Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji od ova 4 ??  (Posjeta: 30293 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #40 : 24 Rujan, 2009, 20:02:59 »
Stari, uzeja si dobar moto, 1.6 je od fiatovih benzinaca najbolji! Pusti ove što pljucaju i truju, kupite novi fiat pa ga vozite 10 godina i onda iznosite mišljenja, a ne kupite mrtve krame i ne uložite kune u njih i sranje od auta, daj oladite malo! Što se tiče održavanja: ODMA promini zupčasti remen i natezače, pumpu vode i redovan servis koji podrazumijeva ulje (Selenia 20K) i filtere, a bilo bi poželjno kad to minjaš da ti majstor i izmjeri kompresiju i ne bu bilo pi*darija! :icon_thumright:
zupcasti , ventili i vodilice ventila su mjenjani prije cca 10000km tak da mislim da nema potrebe

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #41 : 24 Rujan, 2009, 20:18:57 »
i ja sam ga imao, i kad sam ga prodao kao da je vrag iz kuće otišao
malo previse seres ....al stvarno previse.....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #42 : 24 Rujan, 2009, 20:25:33 »
ne serem, trošio mi pun k... ulja, nije išao, zezalo ga sve živo...neznam kaj je tom autu bilo...imaju moji bravu 1.4 nikad ništa s njom, a kažu da taj motor nevalja, pa nebi fiata više ni za živu glavu, jedino JTD...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #43 : 24 Rujan, 2009, 20:50:25 »
sutra moram foliju skinut s prednjih vrata , sad me zanima s cim , imam onaj fen profi koji je za skidanje bas tog al me strah jel moze staklo puknut ak pregrijem ?? mislim da je s tim najjednostavnije , kad se dovoljno zagrije trebala bi se dici sama i onda sam odljepim zar ne ? ak sta ostane to nitrom operem i super

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #44 : 24 Rujan, 2009, 21:11:02 »
cek fiata si kupio???

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #45 : 24 Rujan, 2009, 21:58:21 »
je da

Offline alfist159

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 766
  • Spol: Muški
  • Honda Helix
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Honda Helix CN250
  • Moja Kaciga: Zaštitna
  • MojSetup: Bude...
  • MojSpuh: Sadomazođubrilović
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #46 : 25 Rujan, 2009, 00:16:08 »
cek fiata si kupio???
Zadrži molim te komentare za sebe!

Offline alfist159

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 766
  • Spol: Muški
  • Honda Helix
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Honda Helix CN250
  • Moja Kaciga: Zaštitna
  • MojSetup: Bude...
  • MojSpuh: Sadomazođubrilović
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #47 : 25 Rujan, 2009, 00:18:33 »
zupcasti , ventili i vodilice ventila su mjenjani prije cca 10000km tak da mislim da nema potrebe
To ne viruj rođenom ćaći da je prominjeno, al kako oćeš!

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #48 : 25 Rujan, 2009, 08:30:46 »
To ne viruj rođenom ćaći da je prominjeno, al kako oćeš!
dobro ti kaže, nije to tako jako skupo kolko bi moglo bit skupo na kraju...promjeni pa si miran....

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #49 : 25 Rujan, 2009, 21:07:18 »
upravo se vratio s voznje  :toothy9: :toothy9:  nemogu skinut osmjeh s lica kako idee :D
osjeti se dosta razlika benzin - plin , jer plin nije direktno ubrizgavanje  :angry7:
al zato kad se vozi na benzin auto leti po cesti , poslje 4500rpm ko da dobije turbo  :toothy3:
i da katalizator je izvađen i zadnji lonac je full protocan , jos fali gljiva i chip :D to ce uskoro na red  :laughing7:

i da uspio sam skinut folije s prednjih stakala s fenom i skalperom  :)

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #50 : 25 Rujan, 2009, 21:15:22 »
bitno da si ti zadovoljan :icon_thumright:
taj motor je prozvan kao najbolji i najpouzdaniji fiatov motor ikada. koji zna cugnit kad ga se cepi, al koji ne? sto se tice plina, skini flandju i onda provozaj auto, jos ce bolje ic  :notworthy:
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #51 : 25 Rujan, 2009, 21:25:53 »
bitno da si ti zadovoljan :icon_thumright:
taj motor je prozvan kao najbolji i najpouzdaniji fiatov motor ikada. koji zna cugnit kad ga se cepi, al koji ne? sto se tice plina, skini flandju i onda provozaj auto, jos ce bolje ic  :notworthy:
:icon_scratch: :icon_scratch:

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #52 : 25 Rujan, 2009, 23:55:36 »
meni nije jasno kako mozes vozit auto koji za koji po zakonu nemas vozačku, taj auto prelazi zakon po broju kW i po tome svaka normalna kontrola policije da te zaustavi ti trebas platit kaznu !! jesam u pravu ?? taj zakon vrijedi dok ne napunis 24 godine

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #53 : 25 Rujan, 2009, 23:58:40 »
meni nije jasno kako mozes vozit auto koji za koji po zakonu nemas vozačku, taj auto prelazi zakon po broju kW i po tome svaka normalna kontrola policije da te zaustavi ti trebas platit kaznu !! jesam u pravu ?? taj zakon vrijedi dok ne napunis 24 godine

ako hoce zasto nebi...

uostalom onaj ko mu bude srao za taj 1 kilovat je djubre...nista ne bih rekao da je vise...ali taj 1 kw kod fiata i alfe recimo pa da ti stalno seru zbog toga to su gluposti

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #54 : 26 Rujan, 2009, 00:03:46 »
mislim da clan Snake upravo prodaje zbog toga bravo 1.6 16 V

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #55 : 26 Rujan, 2009, 00:07:46 »
mislim da clan Snake upravo prodaje zbog toga bravo 1.6 16 V

pa upravo zbog njega i kazem da su djubrad zesca...mislim 4 puta da te potrefi, pa i da ne znam kako vozis i da ti pise kaznu zbog toga sto ti auto ima kilovat vise...ma mars u k**ra*, umjesto da pisu tamo tatinim sinovima koji voze ohoho jace aute...

mislim da se razumijemo, nemam ja nista protiv murije, oni rade svoj posao...ali sta je glupost je glupost...druga stvar je sad prekoracenje brzine ili recimo te snage za 30, 50, 100 kw, a ne za 1kw

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #56 : 26 Rujan, 2009, 00:20:17 »
taj motor ide i da iznad 4-4.5 tisuca podivlja, na mome je jedino bila simotina gljivurina, sada je mislim K&N ali uglavom ima zvuk kao formula, a nemogu se pozaliti kako ide , ni meni se neda izbrisati osmjeh poslije voznje... a to da pije bas i nemogu reci jer sa stiskanjima ne trosi kao neki drugi auto....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #57 : 26 Rujan, 2009, 00:30:38 »
golf je sinonim za seljo tuning u kombinaciji sa cajkama...

ja cu rec fiat samo zato jer je talijan iako ne znam kakva je dizel masina kod njih

to sve iz bosne dolazi, trebinje tuning. ljudi koji imaju smisla mogu ljepo sredit golfa, tj najbolje na golfu stoji clean look, halogen svijetla, rora, muzika, dobra boja, amotizeri, felge i svaki golf izgleda za 5. sad ubrzo si uzimam golf 1, 1.3 60konja, 120000km generlakka prije 20.000, nanovo lakiran. za prvo auto meni dosta. :D
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #58 : 26 Rujan, 2009, 00:32:14 »
cuj podivlja nakon 4500 hahaha koji nepodivlja na tolko okretaja majke ti mile,a ovo za 1kw vise jbg od nekud je moralo krenut onda bi ovaj reko meni fali samo 2 i tako dalje :icon_thumright:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #59 : 26 Rujan, 2009, 00:37:00 »
cuj podivlja nakon 4500 hahaha koji nepodivlja na tolko okretaja majke ti mile,a ovo za 1kw vise jbg od nekud je moralo krenut onda bi ovaj reko meni fali samo 2 i tako dalje :icon_thumright:
znas kako se osjeti kada honda udje u vtec.. tako se i na fiatu slicno dogodi.... ili kada na 2 t motorima se otvori ventil  :laughing7:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta