Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije  (Posjeta: 74929 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #160 : 21 Siječanj, 2010, 17:28:37 »
Za popularizaciju bi definitivno trebalo smanjiti troškove za ulaganje u skuter. Zapravo trebala bi postojati nekakva stock klasa u kojoj se ne smije ugrađivati hrpa skupih dijelova...
Npr. klasa 50 u kojoj isključivo mora biti originalni cilindar od 50 cc kojeg po želji možete dorađivati bez izmjene promjera i hoda klipa ili klasa za koju važi isto-gizani 70(Malossi sport, Polini Corsa, TP Trophy), sve ostalo je dopušteno jer za ovakve cilindre mašina nebi zahtjevala race radilicu, race ispuh i skupi ovjes jer su i brzine dosta umanjene naspram pravim 70-icama.

Naravno i pod ovim pravilnikom bi se pojedinci koji mogu dobro složiti motor isticali ali zato bi bilo općenito više vozača :hello:
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #161 : 21 Siječanj, 2010, 18:00:34 »
Za popularizaciju bi definitivno trebalo smanjiti troškove za ulaganje u skuter. Zapravo trebala bi postojati nekakva stock klasa u kojoj se ne smije ugrađivati hrpa skupih dijelova...
Npr. klasa 50 u kojoj isključivo mora biti originalni cilindar od 50 cc kojeg po želji možete dorađivati bez izmjene promjera i hoda klipa ili klasa za koju važi isto-gizani 70(Malossi sport, Polini Corsa, TP Trophy), sve ostalo je dopušteno jer za ovakve cilindre mašina nebi zahtjevala race radilicu, race ispuh i skupi ovjes jer su i brzine dosta umanjene naspram pravim 70-icama.

Naravno i pod ovim pravilnikom bi se pojedinci koji mogu dobro složiti motor isticali ali zato bi bilo općenito više vozača :hello:

konacno neko pametan  :icon_thumright:  :odlicno: to i ja pricam cjelo vrijeme  :)
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #162 : 21 Siječanj, 2010, 18:32:19 »
Da, jer osnovni problem utrka je u novcima. Meni osobno nije bitno na ćemu se utrkivam, bitan je veliki broj natjecatelja, dobra kompeticija, druženje i na kraju iz toga proizlazi gušt :icon_thumright:

Open klasa je sama po sebi isto skupa jer da bi se imao konkurentan motor zbog većih brzina zahtjeva bolji ovjes i kočnice od standardnih a treba tu ubrojiti i troškove izmjene blokova koji ako nemaju pojačanje sa strane ispuha često pucaju i to na više mjesta pa čak u predjelu amortizera i getribe.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #163 : 21 Siječanj, 2010, 18:43:21 »
Da, jer osnovni problem utrka je u novcima. Meni osobno nije bitno na ćemu se utrkivam, bitan je veliki broj natjecatelja, dobra kompeticija, druženje i na kraju iz toga proizlazi gušt :icon_thumright:

 :grejt:

uvjek je bil problem u novcima,a sad je tek pogotovo,treba slozit stock klasu i to je ono kaj bude privuklo ljude  :notworthy: napraviti klasu posebnu za njih ili kup da se ne smeta ovima koji su naturpijani i to je to  :icon_thumright:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #164 : 21 Siječanj, 2010, 20:35:20 »
:grejt:

uvjek je bil problem u novcima,a sad je tek pogotovo,treba slozit stock klasu i to je ono kaj bude privuklo ljude  :notworthy: napraviti klasu posebnu za njih ili kup da se ne smeta ovima koji su naturpijani i to je to  :icon_thumright:

Da, mada mislim da bi dosta njih iz open ili prave klase 70 isto prešli u stock klasu jer jednostavno je jefinije a bolje se utrkivati nekako nego nikako :icon_thumright:

Ovo bi trebalo predložiti rukovodstvu skutera pa neka sagledaju.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #165 : 21 Siječanj, 2010, 21:22:23 »
zato treba sloziti tak da se zastite novi vozaci :) tko je vozil PH skutere unazad 2-3 godine nemoze voziti kup  :nono: treba dati i ostaloj djeci nek se igraju  :laughing9:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #166 : 22 Siječanj, 2010, 02:45:27 »
zato treba sloziti tak da se zastite novi vozaci :) tko je vozil PH skutere unazad 2-3 godine nemoze voziti kup  :nono: treba dati i ostaloj djeci nek se igraju  :laughing9:

Mislim da nebi trebalo biti nikakve zabrane jer ionako nedostaje vozača a klasa bi svakako bila zanimljiva :icon_thumright:
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #167 : 22 Siječanj, 2010, 12:50:58 »
pa ta ''zabrana'' bi vrijedila samo za one koji su vozili PH skutere,inace bi se vecina prebacila u tu klasu  ::) a kad ti neko cuje da budu u klasi vozili naprimjer divlja,perkusic,kundid ili neko od te ekipe opet nist s toga  :nono:  reakcija na tak neke ti bude joj kaj se ja sad pem tam blamirati vidis ko vozi  :sad1:   :icon_biggrin: 
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #168 : 22 Siječanj, 2010, 16:17:48 »
evo da se i ja malo priključim raspravi

ja sam definitivno za tu stock klasu, ali tu klasu bi bilo jako teško izkontrolirati
kako sada kruže priče u klasi 70 da Kude vozi na 80ccm itd

al za nove vozače bi to definitivno bio pun pogodak jer večina več takve kiteve ima na svojim motorima i ulaganja bi bila minimalna

i isto tako mislim da nebi smijelo biti nikakvih zabrana za bivše vozače ph jer ko kaže da je kude najbolji ili perkušić, možda ima puno boljih vozača al nemaju love da slože motor pa se nemaju na čemu pokazati, a i to bi bio neki poticaj biti bolji od tih "starih" vozača. Pa nije ni kude oduvijek prvi, sve je u treningu....

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #169 : 22 Siječanj, 2010, 19:48:41 »
evo da se i ja malo priključim raspravi

ja sam definitivno za tu stock klasu, ali tu klasu bi bilo jako teško izkontrolirati
kako sada kruže priče u klasi 70 da Kude vozi na 80ccm itd

al za nove vozače bi to definitivno bio pun pogodak jer večina več takve kiteve ima na svojim motorima i ulaganja bi bila minimalna

i isto tako mislim da nebi smijelo biti nikakvih zabrana za bivše vozače ph jer ko kaže da je kude najbolji ili perkušić, možda ima puno boljih vozača  :hello:al nemaju love da slože motor pa se nemaju na čemu pokazati, a i to bi bio neki poticaj biti bolji od tih "starih" vozača. Pa nije ni kude oduvijek prvi, sve je u treningu....

Da, ne bi trebalo biti nikakve zabrane jer broj vozača se svake godine smanjuje a novim vozačima ne bi trebao biti problem ako bi se u takvoj klasi našli i vrhunski vozači jer s obzirom na povećani broj učesnika svakako bi bilo zanimljivog utrkivanja za sve.

Vezano uz Kudu koji je vrhunski natjecatelj ne vjerujem da bi riskirao sa povečanjem kubika, uz to neznam zašto takve priče kruže kad čovjek jednostavno odlično vozi i ima vrhunski složen skuter.

Što se tiče kontrole kod klase "Ghisa 70" tu isto nebi trebalo biti problema jer ako je netko mjenjao hod klipa to se vidi izvana a drastično širi promjer je ionako neizvediv na tim gizanim cilindrima. Daleko više smisla ima tuniranje cilindra i ostalih detalja koji bi ionako bili dozvoljeni :icon_thumright:

Ova klasa bi svakako bila zanimljiva i uspješna jer je puno jeftinija od 70 i Open :hello:
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #170 : 22 Siječanj, 2010, 20:03:14 »
evo da se i ja malo priključim raspravi

ja sam definitivno za tu stock klasu, ali tu klasu bi bilo jako teško izkontrolirati
kako sada kruže priče u klasi 70 da Kude vozi na 80ccm itd

al za nove vozače bi to definitivno bio pun pogodak jer večina več takve kiteve ima na svojim motorima i ulaganja bi bila minimalna

i isto tako mislim da nebi smijelo biti nikakvih zabrana za bivše vozače ph jer ko kaže da je kude najbolji ili perkušić, možda ima puno boljih vozača al nemaju love da slože motor pa se nemaju na čemu pokazati, a i to bi bio neki poticaj biti bolji od tih "starih" vozača. Pa nije ni kude oduvijek prvi, sve je u treningu....

ako je stock onda je stock,nemas kaj puno dr#at% po motoru. motor mora bit regan i sve standard i gotovo kak je bilo u 4T klasi.dovede se kontorlor sa tehnickog koji bude neovisan i nek pregledava. kaj se tice starih vozaca ja nisam za nikoga rekel da je najbolji nego kad neko cuje da vozi neko od te ekipe gubi se interes za voznju. ta klasa treba bit da se privuku novi vozaci,a ne da se u nju naguraju stari koji ustalom i imaju vec slozene motore za PH tak da ne vidim u cemu je problem  :icon_scratch:   
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #171 : 22 Siječanj, 2010, 21:07:57 »
ako je stock onda je stock,nemas kaj puno dr#at% po motoru. motor mora bit regan i sve standard i gotovo kak je bilo u 4T klasi.dovede se kontorlor sa tehnickog koji bude neovisan i nek pregledava. kaj se tice starih vozaca ja nisam za nikoga rekel da je najbolji nego kad neko cuje da vozi neko od te ekipe gubi se interes za voznju. ta klasa treba bit da se privuku novi vozaci,a ne da se u nju naguraju stari koji ustalom i imaju vec slozene motore za PH tak da ne vidim u cemu je problem  :icon_scratch:   

Motor nebi morao biti registriran, a sve bi bilo dopuštno osim izmene promjera i hoda klipa gize 70. Zašto bi se gubio interes za vožnju ako vozi neko od odlične ekipe zajedno sa dosta novih vozača, uvjek je interesantnije kada na utrci imaš bolje od sebe a kažem ponovno bitna je kompeticija i veliki broj vozača ne samo borba za postolje.

Svakako nebi trebalo biti ograničenja jer ima nekih koji možda više ne mogu financijski pratit Open ili 70 a i dalje bi vozili, uz to što više vozača svima bolje i nama a i savezu :icon_thumright:
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #172 : 22 Siječanj, 2010, 21:52:00 »
motor bi trebal bit registriran upravo iz tog razloga da znas da je standard,istina neznas dal je neko diral cilindar ili ne ali to su male razlike  :toothy11:  treba napraviti 2T kup kak ima i 4T kup koji bi bili za standard motore, a za ove koji imaju neki kit ili nemogu vise finacijski pratiti 70 ili open trebala bi bit neka NO LIMIT klasa  :toothy12: jel nema smisla da su ovi sa standardom u istoj klasi  :hello:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #173 : 23 Siječanj, 2010, 01:47:08 »
motor bi trebal bit registriran upravo iz tog razloga da znas da je standard,istina neznas dal je neko diral cilindar ili ne ali to su male razlike  :toothy11:  treba napraviti 2T kup kak ima i 4T kup koji bi bili za standard motore, a za ove koji imaju neki kit ili nemogu vise finacijski pratiti 70 ili open trebala bi bit neka NO LIMIT klasa  :toothy12: jel nema smisla da su ovi sa standardom u istoj klasi  :hello:

Sa dodatnim zabranama se smanjuje broj zainteresiranih, registracija nebi trebala biti obavezna jer ni ne potvrđuje da je nešto standardno.
Podjela na više klasa je isto komplicirana jer bi se smanjio broj vozača u pojedinoj klasi i na kraju bi se desilo da ima oko 5-6 vozača u klasi, isto kao u Open prošle godine gdje sam i ja vozio.

Idealna bi bila klasa da se koriste isključivo gizani cilindri do 70 kubika te sve ostalo je dopušteno pa čak i ako netko hoće voziti sa standardnim 50 cc cilindrom a da klasa bude još bolje prihvačena dopušteni bi bili i 4T skuteri do 125 kubika. Sve u svemu po pravilniku jako jednostavno i financijski prihvatljivo :icon_thumright:

Bilo bi dobro da čujemo i ostala mišljenja zainteresiranih kojima kao i meni nije isključivo bitno voziti trke skutera sa 20 i više konja :hello:
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #174 : 23 Siječanj, 2010, 03:17:34 »
jedina ''zabrana'' bi bila ta da se sprijece stariji i iskusniji vozaci koji poznaju vec sve staze da dodu u klasu  ::)  velis da nebi trebalo bit zabrana,a predlozil si do 125 ccm  :o kaj je sa ostalima onda? uglavnom nebi trebalo napraviti klasu u kojoj bude svega,od standardnog 50 do polu naturpijanog pripremljenog za open  :drunken_smilie: pa ozezi samo da se vozi  :angry7: neki red bi se trebal znat  ::) zato sam predlozil da bi bile 2 klase koje bi mogle voziti zajedeno ali da se boduju odvojeno  :) financijski najprihvatljivije bi bilo 2T i 4T (kup/klasa) koja bi obuhvacala uredno registrirane motore, jer tu nemas kaj ulagat samo sjedi i vozi  :toothy9:  a druga klasa bi bila za te koji nisu uspjeli pripremiti skuter za PH ili imaju neki kit i nemoraju bit registrirani  :icon_thumright:   :sign188:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #175 : 23 Siječanj, 2010, 11:40:56 »
jedina ''zabrana'' bi bila ta da se sprijece stariji i iskusniji vozaci koji poznaju vec sve staze da dodu u klasu  ::)  velis da nebi trebalo bit zabrana,a predlozil si do 125 ccm  :o kaj je sa ostalima onda? uglavnom nebi trebalo napraviti klasu u kojoj bude svega,od standardnog 50 do polu naturpijanog pripremljenog za open  :drunken_smilie: pa ozezi samo da se vozi  :angry7: neki red bi se trebal znat  ::) zato sam predlozil da bi bile 2 klase koje bi mogle voziti zajedeno ali da se boduju odvojeno  :) financijski najprihvatljivije bi bilo 2T i 4T (kup/klasa) koja bi obuhvacala uredno registrirane motore, jer tu nemas kaj ulagat samo sjedi i vozi  :toothy9:  a druga klasa bi bila za te koji nisu uspjeli pripremiti skuter za PH ili imaju neki kit i nemoraju bit registrirani  :icon_thumright:   :sign188:

Zabrana za iskusne vozače i one starije ne bi trebala postojati jer kako sam prije rekao bit ove klase je da bude veliki veći broj vozača i dobro utrkivanje za sve, uz to meni osobno je draže da se utrkuju i iskusni jer je zanimljivije a uz to možeš naučiti više. Zbog toga se zainteresirani nebi trebali bojati iskusnih.

Što se tiće te nove klase trebala bi postojati samo jedna jer ako postoje dvije neće biti dovoljno zainteresiranih da se popune obje, zato sam i predložio da se sa gizanim 70 mogu utrkivati i 125 4T jer su u rangu po snazi sa tuniranom gizom 70 a samim tim zainteresirani koji imaju 125 4T(npr. VX) bi popunili klasu i učinili je zanimljivijom.

Stvar je jednostavna po pitanju pravilnika jer veće zabrane je teško provjeravati i na stazi bi se dešavale velike razlike. Ovako bi postojao pravilnik koji se cilindri mogu koristiti npr. jeftini cestovni gizani cilindri do 70 cc i 4T do 125 a ostalo ostaje vozačev odabir i mašta :icon_thumright:
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #176 : 23 Siječanj, 2010, 11:44:27 »
decki a da vi radje dodjete na prvi sastanak hms-a koji ce bit vezan uz ph skutera i da tamo predlozite svoje vizije umjesto da se tu natezete.... :laughing7:

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #177 : 23 Siječanj, 2010, 12:27:02 »
decki a da vi radje dodjete na prvi sastanak hms-a koji ce bit vezan uz ph skutera i da tamo predlozite svoje vizije umjesto da se tu natezete.... :laughing7:

Hehe Doktore s obzirom da si ti u Zagrebu bilo bi lakše da ti ovaj prijedlog predložiš na sastanku :notworthy:

Razvila se konstruktivna rasprava i bilo bi lijepo da ti a i ostali koji imaju što reći u vezi ovog prijedloga iznesu svoje mišljenje :hello:
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #178 : 23 Siječanj, 2010, 12:29:16 »
ja i jos nas par smo i planirali otic na sastanak pa bumo se tam malo posvadili sa njima ak bu trebalo i moguce da cemo bit diskvalificirani prije pocetka sezone... ;D

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #179 : 23 Siječanj, 2010, 12:48:05 »
ja i jos nas par smo i planirali otic na sastanak pa bumo se tam malo posvadili sa njima ak bu trebalo i moguce da cemo bit diskvalificirani prije pocetka sezone... ;D

Heh ne boj te se ipak im trebaju vozači :icon_biggrin: Uz to bilo bi dobro da i ovaj prijedlog prikažete jer je sasvim jednostavan :icon_thumright:
Servis skutera i motora, kompletni tuning