Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Baotian by ziloryder-  (Posjeta: 135885 )

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Moj baotian
« Odgovori #180 : 16 Ožujak, 2011, 21:07:21 »
jesi rijesia to sa uljen, uglavnom ulje provjeravaj nakon voznje 10- 15 minuta.. nevirujen da su ti probili prsteni sa 1000 km


nisam nista rjesia nadolia sam samo sta mi je ostalo u boci i dalje nisam provjerava..a nebi trebali jer nije vozen nista..jel moze bit radi pregrijavalja npr jedan djir pod ful gasom slajfanje ovo ono,,pa opterecenje malo i to pa gasi pa opet upali mozda mu to rezultira malo vecom potrosnjom  :icon_scratch:neznam
Ne brže od života!!

Offline duka

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 455
  • 5680rpm @ 75kmh :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: batina u <3
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: serijski 149ccm
  • MojSpuh: shacal
Odg: Moj baotian
« Odgovori #181 : 19 Ožujak, 2011, 14:09:13 »
rolice inace biras po svojoj tezni, jer sto si tezi trebaju ti lakse. na batini to nekad i nije tako. inace najbolje idu kad su rolice oko 4.7g al nezz zasto :/ diznu si stavi vecu ak ces stavljat gljivu, negdi 88-90. pase ti variomat sa piaggio typhon-a, samo moras nabavit variomat i nist vise :) tvoja kalota, bolcna, klizaci i rolice :) jedinos onda treba podloska iza kalote pa ti pomakne ventilvar i vise nemozes palit na alnaser XD
sto se tice ovog ulja, ja u autu imam istu stvar sa shelovim uljem.... otkad sam to nasuo poceo ga je gutat -.- u skuter si sipam ono inino najjeftinije za 30kn i to je to :P vozit ce isto i s tim i onim po 100kn/l :)
MK LISICE SLAKOVCI

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Moj baotian
« Odgovori #182 : 28 Ožujak, 2011, 12:57:33 »
rolice inace biras po svojoj tezni, jer sto si tezi trebaju ti lakse. na batini to nekad i nije tako. inace najbolje idu kad su rolice oko 4.7g al nezz zasto :/ diznu si stavi vecu ak ces stavljat gljivu, negdi 88-90. pase ti variomat sa piaggio typhon-a, samo moras nabavit variomat i nist vise :) tvoja kalota, bolcna, klizaci i rolice :) jedinos onda treba podloska iza kalote pa ti pomakne ventilvar i vise nemozes palit na alnaser XD
sto se tice ovog ulja, ja u autu imam istu stvar sa shelovim uljem.... otkad sam to nasuo poceo ga je gutat -.- u skuter si sipam ono inino najjeftinije za 30kn i to je to :P vozit ce isto i s tim i onim po 100kn/l :)

Nebi se bas upusta u te sa drugim variom stace mi onda ako ga moram na kurblu..nez to ulje mozda je rjetko ko ce znat..narucia sam rolice od 5g tako da vicemo kako ce se ponasat

Sarafilo se dosta ovih dana nije tia upalit i ustanovio sam da se otkida kabel koji ide u lulu neznam ni sam kako..pa sam to napravia, kupia sam kacigu,plave pozicije obicne ubodne nisu led(nemam slika kako to izgleda). Produzavala se centralna nogara jer kako je distancer stavljen bila su mu oba kola na podu i malo bi mu falilo da padne. Kupljene neke LED-ice koje ce ici na undertail kojeg za dan 2 cu pocet radit: evo trenutno stanje








« Zadnja izmjena: 28 Ožujak, 2011, 13:01:28 ziloryder »
Ne brže od života!!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Moj baotian
« Odgovori #183 : 28 Ožujak, 2011, 14:22:27 »
biće selo lajt šou..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Moj baotian
« Odgovori #184 : 28 Ožujak, 2011, 16:58:13 »
napravi undertail i izgledat ce puno ljepsi

Offline duka

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 455
  • 5680rpm @ 75kmh :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: batina u <3
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: serijski 149ccm
  • MojSpuh: shacal
Odg: Moj baotian
« Odgovori #185 : 28 Ožujak, 2011, 17:20:28 »
a cuj, kurblanje ti je cjena veceg variomata (barem ovoga jer od minarellija ne pase zbog jako razlicite bolcne)... oni sto se prodaju kao "sportski" su ti iste dimenzije ko i serijski tak da nema puno koristi od toga. s duzim remenom za oko 2cm bi trebo ispunjavat ovaj variomat do kraja, a na zadnjoj strani bi trebo bit na vrhu sto znaci bolji start i mislim cak i nesto vecu max brzinu. jos kad bi se na to stavile 128mm polutke koje fino pasu s takvim variomatom :P al to je vec veca kemija tak da ne preporucijem onima s malo zivaca i malo znanja jer nije samo sarafit i vozit :)
MK LISICE SLAKOVCI

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Moj baotian
« Odgovori #186 : 28 Ožujak, 2011, 23:48:36 »
Hehe stefek nisam ja taj tip koji voli fušarit...bar sta se toga tice imam stila,, wonderkid za undertail sam sve nabavio: Plexigas napravio nosac tablice.. samo plexi treba odrezat po mjeri..duka znas sta je najgore od svega fala tebi sta se trudis objasnit mi i sve to ali to je za mene viša matematika  :toothy12: ili mi se jednostavno tako cini ..moze li se jednostavnije poradit na prijenosu i te sitnice npr malossi remen, preradit airbox protocniji auspuh, rolice jel se to vise isplati nego hebat se sa tim variomatom...i naposljetku neki kit ubacit..za otprilike kolko para bi ga mogao preuredit u kolko tolko solidnu masinu sa super startom i da se ne vuce
Ne brže od života!!

Offline marjan.vxr

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: vxr&sr50r
  • Moja Kaciga: +
  • MojSetup: +
  • MojSpuh: +
Odg: Moj baotian
« Odgovori #187 : 29 Ožujak, 2011, 00:33:40 »
Hehe stefek nisam ja taj tip koji voli fušarit...bar sta se toga tice imam stila,, wonderkid za undertail sam sve nabavio: Plexigas napravio nosac tablice.. samo plexi treba odrezat po mjeri..duka znas sta je najgore od svega fala tebi sta se trudis objasnit mi i sve to ali to je za mene viša matematika  :toothy12: ili mi se jednostavno tako cini ..moze li se jednostavnije poradit na prijenosu i te sitnice npr malossi remen, preradit airbox protocniji auspuh, rolice jel se to vise isplati nego hebat se sa tim variomatom...i naposljetku neki kit ubacit..za otprilike kolko para bi ga mogao preuredit u kolko tolko solidnu masinu sa super startom i da se ne vuce
oko 1200-400 kn
kit, neki variomat, dizna, preradis airbox i druge suste

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Moj baotian
« Odgovori #188 : 29 Ožujak, 2011, 01:16:08 »
kit sa ebaya i klipom ce izaci ispod 500kn sa svim davanjima, vario bih i ja stavio od piaggia, malo duzi remen, serijski airbox i dizna 88 i nesto tvrdji federi kvacila. ja sa lunom koja dosta dobro ide za kineza u startu nemogu nista duki i njegovoj batini, tek nakon 40 ga obilazim
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Moj baotian
« Odgovori #189 : 29 Ožujak, 2011, 11:22:47 »
Znaci najvazniji je od svega kit ??? (cuo sam da onaj kit od 80ccm da se brzo raspadne radilica zbog opterecenja jel to istina) Sad kada ste mi potvrdili da se to isplati ulozit i imat posten motor pocet cu kupit djelove malo po malo..taj vario cuo sam da najbolje pase od CPI-a da je pun pogodak sta vi mislite
Ne brže od života!!

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Moj baotian
« Odgovori #190 : 29 Ožujak, 2011, 11:32:21 »
neznam bas da ti od cpija pase vario, meni na lunu pase cpi vario a promjer radilice je drugaciji nego u batine. piaggio variomat starijeg tipa sa 16x13 rolicama pase ko budali samar.
ne vjeruj svima sto pricaju, ako ti je skuter u redu i pazis na njega, nece ti se nista razletit sa 80cc kitom. frend ima 13000 na satu, od toga dobrih 7000 sa kitom i sve je u najboljem redu.
pricekaj duku, moze ti naci na ebayu kit koji da uzmes, skuter se preporodi u odnosu na serijalu..
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Moj baotian
« Odgovori #191 : 29 Ožujak, 2011, 11:45:44 »
neznam bas da ti od cpija pase vario, meni na lunu pase cpi vario a promjer radilice je drugaciji nego u batine. piaggio variomat starijeg tipa sa 16x13 rolicama pase ko budali samar.
ne vjeruj svima sto pricaju, ako ti je skuter u redu i pazis na njega, nece ti se nista razletit sa 80cc kitom. frend ima 13000 na satu, od toga dobrih 7000 sa kitom i sve je u najboljem redu.
pricekaj duku, moze ti naci na ebayu kit koji da uzmes, skuter se preporodi u odnosu na serijalu..
Znaci nece mu bit nista jer sam cuo svasta bas da pricaju pa reko mogu i stavit 72ccm..pa ako je tako nek bude 80 onda zasto ne....ajde vicemo sta duka kaze i volio bi da mi opise sta je sve napravio na svome i koju slikicu nabaci
Ne brže od života!!

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Moj baotian
« Odgovori #192 : 29 Ožujak, 2011, 11:47:04 »
vecinom ti sto pisu 80cc su realnih 72cc, neznam koja im je fora..
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline duka

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 455
  • 5680rpm @ 75kmh :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: batina u <3
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: serijski 149ccm
  • MojSpuh: shacal
Odg: Moj baotian
« Odgovori #193 : 29 Ožujak, 2011, 16:29:02 »
pa najbitnija stvar da baotian ide kak spada je da nabavis kit. te kubikaze sto se nadju na netu mozes objesit macku o rep. gleda se velicina klipa tj promjer a idu ovako: 39mm=49ccm, 47mm=72ccm, 50mm=80ccm, 52,4mm=90ccm mozda sam pogrjesio za 1ccm al to ti je ugl to. maloprije mi animatrix posalje link na ebay i fino pise 100cc kit, a ono unutra zapravo ovaj od 80...
kit sa ebaya bi mogo rjesit za manje od 500kn i taj se nece razletit tako brzo ako se dobro sastavi. ima jedan za 280kn koji je frendu trajo oko 1000km, a meni 200km prve karike i druge jos cca800 i onda je puko klip -.- tak da taj bolje ne uzimat.
kit do 80ccm bi se trebo moc vozit na svemu serijskome bez straha da ce ti nesto otic a za 90ccm obavezno treba kupovat i vecu glavu s vecim ventilima jer inace ima preveliku kompresiju i tu odlaze lezajevi radilice.
sto se tice variomata i prjenosa, e tu tek pocinje zesca kemija... mogo bi ti o ovome napisat hrpu postova al mislim da je ovo ok da znas situaciju :)
MK LISICE SLAKOVCI

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Moj baotian
« Odgovori #194 : 29 Ožujak, 2011, 17:02:20 »
nema do toga kad nabrijes boateka i operes nekog sminkera na roxu,runneru,aprili

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Moj baotian
« Odgovori #195 : 29 Ožujak, 2011, 17:17:17 »
sredjena nakitana batina bez problema pere serijske talijane
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Moj baotian
« Odgovori #196 : 29 Ožujak, 2011, 21:02:02 »
fala duka na detaljnom opisu pomogao si puno...Kolko ce mi odprilike trajat znaci da nebude kvarova i tako toga??onda ce mo se dogovorit da narucimo taj kit i sve sta je potrebno..jel moze :headbang: Bas to zato sta mi se rugaju kao haha baotiana vozis a moj za razliku od nekih nije krs i ide pristojno (palo je tu i par šaka) pa ja govorim idem to malo sredit pa nek gutaju dim :icon_thumright:
Ne brže od života!!

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: Moj baotian
« Odgovori #197 : 29 Ožujak, 2011, 21:06:40 »
jel to misliš s nakitanim baotianom od šaka pobjeći?   :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Moj baotian
« Odgovori #198 : 29 Ožujak, 2011, 23:19:59 »
jel to misliš s nakitanim baotianom od šaka pobjeći?   :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Ne od saka nego od zavidnih ljudi i onih sta se rugaju
Ne brže od života!!

Offline duka

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 455
  • 5680rpm @ 75kmh :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: batina u <3
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: serijski 149ccm
  • MojSpuh: shacal
Odg: Moj baotian
« Odgovori #199 : 30 Ožujak, 2011, 13:42:50 »
nema do toga kad nabrijes boateka i operes nekog sminkera na roxu,runneru,aprili
ako je serijala moc ces ga drzat i prestic do svoje maksimale jer svi oni imaju vecu maksimalu od baotiana pa cak i nakitanog... al opet nije lose kad krenete a on ti ne odlazi il ti njemu pocnes odlazit :P a talijane sa auspuhom jednostavno nema smisla lovit jer ti svaki od njih bjezi kako hoce... za to treba bas jak kit :/

fala duka na detaljnom opisu pomogao si puno...Kolko ce mi odprilike trajat znaci da nebude kvarova i tako toga??onda ce mo se dogovorit da narucimo taj kit i sve sta je potrebno..jel moze :headbang: Bas to zato sta mi se rugaju kao haha baotiana vozis a moj za razliku od nekih nije krs i ide pristojno (palo je tu i par šaka) pa ja govorim idem to malo sredit pa nek gutaju dim :icon_thumright:
a nezz kolko ce trajat, sve ovisi kako se razradi, ako se pravilno razradi sigurno ce trajat 5000km, a moro bi i vise jer je ovaj kit sto ja mogu nabavit sa hondinim klipom i karikama pa treba malo ajmo rec kemije da se pripase kako treba. ugl treba stavit jednu brtvu vise neg sto inace ide i to je to :) ako se odlucis za to nije problem, javi se pa se dogovorimo  :icon_thumright:
al kad stavis kit svakako ces se preporodit, to nije upitno :D
MK LISICE SLAKOVCI