Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner 2008 - Update - Slike,str.5!  (Posjeta: 16609 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #60 : 17 Siječanj, 2008, 13:23:36 »
Evo npr. meni je ljepsi runner od derbija. :dontknow:
i dobro,meni nije,derbi ima greben na sredini i to mi se jako sviđa,dizajn derbija mi se općenito više sviđa.....ali runner ima neke stvari bolje riješeno,sat je bolji i skuter je višlji pa se nemože dogodit da zapne,derbi mi više paše zbog rezervara.....kako kome šta paše,nemogu reć koji je bolji ali mogu reć koji mi se više sviđa.....

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #61 : 17 Siječanj, 2008, 20:05:18 »
pa nemože mi nešto ovako bezveze sjest da ga je...

meni derbi sjeda sam na k****...ogavan mi je i ja ga nikako ne mogu skontat,zadnji kraj ima ko od f117 a ne motor... ;D
JEL STE VI NEKI GLUPI LJUDEKI PA NE MOZETE SKUZIT DA JE SVE STVAR UKUSAAAAAAAAA...JEBENOG
bokte morao sam

daj ohladi,pa hvala bogu da je stvar ukusa,bravo znalče,bistar si ko mutna voda,neznam kaj derbija spominješ??nekome se runner sviđa nekome ne,kaj se kurčiš??
ne sviđa mi se i gotovo,tebi da i ok....di je problem??
aj odjebi of .
to ti pokusavam objasnit da se ne svida svima sve isto

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #62 : 17 Siječanj, 2008, 23:27:15 »
stvar ukusa je,tommek ajd sorry,razjebali me na faksu pa sam planul bez razloga  :-[

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #63 : 17 Siječanj, 2008, 23:52:49 »
kako su vam ove nove ruzne,meni su one stare bas ruzne,ove nove su dobre,bas prave

e meni ist,nije zato ša ja vozim.mogao sam kupiti da sam htio i starog al mi je ogavan.jebiga ukus.
kontam da cu si nabavit ovaj far,prepreprepre jeben je.

da, ja kad sam vidio novog, odmah sam reko bit će moj i eto...
sad isto kažem za xt 660 al :nono:
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #64 : 17 Siječanj, 2008, 23:56:25 »
zadnja godina 180sp je 2003...jel se zna pravi razlog prestaje proizvodnje??

chita san negdi da je zabranjen proizvoditi zbog velike smrtnosti na njemu da je prebrutalan  :dontknow:
Nije to nego zbog EKO normi :icon_thumright:

mozha i radi toga al chita san u nekoj talijanskoj moto reviji di e bilo par slika razbienih runnera
i neki natpis ye bia da che ga zabranit proizvodit   :icon_scratch:
Što ste zapeli za te EKO norme!!!Nemojte mi reći da su SP-ovi prestali proizvoditi radi ispušnih plinova - to je glupost, za to se nađe lako rješenje odnosno to je najmanji problem!!!
Runner 180SP je prebrutalan motocikl i najčešći uzrok nesrećama i smrtnosti!!!
 :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9:

da, zato r1 i r6 nisu ni upola brutalni,ako se proizvode...lol :laughing3: :laughing1:
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Gilera Runner 2008 - Update
« Odgovori #65 : 27 Ožujak, 2008, 09:51:38 »
Evo bas juce otiso do piaggio salona da pogledam sta ima novo kad ono 2 Gilere nove i 1 NRG ,2008 godiste....posto je vecina rekla da su ruzni onak po slikama ...varate se ...Runner je sad ljepsi nego ikad....novo na njemu je sljedece:
-90% motora je mat crna boja ,10% na mjestima lakirana crna ...to za crni model....crveni je cijeli lakiran i ima nove sto naljepnice koje predobro izgledaju..
-novi ratrovizori dosta ljepsi od starih
-far unutra je crn ,nije vise siv kao prije
-crne su potale i one plastike gdje us nogare za suvozaca i same nogare,prije bile sive...
-na prvi pogled mi se cini da je naprijed veci disk ...
-amortizer zadnji je crven
-tegovi balansa na ruckama su crni sad i manji
-prigusivac na auspuhu sto je prije bio karbonski sad je kromiran
-na sjedistu gdje se vide konci oni kako je siveno ,vise konac nije bijeli nego crven...sto jako lijepo izgleda...
-Dashboard je sad drugciji malo
-nove naljepnice koje su extra sjele
-i gdje je prije pisalo naljepnicom Runner Sp sad pise isto ali ona slova kao izbacena kao sto je to na plastikama kod prednjih zmigavaca...
Eto samo da podjelim Informacije ....to je onako kako sam vidio na prvi pogled...danas ili sutra cu slikat pa stavit slike da vidite kako to stvarno izgleda...

evo slika :
http://img218.imageshack.us/img218/3584/27032008093dx2.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/5909/27032008094kb8.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/3311/27032008095bg8.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/8479/27032008097iy3.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/2611/27032008098ru6.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/3148/27032008099sy2.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/5201/27032008100fi8.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/9148/27032008101yu1.jpg
http://img395.imageshack.us/img395/6008/27032008102ey2.jpg
« Zadnja izmjena: 27 Ožujak, 2008, 20:29:01 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Gilera Runner 2008 - Update
« Odgovori #66 : 27 Ožujak, 2008, 20:09:39 »
bila je slika na forumu, prednja maska je nekako nabudzena, izbacena dosta tako?
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Gilera Runner 2008 - Update
« Odgovori #67 : 27 Ožujak, 2008, 20:17:42 »
nije nije to se tako cini na slikama...ista je maska kao i u starog runnera...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline runnkt

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kutina
  • Moj Skuter: Runner ST 200
Odg: Gilera Runner 2008 - Update
« Odgovori #68 : 27 Ožujak, 2008, 20:29:02 »
Evo bas juce otiso do piaggio salona da pogledam sta ima novo kad ono 2 Gilere nove i 1 NRG ,2008 godiste....posto je vecina rekla da su ruzni onak po slikama ...varate se ...Runner je sad ljepsi nego ikad....novo na njemu je sljedece:
-90% motora je mat crna boja ,10% na mjestima lakirana crna ...to za crni model....crveni je cijeli lakiran i ima nove sto naljepnice koje predobro izgledaju..
-novi ratrovizori dosta ljepsi od starih
-far unutra je crn ,nije vise siv kao prije
-crne su potale i one plastike gdje us nogare za suvozaca i same nogare,prije bile sive...
-na prvi pogled mi se cini da je naprijed veci disk ...
-amortizer zadnji je crven
-tegovi balansa na ruckama su crni sad i manji
-prigusivac na auspuhu sto je prije bio karbonski sad je kromiran
-na sjedistu gdje se vide konci oni kako je siveno ,vise konac nije bijeli nego crven...sto jako lijepo izgleda...
-Dashboard je sad ljepsi ...nisu one crtice samo onako ravne nego su ih napravili u spic da idu..
-nove naljepnice koje su extra sjele
-i gdje je prije pisalo naljepnicom Runner Sp sad pise isto ali ona slova kao izbacena kao sto je to na plastikama kod prednjih zmigavaca...
Eto samo da podjelim Informacije ....to je onako kako sam vidio na prvi pogled...danas ili sutra cu slikat pa stavit slike da vidite kako to stvarno izgleda...

Retrovizori su ruzniji jedino, ostalo je poljepšano
I to u vezi uspoređivanja starog i novog runnera je bzvz jer svatko tko ima starog ce reci da je njegov ljepši što je nerealno, isto je i kod auta (npr. bmw e46 je ljepši od e36), logično je da je novi model bilo kojeg vozila ljepši i napredniji od prethodnog (u 90% slučaja), i meni je osobno novi runner ljepši jedino šta nema karizmu onog starog jos uvijek
« Zadnja izmjena: 27 Ožujak, 2008, 20:31:41 runnkt »

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Gilera Runner 2008 - Update
« Odgovori #69 : 27 Ožujak, 2008, 20:29:45 »
Evo bas juce otiso do piaggio salona da pogledam sta ima novo kad ono 2 Gilere nove i 1 NRG ,2008 godiste....posto je vecina rekla da su ruzni onak po slikama ...varate se ...Runner je sad ljepsi nego ikad....novo na njemu je sljedece:
-90% motora je mat crna boja ,10% na mjestima lakirana crna ...to za crni model....crveni je cijeli lakiran i ima nove sto naljepnice koje predobro izgledaju..
-novi ratrovizori dosta ljepsi od starih
-far unutra je crn ,nije vise siv kao prije
-crne su potale i one plastike gdje us nogare za suvozaca i same nogare,prije bile sive...
-na prvi pogled mi se cini da je naprijed veci disk ...
-amortizer zadnji je crven
-tegovi balansa na ruckama su crni sad i manji
-prigusivac na auspuhu sto je prije bio karbonski sad je kromiran
-na sjedistu gdje se vide konci oni kako je siveno ,vise konac nije bijeli nego crven...sto jako lijepo izgleda...
-Dashboard je sad drugciji malo
-nove naljepnice koje su extra sjele
-i gdje je prije pisalo naljepnicom Runner Sp sad pise isto ali ona slova kao izbacena kao sto je to na plastikama kod prednjih zmigavaca...
Eto samo da podjelim Informacije ....to je onako kako sam vidio na prvi pogled...danas ili sutra cu slikat pa stavit slike da vidite kako to stvarno izgleda...

evo slika :
http://img218.imageshack.us/img218/3584/27032008093dx2.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/5909/27032008094kb8.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/3311/27032008095bg8.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/8479/27032008097iy3.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/2611/27032008098ru6.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/3148/27032008099sy2.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/5201/27032008100fi8.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/9148/27032008101yu1.jpg
http://img395.imageshack.us/img395/6008/27032008102ey2.jpg
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Gilera Runner 2008 - Update
« Odgovori #70 : 27 Ožujak, 2008, 20:34:13 »
Evo bas juce otiso do piaggio salona da pogledam sta ima novo kad ono 2 Gilere nove i 1 NRG ,2008 godiste....posto je vecina rekla da su ruzni onak po slikama ...varate se ...Runner je sad ljepsi nego ikad....novo na njemu je sljedece:
-90% motora je mat crna boja ,10% na mjestima lakirana crna ...to za crni model....crveni je cijeli lakiran i ima nove sto naljepnice koje predobro izgledaju..
-novi ratrovizori dosta ljepsi od starih
-far unutra je crn ,nije vise siv kao prije
-crne su potale i one plastike gdje us nogare za suvozaca i same nogare,prije bile sive...
-na prvi pogled mi se cini da je naprijed veci disk ...
-amortizer zadnji je crven
-tegovi balansa na ruckama su crni sad i manji
-prigusivac na auspuhu sto je prije bio karbonski sad je kromiran
-na sjedistu gdje se vide konci oni kako je siveno ,vise konac nije bijeli nego crven...sto jako lijepo izgleda...
-Dashboard je sad ljepsi ...nisu one crtice samo onako ravne nego su ih napravili u spic da idu..
-nove naljepnice koje su extra sjele
-i gdje je prije pisalo naljepnicom Runner Sp sad pise isto ali ona slova kao izbacena kao sto je to na plastikama kod prednjih zmigavaca...
Eto samo da podjelim Informacije ....to je onako kako sam vidio na prvi pogled...danas ili sutra cu slikat pa stavit slike da vidite kako to stvarno izgleda...

Retrovizori su ruzniji jedino, ostalo je poljepšano
I to u vezi uspoređivanja starog i novog runnera je bzvz jer svatko tko ima starog ce reci da je njegov ljepši što je nerealno, isto je i kod auta (npr. bmw e46 je ljepši od e36), logično je da je novi model bilo kojeg vozila ljepši i napredniji od prethodnog (u 90% slučaja), i meni je osobno novi runner ljepši jedino šta nema karizmu onog starog jos uvijek

Neznam meni su retrovizori super ...tj retrovizori su kao sto Nexus ima...ne oni sa zmigavcima na sebi nego drugi obicni oni,meni su extra....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Gilera Runner 2008 - Update - Slike,str.5!
« Odgovori #71 : 27 Ožujak, 2008, 21:36:25 »
preterano mat, ne dja mi se, stvarno je previse ima...ali dobro su izvucene ove crvene linije...ni kontrolna tabla nije nista woow
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Gilera Runner 2008 - Update - Slike,str.5!
« Odgovori #72 : 27 Ožujak, 2008, 22:08:39 »
Novi Runner mi izgleda previse plastican, i djeluje jeftino :dontknow:

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera Runner 2008 - Update - Slike,str.5!
« Odgovori #73 : 27 Ožujak, 2008, 22:23:55 »
Danas smo frendu stavljali Xenon na novog Runnera i iskarali smo se cjetski za skinut plastike...ovaj stari je divota...bar što se jednostavnosti tiče!

Offline MAST3r_77

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Stalker
Odg: Gilera Runner 2008 - Update - Slike,str.5!
« Odgovori #74 : 27 Ožujak, 2008, 22:56:54 »
meni fora izgleda
:weed: :weed: :weed:

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Gilera Runner 2008 - Update - Slike,str.5!
« Odgovori #75 : 27 Ožujak, 2008, 23:02:48 »
Danas smo frendu stavljali Xenon na novog Runnera i iskarali smo se cjetski za skinut plastike...ovaj stari je divota...bar što se jednostavnosti tiče!

daj slike.molim.

meni oke zgleda.2 dana u garazi i sjeo bi kak spada.

Offline dejvid

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • Znam da ništa ne znam
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Gilera Runner 2008 - Update - Slike,str.5!
« Odgovori #76 : 30 Ožujak, 2008, 23:52:30 »
Ima lijepe naljepnice, prednja maska je ista, samo ima jednu rupu više na sredini, ispod volana. Retrovizori su mi lijepši oni stari i ljepši su mi kromirani utezi na ručkama volana nego ovi plastični, lijep je prednji far onako crni i lijepo je sjedalo.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Gilera Runner 2008 - Update - Slike,str.5!
« Odgovori #77 : 02 Travanj, 2008, 18:55:53 »
sve više mi se sviđa!

Offline dejvid

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • Znam da ništa ne znam
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Gilera Runner 2008 - Update - Slike,str.5!
« Odgovori #78 : 07 Travanj, 2008, 20:49:26 »
Čitam u Moto Puls katalogu, piše da Runner 125 ima ubrizgavanje, bilo mi je čudno da su razvili novu mašinu pa odem na Gilera stranicu i tamo piše karburator, kao i do sada. Toliko o Moto Pulsu i njihovim informacijama  :angry7:

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Gilera Runner 2008 - Update - Slike,str.5!
« Odgovori #79 : 09 Travanj, 2008, 09:11:56 »
aj nabacite slike st a ako neko ima.
predora mi je ona plastika gdje treba ici macje oko...