Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije  (Posjeta: 75658 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #280 : 28 Siječanj, 2010, 19:51:52 »
Pa koji vam je r...u ?O kojim vi dječačkim snovima pričate.Halo ! Pravila postavlja u cijelom svijetu nacionalni savez i boli ga za vozače.To nije u redu ali je tak.Utrke su od pamtivjeka vozili ljudi koji su imali para , dok su ostali slinili.I to nije lijepo ali je tak.Vidim da je Rossi goli r...u za neke na forumu koji bi vozili badave i onda bi face dozvolili da se na skut stavi naljepnica.Daj se probudite i odrastite.Nitko ni da pročita pravilnike onog kriminalca Rogulića i tu laprda bezveze.Lik ubije dvije milje eurića za izgradnju i infrastrukturu sa svim plačanjima za kartodrom i onda bi trebao dati da mu se deca drndaju za gušt i to još badave.Divni ste. Dobro je da sve te snove ne lupaju oni koji su ozbiljno vozili utrke bilo skutera bilo čega drugoga jer bi to onda bilo fakat degutantno.Šljakica dečki , šljakica ,šparamo vulo i slažemo čitave zime motore i onda kada dođe rezultat biti će lakše nači nekoga tko će dati neku lovu ili opremu i slično , a do tada kaže SHORTY ..... lagani san i draga djeco laku noć.  :binkybaby:

nekuzim te majkemi

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #281 : 28 Siječanj, 2010, 20:30:23 »
eto ovo što je jurča napisao je sasvim dobro rješenje, open klasa treba biti open, znači da možeš raditi šta god oćeš na skuteru. htjeo sam probati možda koju utrku odvoziti ako bude županja, požega i eventualno novi marof, čisto iz zabave da vidim kak je to, al ako open klasa kaže da se smije imati maximalno 180ccm nepada mi napamet slagati drugu mašinu za ph
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #282 : 28 Siječanj, 2010, 22:39:39 »
I za sam savez i za vozače bi bilo bolje da postoji ta ekonomska klasa jer ako je u ponudi samo ekskluziva malo će biti vozača a s time i manje startnina.
S obzirom da smo mi financijski smiješna i malena država, jedini način  za održanje broja vozača je ta nova klasa :icon_thumright:
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #283 : 28 Siječanj, 2010, 23:45:50 »
Ukoliko bude klasa Budget, prijavljujem se odmah. Slažem se da je glupost limitacija karburatora na max 19 i ona o tome da auspuh nesmije prelaziti vertikalu zadnjeg kotača. Ajde da je plus 10 cm ili sl al ovo je bzvz. A ta pravila što su tako bože u cijelom svijetu, a zapravo su samo u Italiji i Njemačkoj nemaju veze sa nasim mogucnostima. Normalno da ce neka Italija imat iber kupove kad su njihovi proizvodjaci Malossi, Polini i drugi.. to im je u interesu. U hrvatskoj prolaze samo natjecanja tipa streetrace gdje svatko moze uz neka minimalna ulaganja sudjelovat u utrkama.

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #284 : 29 Siječanj, 2010, 13:31:05 »
srad,nebitno koji cilindar koristis(uzmi i jaci midrace) ako je snaga ogranicena odredenim tipovima ispusnih sistema i okretajima!

mozes ti staviti i race cilindar ako ga nemozes zbog ispuha(recimo nardo,4 race,c16) izvrtiti na pravilne okretaje!

sto se tice duo plusa i narda recimo on moze na top radilicu od 700 kuna voziti tako da ta investicija i nije strasna.opet ti ostaje odabir ako oces voziti na serijskoj (sto piaggiova i moze izdrzati ali na vlastiti rizik)

zaboravio sam napomenuti struju da mora ostati original magnet,dozvoljen je samo aftermarket CDI!

sto se tice prijenosa takoder prakticki mozes voziti na serijskom(variomat , kvacilo bla bla)

potaknuo bi decke da sparaju 400 kuna od trke do trke da si stave variomat , remen novi bla bla a manje bi se brige vrtilo oko struje(innerrotora) kita(mhr team i ostali tog razreda,(over range.a).

to su komponente koje u startu kostaju!

evo preko mene bi se dalo rjesiti amortizeri po jako dobrim cjenama i ja bi bio spreman nabaviti svim vozacima iste po nabavnim cjenama( zadnji za normalne skutove(runner i ostali) (a i prednji za zipove).


« Zadnja izmjena: 29 Siječanj, 2010, 14:59:46 Pupo »

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #285 : 29 Siječanj, 2010, 15:14:25 »
Slažem se...sad treba nači zlatnu sredinu po pitanju komponenti koje su najzastupljenije kod zainteresiranih cestovnih vozača, jer ako je jako malo onih sa mid race cilindrima to bi moglo prestavljati dodatne troškove...

Neka se svi zainteresirani izjasne što bi im odgovaralo a što ne :hello:...
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #286 : 01 Veljača, 2010, 10:37:38 »
Pa koji vam je r...u ?O kojim vi dječačkim snovima pričate.Halo ! Pravila postavlja u cijelom svijetu nacionalni savez i boli ga za vozače.To nije u redu ali je tak.Utrke su od pamtivjeka vozili ljudi koji su imali para , dok su ostali slinili.I to nije lijepo ali je tak.Vidim da je Rossi goli r...u za neke na forumu koji bi vozili badave i onda bi face dozvolili da se na skut stavi naljepnica.Daj se probudite i odrastite.Nitko ni da pročita pravilnike onog kriminalca Rogulića i tu laprda bezveze.Lik ubije dvije milje eurića za izgradnju i infrastrukturu sa svim plačanjima za kartodrom i onda bi trebao dati da mu se deca drndaju za gušt i to još badave.Divni ste. Dobro je da sve te snove ne lupaju oni koji su ozbiljno vozili utrke bilo skutera bilo čega drugoga jer bi to onda bilo fakat degutantno.Šljakica dečki , šljakica ,šparamo vulo i slažemo čitave zime motore i onda kada dođe rezultat biti će lakše nači nekoga tko će dati neku lovu ili opremu i slično , a do tada kaže SHORTY ..... lagani san i draga djeco laku noć.  :binkybaby:
u potpunosti se slažem....a ovo vam je napisao striček koji je već jako dugo u utrkama....:)
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #287 : 01 Veljača, 2010, 10:41:57 »
Nemate poima koliko je već bilo sastanaka sa odgovornim ljudima za to i da su svi zahtijevi od strane vozača pali u vodu....
Možete sam sanjat o nekim preinakama pravilnika u vezi bilo koje klase...
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #288 : 01 Veljača, 2010, 12:11:02 »
ako je tako, onda mozes slobodno zatvorit temu.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #289 : 01 Veljača, 2010, 12:56:10 »
...i ja isto mislim, fucka mi se...i dalje ce voziti koji imaju masno para a mi cemo po nasim uobicajenim rutama... :icon_thumright: zivi bili mi jos 100god... lock

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #290 : 01 Veljača, 2010, 16:53:15 »
Nemate poima koliko je već bilo sastanaka sa odgovornim ljudima za to i da su svi zahtijevi od strane vozača pali u vodu....
Možete sam sanjat o nekim preinakama pravilnika u vezi bilo koje klase...


koja je bila onda svrha ove teme?  :icon_scratch: 
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #291 : 01 Veljača, 2010, 17:18:24 »
nidjo sječaš se o čemu smo pričali, evo ti sad i dokaza

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #292 : 01 Veljača, 2010, 18:46:41 »
Ne odustajte samo zato sto vam je divljakusa nesto rekla. Odgurajte to do kraja i sigurno ce vamn se isplatiti. Tko zna kakvi su prijasnji prijedlozi bili.
Iskreno,ja nemam pojma o tim pravilima i utrkama uopce,ali citajuci ovu temu zakljucio sam kako ovo nikamo ne vodi.
Stoga,borite se,pametno ste sve smislili,i sada samo morate pokusati realizirati. Samo naprijed.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #293 : 01 Veljača, 2010, 18:47:48 »
pre smijeh, 14 stranica postova i onda se nađe netko koji  napiše nešto što je opće poznata činjenica i sve pada u vodu
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #294 : 01 Veljača, 2010, 19:23:31 »
Ne treba ništa pasti u vodu jer postoji dosta zainteresiranih za ovu jeftiniju klasu, već na slijedećem sastanku ovaj prijedlog treba predložiti pa vidjeti.
Savez ili oni koji vode ove utrke bi trebali shvatiti ako bude premalo vozača da onda njima organiziranje utrka postaje neisplativo i sve se polako gasi...

S obzirom na općenito loše financijske mogučnosti uz premium klase(70 i open) svakako bi trebala postojati jedna ekonomska a vozače bi trebali privući manji troškovi, kompeticija, veliki broj natjecatelja i druženje :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 01 Veljača, 2010, 19:25:13 SRAD »
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #295 : 01 Veljača, 2010, 19:30:48 »
Ako se ta klasa otvori,a ne bude potrebna registracija motora,mozda si cak i ja slozim neku prdekalicu za sprdnju po stazi.
Kazem mozda,ali privlaci me to,a i daju se jeftino nabavit djelovi da se slozi motorin.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #296 : 01 Veljača, 2010, 19:44:59 »
Ako se ta klasa otvori,a ne bude potrebna registracija motora,mozda si cak i ja slozim neku prdekalicu za sprdnju po stazi.
Kazem mozda,ali privlaci me to,a i daju se jeftino nabavit djelovi da se slozi motorin.

Ne vidim razlog zašto bi trebali motori biti registrirani bez obzira kakav tehnički pravilnik bio :)
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #297 : 01 Veljača, 2010, 19:53:55 »
Ne vidim razlog zašto bi trebali motori biti registrirani bez obzira kakav tehnički pravilnik bio :)

...zbilja me ova zenska prepuna sebe AkA divljakusa izbacila iz takta...daj i meni bolid zipo sp i 2puta brzi rezultat napravim od tebe nakon par treninga...ja JESAM ZBILJA zainteresiran al treba to sve pretvoriti u realnost!...sta tgreba napraviti da se dodje do toga??...mene to zbilja interesira...

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #298 : 01 Veljača, 2010, 20:09:00 »
...zbilja me ova zenska prepuna sebe AkA divljakusa izbacila iz takta...daj i meni bolid zipo sp i 2puta brzi rezultat napravim od tebe nakon par treninga...ja JESAM ZBILJA zainteresiran al treba to sve pretvoriti u realnost!...sta tgreba napraviti da se dodje do toga??...mene to zbilja interesira...


Ako se ispostuje ovaj prijedlog na sastanku treba ti samo dobra volja,blokove u ruke,na neku laganu ramu,malo plastika i peglaj.
To bi bio pravi gust. I tako ima tih djelova da se to slozi.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije
« Odgovori #299 : 01 Veljača, 2010, 20:18:28 »

Ako se ispostuje ovaj prijedlog na sastanku treba ti samo dobra volja,blokove u ruke,na neku laganu ramu,malo plastika i peglaj.
To bi bio pravi gust. I tako ima tih djelova da se to slozi.
:icon_thumright: