Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)  (Posjeta: 181505 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 180 by pralas (swap-30.str)
« Odgovori #620 : 21 Listopad, 2012, 23:04:15 »
de neka mi netko pomogne di da nabavim fucking chok za walbra vxr koji ima za 2 sarafa da se prišarafi  :dontknow:

moram rjesiti onaj problem sa okretajima,kad ga upalim hladnog drzi okretaje 5-10 sec na do 5000 okretaja i kad u voznji pustim gas padne na 5 000 okretaja i onda treba dugo vremena da se skroz spuste,to mi nekako vuče da je problem u čoku...jer da nesta nije u redu sa zamjenskom membranom koja je nova,vjerojatno skuter ne bi dobro isao...

ne zelim pokusavati sa onim keiheinom,ovaj walbro za vxr radi super i pali bez gasa uvijek,samo moram rjesiti to sto ga zajebaje

Onda nekaj ne štima s frgom, jer ja nisam čul da kod nekog pali bez da daš malo gasa...naravno na hladno... :dontknow: Ni moj ne pali bez gasa dok je hadan, barem 1mm mu moram dat.
e vidis razlika ti je u tome sto ti imas keiheina a ja walbra,walbro je općenito bolji karb,ni meni skuter sa keiheinom nikad nije htio upaliti dok nisam dodao gasa(dok je bio hladan),vec je bila teman forumu da runerri sa walbrom pale bez gasa,dok oni sa keiheinom ne,iako sam dns vidio vxr sa keiheinom kako pali bez gasa ko ce ga znati,90% njih koji imaju keiheina kazu da moraju dati gasa kad je hladan

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Vx 180 by pralas (swap-30.str)
« Odgovori #621 : 21 Listopad, 2012, 23:22:01 »
mozda jer je neka dizna slabija i to je to  :icon_scratch:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #622 : 22 Listopad, 2012, 16:44:02 »
Meni pak vxr hladan pali na zub, i zagrijan, a kad je tak tak onda sa gasom .

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #623 : 22 Listopad, 2012, 19:12:44 »
Meni pak vxr hladan pali na zub, i zagrijan, a kad je tak tak onda sa gasom .
da ti imas keiheina,ma to je individualno,iako sam za sve cuo koji imaju walbra da ima pali bez gasa kako god dok kod keiheina ovisi,nekom pali nekom ne

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #624 : 03 Studeni, 2012, 14:39:01 »
evo danas totalno neplanirano,vani lijepo vrijeme,pa otiso poterati skuter i da vise zakljucamo ovu sezonu...nisam ga palio 2 tjedna jer sam bio na maturalcu,otišo se malo izguštat ...

sve sljaka za 5 osim onog problema sa okretajima,ali to ce se rjesiti u ponedjeljak(nadam se) kada dode jedan DIJEL :D

napravit cu neke sitnice preko zime,neka sve bude kako treba iako neke stvari ne treba jos mjenjati ali nema veze:

-novo ulje i filter ulja
-ulje u getribi
-nove malossi role 9.5gr i klizaci
-remen original pia(sad imam dayco kevlar pa cu probat s ovim)
-ponovno ofarbati auspuh

i trebo bi tamo u 5-6 mj gume mjenjati,sljedece koje idu gore su definitivno michelin power pure

toe to,evo koja pikčr:







pozz

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #625 : 03 Studeni, 2012, 15:32:44 »
 :icon_thumright: :hello:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #626 : 03 Studeni, 2012, 17:27:52 »
Lijep je ovaj crni, nemrem reči, pogotovo mi se sviđa kaj nema naljepnica, ja bi na svom sve skinul dole, ali kad bum ga prodaval onda me budu hebali zbog toga u zdrav mozak pa ih moram ostavit...inače ovak bez ičeg je predivan.  Stvarno odličan skuter...ti imaš A ili A1 kaj ti već treba za vozit pa možeš bez brige stavit neki spuh gore...ionak ti policija nš nemre :icon_thumright:

Recimo ovaj ti lijepo paše...mislim na oblik nebitno ko ga radi, kad položim za A idem do Kucelja da vidim ak more takvog napraviti:

2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #627 : 03 Studeni, 2012, 17:42:33 »
A1 ima on ja mislim...
Kakve veze ima kategorija sa spuhom?
Ili ti nemaš još nikakvu pa da ne upadas murji u oči?
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline karlo ZD

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 300
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: sp 180 <3
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #628 : 03 Studeni, 2012, 19:34:27 »
 Recimo ovaj ti lijepo paše...mislim na oblik nebitno ko ga radi, kad položim za A idem do Kucelja da vidim ak more takvog napraviti:

[/quote]

jednostavno kontaktiras serdarevica  :icon_scratch:
two stroke fun :D

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #629 : 03 Studeni, 2012, 19:36:22 »
hvala danc,meni ti je crna boja rak rana haha ;)


samo ne shvaćam kako mislis da mi policija ne moze nista zbog spuha ako imam polozeno,ja sam inače polozio A1,ali bez obzira na kategoriju ako imas NEhomologirani spuh ti skinu tablicu zbog toga i onda se mogu slikati...
kod mene jedini auspuh koji bi stavio je LV sbk carbon i taj spuh bi na mog runnera sjeo ko budali šamar i jos k tome ima homoglaciju,samo mu je cijena ako se ne varam cca. 360 eurica sto je bolesna cifra i te pare vjerojatno nikad necu dati za auspuh cak i ako ih budem imao,a polovnih modela uopce nema ili su prava rijetkost...

karlo ZD:serdarević ne dolazi u obzir,u Osijeku ima toliko policije da bi sam sebi dao rok od tjedan dan da ce mi skinuti tablicu

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #630 : 03 Studeni, 2012, 21:50:37 »
Ma da, ja tek sad idem na vožnju pa ni ne želim razmišljat o spuhu jer se vozim pored policije i ne diraju me, a kad bi imal spuh sigurno bi me ak niš drugo pregledali...pa zato.

Ma kaj ti mogu, nije tolko bučan, a i kucelj da kao neke papire di gore piše homologacija sad kaj je to  :dontknow:.

Mogu te ak "baš" hoče i sa leovince spuhom poslat, jer on je isti k kad nema prigušivača...tak da ti je svejedno kojeg ima. Ali naravno ni ja nedam 300€ za spuh...ali da hoću malo ozbiljniji zvuk hoću, i takav ću si kad tad priuštit...ali od Kucelja jer mi je on ipak tu par km od mene, dal bum mu tu sliku pa ak more bude napravil isti.

Kolko odprilike košta taj kod Serdarevića ak neko zna?

P.S - ja mislim da ti bi baš ovakav sjel ko budali dva šamara, jer je kolko vidim kraći i deblji...nekak više paše na skuter nego dugi i uski  :dontknow:

E da, nebitno za temu, ali kad je moj bratić išel Kucelju po spuh ovaj mu je izmjeril bez DB killera buku i bila je na samoj granici, znači da ipak radi spuh po nekim standardima...neće ti napravit spuh onak od oka i bez nekih provjerenih specifikacija, to hoću reći da i bez db klillera policija ti nemože nikaj.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #631 : 03 Studeni, 2012, 22:04:50 »
Ma da, ja tek sad idem na vožnju pa ni ne želim razmišljat o spuhu jer se vozim pored policije i ne diraju me, a kad bi imal spuh sigurno bi me ak niš drugo pregledali...pa zato.

Ma kaj ti mogu, nije tolko bučan, a i kucelj da kao neke papire di gore piše homologacija sad kaj je to  :dontknow:.

Mogu te ak "baš" hoče i sa leovince spuhom poslat, jer on je isti k kad nema prigušivača...tak da ti je svejedno kojeg ima. Ali naravno ni ja nedam 300€ za spuh...ali da hoću malo ozbiljniji zvuk hoću, i takav ću si kad tad priuštit...ali od Kucelja jer mi je on ipak tu par km od mene, dal bum mu tu sliku pa ak more bude napravil isti.

Kolko odprilike košta taj kod Serdarevića ak neko zna?

P.S - ja mislim da ti bi baš ovakav sjel ko budali dva šamara, jer je kolko vidim kraći i deblji...nekak više paše na skuter nego dugi i uski  :dontknow:

E da, nebitno za temu, ali kad je moj bratić išel Kucelju po spuh ovaj mu je izmjeril bez DB killera buku i bila je na samoj granici, znači da ipak radi spuh po nekim standardima...neće ti napravit spuh onak od oka i bez nekih provjerenih specifikacija, to hoću reći da i bez db klillera policija ti nemože nikaj.
Serdarević je jako skup i to neopravdano,cijenu su preko 2 000 kn i to je stvarno žalosno,a leo vince sbk carbon platis 500 kn vise a dobijes 3x kvalitetniji i bolji auspuh koji ima homoglaciju...

pa moj skuter dok je bio 125 ccm imao je zvuk kao usisavac,sad nakon swapa,zvuk je dosta bolji i glasniji,ali opet to nije to....
ako ti uspije napraviti takav spuh sa slike ili sličan,i ako budes zadovoljan cijenom i zvuk,javi pa cu i ja sebi upiknuti jednog :D

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #632 : 03 Studeni, 2012, 22:14:38 »
pratim po jednom IT forumu i svi večinum furaju ovakav stil auspuha iz linka,meni se sviđa.ali neznam dali ima toga kod nas za uzeti??

http://www.motorcycle-exhausts.co.uk/MiVV_GP_Carbon_GILERA_RUNNER_200_0304--product--2295.html

inače sve pohvale skučo je do jaja :headbang: :headbang:
lovac u mutnom team

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #633 : 03 Studeni, 2012, 22:43:42 »
Ma da, ja tek sad idem na vožnju pa ni ne želim razmišljat o spuhu jer se vozim pored policije i ne diraju me, a kad bi imal spuh sigurno bi me ak niš drugo pregledali...pa zato.

Ma kaj ti mogu, nije tolko bučan, a i kucelj da kao neke papire di gore piše homologacija sad kaj je to  :dontknow:.

Mogu te ak "baš" hoče i sa leovince spuhom poslat, jer on je isti k kad nema prigušivača...tak da ti je svejedno kojeg ima. Ali naravno ni ja nedam 300€ za spuh...ali da hoću malo ozbiljniji zvuk hoću, i takav ću si kad tad priuštit...ali od Kucelja jer mi je on ipak tu par km od mene, dal bum mu tu sliku pa ak more bude napravil isti.

Kolko odprilike košta taj kod Serdarevića ak neko zna?

P.S - ja mislim da ti bi baš ovakav sjel ko budali dva šamara, jer je kolko vidim kraći i deblji...nekak više paše na skuter nego dugi i uski  :dontknow:

E da, nebitno za temu, ali kad je moj bratić išel Kucelju po spuh ovaj mu je izmjeril bez DB killera buku i bila je na samoj granici, znači da ipak radi spuh po nekim standardima...neće ti napravit spuh onak od oka i bez nekih provjerenih specifikacija, to hoću reći da i bez db klillera policija ti nemože nikaj.
Serdarević je jako skup i to neopravdano,cijenu su preko 2 000 kn i to je stvarno žalosno,a leo vince sbk carbon platis 500 kn vise a dobijes 3x kvalitetniji i bolji auspuh koji ima homoglaciju...

pa moj skuter dok je bio 125 ccm imao je zvuk kao usisavac,sad nakon swapa,zvuk je dosta bolji i glasniji,ali opet to nije to....
ako ti uspije napraviti takav spuh sa slike ili sličan,i ako budes zadovoljan cijenom i zvuk,javi pa cu i ja sebi upiknuti jednog :D

E točno to, evo potrošil sam 30min da se malo informiran i da, vele da je preskup, tak da on definitivno ispada, plus nema homologaciju. Spuh ide tek na proljeće  ;D, naravno da bum javim kad se raspitam kod Kucelja :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #634 : 03 Studeni, 2012, 22:59:52 »
Danc nisam ni ja ljubitelj tih garaža made spuhova al ovaj serđo sa slike nije uopče loš,to je od člana Bigfan,čak nije ni previše glasan s obzirom kakve sam sve spuhove na skuterima vidio(čuo),ima jako dobar zvuk,dosta dubok,i ne iritira u vožnji,mislim da ga je platio 1600kn. A onu homologaciju koju daje kucelj za#ebi,to su priče za malu djecu,taj papir kaj on daje(ak i daje) moš obrisat guzicu jedino s njim.


Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #635 : 03 Studeni, 2012, 23:14:35 »
Ma lijep je taj spuh ne velim da nije, čak mi je ljepši od Leovince 4road definitivno. No preskup je, Kucelj bi bio jeftiniji samo je pitanje jel more takvog istog napraviti...a ak su oba bez homologacije( a vjerojatno jesu)  rađe biram onog jeftinijeg  :icon_thumright:

No definitivno je ovaj sa slike najljepši, samo da je malo kraći  :drunken_smilie: :drunken_smilie: Gledaj samo kako mu paše.

Pa si ga sad zamisli na Pralasovom koji je cijeli crni...uf to bi bio skuter!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #636 : 03 Studeni, 2012, 23:26:16 »
Auspusi ovakvog oblika su ti najskuplji + kaj ovaj ima karbonsku kapu,jeftini su jedino oni okruglog oblika.
I slažem se da bi na Pralasovog ovaj sjel samo tak,barem po izgledu,još da vidiš kak se fino zažari u njemu kad pogledaš kroz ispuh nakon ganjanja,možeš uredno kuruzu peć  :laughing7:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #637 : 04 Studeni, 2012, 13:40:29 »
Pajo:fala ;)

Serdarević ima dobar dizajn ali je cijena napuhana i to ne malo nego puno...ne znam ja kakva je kod vas situacija di zivite sto se tiče policije,ali u Osijeku nea zajebancije...jednom su me zaustavila 2 policajca na motorima kada sam imao deaka(koji stvarno nije glasan) i nisu nista rekli,samo papiri vozacka i pitali koliko ide  :laughing7:
dok sad prije 2 mjeseca sam se vozio i prosao pokraj jednog policajca na motoru i krenio je odmah za mnom,na semaforu me docekalo crveno i on je stao pokraj i cijelo vrijeme gledao da nađe neku "manu" kako bi dobio kaznu ali mi nije mogao nista jer je tada bilo sve serijski,ali ruku u vatru da sam tada imao onog deaka j#bo bi ježa...sve ovisi od policajca do policajca,meni se milina ovako voziti kad skuter ide a ne moze mi niko nista jer je sve serijsko,zato bar sto se mene tiče ako i budem kupovao neki auspuh homoglacija mi je must have,ako nadem neki poslić u proljeće volio bi upiknuti tog sbk-a carbon,to bi bilo jebeno na mom crnom runneru,al me opet ta cijena odvlači od kupnje

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #638 : 04 Studeni, 2012, 16:22:48 »
treba nać polovnog  :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Vx 125 by pralas (swap na Vxr 180-30.str)
« Odgovori #639 : 04 Studeni, 2012, 16:55:40 »
treba nać polovnog  :icon_biggrin:
Najdem ti ja dva komada v istoj prostoriji ;)
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang: