Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: R50X  (Posjeta: 177512 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: R50X
« Odgovori #560 : 17 Kolovoz, 2009, 21:36:16 »
Fino ide :headbang:
Svaka čast! :notworthy:

Offline Matori

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #561 : 17 Kolovoz, 2009, 22:17:12 »
Ha,ha kako se matori uneo u speedfajta, sviđa mu se a? to je baš lepo od tebe...


Hvala pitaNS !

Da istina skut mi se svidja i to od kad sam ga prvi put vidio !!!
A moram se unijeti kad mi pravi frku cijelu sezonu - sad dobra sad zeza itd...A volim takve probleme kad me nesto konstantno zajeb....

Ma ne odustajem dok ne rijesim pa makar i kompletnim Midrace-om hehe ;D ;D

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: R50X
« Odgovori #562 : 17 Kolovoz, 2009, 23:01:37 »
rijetkost je provozati odlicno ustelan skuter, ovaj skuter sa ZX-om nece nikoga ostaviti ravnodusnim :headbang:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: R50X
« Odgovori #563 : 18 Kolovoz, 2009, 00:13:56 »
Zapravo isti ko tvoj. RSII 70.
Koliku promjenu si ti primjetio sa njim?

ima promene...
Ustvari prvo razočarenje kad sam ga stavio nema osetne razlike, ali kad sam ga naštelao i izmerio štopericom dobio sam 1sec bolje ubrzanje do 80...a to nije malo veruj mi samo to ne osetiš toliko...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: R50X
« Odgovori #564 : 18 Kolovoz, 2009, 11:21:36 »
rijetkost je provozati odlicno ustelan skuter, ovaj skuter sa ZX-om nece nikoga ostaviti ravnodusnim :headbang:

Sad je red na mojeg a slow? :) ,trenutno me giz pere do tih 85..svaka cast decki na stelanju  :icon_thumright:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #565 : 18 Kolovoz, 2009, 13:06:20 »
Netko me pitao neki dan za radilicu.

http://scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621639122352&target=productdetail&category1=A:A_TGB:A_TGB_R50XTGB&category2=CAT:CAT_KURBELWELLE&cid=82359

Ova paše 100% jer sam ju ja uzeo i trenutno se vozim na njoj sa base/midrace setupom.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline veky402

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • Freelancer
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin (Družbinec)
  • Moj Skuter: 303R BlackHawk u pijanom stanju
  • MojSetup: uskoro...polini...
  • MojSpuh: LeoVince ZX HM (Black Edition)
Odg: R50X
« Odgovori #566 : 18 Kolovoz, 2009, 22:52:36 »
Giz...
Dva pitanja...
Šta budeš sa zx-om kad ti dođe Technigas???
Sad neki dan mi se pojavila velika buka na skuteru, ja sumnjam na auspuh, nema ubrzanje kao prije ali krajnja brzina je skorom ista možda za 1 ili 2 manja,
imam el. blokadu složenu i bili smo pucali, dali je moguće da se sj#bo auspuh???
Smanjite broj prometnih nezgoda na ulicama vozite po plo?nicima.

TGB 303r BlackHawk
-StreetGlow Neon -Maxxis Tyres & Sava MC29 -C-Mod alarm -LeoVince ZX HandMade -TP rollers 6,5g

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #567 : 18 Kolovoz, 2009, 22:54:37 »
Giz...
Dva pitanja...
Šta budeš sa zx-om kad ti dođe Technigas???
Sad neki dan mi se pojavila velika buka na skuteru, ja sumnjam na auspuh, nema ubrzanje kao prije ali krajnja brzina je skorom ista možda za 1 ili 2 manja,
imam el. blokadu složenu i bili smo pucali, dali je moguće da se sj#bo auspuh???


prodaje ga..imas oglas u prodaji!!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #568 : 18 Kolovoz, 2009, 22:57:36 »
ZX uredim da bude pic pic i ide u prodaju.

Moguče je svašta. Pogledaj svječku da nije zajebala možda ili eventualno da nije spuh pun ulja.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #569 : 20 Kolovoz, 2009, 02:02:18 »
Danas Slow dostavio Tecnigasa na kučna vrata i odmaj je pala montaža. Sitno je fleksa radila i bio je gore za 10minuta.

I onda šok! Užas i nevjerica. Ide gore od ZXa. Podosta gore od ZXa. :toothy3:

Vrag mi nije dao mira i evo do sad smo vktr i ja pokušali naštelati scoot no krajnji rezultat je 2 sekunde sporije vrijeme od 0-80. Potrošili preko 4 sata mjenjajuči setupe i snimajući svaki usporedni run.  :dontknow:
Blokade skinute, probali dizne od 78 do 95, par iglica, položaja iglica, rolice od 4.1 do 5.7 grama, podloške pod bolcnu i nikako dobiti bolje vrijeme od ZXa. Ima video na stranici prije di isti scoot sa ZXom na istom tom komadu ceste radi vrijeme od 11.5s. Sa Tecnigasom je bilo super ako smo se približili 13s. Nema silovitosti, manji okretaji kroz ubrzanje, manji top speed.... lošije sve. Ne osjeti se da scoot vuče kako treba. Mlitavo nekako sve odrađuje.
Probali dignuti okretaje, probali spusiti... Ma kakvi. Napravili večeras preko 50 runova na kilometarskoj cesti. Neče i neče i neče. Sa ZXom je scoot išao oko 90, danas smo muku mučili postiči barem istu brzinu. Samnom čak i 5km/h manja brzina. Jednostavno nema snage da scoot istjera tu brzinu tako da sam podosta razočaran sa ovim što sam vidio. Sutra nastavljamo sa štelanjem ZXa jer Tecnigasa skidam dolje. Žao mi je novaca koje sam dao za njega.... :(

Svi video materijali su kod vktra pa čete se za video ipak malo strpiti do sutra.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #570 : 20 Kolovoz, 2009, 02:24:44 »
Evo bar slikice za sad, iako nije tehni vrijedan toga, al seksi je položaj spuha
ispirčavam se što je sve usrano jer mi je ostalo na ISO200 od neki dan



« Zadnja izmjena: 20 Kolovoz, 2009, 02:28:27 vktr »

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #571 : 20 Kolovoz, 2009, 03:23:06 »
Evo čak sam se potrudio sve videje uplodat, a sve uzalud
A ti Giže, ako se vidi nešto što se ne smije vidjet, reci






Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: R50X
« Odgovori #572 : 20 Kolovoz, 2009, 09:54:19 »
nemoguće GIZ.... Trebao bi dobiti bolje vreme sa RS-om...

po grafikonima piše da mu je rezonanca na oko 8450 obrtaja, meni je najveću snagu pokazao na 9000obrtaja...
Jeste uopšte ustanovili na koliko mu je rezonanca?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: R50X
« Odgovori #573 : 20 Kolovoz, 2009, 10:04:04 »
Mozda ima dvije blokade :dontknow:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: R50X
« Odgovori #574 : 20 Kolovoz, 2009, 10:09:45 »
moram priznati da sam se i ja razocarao kad sam stavio yasuni, ali u stilu da nisam dobio puno. To je bio prvi dojam, kasnije se situacija malo poboljsala, ali one razlike na grafovima od SA gdje je razlika izmedju ZX-a i recimo ovog technigasa 2.3ks mogu okaciti macku o rep.

@ Giz  nadam se da Bettela nije ukljucena  :dontknow:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: R50X
« Odgovori #575 : 20 Kolovoz, 2009, 10:17:29 »
i ja sam se razočarao kad sam metnio RS-a umesto ZX-a...Sve to zato što ZX vuče odozdola pa izgubiš taj osećaj startnosti, ali treba samo da ubodu rezonancu na RS-u i mora bolje ići od ZX-a...

MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #576 : 20 Kolovoz, 2009, 11:21:34 »
Pa kaj bi se više daloo probat??
probali smo 5.5 i lošije je od trenutne kombinacije 4,7 i 5,1, probali smo i mješavinu 5 i 5,5, ništa extra, sa samo 4,7 je prevrtavao. trenutna kombinacija 4,7 i 5,1 se pokazala najbolja od ovih kaj smo probali.


blokada vezana sa strujom valjda nikakva nije jer ga na nogarama dobijemo na 10k+ okretaja.
iz spuha su izvučene obadve blokade, na ulazu i na izlazu, provjeren je i top, nema ništa

danas je u planu još probati novi remen, ali ne znam koliko bi to trebalo imati utjecaja pošto sa istim remenom zx ide bolje
 ??? ??? ??? ???
neki drugi feder metnut, trenutno je čini mi se plavi??


PITA koje su promjene bile potrebne kod tebe u odnosu na zxa kad si tavio rs?

GIZ valjda se ne ljutiš kaj pišem umjesto tebe, samo želim da što prije dobimo odgovor :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 20 Kolovoz, 2009, 11:24:15 vktr »

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #577 : 20 Kolovoz, 2009, 12:56:31 »
Točno sam si mislio sa če biti ovoliko nevjerice. I s dobrim razlogom. Auspuh neče bolje od ZXa.
Vratiti ču danas opet ZXa i napraviti video.

Puno bolje vuče sa ZXom, lakše okretaje navlači i feeling je bolji a da se ne varam, tu je gro video isječaka koji to dokazuju.

Daklem: Bettela je ISKOPČANA, OBJE blokade su vani, probali smo sve rolice i kombinacije od 4.1 do 5.7, probali smo smjesu (koja je sad idealna) ali niti jedna od tih stvari nije pokazala bolji rezultat od ZXa. Okretaji kroz ubrzanje od 8400 do 9200. Najbolje ide na oko 9000-9100 a to su kod mene rolice između 4.7 i 5.0 što i je sad u variomatu.

Eto, tko ne vjeruje, nek dođe večeras do mene pa čemo prebaciti ZXa gore i dokazati da ne ide bolje sa Tecnigasom.  :dontknow:

2 VKTR: samo ti daj. Bio si, vidio si, znaš kakva je situacija.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: R50X
« Odgovori #578 : 20 Kolovoz, 2009, 13:38:30 »
Gledam i nevjerujem...mora da mu stage6 ne odgovara..

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: R50X
« Odgovori #579 : 20 Kolovoz, 2009, 13:43:54 »
Najbolje ide na oko 9000-9100 a to su kod mene rolice između 4.7 i 5.0 što i je sad u variomatu.

Tako i kod mene, tu mu je špic negde oko 9000... Kako ne ide bolje, ne mogu da verujem...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd