Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Serdarevic vs ostali auspusi  (Posjeta: 32503 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #80 : 26 Rujan, 2008, 18:27:08 »
Ja mogu voziti SXV 550 pa sam još veča faca jer R1 je za do kafića da budeš pravi dasa (CAFFE RACER) lol :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #81 : 26 Rujan, 2008, 18:28:44 »
Ja mogu voziti SXV 550 pa sam još veča faca jer R1 je za do kafića da budeš pravi dasa (CAFFE RACER) lol :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

e a to za caffe racere... baš ste jadni s tim.. koji k.... nek se preserava zaboli vas ko i mene... ja budem kad si kupim r1 ;D

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #82 : 26 Rujan, 2008, 18:30:36 »
Ja mogu voziti SXV 550 pa sam još veča faca jer R1 je za do kafića da budeš pravi dasa (CAFFE RACER) lol :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

ali tek iduće sezone i to možda :laughing3: :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #83 : 26 Rujan, 2008, 18:31:18 »
zato se ja sa 996 nikad ne preseravam jer nema potrebe.Di god dodjem svi japanski r-ovi padnu u drugi plan i izgube se u ljepoti crvenog dukca. :icon_biggrin:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #84 : 26 Rujan, 2008, 18:33:14 »

ali tek iduće sezone i to možda :laughing3: :happy3:

Mogu ja sutra ići po njega,ali iskreno ne treba mi dobar mi i sp 180 još neko vrijeme :jerk:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #85 : 26 Rujan, 2008, 18:34:29 »
zato se ja sa 996 nikad ne preseravam jer nema potrebe.Di god dodjem svi japanski r-ovi padnu u drugi plan i izgube se u ljepoti crvenog dukca. :icon_biggrin:
Ipak je to s ukusom,a ne jeftini japanez s jadnim vilicama hahhahhahahahaha :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #86 : 26 Rujan, 2008, 18:38:03 »
....ajde bogati sta serete vise....svi tu vozite prdekavce od 50ccm....dobro govori black rox, nikad niste vidili 4T pa ne pricajte nista ako neznate.....a to sta se nemozete pomirit da je serdarevića najbolji u RH to je vasa stvar....ali protiv toga nista nemozete....sad kad meni sjedne vidi cete sta je zvuk...... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
cek..ti si sad faca sto vozis 125...lol liku..ja da hocu ja mogu voziti r1..pa cemo viditi ko je faca

ovo je sad vec postalo razbacivanje sa novcima.ak je neko faca onda sam to ja jer mogu vozit dukca 996 kad hocu a to je ipak visa kategorija nego sminkerska r1. :laughing7:
ma R1 sam uzeo samo za primjer

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #87 : 26 Rujan, 2008, 18:39:12 »
....ajde bogati sta serete vise....svi tu vozite prdekavce od 50ccm....dobro govori black rox, nikad niste vidili 4T pa ne pricajte nista ako neznate.....a to sta se nemozete pomirit da je serdarevića najbolji u RH to je vasa stvar....ali protiv toga nista nemozete....sad kad meni sjedne vidi cete sta je zvuk...... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
al ima prdeakala koja te pojedu.... :icon_thumright:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #88 : 26 Rujan, 2008, 18:39:21 »
zato se ja sa 996 nikad ne preseravam jer nema potrebe.Di god dodjem svi japanski r-ovi padnu u drugi plan i izgube se u ljepoti crvenog dukca. :icon_biggrin:
Ipak je to s ukusom,a ne jeftini japanez s jadnim vilicama hahhahhahahahaha :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

 :icon_thumright: da su samo jadne vilice bilo bi dobro.Ima tolko jadnih stvari na njima pa zato moraju svake godine izbacivat nove modele. :laughing7:

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #89 : 26 Rujan, 2008, 18:40:07 »

ali tek iduće sezone i to možda :laughing3: :happy3:

Mogu ja sutra ići po njega,ali iskreno ne treba mi dobar mi i sp 180 još neko vrijeme :jerk:

ako je sutra iduće sezone :laughing3: :happy3:

i imaš pravo, runner sp 180 i sxv 550 je isto :jerk: :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #90 : 26 Rujan, 2008, 18:40:56 »
....momak...trenutno ti vozis slabiji motor i pomiri se sa tim....vozis prdekalo....mozda je i moj al je tvoj vece... :laughing7: :laughing7: :laughing7:.....a za r1 ti mogu rec da ga i ja mogu uzet financijski, tj stari me moze financirat za sta god hocu do ranga r1, al nece da ne poginem u 18 godini......kad uzmes javi se.... :toothy3:
ako bog da..iduce sezone

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #91 : 26 Rujan, 2008, 18:46:08 »

ali tek iduće sezone i to možda :laughing3: :happy3:

Mogu ja sutra ići po njega,ali iskreno ne treba mi dobar mi i sp 180 još neko vrijeme :jerk:

ako je sutra iduće sezone :laughing3: :happy3:

i imaš pravo, runner sp 180 i sxv 550 je isto :jerk: :happy3:
Nisam reko da je isto nego da mi sp 180 dobar,a isto ne može nikako biti,a koji će mi k**ra* sada motor preko zime,to se još razmišljam da uzmem sljedeće ljeto,ali to je još upitno vidit ćemo ipak će sp još malo pa da ide ko kuja pa će mi i to biti dobro :laughing9: :laughing9:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #92 : 26 Rujan, 2008, 18:47:01 »
po cijeni pogotovo a i po kvaliteti niko nije konkurentan serdarevicu.ja osobno poznam covjeka i kod mene u garazi su 2 motora sa njegovim auspusima.jedan ima auspuh prve generacije kad su bili obicni triovali a drugi ima ovu zadnju generaciju kad su triovali sa trokutastom kapom ili mozes stavit heksagon kapu..I znam jos dosta ljudi koji imaju njegove auspuhe i za tu cijenu je on bestbuy. :icon_thumright:
cuj ovog...ti ocito nikad nisi drzo u ruci ili vidio ocima Remus....pa kad ovako tvrdis za serdarevica.....zat stfu ..

opa neko se naljutio.nebi stavio remusa na motor da mi ga neko da zabadave.od kad je remus imalo konkurentan kod motora.Mozda samo pojedincima kao sto si ti i jos par ljudi koje mozes nabrojit na prste jedne ruke. :laughing11: :laughing6: :laughing7:
pa da zato sto je po cijeni nije pristupacan i tesko za nabavit....i zato sto se raji ne daju pare velike za takav auspuh..isti slucaj i sa Yoshimura,Akrapovic ,Micron,Scorpion,Leo vince spuhovima....i ja sam siguran da sam vise r-ova vidio i vozo dosad u zivotu..nego sto si ti vidio na slikama....tako da mi nistan e mozes pricat sto se tice toga....i znam i kako ide i cuje se motor i sa akrapom i yoshimurom i remusom itd. i daleko najbolji zvuk ima remus pa yoshimura,govorim o ta 2 asupuha na cbrki...znaci isti motor...sto se tice motora 1098 je zvjer...jedini koji mu moze parirat donekle je cbrka i suza..govorim o novim motorima znaci 2007-2008 godiste.....tak da ....ne seri mi ti o motorima......ja sam off sa ove teme necu da se prepirem vise :)
« Zadnja izmjena: 26 Rujan, 2008, 18:54:38 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #93 : 26 Rujan, 2008, 18:50:59 »
po cijeni pogotovo a i po kvaliteti niko nije konkurentan serdarevicu.ja osobno poznam covjeka i kod mene u garazi su 2 motora sa njegovim auspusima.jedan ima auspuh prve generacije kad su bili obicni triovali a drugi ima ovu zadnju generaciju kad su triovali sa trokutastom kapom ili mozes stavit heksagon kapu..I znam jos dosta ljudi koji imaju njegove auspuhe i za tu cijenu je on bestbuy. :icon_thumright:
cuj ovog...ti ocito nikad nisi drzo u ruci ili vidio ocima Remus....pa kad ovako tvrdis za serdarevica.....zat stfu ..

opa neko se naljutio.nebi stavio remusa na motor da mi ga neko da zabadave.od kad je remus imalo konkurentan kod motora.Mozda samo pojedincima kao sto si ti i jos par ljudi koje mozes nabrojit na prste jedne ruke. :laughing11: :laughing6: :laughing7:
pa da zato sto je po cijeni nije pristupacan....i zato sto se raji ne daju pare velike za takav auspuh..isti slucaj i sa Yoshimura,Akrapovic ,Micron,Scorpion,Akrapovic spuhovima....i ja sam siguran da sam vise r-ova vidio i vozo dosad u zivotu..nego sto si ti vidio na slikama....tako da mi nistan e mozes pricat sto se tice toga....i znam i kako ide i cuje se motor i sa akrapom i yoshimurom i remusom i daleko najbolji zvuk ima remus pa yoshimura...tak da ....ne seri....ja sam off sa ove teme necu da se prepirem vise :)

daj mi samo reci koliko kosta samo top od remusa za npr neki 600rr ili 1000rr.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #94 : 26 Rujan, 2008, 18:58:32 »
zavisi koji remus imas ih cijenama od 400 eura pa sve do 1500 eura,1500 za cijeli sistem za top najskuplji ti dodje oko 750eura ....otprilike se dobije izmedju 8-10 hp......dok je npr yoshimura najskuplja oko 750 eura full cijeli sistem..
« Zadnja izmjena: 26 Rujan, 2008, 19:05:49 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #95 : 26 Rujan, 2008, 19:01:37 »
zavisi koji imas ih cijenama od 400 eura pa sve do 1500 eura....otprilike se dobije izmedju 8-10 hp...

onda mi je sve jasno.serdarevic je 250-300eura.I tolko o tome

P.S. Ni jedan japanac nemoze konkurirat 1098 na stazi ako covjek zna vozit ducatija kak se spada.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #96 : 26 Rujan, 2008, 19:08:54 »
zavisi koji imas ih cijenama od 400 eura pa sve do 1500 eura....otprilike se dobije izmedju 8-10 hp...

onda mi je sve jasno.serdarevic je 250-300eura.I tolko o tome

P.S. Ni jedan japanac nemoze konkurirat 1098 na stazi ako covjek zna vozit ducatija kak se spada.
ti si potrvrdio da nevalja remus..i da jedini serdarevic valja ..ja kazem...da nije tako...da nemozes to tvrdit ali da imas pravo na misljenje ...a sto se tice dukca ...nemoj bit tako siguran...na stazi su tu negdje ali zato ako se trkaju drag race,dukac na startu bolje povuce ...do jedno 150-200kmh onda ga malo sustignu i poslije toga dukac ode... ...dukac je brzi...ali sve se to da rijesit ..zamjenom par djelova...i bude se brzi i od dukca...vjeruj mi :) ali ipak dukac ima cijenu pretjeranu ali opet cijenim ih,oni su nesto kao ferrari medju autima... ..ali pretjerano brate...12.500 eura je nova r1 kod nas...dok je 1098 23000 eura .....za te pare uradis r1,cbr,suzu,ninju...bilo koji motor od 1000ccm da ide brze od bilo kojeg dukca..i full karbonski ram cak mozes uzet i jos zamjenit pola motora i opet cijena manja ispadne nego dukac...ali kazem dukac je dukac....ferrari je ferrari :) sto se mene tice najbolji su :)
« Zadnja izmjena: 26 Rujan, 2008, 19:12:37 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #97 : 26 Rujan, 2008, 19:19:04 »
zavisi koji imas ih cijenama od 400 eura pa sve do 1500 eura....otprilike se dobije izmedju 8-10 hp...

onda mi je sve jasno.serdarevic je 250-300eura.I tolko o tome

P.S. Ni jedan japanac nemoze konkurirat 1098 na stazi ako covjek zna vozit ducatija kak se spada.
ti si potrvrdio da nevalja remus..i da jedini serdarevic valja ..ja kazem...da nije tako...da nemozes to tvrdit ali da imas pravo na misljenje ...a sto se tice dukca ...nemoj bit tako siguran...na stazi su tu negdje ali zato ako se trkaju drag race,dukac na startu bolje povuce ...do jedno 150-200 onda ga malo sustignu i poslije toga dukac ode... ...dukac je brzi...ali sve se to da rijesit ..zamjenom par djelova...i bude se brzi i od dukca...vjeruj mi :) ipak dukac ima cijenu sto jest jest..i cijenim ih ..ali pretjerano brate...12.500 eura je nova r1 kod nas...dok je 1098 24000 eura ...

nisam ja rekao da je remus los nego sam rekao da je serdarevic puno povoljniji sto smo vidjeli i po cijenama koje si ti rekao za remusa a ja za serdarevica.po meni ce da se ne lazemo akrapovic ili yoshimura uvijek bit bolji auspusi od nekog serdarevica ili remusa jer imaju duzu tradiciju u moto industriji a i uvjek prvi izbace neke nove modele pa ih svi pomalo kopiraju.A kaj se tice r japanaca naspram ducatija to je nebo i zemlja.japanci su komercijalni motori koji na sebi nemaju nista sto bi vrijedilo i tih 12000 eura a ducati ima bome dosta stvari koje ga uzdizu daleko iznad japanaca i vrijedi 25000eura jer je ducati egzotika ali bome protiv dukca 1098r nema ni jedan japanac ma kako ga god postelao sta trazit. 

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #98 : 26 Rujan, 2008, 19:21:52 »
To i ja kažem akrap i xoshimura najbolji,a serdarević je puno jeftiniji,a izgleda ko neki akrap ili yoshimura :icon_thumright:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #99 : 26 Rujan, 2008, 19:23:33 »
zavisi koji imas ih cijenama od 400 eura pa sve do 1500 eura....otprilike se dobije izmedju 8-10 hp...

onda mi je sve jasno.serdarevic je 250-300eura.I tolko o tome

P.S. Ni jedan japanac nemoze konkurirat 1098 na stazi ako covjek zna vozit ducatija kak se spada.
ti si potrvrdio da nevalja remus..i da jedini serdarevic valja ..ja kazem...da nije tako...da nemozes to tvrdit ali da imas pravo na misljenje ...a sto se tice dukca ...nemoj bit tako siguran...na stazi su tu negdje ali zato ako se trkaju drag race,dukac na startu bolje povuce ...do jedno 150-200 onda ga malo sustignu i poslije toga dukac ode... ...dukac je brzi...ali sve se to da rijesit ..zamjenom par djelova...i bude se brzi i od dukca...vjeruj mi :) ipak dukac ima cijenu sto jest jest..i cijenim ih ..ali pretjerano brate...12.500 eura je nova r1 kod nas...dok je 1098 24000 eura ...

nisam ja rekao da je remus los nego sam rekao da je serdarevic puno povoljniji sto smo vidjeli i po cijenama koje si ti rekao za remusa a ja za serdarevica.po meni ce da se ne lazemo akrapovic ili yoshimura uvijek bit bolji auspusi od nekog serdarevica ili remusa jer imaju duzu tradiciju u moto industriji a i uvjek prvi izbace neke nove modele pa ih svi pomalo kopiraju.A kaj se tice r japanaca naspram ducatija to je nebo i zemlja.japanci su komercijalni motori koji na sebi nemaju nista sto bi vrijedilo i tih 12000 eura a ducati ima bome dosta stvari koje ga uzdizu daleko iznad japanaca i vrijedi 25000eura jer je ducati egzotika ali bome protiv dukca 1098r nema ni jedan japanac ma kako ga god postelao sta trazit. 
normalno da nemoze nista protiv 1098r nista ni jedan japanac....ali brate 1098r kosta 36000eura...dok je slabiji model 1098s reko sam vec oko 24000kod nas....,,,ti sad skontaj da uzmes npr cbr hondu ...nek je 13k,eura...zamisli sta mozes uradit sa tog motora do cijene npr od 24000eura ili cak 36000eura..raketu napravit od njeg a:D ...ali ipak stoji ono ..dukac je dukac ..ferrari je ferrari :) necemo se vise prepirat oko bezze stvari :) dobri su jedni i drugi neki bolji neki losiji..nijanse su u pitanju i ukus :)
Valentino Rossi 46!!!!!