Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kymco 250-500  (Posjeta: 50207 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline bluedreamer

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Grand Dink 250
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #60 : 21 Siječanj, 2007, 22:49:41 »
Evo na primjer jednog mogucem scenarija, nesto ti se pokvari u petak, odes u servis u ponedjeljak. Servis ne moze odmah uzeti tvoj skuter, naravno, jer covjek ima posla, nego te naruci za dva dana npr. Znaci, ti dovezes skuter u srijedu, on ga se primi u cetvrtak. Ako je problem malo misteriozniji (zato te i narucio, remember, jer nije mogao dijagnozu baciti iz rukava), dijagnostika potraje, i dobijes ju u petak. I eto, proslo je vec tjedan dana. On naruci dio nama uvozniku u petak popodne ili navecer kad konacno dodje malo do zraka, i mi kad dodjemo na posao u ponedjeljak, nadjemo njegovu narudzbu.  Recimo da na narudzbi i zapisniku nesto nije jasno, i kazemo "ajmo prvo rijesiti ovo sto nam je jasno, pa cemo nazvati ovog decka". Dodje ponedjeljak pred kraj radnog vremena, zatisje i idemo fino nazvati da vidimo sta je u pitanju. Zovemo, rascistimo i skuzimo da treba nekakvih 6 dijelova za otkloniti kvar. Ako sve imamo, saljemo u utorak, u srijedu diler to dobije, i u cetvrtak se baci na posao i otkloni kvar, covjek preuzme motor u cetvrtak ili petak. I eto, dva tjedna su prosla kao keks!  Slozit ces se da je ovo jedan sasvim izgledan scenarij, i da nista nije preuvelicano. A sada se vratimo recimo u ponedjeljak pred kraj radnog vremena i na razgovor sa serviserom. Sve super, sve dijelove imamo, ujutro u utorak nazovemo intereuropu da dodje pokupiti paket. Mi cekamo, intereuropa ne dolazi, zovemo ga oko 14h, kad on na mostu - "sorry stari, zaboravio sam, nemoj se ljutiti, ali ne stignem se vratiti, moram prije 3h biti u rijeci na distribuciji". I eto, propadne utorak. Dodje on u srijedu, pokupi paket, sve 5. No, u cetvrtak je dan drzavnosti, ne radi se. Serviser dobije dijelove u petak. Na stolu ima dva motora od ranije i mora njih dovrsiti. Jebe se cijeli dan s njima, i ne stigne taj dan. U ponedjeljak (vec treci tjedan pocinje) ujutro ulovi se tvog motora, slozi ga, ti ga preuzmes u utorak. Gotovo tri tjedna otkad se tebi motor zaustavio. I opet, da li je netko nesto zeznuo - nije.
Ako jos dodas moguci, vrlo vjerojatni scenarij da kad se trazi 6 dijelova, barem jedan ce nedostajati (sjeti se, EU standard je 70% za isporuku, znaci 7 imas, 3 nemas), eto sranja, moras narucivati van dijelove. Vratimo se na onaj ponedjeljak, 10-i dan otkad ti je vozilo stalo. Ti skuzis da to nemas, ako nije problem, saljes serviseru drugi skuter da skine s njega, ako je, ajmo narucivati van. I to ne proizvodjacu, jer se proizvodjacima mora narucivati mjesec dana unaprijed, oni nista nemaju na lageru, nego proizvode po narudzbi, vec drugim kolegama dilerima i uvoznicima koji su svi premrezeni i jedan drugom pomazu. Dakle, u ponedjeljak mu narucis, u utorak dobijes od njega odgovor, vec u utorak ti salje, ili najkasnije u srijedu, u ponedjeljak (krece teci cetvrti tjedan) dodje kurirskom sluzbom na carinu. Spediter napravi prijavu u 1230h, a carinarnica radi do 13h, tako da obracun carine dobijes tek u utorak, kad platimo carinu, faxiramo placanje, u utorak krece kurirska sluzba prema uvozniku sa dijelovima, u srijedu dolazi paket uvozniku, u cetvrtak salje dio koji nedostaje dileru, koji ga dobije u petak. Kako je stvar vec totalno hitna i svima je neugodno i zao covjeka koji ceka ni kriv ni duzan, sa stola skida sve sto radi trenutno, ostaje u petak do 10 navecer u radioni da bi slozio ovaj motor koji taj petak slavi **mjesecnicu** u njegovoj radioni, svejedno svjestan da ce vrlo vjerojatno covjek koji ceka toliko vremena biti bijesan, ljut, razocaran i u mislima "...nikad vise...". A majstor se potrudio, uvoznik se potrudio, svi se polomili, a opet ne valja.

Koliko sam puta samo sjeo u auto ja osobno, ili kolege u firmi, pa vozi za italiju po neki dio od 10eura, samo da bi ljudi bili zadovoljni :) Mogla bi se cijela jedna knjiga anegdota napisati :) Da, bilo je trenutaka kad su nam je*ali sve po spisku, a mi ni krivi ni duzni, bilo je trenutaka kad su nam slali bombonjere i prsute jer smo napravili stvari za ljude koje nitko za njih nije radio, bilo je trenutaka kad smo i mi negdje zagubili nekakav fax sa narudzbom, pa smo se morali ispricavati ljudima nakon mjesec dana, tada smo mi slali prsute i slane ribe... Svatko tko radi, taj i grijesi, od prvog do zadnjeg, tko kaze drugacije taj laze. Opet kazem, vazno je samo posteno raditi posao, i truditi se da gresaka bude cim manje.

Imam ja prijatelja koji radi u servisu KIA-e, i on je pun anegdota, j*** ga kad radiš s ljudima, moraš bit spreman na sve.
Slažem se sa svim gore napisanim, i apsolutno cijenim ovoliki trud za odgovor  :icon_thumright:
Kad slijedeći put budem j**** mater nekom od uvoznika pa i servisera, dvaput ću razmisliti  :toothy9:

Citat:
Neces pogrijesiti ni sa pondijem, ni sa moto gamom. Moj savjet ipak je Moto Gama, covjek je pravi motorist, radi cijelu godinu, i na lageru uvijek ima dijelove za servis. Pondi je dobar i posten, ali ako ti treba zamijeniti sajlu, morat ces cekati da on nama naruci sajlu. Moto gama uvijek ima potrosne dijelove na lageru

Hvala, tako sam i ja čuo, ali eto bolje pitati na pravom mjestu

Citat:
Grand Dink je super skuter, od svih maksi skutera za grad je daleko najprakticniji zbog manjeg medjuosovinskog razmaka, ravnog poda i ogromnog bunkera. Servisiraj ga redovito i neces imati problema sto posto. Za nedajboze, tu smo mi, sa svim nedostacima i prednostima :) Prosle zime je u motoreviji izasao prijevod zakljucka maraton testa Grand Dinka 125 iz Motorrada - nakon 25.000 km su mnu zamijenili samo zarulju glavnog svjetla! Zakljucak - ovako izdrzljiv skuter nismo ni sanjali da moze postojati.

Ma i ja sam čuo sve najbolje za Kymca od mehaničara i poznanika, ali očito zapinje sa uvoznikom  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:
Šalim se naravno...

Hvala na iscrpnom odgovoru  :notworthy:

Offline bluedreamer

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Grand Dink 250
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #61 : 21 Siječanj, 2007, 22:55:17 »
svejedno moram priznati da je ovaj pristup od strane uvoznika kymca za SVAKU POHVALU ..vjeruj mi , to neces cuti od drugih zvucnih imena.. ..i to ce sigurno iskoristit za jos bolje poslovanje i na korist svih nas  :headbang: ..samo tako hrabro naprijed  :icon_thumright:

Apsolutno se slažem!

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #62 : 25 Siječanj, 2007, 20:07:22 »
Pozdrav svim forumašima!

Prvo da kažem da mi je drago da se osim svijeta skutera pojavila još jedna vrlo dobra stranica o skuterima (pogotovo forum)... :)

Inače ponosni sam vlasnik Kymca People S,  50 ccm , starog nepunih 6 mjeseci. Napravio sam 3000 km (jučer obavio servis na 3000) i za sada sam zadovoljan...
Kada sam kupovao skuter gledao sam samo skutere od 50 ccm jer mi se nije dalo polagat. Prvih mjesec dana bio sam super zadovoljan, no kako živim u brdovitim područjima Rijeke  (Pehlin), ubrzo sam shvatio da mi ova kubikaža nije dovoljna i da mi nema druge nego polagat za A kategoriju...

Prilikom polaganja (polagao na nekoj yamahici od 150 ccm) zaljubio sam se u motore... I ubrzo sam si stvorio novu opsesiju Kawasaki er6 n... međutim žestoko odgovaranje okoline (cura, starci, pa i većina frendova),  a i kada sam malo bolje razmislio ( praktičnost, kodeks oblačenja na poslu- odjelo na kawasakiju :nono:...) odustao sam od motora i koncentrirao se na maxi skutere. tada je počelo moje mahnito kopanje po netu i posjećivanje raznih dilera...

 nakon dugotrajnog razmišljanja izbor sam sveo na kategoriju 250ccm i na dva modela  gillera nexus i Kymco xciting ...

i onda naletim na ovaj post... jednostavno nisam mogao prestat čitat...

Odine, svaka ti čast, vidi se da ti je stalo...

Mrcina, jebiga, i ja bi popizdio da sam toliko čekao...



 

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #63 : 25 Siječanj, 2007, 20:18:45 »
xciting rulez  :headbang:

pozz kolegi rijecaninu  :hello: i hvala na pohvalama  :redface:
« Zadnja izmjena: 25 Siječanj, 2007, 20:20:20 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #64 : 25 Siječanj, 2007, 20:25:23 »
Eladio, tvoje postove čitam već zadnjih mjesec dana i mogu ti reći da mi je tvoje zagovaranje xcitinga uvelike pomoglo u odlučivanju...

Prije sam više pikirao na nexusa, a sada za pola koplja vodi xciting... :toothy9:... puno je pomogla i ona recenzija koju si stavio na stranicu  :icon_thumright:(već sam zaboravio tko je to napisao)...

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #65 : 25 Siječanj, 2007, 20:27:09 »
Sve mi se čini da će se uskoro moć povoljnio kupit Kymco People S 50, još pod garancijom... :toothy9:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #66 : 25 Siječanj, 2007, 20:31:33 »
ništa od toga... uzet će ga moj stari, njemu se neda polagat... :icon_biggrin:
...jedino šta on ima 115 kg, pa će još veći problem biti da ga povuče uzbrdo...  :toothy9:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #67 : 25 Siječanj, 2007, 20:37:46 »
Ma to je cool, njemu se vjerojatno nigdi ne žuri... :laughing7:

Ili, ako bude nabrijan na žurbu, ti ga nabrijaj na tuning, pa'š vidit ludila... :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #68 : 25 Siječanj, 2007, 20:39:56 »
Eladio, tvoje postove čitam već zadnjih mjesec dana i mogu ti reći da mi je tvoje zagovaranje xcitinga uvelike pomoglo u odlučivanju...

Prije sam više pikirao na nexusa, a sada za pola koplja vodi xciting... :toothy9:... puno je pomogla i ona recenzija koju si stavio na stranicu  :icon_thumright:(već sam zaboravio tko je to napisao)...

sad kad to odin procita ne gine mi cuga  :toothy9:

a cuj gle , za pocetak znam sta je pehlin , a to najbolje zna moja honda MB 80 pokoj joj dusi  :toothy9:


meni je drag nexus , ali xciting mi je bas ono mmm i to je tako.. to je samo moje osobno misljenje...  :toothy3:


i moze se pomjeniti, jel.. jedino se zena ne mjenja.. jel  :punicemi: :uff: :visi: :zubo:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #69 : 25 Siječanj, 2007, 20:42:22 »
Aha, Elad je blizu DINGdongDINGdong...
Ja san, ka šta je već utvrđeno na tikatakaaaa...
I onda još ćiućiuTUP!
 :toothy9:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #70 : 25 Siječanj, 2007, 20:44:29 »
Aha, Elad je blizu DINGdongDINGdong...
Ja san, ka šta je već utvrđeno na tikatakaaaa...
I onda još ćiućiuTUP!
 :toothy9:

vec i tice na grani znaju  :redface:  :visi:

..ne smijemo chatat , banat ce nas  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #71 : 25 Siječanj, 2007, 20:45:39 »

i moze se pomjeniti, jel.. jedino se zena ne mjenja.. jel  :punicemi: :uff: :visi: :zubo:
[/quote]



 :laughing6:  :laughing3: :laughing6:

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #72 : 25 Siječanj, 2007, 20:49:40 »
Jedna stvar mi nije jasna kod xcitinga 250...

na službenim stranicama piše da ima točno 251 ccm, ako je to točno onda on spada u kategoriju od 250-500 ccm za osiguranje? ista davanja kao i za 500 ( prema podatcima 498 ccm) :dontknow:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #73 : 25 Siječanj, 2007, 21:06:06 »
Jedna stvar mi nije jasna kod xcitinga 250...

na službenim stranicama piše da ima točno 251 ccm, ako je to točno onda on spada u kategoriju od 250-500 ccm za osiguranje? ista davanja kao i za 500 ( prema podatcima 498 ccm) :dontknow:

dobro pitanje, ali sumnjam da ima 251  :icon_scratch:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #74 : 25 Siječanj, 2007, 21:11:37 »
Jedna stvar mi nije jasna kod xcitinga 250...

na službenim stranicama piše da ima točno 251 ccm, ako je to točno onda on spada u kategoriju od 250-500 ccm za osiguranje? ista davanja kao i za 500 ( prema podatcima 498 ccm) :dontknow:

dobro pitanje, ali sumnjam da ima 251  :icon_scratch:

prema katalogu koji sam dobio u kymcu piše točno 251 ccm... :dontknow:... na njihovim stranicama piše 250 ccm, a negdje piše da je ispod 250... :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #75 : 25 Siječanj, 2007, 21:19:04 »
Jedna stvar mi nije jasna kod xcitinga 250...

na službenim stranicama piše da ima točno 251 ccm, ako je to točno onda on spada u kategoriju od 250-500 ccm za osiguranje? ista davanja kao i za 500 ( prema podatcima 498 ccm) :dontknow:

dobro pitanje, ali sumnjam da ima 251  :icon_scratch:

prema katalogu koji sam dobio u kymcu piše točno 251 ccm... :dontknow:... na njihovim stranicama piše 250 ccm, a negdje piše da je ispod 250... :dontknow: :dontknow: :dontknow:

i tu pise : http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=94&Itemid=33  :icon_scratch:

cekamo odina da nas bolje informira  :dontknow:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #76 : 26 Siječanj, 2007, 19:36:09 »
Jedna stvar mi nije jasna kod xcitinga 250...

na službenim stranicama piše da ima točno 251 ccm, ako je to točno onda on spada u kategoriju od 250-500 ccm za osiguranje? ista davanja kao i za 500 ( prema podatcima 498 ccm) :dontknow:

ajde, drago mi je da ti se svidja xciting. Nadam se da si zadovoljan sa Peoplom takodjer :)
Trebalo mi je malo da se odlucim da li da se ukljucim ili ne u forum, jer sam se bojao da neki ne docekaju na noz to, kao "sad se on tu nasao reklamirati ono sto prodaje". No, to mi nije na kraj pameti. Kao stari BBS-er, a i forumas, nisam mogao odoljeti da se ne ukljucim, pa nek me tuce tko god hoce :-) Nadam se da cu nekome pomoci, kao i da cu ovdje saznati puno toga sto moze unaprijediti ono sto radim(o), sto mi i je primarni cilj.

Sto se tice kubikaze, xciting kojeg mi prodajemo ima 249ccm. Postoji i varijanta od 251cc, ali to se ne uvozi, jer je registracija za to skuplje. Bez brige :)

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #77 : 26 Siječanj, 2007, 21:59:03 »
Ako sam dobro shvatio, u jednom trenutku si poželio kupiti Kawasaki. Ako želiš nešto što je skuter, a ide prema motoru onda još jednom razmisli o Nexusu.

Siguran sam da su oba skutera OK i da nećeš promašiti ako odabereš bilo kojeg od njih. Ja sam isto tako tražio savjete, raspitivao se o razno raznim tehničkim karakteristikama i detaljima, i na kraju sam u biti dobio najbolji savjet:

"...uzmi ono što ti se najviše sviđa jer su svi skuteri koje navodiš kvalitetni i OK, a ipak ćeš se ti najviše voziti na njemu. Zato uzmi ono što ti se sviđa kako bi bio zadovoljan i sretan..."

E, to ti je moj savjet. Dok ne napraviš filter koji skuter želiš poslušaj savjete. Ali kada napraviš filter i ostane ti dvojba (dva skutera) onda se odluči za ono što ti se više sviđa, a nas ostale i naše savjete tada zaboravi  :toothy10:



Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #78 : 27 Siječanj, 2007, 00:34:28 »
to je najbolji savjet  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline R2D2

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #79 : 27 Siječanj, 2007, 01:58:41 »

ajde, drago mi je da ti se svidja xciting. Nadam se da si zadovoljan sa Peoplom takodjer :)
Trebalo mi je malo da se odlucim da li da se ukljucim ili ne u forum, jer sam se bojao da neki ne docekaju na noz to, kao "sad se on tu nasao reklamirati ono sto prodaje". No, to mi nije na kraj pameti. Kao stari BBS-er, a i forumas, nisam mogao odoljeti da se ne ukljucim, pa nek me tuce tko god hoce :-) Nadam se da cu nekome pomoci, kao i da cu ovdje saznati puno toga sto moze unaprijediti ono sto radim(o), sto mi i je primarni cilj.

Sto se tice kubikaze, xciting kojeg mi prodajemo ima 249ccm. Postoji i varijanta od 251cc, ali to se ne uvozi, jer je registracija za to skuplje. Bez brige :)

Nakon svega što si prošao sa našim članovima,svaka čast što se javljaš.RESPECT!!!