Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: runner pure jet  (Posjeta: 9925 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: runner pure jet
« Odgovori #40 : 05 Ožujak, 2007, 08:38:58 »
Hm, da, štelanje, zajeb... :icon_biggrin:
Ali, zašto većina koji stave ka šta san reka, zamjniski spuh baš za ditech, prijavljuje poboljšanje...? Možda psihološki efekt, ka kod mene, čin dignen haubu od auta i čekiran ulje, čini mi se da bolje ide... :laughing7:
Baš interesantno... :icon_scratch:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline spoki

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: osijek
  • Moj Skuter: aprilia sr-50 di-tech
Odg: runner pure jet
« Odgovori #41 : 05 Ožujak, 2007, 09:34:48 »
ostavimo se sada zamjenskih spuhova vs.original...

zanima me dali je bolje za povecanje krajnje brzine ici na teze rolice ili tvrdji centralni?
ili deklo dolje pa po gasu da se vidi dokle se penje remen,jer je ocito da se ne podize ili dovoljno na variu ili na kvacilu....
aprilia sr-50 di-tech
      leovince RR
    malossi multivar
 ...i 100kg na njemu....

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: runner pure jet
« Odgovori #42 : 05 Ožujak, 2007, 09:37:16 »
ostavimo se sada zamjenskih spuhova vs.original...

zanima me dali je bolje za povecanje krajnje brzine ici na teze rolice ili tvrdji centralni?
ili deklo dolje pa po gasu da se vidi dokle se penje remen,jer je ocito da se ne podize ili dovoljno na variu ili na kvacilu....

teze rolice...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline spoki

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: osijek
  • Moj Skuter: aprilia sr-50 di-tech
Odg: runner pure jet
« Odgovori #43 : 05 Ožujak, 2007, 12:56:48 »
zna li itko kolika je cijena polini i malossi kita za ditecha?
u rvackoj
aprilia sr-50 di-tech
      leovince RR
    malossi multivar
 ...i 100kg na njemu....

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: runner pure jet
« Odgovori #44 : 05 Ožujak, 2007, 19:50:27 »
je li to di-tech s aprillia mašinom ili sa piaggio mašinom(iako su cijene iste tako da ti nije bitno
DI-TECH(APRILIA mašina)http://www.scooter-attack.com/index2.php?lang=e
Pollini-178 eura
Malossi-282 eura

DI-TECH(PIAGGIO mašina)http://www.scooter-attack.com/index2.php?lang=e
Pollini-178 eura
Malossi-282 eura

Što se tiče sijena u HR sve su one tu negdi,ja mislin da su iste ko i na scooter attacku.A prodajna mjesta neznan ali malossi ti ima dosta prodajnih mjesta
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline BiVeR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 70
Odg: runner pure jet
« Odgovori #45 : 05 Ožujak, 2007, 20:54:52 »
zna li itko kolika je cijena polini i malossi kita za ditecha?
u rvackoj
kao prvo  sorry al fakat ne kužim ovo pitanje koja je cjena kita jer ima sto miljuna kiteva od oba proizvođača, to moš pitat ak imaš vxr-a koji ima jedan jedin kit, dal te zanimaju base, midrace, il race kitevi, a kao drugo šta je ovo polini 178 eura a malossi 282 eura, neam pojma koji su to kitevi al definitivno prema cjeni ne spadaju u istu kategoriju, ko base i midrace bi se reklo, pa nek mi neko molim vas objasni  o čemu se ovdje radi... ili možda za di -techa ima samo ta dva kita...
KUPUJEM HITNO NEKI MIDRACE AUSPUH.... 091 569 5868

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner pure jet
« Odgovori #46 : 05 Ožujak, 2007, 21:06:07 »
obicni base kit, za di-teche je sve skupo ko vrag. uz to dobivas elektroniku, zato to toliko kosta.

Offline spoki

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: osijek
  • Moj Skuter: aprilia sr-50 di-tech
Odg: runner pure jet
« Odgovori #47 : 06 Ožujak, 2007, 07:22:42 »
zna li itko kolika je cijena polini i malossi kita za ditecha?
u rvackoj
kao prvo  sorry al fakat ne kužim ovo pitanje koja je cjena kita jer ima sto miljuna kiteva od oba proizvođača, to moš pitat ak imaš vxr-a koji ima jedan jedin kit, dal te zanimaju base, midrace, il race kitevi, a kao drugo šta je ovo polini 178 eura a malossi 282 eura, neam pojma koji su to kitevi al definitivno prema cjeni ne spadaju u istu kategoriju, ko base i midrace bi se reklo, pa nek mi neko molim vas objasni  o čemu se ovdje radi... ili možda za di -techa ima samo ta dva kita...
daj mi molim te nabroji koji su to osim polinijevog i malossijevog kita jos u prodaji????
koliko ja znam postoji jedan od malossija uz koji se dobije i novi ecu,i polinijev(jedan!) uz koji se dobiju ona sranja za namjestanje kolicine i pritiska goriva bez ecu-a...
aprilia sr-50 di-tech
      leovince RR
    malossi multivar
 ...i 100kg na njemu....

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: runner pure jet
« Odgovori #48 : 06 Ožujak, 2007, 08:37:46 »
zna li itko kolika je cijena polini i malossi kita za ditecha?
u rvackoj
kao prvo  sorry al fakat ne kužim ovo pitanje koja je cjena kita jer ima sto miljuna kiteva od oba proizvođača, to moš pitat ak imaš vxr-a koji ima jedan jedin kit, dal te zanimaju base, midrace, il race kitevi, a kao drugo šta je ovo polini 178 eura a malossi 282 eura, neam pojma koji su to kitevi al definitivno prema cjeni ne spadaju u istu kategoriju, ko base i midrace bi se reklo, pa nek mi neko molim vas objasni  o čemu se ovdje radi... ili možda za di -techa ima samo ta dva kita...
pa jeli ti čitaš šta je on pita.On je pita kit od polinija ili malossija a ne 100 drugih koje ti nabrajaš da imaju,pa normalno da imaju zna to on i  sam.Uostalom ako ti znaš neko bolje rješenje reci a nemoj bezveze pričat.Uostalo link mu je od scooterattacka onde pa nek sam pogleda
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline roadrunner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner pj 50, madison 250
Odg: runner pure jet
« Odgovori #49 : 08 Ožujak, 2007, 21:40:11 »
Koju sviječica se pokazala najbolja za pure jet?

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: runner pure jet
« Odgovori #50 : 11 Ožujak, 2007, 19:03:17 »
a čoviče ja malo gleda za di-techa i nisan sinja nijedan drugi kit nego ova dva,malossi i polini
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline marko_00

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner pure jet
« Odgovori #51 : 26 Lipanj, 2009, 20:18:49 »
mene zanima moze li se pure jet pribacit na karburator ako moze sta sve treba minjat

i da li se to isplati radit ili minjat cili motor

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: runner pure jet
« Odgovori #52 : 26 Lipanj, 2009, 20:20:40 »
mozes uzet komplet blok a mozes i ovaj prilagodit tako da valja... samo trebas nekako zatvorit rupu gdje dolazi kompresor

Offline marko_00

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner pure jet
« Odgovori #53 : 26 Lipanj, 2009, 20:29:22 »
kolika je cijena polovnog bloka sa svim  i moram li trgat cilu struju il je mogu ostavit mislim za svjičicu jer ista struja

Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
Odg: runner pure jet
« Odgovori #54 : 27 Lipanj, 2009, 00:11:29 »
ja imam isto purejet nrg i stavio sam gore gianelli next i motor mi ide puno bolje nego sa seriskim aspuhom sto je isao
bolje ubrzava ima vecu krajnju i sve doslovno sve to sam jos otpotpunio sa rolicama rentralni i federi kvacila


malo sam gledao strane forume i na pure jet su većinom stavljali gianelli jer se s njim najviše dobije za tu mašinu, koje rolice i opruge si stavio gore?

gle ovako ja imam pure jet isto kao tvoj i ja imam gore gianelli reverse i serijski variator sa 4,0 g rolicama a bijele federe kvacila a centralni original
i ide bolje nego original
imao sam gore i variator polini 9 rula i katastrofa je isao i przio mi je svijecice na 500 kilometra
kad sam stavio original variator vise ne przi svijecice na 500 kilometra nego meni jos svijecica traje a svijecica ima vec 800 kilometra i nije crkla :toothy10:

Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
Odg: runner pure jet
« Odgovori #55 : 27 Lipanj, 2009, 00:14:03 »
i ja koristim svijecicu  ngk a champion mi crkne na 200 kilometra
isprobana stvar bar kod mene 8)

Offline bijesna glista

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Vi
  • Moj Skuter: Runner4ever
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: -a
  • MojSpuh: nemam auspuh
Odg: runner pure jet
« Odgovori #56 : 27 Lipanj, 2009, 07:24:25 »
Relativno sam nov kaj se tiće skutera i nisam baš upoznat s prerađivanjem istih jer sam se više bavio motorima. Uglavnom radi se o runneru pure jet s kojeg su skinute blokade i ide 85. Problem je u tome kaj kad je bio hladan je dobro lovio start al kad se zagrijao trebalo mu sek.-dvije da se razvrti i onda je bio trom. Taj skuter vozim tu i tamo pa mi je već akumulator bio lagano prazan pa sam ga napunio i išao se malo provozat, začudilo me to da mali se više nije zamarao i nije gubio start i rekciju na gas mada sam ga malo duže forsirao, po mojem zaključku da to ima veze s pumpom goriva i da sa slabijim akumulatorom nije filalo gorivo kako treba.Mali se preporodio, a ja sam dobio volju za njim.  :toothy9: E sad, u skoroj budućnosti planiram ga lagano nabrijat pa me zanima kakva kombinacija spuha sa ostalim piz.... ide na njega da to šljaka kak treba jer zanam da je injection na skuteru zajebana stvar. Ne mislim ići u krajnost s friziranjem ugradnjom kita nego samo spuh + prijenos, pa ko zna koje kombinacije provjereno valjaju na toj mašini neka se jave

Nista nediraj,ja sam ga imao i stavio sam ono g#vn% od malossi kita izašlo me 2600 kuna za gus(dobije se kao neki injection control unit),stavio leovince rr-a novog i znas sta sam dobio?Dobio sam to da mi je motor malo jace vukao(kao kad na karb stavis malo vecu diznu) a motor mi je isao 65 sa tim kitom.Nemoj ga dirati jer cim ga krenes dr#at% imat ces stalno problema.Ja sam prije 2 tjedna skinuo mašinu sa njega,rasprodajem djelove,a gore sam nabacio karb mašinu stim da mi je trebala hrpetina djelova jer ama baš nista nemozes iskoristiti sa purejeet masine osim kvačila i variomata.Sve u svemu moram ti reci da si se gadno zajebao sto si kupio to smeče od scoot-a.

Ovo je setup koji bi navodno šljakao na tom motoru ali to jos nije nitko kod nas isprobao:

Kit malossi gus(2600 kn)
Spuh ti treba sto otvoreniji(cca 250-300 eura)
Moras OBAVEZNO staviti duži primar prijenos(mislim da je oko 600 kuna)
Kevlar remen OBAVEZNO(cca 300 kuna)
Svijecica-ngk cpr8e OBAVEZNO(oko 100 kuna)
Maknuti dijafragmu sa lamelica
Ozračiti injektor
Staviti onu simensovu diznu zraka

I tek nakon ovoga ce ti motor možda ALI MOŽDA ići nekih 100 km/h

Vjeruj mi ja sam u svoj motor utukao oko 10 000 kuna sto na nabrijavanje,što na popravke i jednostavno stari omani se toga i vozi se 85 km/h kao dosad ili si iskopaj karb mašinu a ako se na to odlucis evo sta ti treba od djelova:

Mašina
Glava(začudo cilindar i klip ti stimaju od purejeet-a)
Karb
Prirubnica(ako stavis onu od purejeet-a ona ce ti se istopiti)
Paljenje
Magnet
Vakum pumpa
Bobina
Regler
Instalacija od karburator verzije
Anlaser
Bendix anlasera(cak ni on nije isti kao na purejeet-u)
Dekl ti nece sjedati od purejeeta,al to se da napravit tako da ubacis izmađu distance)
Ona plastićna cijev sto sjeda na vodenu pumpu isto neodgovara od purejeeta.
Prekidač za svjetlo jer ti inace svjetlo nece raditi
Sajla od gasa

Mozda sam nest i zaboravio ali kad sam krenuo to raditi znam da sam svaki dan isao u potragu za djelovima.
Op mala mic imam novi bic sjedni mi na sic ako neceš onda šic.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: runner pure jet
« Odgovori #57 : 27 Lipanj, 2009, 13:32:51 »
koji ste vi ganci  :toothy12: :toothy12:

Kad sam ja prodavao polini gus za 150kn za ditecha bez ventila, nitko nije htio ni čut uopće.

Evo ugledajte se na ovaj setup:

Polini gus 70
X-pro
Multivar
Fly
Malossi ecu
polini ventil


100km/h vmax...a vx-ove držim do 50km/h bez grede...sad mi je puklo tijelo injektora od vibracija i mislim da ću to sanirati i voziti se dalje. A vi samo kemijajte  :icon_thumright:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline bijesna glista

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Vi
  • Moj Skuter: Runner4ever
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: -a
  • MojSpuh: nemam auspuh
Odg: runner pure jet
« Odgovori #58 : 27 Lipanj, 2009, 15:57:52 »
koji ste vi ganci  :toothy12: :toothy12:

Kad sam ja prodavao polini gus za 150kn za ditecha bez ventila, nitko nije htio ni čut uopće.

Evo ugledajte se na ovaj setup:

Polini gus 70
X-pro
Multivar
Fly
Malossi ecu
polini ventil


100km/h vmax...a vx-ove držim do 50km/h bez grede...sad mi je puklo tijelo injektora od vibracija i mislim da ću to sanirati i voziti se dalje. A vi samo kemijajte  :icon_thumright:

Nisam skuzio sto vozis apriliu ditech ili gilleru ruuner pureJet,ako se radi o pureJeetu ajd molim te stavi koji filmić na youtube jer to bi stvarno volio vidjeti.Za mene je ta masina ionako samo ruzna proslost,al zelio sam decku dati do znanja u sto se upusta posto znam kolko su mene sva ta sranja kostala.
Op mala mic imam novi bic sjedni mi na sic ako neceš onda šic.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: runner pure jet
« Odgovori #59 : 28 Lipanj, 2009, 13:05:58 »
ne ne, nije PJ, ditech je...čim saniram injektor stavim filmić neki  :icon_thumright:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka