Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije  (Posjeta: 74925 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #220 : 25 Siječanj, 2010, 13:28:57 »
To su sve same gluposti...
Sama klasa 50 koja je bila limitirana na 6,5....nije bila skupa klasa....pa nije saživjela....
Zašto??? Zato jer svaka klasa nosi svoju cijenu. Bilo je mjerenje snage koju si morao platiti, tako bi bilo i sa drugim klasama, jer ovo da ako je neko dosta brži ide u box i provjerava se, činjenica je da se provjerava samo ako neko uloži prigovor, a za taj prigovor isto treba novaca.
Utrke skutera su kolko tolko bile atraktivne dok ih se pratilo po časopisima, u kojima su imale svoje mjesto, nakon neke svađe to je nestalo i o utrkama skutera se više ništa niti nezna, a i ono kolko se zna je popračeno  negativnim komentarima...

Da se napravi i sto klasa, nebi se ništa popravilo, jer i dalje bi vozilo par ljudi, jer tu nije samo motor u pitanju, nego i treninzi, prijevoz, osobne potrebe itd....





samo sa uvodenjem te 2T klase bi vozilo nas 8 samo iz kž,a vjerujem da bi bilo i dosta drugih zainteresiranih vozaca jer su troskovi stvarno minimalni  :dontknow:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #221 : 25 Siječanj, 2010, 14:38:03 »
Da Divljakuša je dobro rekla ako se sumlja u neki motor trebaju novci i za njegovu provjeru. Kao što sam prije rekao za tog "standardnog" SP-a može se srediti da ide bolje a da i dalje izvanka izgleda penzionerski.

Divljakušo, inače se ne misli uvoditi više klasa jer bi se vozači kojih ionako nema razdjelili po njima. Idealno bi bilo jedna klasa u kojoj bi bili 2T gizani cilindri do 70 i 4T do 150 cc, naravno trebalo bi ih bodovat zajedno jer su po snazi slični a i 4T vozača bi zasigurno bilo manje pa se nebi mogli bodovati odvojeno.

Sve u svemu ne vidim koji je problem sa ovim prijedlogom jer gizani cilindri od 70 su tri puta jeftiniji od race cilindra a uz to nebi zahtjevalo izmjenu radilice i neki race ispuh jer bi se radilo o maksimalnih 10-13 konja.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #222 : 25 Siječanj, 2010, 19:02:23 »
 pod 1. ti predlazes klasu u kojoj budu vozila 3-5 vozaca jel ocito je da ti i neki tvoj frend imate doma polunadrkani skut koji nema sanse u PH  :laughing7: pod 2. nemozes rec da se ne misli uvoditi vise klasa kad niko jos nije na cisto kakva to klasa uopce bude,kolko ih bude i kaj je ono najvaznije jel bude uopce  :dontknow: pod 3. problem je sa tim tvojim prijedlogom taj kaj se opet izostavlja veci dio skutera, i financijski treba tu klasu pratiti jer nemozes rec da su ulaganja minimalna  :hello:
« Zadnja izmjena: 25 Siječanj, 2010, 19:33:52 nidjo180sp »
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #223 : 25 Siječanj, 2010, 22:01:48 »
pod 1. ti predlazes klasu u kojoj budu vozila 3-5 vozaca jel ocito je da ti i neki tvoj frend imate doma polunadrkani skut koji nema sanse u PH  :laughing7: pod 2. nemozes rec da se ne misli uvoditi vise klasa kad niko jos nije na cisto kakva to klasa uopce bude,kolko ih bude i kaj je ono najvaznije jel bude uopce  :dontknow: pod 3. problem je sa tim tvojim prijedlogom taj kaj se opet izostavlja veci dio skutera, i financijski treba tu klasu pratiti jer nemozes rec da su ulaganja minimalna  :hello:

Pod 1. predlažem klasu koja bi sa svim sagledanim trebala biti najbrojnija i po pitanju tehničkih pravila najednostavnija i volio bi da u toj klasi bude što više natjecatelja barem 10-15 :icon_thumright:

2. Kada bi uz Open i race 70 bila ova klasa bila bi dobro popunjena jer ako bi se pored Opena i race 70 otvorilo još par klasa vozači bi se razdjelili i teško bi se pojedinačno popunile te nove klase.

3. Kao što smo prije rekli izostavljaju se uglavno skuteri koji su namjenjeni open klasi(180 SP ili 200 VXR ili neki 250 4T) zbog tog što se teško može izregulirati pravilnik na tim skuterima, SP 180 može izvna biti potpuno "standardan" a da na stazi ide brže od pravih standardnih skutera, i ako se to primjeti da je brži opet treba netko platiti za provjeru mašine tog motora. Kad bi na tehničkom imali dyno stol nebi bilo problema jer bi se odma vidjelo dali netko vara.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #224 : 25 Siječanj, 2010, 22:04:06 »
ček pa kaj eladio nezna nikog iz nekog moto časopisa..ili ej neko iz časopisa član foruma..pa mislim bilo bi jebeno kad bi se popratilo malo po časopisu!!

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #225 : 25 Siječanj, 2010, 22:40:11 »
Pod 1. predlažem klasu koja bi sa svim sagledanim trebala biti najbrojnija i po pitanju tehničkih pravila najednostavnija i volio bi da u toj klasi bude što više natjecatelja barem 10-15 :icon_thumright:

2. Kada bi uz Open i race 70 bila ova klasa bila bi dobro popunjena jer ako bi se pored Opena i race 70 otvorilo još par klasa vozači bi se razdjelili i teško bi se pojedinačno popunile te nove klase.

3. Kao što smo prije rekli izostavljaju se uglavno skuteri koji su namjenjeni open klasi(180 SP ili 200 VXR ili neki 250 4T) zbog tog što se teško može izregulirati pravilnik na tim skuterima, SP 180 može izvna biti potpuno "standardan" a da na stazi ide brže od pravih standardnih skutera, i ako se to primjeti da je brži opet treba netko platiti za provjeru mašine tog motora. Kad bi na tehničkom imali dyno stol nebi bilo problema jer bi se odma vidjelo dali netko vara.

da namjenjeni su open klasi,ako ulozis u njih par tisuca kuna  :laughing7: prvenstvena ideja je bila da se napravi klasa koja je finacijski najmanje zahtjevna jer bi po nekom pravilu takva klasa trebala najbolje proc  :dontknow:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #226 : 25 Siječanj, 2010, 22:45:58 »
ček pa kaj eladio nezna nikog iz nekog moto časopisa..ili ej neko iz časopisa član foruma..pa mislim bilo bi jebeno kad bi se popratilo malo po časopisu!!

ne da bi bilo jebeno,nego bi bilo i vrijeme vec da se neke ozbiljnijeg pocne dogadati po pitanju medija  :angry7: ove god si mogel nac samo jednu slicicu i par recenica kaj je stvarno zalosno  :sad3:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline the_ilusionist

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget Donji
  • Moj Skuter: aprilia rs 50
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #227 : 26 Siječanj, 2010, 00:01:02 »
ti cilo vrime pises o nekim miljardama kuna za sredit sp-a... konkretno SRAD je vozija sa SP-on u kojega nije bilo ulozeno ni 1000 kn!! i motor je bija konkurentan... za njega niti tribas kupit kit niti radilicu nego karb, neki ispuh glava eventualno i dalje je igranje... i naravno on sta je ima sve je bilo polovno... puvalica od 300-400 kn ako je i toliko bila... najvece ulaganje u njegov motor su bile 2 nove gume... tako da ne triba tu ulozit toliko koliko ti kazes... konkretno, prijatelj je ima na skr-u malossijevu radilicu sa zapunjenin prsutima i variomat mislin i deltu i glavu i jos neke pi*darije pa je to sve isto... bitan je cilindar... ostalo su piz******   :)
I've been destroyed by the perfection that is you...

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #228 : 26 Siječanj, 2010, 00:25:27 »
ti cilo vrime pises o nekim miljardama kuna za sredit sp-a... konkretno SRAD je vozija sa SP-on u kojega nije bilo ulozeno ni 1000 kn!! i motor je bija konkurentan... za njega niti tribas kupit kit niti radilicu nego karb, neki ispuh glava eventualno i dalje je igranje... i naravno on sta je ima sve je bilo polovno... puvalica od 300-400 kn ako je i toliko bila... najvece ulaganje u njegov motor su bile 2 nove gume... tako da ne triba tu ulozit toliko koliko ti kazes... konkretno, prijatelj je ima na skr-u malossijevu radilicu sa zapunjenin prsutima i variomat mislin i deltu i glavu i jos neke pi*darije pa je to sve isto... bitan je cilindar... ostalo su piz******   :)

daj citaj malo postove a onda pricaj neke :jerk: ako je bilo prosle godine omoguceno 4T registrirani  da voze neznam koji je razlog da ove godine nebi mogel i 2T im se pridruziti  :dontknow: znam da ti je SRAD frend i normalno da budes stal na njegovu stranu  :icon_thumright: ali cilj te nove klase bi trebal bit da se omoguci SVIMA  da dodu i probaju voziti a ne 2T do 70 i 4T do 125 ili 150 pa daj razmisli malo j#bote,oni skuteri kojih ima najvise su izostavljeni (180sp/vxr,200 vxr) a oni koji imaju 50 ccm nemogu vozit ili nek stavljaju kit kaj opet predstavlja finacijski problem i opet nist s toga. nemozes klasu slagati po sebi i po onome kaj imas u garazi nego treba i na druge misliti  :hello:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #229 : 26 Siječanj, 2010, 01:14:47 »
daj citaj malo postove a onda pricaj neke :jerk: ako je bilo prosle godine omoguceno 4T registrirani  da voze neznam koji je razlog da ove godine nebi mogel i 2T im se pridruziti  :dontknow: znam da ti je SRAD frend i normalno da budes stal na njegovu stranu  :icon_thumright: ali cilj te nove klase bi trebal bit da se omoguci SVIMA  da dodu i probaju voziti a ne 2T do 70 i 4T do 125 ili 150 pa daj razmisli malo j#bote,oni skuteri kojih ima najvise su izostavljeni (180sp/vxr,200 vxr) a oni koji imaju 50 ccm nemogu vozit ili nek stavljaju kit kaj opet predstavlja finacijski problem i opet nist s toga. nemozes klasu slagati po sebi i po onome kaj imas u garazi nego treba i na druge misliti  :hello:

Jao jao, trebaš dobro pročitati moje prethodne odgovore i saznat ćeš koji je problem sa "standardnim" SP-om. Gledaj kada bi tehnički pregled na utrkama imao dyno stol nebi bilo problema uopće za takvu standardnu klasu u kojoj bi se vozili SP 180, VXR jer bi se na tehničkom pregledu zavrtio svaki motor i odma bi se vidjelo dali je motor standardan jer samim gledanjem oko skutera iz vana se to ne može ocijeniti.

Inače ova nova klasa se slaže sa najlogičnijim slijedom, dakle da bude što jeftinija i za široke mase tako da mogu nastupati što više vozača a ja osbno mislim voziti bar jednu trku u Open klasi kada osposobim motor odnosno debilne blokove.

Ti ako već imaš SP-a i misliš vozit trke onda se odluči za Open jer ne trebaš puno ulagati za imati snagu, problem je samo standardni ovjes i prednja kočnica ali i tako se može voziti ako imaš jaku želju kao što sam i ja vozio.

Suočimo se sa komplikacijama, dakle Nidjo jedno pitanje za tebe: kako bi ti kontrolirao dali su svi motori standardni i tko bi uplatio prigovor ako bi se desilo da jedan ili više SP-a ide bolje od večine standardnih?

Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #230 : 26 Siječanj, 2010, 02:07:28 »
odgovor je vrlo jednostavan i ti si ga navel,a i mihaela isto a to je dyno stol  :icon_thumright: ako je mogel bit na tehnickom prije par godina kad se klasa 50 limitirala na 6,5 konja svaki skut je na tehnickom isel na stol i to je to. pa ko voli nek izvoli,nek kopa kanale i radi cuda  :dontknow: meni je jasno to da sami pogledom na motor nemozes nist vidjet,ali to nije razlog da se zato on izbaci iz utrke ili da se svrstava u puno jacu open klasu  :nono: meni moj skut sluzi za svakodnevu zajebanciju i nebi iz njega htel napraviti kramp koji mi bude trosil 10 l i izlazil iz garaze nekoliko puta godisnje  :hello:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #231 : 26 Siječanj, 2010, 02:22:23 »
odgovor je vrlo jednostavan i ti si ga navel,a i mihaela isto a to je dyno stol  :icon_thumright: ako je mogel bit na tehnickom prije par godina kad se klasa 50 limitirala na 6,5 konja svaki skut je na tehnickom isel na stol i to je to. pa ko voli nek izvoli,nek kopa kanale i radi cuda  :dontknow: meni je jasno to da sami pogledom na motor nemozes nist vidjet,ali to nije razlog da se zato on izbaci iz utrke ili da se svrstava u puno jacu open klasu  :nono: meni moj skut sluzi za svakodnevu zajebanciju i nebi iz njega htel napraviti kramp koji mi bude trosil 10 l i izlazil iz garaze nekoliko puta godisnje  :hello:

Da, bilo bi idealno da postoji dyno stol ali što ako ga na prijedlog takve klase gdje se voze standardni SP, VXR oni ne mogu omogučiti na tehničkom pregledu, onda će oni vjerovatno predložiti da zainteresirani idu u Open klasu.

U situaciji da nemaju dyno stol dolazimo do zaključka da najisplatljiviji i najednostavniji prijedlog te nove treće klase za vozače i savez je ovaj o kojem sam ja govorio.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #232 : 26 Siječanj, 2010, 02:33:59 »
trenutna situacija je takva kakva je i ja mislim da bi se trebali boriti za svakog vozaca jel kak je krenulo pitanje je kaj se bude dogodilo sa PH  :dontknow: cul sam se sa par ljudi i pitanje jel bude uopce ove god nastupilo 10 vozaca,tak da ako organizatoru ili savezu predstavlja problem nabavit stol na nekoliko sati onda sve u k**ra*  :angry7:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #233 : 26 Siječanj, 2010, 02:47:00 »
trenutna situacija je takva kakva je i ja mislim da bi se trebali boriti za svakog vozaca jel kak je krenulo pitanje je kaj se bude dogodilo sa PH  :dontknow: cul sam se sa par ljudi i pitanje jel bude uopce ove god nastupilo 10 vozaca,tak da ako organizatoru ili savezu predstavlja problem nabavit stol na nekoliko sati onda sve u k**ra*  :angry7:

Ili ako ne bude dyno stola dodatno otvoriti ovu klasu koju sam predlagao pa vidjeti reakcije novih vozača, s obzirom na minimalna ulaganja zainteresiranosti bi trebalo biti :icon_thumright:
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #234 : 26 Siječanj, 2010, 03:04:05 »
u svakom slucaju neke treba poduzeti... trebalo bi se javiti vise ljudi pa da se neke proba dogovoriti,da se izjasne kome kaj pase ali naravno oni koji stvarno misle voziti,a ne da se tu nahvale meni ovak,meni onak, a onda kad treba doc na trku joj iskrsnulo mi nesto nemogu doc i te spike  :icon_thumright:   :hello:  :drkdrk:  :icon_biggrin:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline phantomF12

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: malaguti F12
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #235 : 26 Siječanj, 2010, 12:00:03 »
za gledanost odgovor je jednostavan..treba razglasiti kad i di je utrka da ljudi znaju(novine,plakati,radio..)
ja osobno nikad nisan cuo za jedan takav dogadjaj,a oduvik sam mislia otici pogledati.
neznan dali se iplati ali napraviti da su utrke kraj svakog veceg grada npr. utrka u Zadru ,da bude na aerodromu u Zatonu 15km dalje od zd

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #236 : 26 Siječanj, 2010, 12:45:41 »
bilo je u splitu prije par godina na parkiralistu ispred stadiona ali zadnje 2 god nisu organizirali  :dontknow: ima i u puli staza green garden koja je po meni jako ljepo uredena i nadam se da bude tamo trka i ove god  :icon_thumright: a sad za druge gradove treba se dogovoriti sa lokalnim moto klubom ili ako ga nema sa nekim od susjednih klubova koji su voljni organitirati trku   :hello:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #237 : 26 Siječanj, 2010, 13:14:15 »
nidjo - ja kolko sam čuo da dolazi nešto novih vozača i trebalo bi biti više vozača nego prošle godine
       - za sada kolko ja znam su prijavljene 3 trke(pula, marof, požega)

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #238 : 26 Siječanj, 2010, 13:22:07 »
nidjo - ja kolko sam čuo da dolazi nešto novih vozača i trebalo bi biti više vozača nego prošle godine
       - za sada kolko ja znam su prijavljene 3 trke(pula, marof, požega)

cim vise tim bolje  :icon_thumright: ja znam da 2 ne voze vise,a i ti si upitan isto jel se budes oporavil do sezone? ili jel bude zena dala dozvolu   :toothy10:  da 3 trke su prijavljene a pozega bude otkazana ko i prosle god  :laughing7:  :hello:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #239 : 26 Siječanj, 2010, 13:27:24 »
pod ta dva misliš na bojanića i kudu?

ma ne brini ti za mene ja sam nov do sezone, a požega bu otkazana ako si njihov vozač osigura mjesto koje mu treba
« Zadnja izmjena: 26 Siječanj, 2010, 13:35:52 ami trade »