometraza... Sve sta đaku treba.

Velicina motora sasvim komodna za mene od 193 cm i 105 kg, zajedno sa curom, sjedimo ugodno, i ne izgledamo smjesno. Koljena mi ne udaraju u volan niti ga dodiruju u ijednom polozaju.

Motor vuce uredno, nema rupa u ubrzanju, a najbolje povuce negdje oko 6500 okretaja.
E, sad tu dolazimo do prvog malog razocaranja... Proizvodjac na stranicama i prospektima deklarira max brzinu od 98 km/h. Ok... Kupnjom motora na racunu pise 83 km/h, sta mi je zavedeno i u knjizicu vozila.
Pitam se gdje je nestalo tih 15 km/h razlike????????????'

Odem sam na ravnu brzu cestu i odlucim ga razvalit do daske.... Ubrzanje do 50 km/h je skoro pa trenutno.... I onda dalje jako sporo ubrzava.... Kroz jedno 15-ak sekundi motor tek dolazi mozda blizu 70 km/h, a tek nakon duuuugo vremena prelazi tu brzinu, sa naravno maksimalno odvijenom rucicom gasa.
Pitam se, gdje je nestalo jos nekih 10-ak km/h? Ispadne da me proizvodjac prevario za jedno 15 km/h u prospektima i na racunu i za jos jedno 10 u stvarnosti.... Dakle, recimo da ide 25 km/h sporije od deklariranog.


Ipak, mene i curu zajedno uzbrdo bez ikakvih problema i bez pada ubrzanja vuce 50 km/h . Tu je dosta dobar! Moze i nesto brze, ako ga razvucem, ali uglavnom neman takvih potreba po ulicama splita.

Pocetne muke:
Kad sam kupovao kineza bija sam spreman na odredjene porodjajne muke, jer to smatram kao dio kompromisa sa cijenom koja je skoro duplo niza od npr. taljanskih modela. Naravno, dobro da sam se pripremio :), porodjajnih muka ima, ali su za sada podnosljive.

Brzinomjmer i kilometraza
Eto, nakon 13 km prestane radit brzinomjer i brojac kilometara. Heh... Nista, aj keeway odma salje rezervni dio, latu koja se ugradjuje u kolo na osovinu. Eto, ova originalna se valjda malo skrivila prilikom montaze kola u ducanu kazu. Zamjenom late, pokazivaci rade opet bez problema.

Gasenje u hladnom stanju
Kad je motor skroz hladan, nema nikakve sanse da se odrzi upaljen bez gasa, vec se odma gasi. To traje prvu minutu, zavisno o temperaturi  okoline moze i duze, i nakon toga radi stabilno i nikako se ne gasi. Ovo se nikad nije desilo ako je motor imalo topal...
Serviser kaze da cemo to lako rjesit na prvom servisu.... Ajde, vidit cemo :).

Alarm
Ovo iritira. Nema svjetlosne diodice na kontrolnoj tabli koja pokazuje da je alarm ukljucen pa ga cesto trigeriram stavljanjem kljuca za otvaranje sjedala ili paljenje motora. Nekad mi se cini da se alarm sam od sebe postavi u "armed" mod. Ovo jos nsiam siguran :), vrijeme ce pokazat.

Grijanje
Motor se dosta brze zagrijava dok radi u leru nego u samoj voznji. Upuceniji vjerovanto znaju razlog ovome, ja mogu samo pretpostavit temeljem osnovnih poznavanja termodinamike da je odvodjene topline tada mozda manje....

Cjevcica od goriva
Evo, ovo mi je najgodi dozivljaj s motorm do sada. Neki dan mi je usred voznje pocelo kapat gorivo i naravno, motor se ugasija. Kad sam stao i pogleda sto je problem, mislio sam da se probija spremnik, ali samo se izvukla gumena cjevcica za dovod goriva koje je vjerovatno bila slabo soigurana. Kod keewaya stoji pod cudnim kutem, dosta saviejna pa me ovo cak ne cudi toliko...


Eto, to su vise manje svi problemi koje sam ima.... Ipak, sam rad motora je sasvim uredan, zvuk je dobar, nema trokiranja. Draze mi je da sam imao ove sitne probleme koji se ne ticu samog motora ili elektronike jer ih se nakon uklanjanja lako zaboravi i ne narusavaju toliko osjecaj pouzdanja u sam motor. Sve u svemu, za 14000 kn,  preporucija bi svakome ovaj ipak na kraju odlican skuter samo ako imaju malo volje i strpljenja da ga u pocetku sa serviserom dovedu u red.....

Sam keeway izgleda nema problema sa djelovima i ljudima.... Naovdno odma sve salju (tako mi kaze serviser). Ne prave nikakve probleme oko garancije i slicno. Tako da me eto te dviej godine garantnog roka barem drze mirnim....

Potrosnju nisam izmjerija, ali cini se dobra. Pokazivac statusa goriva brzo padne blizu rezerve, ali kad dodjes na benzinsku u motor uspijes utocit mozda litru i po.... Ovakvu nepreciznost sam imao i na Kymco-u i brzo sam se navika kako je ispravno citat, pa cu tako vjerujem i ovde...

Sorry na poduzem postu!
Pozdrav


Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #1 : 22 Lipanj, 2008, 14:50:34 »
kao sym sportcity.kao sh.kao aprilia lijep dizajn samo upitna kvaliteta.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #2 : 22 Lipanj, 2008, 15:11:24 »
jbg kod kupnje kineza uvijek imaš neke muke s njim ali vidim da si znao za to kad si ga kupovao ali će se s vremenom i to riješiti :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #3 : 22 Lipanj, 2008, 15:31:59 »
jednom se griješi. ako hočeš kvalitetu jeftino uzmi rabnljeni piaggio nebuš se zaj#bo.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #4 : 22 Lipanj, 2008, 15:57:55 »
MA ŠTA SORRY NA DUGON POSTU?!

:zubo:

Dugi postovi su uvik dobrodošli, ako imaju smisla, a ovaj ima...

:icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #5 : 22 Lipanj, 2008, 16:17:23 »
evo super post..  :icon_thumright:

nisam ni sam probao taj skuter i pa ni nisam bio siguran, ali sad jesam  :laughing7: , ocito je sarmer bolji , koji je bez muke na 90-100 i vise... za istu lovu  :icon_biggrin:


to me je najvise interesiralo  :redface:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #6 : 22 Lipanj, 2008, 16:47:42 »
sa zadovoljstvom sam procitao ovaj ''duzi'' post!
Lepo si predstavio motor i nekako kao da sam znao sta ces napisati kao mane (sitnice koje se brzo otklone sa malo volje i strpljenja)...
a ovo za max brzinu me je bas iznenadilo? ? ?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #7 : 22 Lipanj, 2008, 17:33:45 »
125ccm kod tajvanca/kineza ti je oko   100km/h to nemoženiti kymco makar neki kažu da ide čakdo 120 u što nevjerujem jetoliko ide piaggio sa  250ccm mašinom.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #8 : 22 Lipanj, 2008, 18:55:14 »
a Jel zna netko šta je s onim Kewey matrix 100ccm ide samo 75 a nema blokada a ubrzanje je koma auspuh čini mi se isti kao i u 50 ice  :toothy12:? dok aerox 100 AC ide 110 seriski
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #9 : 23 Lipanj, 2008, 02:30:13 »
ja sam neki dan vozio Kymca grand dink tako nesto 250ccm 136 navuce na pravcu ....bez saginjanja ili cega...barem po njegovom digitalnom satu....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ribiro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Keeway Outlook 125
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #10 : 26 Lipanj, 2008, 00:25:19 »
vlasnik sam dotičnog outlooka125 već mjesec dana sa pređenih cca 700km i da se nadovežem na recenziju:

max.brzina je 106km/h mjereno gps-om ,sat pokazuje 95km/h,(inače pokazuje manje nego što je stvarna brzina) ,troši u prosjeku 3-3.5 litre na sto
na prvom servisu poštelan je karburator i mnogo bolje ubrzava do 80km/h a do krajnje treba puno manje vremena
moja zamjerka je što su prednje vilice premekane i prilikom prelaska preko neravnina dosta je akustičan prednji dio oko kokpita
paljenje kad je hladan rješava se podizanjem ler gasa na 1800 okr. tako da nema crkavanja , zadnji amortizeri se moraju podesiti na najveću tvrdoću tada nema plivanja po cesti
u odnosu na e-charma 150 za iste novce ima bolje ubrzanje ,bolje ležanje i bolju završnu obradu ,plastike su kvalitetnije i općenito najbolji kinez od svih kineza u klasi za 14000kn

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #11 : 26 Lipanj, 2008, 00:27:14 »
Kako sad to :icon_scratch: Isti skuter,a tolika razlika :dontknow:

Offline ribiro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Keeway Outlook 125
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #12 : 26 Lipanj, 2008, 00:58:33 »
Kinezi su kinezi,svi su nam isti ko i japanci a toliko razlike među ljudima....

Offline prettyflyguy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Keeway Outlook 125
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #13 : 26 Lipanj, 2008, 01:09:04 »
vlasnik sam dotičnog outlooka125 već mjesec dana sa pređenih cca 700km i da se nadovežem na recenziju:

max.brzina je 106km/h mjereno gps-om ,sat pokazuje 95km/h,(inače pokazuje manje nego što je stvarna brzina) ,troši u prosjeku 3-3.5 litre na sto
na prvom servisu poštelan je karburator i mnogo bolje ubrzava do 80km/h a do krajnje treba puno manje vremena
moja zamjerka je što su prednje vilice premekane i prilikom prelaska preko neravnina dosta je akustičan prednji dio oko kokpita
paljenje kad je hladan rješava se podizanjem ler gasa na 1800 okr. tako da nema crkavanja , zadnji amortizeri se moraju podesiti na najveću tvrdoću tada nema plivanja po cesti
u odnosu na e-charma 150 za iste novce ima bolje ubrzanje ,bolje ležanje i bolju završnu obradu ,plastike su kvalitetnije i općenito najbolji kinez od svih kineza u klasi za 14000kn

hey! sad neman pojma jesi li me obradova i da mi nade ili zabrinija.... pogotovo u ovom djelu sa brzinom! 106 km/h je znaaaatna razlika, a imamo ocito istu 125-icu.... Dakle, ocito je da na mojoj nesta nije kako treba :(
Inace,  nisam ja njega isa nesta previse forsirat jer mi je jos mala kilometraza (idem ono skolski da ga ne gazim puno do prvog servisa), samo sam ga isa malo probat protegnit da vidim dokle moze:).

Sta se gasenje u hladnom stanju tice, ler gas mi je tocno dignut na 1800 okr., lik je u ducanu odma isa podesavat vidu za minimum kad sam ga kupija. Valjda treba jos mrvicu ustelat.... Jedva cekam taj prvi servis.

Ovo s amortizerima cu napomenit na prvom servisu.... zvuci kao dobar savjet.

Inace, ja bi potvrdija da se na kraju radi o necemu sta je optimalno od svega sta sam vidija i proba za ove novce u ovoj klasi, ali eto, mogu se ocekivati neki pocetnicki problemi koji s malo strpljenja mogu bit rjeseni. Dakle, ja bi strpljivima svakako preporucija outlook 125 (a vjerovatno i 150, ali nisam ga ni vidija ni proba, ne znam ni jeli u prodaji).

Ipak, ovi novi e-charm 150 sa spricama sta si spomenija mi se ucinija da dosta bolje starta! On mi je u biti bija glavni kandidat, ali na kraju sam odluku donija po dosta glupom kriteriju, a taj je dizajn :)

Offline prettyflyguy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Keeway Outlook 125
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #14 : 26 Lipanj, 2008, 01:13:30 »
Kako sad to :icon_scratch: Isti skuter,a tolika razlika :dontknow:

cuj, kad sam kupova skuter jedan od formuasa mi je u telefonskom razgovoru reka nesta u stilu... kad kupis europljana 50 ljudi je zadovoljno a 1 ubode loseg pa bude nezadovoljan, a kad kupis kineza obrnuto.... doduse, malo je karikirao, ali to je vjerovatno to...  ja sam uboa onoga di ce bit malo vise posla da se sredi, on je uboa onoga sta je odma dobro sredjen :)

Offline prettyflyguy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Keeway Outlook 125
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #15 : 26 Lipanj, 2008, 01:26:24 »
sa zadovoljstvom sam procitao ovaj ''duzi'' post!
Lepo si predstavio motor i nekako kao da sam znao sta ces napisati kao mane (sitnice koje se brzo otklone sa malo volje i strpljenja)...
a ovo za max brzinu me je bas iznenadilo? ? ?

sta se max brzine tice, javim jel se sta posredilo nakon prvog servisa....

e, da, inace, obratite jos jendom pozornost na ono sta sam napisa.... marketinski deklariraju 98 km/h, dok mi na papirima pise 83 km/h. a ribiro kaze da je bez problema sa istom 125-icom uhvatija 95 po njegovom satu (odnosno 106 po GPS-u).

ribiro, sta tebi pise na papirima od motora? 98 km/h ili 83 km/h?
da nemaju slucajno neku grubu igru sa razlicitim pod-modelima ili nesta slicno? 
Pas mater, ako je tocno to sta meni pise da je max speed 83 km/h, onda to nije ni tako daleko.... samo, odakle sad tih 83?
posal sam mail i Keewayu i nisu mi nista odgovorili....

Offline ribiro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Keeway Outlook 125
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #16 : 26 Lipanj, 2008, 16:49:50 »
u mojoj knjižici piše max.brzina 85km/h kao i težina od 105kg što naravno nije točno (130kg) ,prije prvog servisa nisam ga tjerao do maksimuma ali pri 80km/h imao je još snage za još brzine ,sada sam ga prije par dana baš istestirao za brzinu i kažem ti da moj ide 106km/h po gps-u i treba mu oko 20sekundi do krajnje
prvi servis sam platio 500kn -dva sata rada 200kn,ulje 200kn -2L Motul 10w40,svjećica,ulje za getribu i filter ulja 100kn
ide ti ngk CR8E svjećica(trkaća kaže serviser) i daj da ti poštelaju omjer zraka i ler jer onda će ti ići kak se spada
a što se tiće e-charma i dizajna -meni je outlook ljepši i daleko kvalitetniju plastiku  i završnu obradu ima...

Offline prettyflyguy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Keeway Outlook 125
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #17 : 26 Lipanj, 2008, 22:16:06 »
u mojoj knjižici piše max.brzina 85km/h kao i težina od 105kg što naravno nije točno (130kg) ,prije prvog servisa nisam ga tjerao do maksimuma ali pri 80km/h imao je još snage za još brzine ,sada sam ga prije par dana baš istestirao za brzinu i kažem ti da moj ide 106km/h po gps-u i treba mu oko 20sekundi do krajnje
prvi servis sam platio 500kn -dva sata rada 200kn,ulje 200kn -2L Motul 10w40,svjećica,ulje za getribu i filter ulja 100kn
ide ti ngk CR8E svjećica(trkaća kaže serviser) i daj da ti poštelaju omjer zraka i ler jer onda će ti ići kak se spada
a što se tiće e-charma i dizajna -meni je outlook ljepši i daleko kvalitetniju plastiku  i završnu obradu ima...

thx na savjetima. docu na prvi servis pun savjeta, ja mislim da ce me serviser probit nogom :)... ma otkad sam procita tvoj post poceja sam gazit skuter cili dan oko cilog grada samo da sta prije nabijem kilometrazu, jedva cekam taj prvi servis.... sad jos vise...

inace, slazem se, puno je ljepsi od charma i plastika je kvalitetna, ne suska i ne skripi (izgleda da je tako dobra i na ostalim keeway modelima)... a i cijelu kompaniju kad sam malo proucija po internetu i odgleda onaj njihov CD sta sam dobija s motorom, uljeva mi nekako povjerenje....

Offline ribiro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Keeway Outlook 125
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #18 : 26 Lipanj, 2008, 23:07:49 »
evo ti dva linka gdje je skuter testiran- samo koristi online prevodioc jer je na francuskom ,pa uživaj...

http://www.scooter-infos.com/guide-achat-844-keeway-outlook-125.html

http://www.scooter-station.com/Keeway-Outlook-125.html

Offline Blaster090

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sv.Ivan Zelina
  • Moj Skuter: Keeway Outlook 125
Odg: Keeway Outlook 125 ccm - iskustva iz prve ruke
« Odgovori #19 : 01 Srpanj, 2008, 11:35:00 »
Ja sam isto vlasnik outlooka 125 već nekih mjesec dana.. imam oko 500km
potrošnja 3,2  - 3,5L. Max brzina 100-105km/h. u knjižici mi piše 98 km/h.
Do sad nisam imao nikakvih problema s njim. Jedino kaj malo škripe kočnice i to malo iritira, ali naviknul sam se već na njih.
Još nekih stotinjak km pa idem na prvi servis.