Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije  (Posjeta: 74928 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #200 : 24 Siječanj, 2010, 17:43:06 »
tak sam si i misli  :icon_biggrin: cista serijala je prespora ako bi bila u toj novoj klasi,al kad bi dobila svoju klasu znaci kao 4T da bude i 2T onda nije spora  :toothy9:  vjeruj mi vise ima standardnih 50 nego rs-a koji su u voznome stanju  :laughing7: evo proslogodisnjeg pravilnika,umjesto samo 4T treba dopustiti i 2T i za vecinu je problem rijesen  :icon_biggrin: za to sam napisal u prijesnjem postu kad bi se to dozvolilo samo iz Krizevaca nas je 8 koji bi vozili  :glasses9: sad jedino ostaje problem za ove koji imaju neki kit ili nemogu vise pratiti PH,za njih bi trebala biti isto neka klasa jel se oni nemogu bodovat zajedno  :dontknow:
4.1 KLASA 50
- iskljucivo 4T motori
- dozvoljena zapremina do 50ccm.
- skuteri moraju biti uredno registrirani.
- gume iskljucivo homologirane za cestovnu upotrebu
4.2. KLASA 150
- iskljucivo 4T motori
- dozvoljena zapremina do 150ccm.
- skuteri moraju biti uredno registrirani.
- gume iskljucivo homologirane za cestovnu upotrebu
4.3 KLASA OPEN
- iskljucivo 4T motori
- dozvoljena zapremina od 150 do 850 ccm.
- skuteri moraju biti uredno registrirani.
- gume iskljucivo homologirane za cestovnu upotrebu
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline the_ilusionist

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget Donji
  • Moj Skuter: aprilia rs 50
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #201 : 24 Siječanj, 2010, 18:15:12 »
ima vise skutera od rs 50 to je definitivno, ali sigurno postoji neko ko ima rs-a i tija bi vzit...a  skuter nema... ja iman rs-a 50... to mi je prijevozno sredstvo... i prije bi se s njin dosa tu vozit nego sa skuteron... veci je gust... ali posto nema te klase nece nikad vidit stazu...
ugl tribalo bi bit bar jos 2 klase... i to upotpunit da ima vozaca... a ne da vozi nas 15 u sve tri klase skupa...
I've been destroyed by the perfection that is you...

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #202 : 24 Siječanj, 2010, 18:21:10 »
ma moze da se i  zajedno vozi ali da se boduje odvojeno  :icon_thumright: u svakom slucaju nove klase trebaju inace sve bude propalo  :angry7: i neko bi se od strane HMS po pitanju medija isto trebal malo vise angazirati,a ne da super moto dobije 2 stranice,a skuteri jednu slicicu u cosku i cetri recenice :sad3:
« Zadnja izmjena: 24 Siječanj, 2010, 18:25:20 nidjo180sp »
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline the_ilusionist

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget Donji
  • Moj Skuter: aprilia rs 50
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #203 : 24 Siječanj, 2010, 18:37:43 »
slažen se... cinjenica je da punoooo ljudi uopce nezna da postoji ph u skuterima...
ja do prije 2-3 godine nisan zna da to postoji... triba napravit klase da bude sta vise vozaca.. to bi bilo bolje nama, a i hms bi se nakesa para...
samo one startnine sta se placaju i oni treninzi.. ono je cista pljacka... potrosimo pustu lovu u motor, pa na put i onda jos triba platit da uopce mos vozit trku a da ne spominjen treninge...ako vec moraju naplatit nek bide i jedno i drugo 150 kn... a ne startnina 200 + jos treninzi 100-200 ne sican se vise koliko je bilo...
I've been destroyed by the perfection that is you...

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #204 : 24 Siječanj, 2010, 18:49:58 »
istina cukaju pare di stignu...200 kn startnina i 100 trening... evo bas citam malo po drugim forumima i vidim da se dosta ljudi raspitiva za stock klasu,znaci da intresa ima sad samo treba djelovat  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 24 Siječanj, 2010, 19:51:15 nidjo180sp »
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #205 : 24 Siječanj, 2010, 23:56:59 »
tak sam si i misli  :icon_biggrin: cista serijala je prespora ako bi bila u toj novoj klasi,al kad bi dobila svoju klasu znaci kao 4T da bude i 2T onda nije spora  :toothy9:  vjeruj mi vise ima standardnih 50 nego rs-a koji su u voznome stanju  :laughing7: evo proslogodisnjeg pravilnika,umjesto samo 4T treba dopustiti i 2T i za vecinu je problem rijesen  :icon_biggrin: za to sam napisal u prijesnjem postu kad bi se to dozvolilo samo iz Krizevaca nas je 8 koji bi vozili  :glasses9: sad jedino ostaje problem za ove koji imaju neki kit ili nemogu vise pratiti PH,za njih bi trebala biti isto neka klasa jel se oni nemogu bodovat zajedno  :dontknow:
4.1 KLASA 50
- iskljucivo 4T motori
- dozvoljena zapremina do 50ccm.
- skuteri moraju biti uredno registrirani.
- gume iskljucivo homologirane za cestovnu upotrebu
4.2. KLASA 150
- iskljucivo 4T motori
- dozvoljena zapremina do 150ccm.
- skuteri moraju biti uredno registrirani.
- gume iskljucivo homologirane za cestovnu upotrebu
4.3 KLASA OPEN
- iskljucivo 4T motori
- dozvoljena zapremina od 150 do 850 ccm.
- skuteri moraju biti uredno registrirani.
- gume iskljucivo homologirane za cestovnu upotrebu

Mislim da se savez zeznuo s tim što je ponudio toliko 4T klasa jer prvenstveno ne postoji toliko vozača da ih upotpuni.
Samim time što bi se zahtjevalo da skuter bude registriran odvraća neke vozače jer im skuteri možda nisu uredni za registraciju a još bi zahtjevalo uz osiguanje dodatne troškove.

Kada se sagleda realno jedino rješenje za veliki broj natjecatelja i dobro utrkivanje za sve je ona klasa koju sam ja spominjao, dakle 2T gizani do 70cc i 4T do 150cc(zato jer ima dosta 4T skutera do 150cc) i to isključivo jedna klasa jer ako postanu dvije klase onda se broj vozača u svakoj postaje malen i uz to da bodovanje bude zajedno jer se nebi očekivalo puno 4T vozača a snaga između gize do 70cc i 4T do 150cc je slična.

Oni koji imaju standardni 2T od 50cc a nemaju novaca za gizu 70 a htijeli bi voziti tu klasu, ja ću im tunirati termo grupu besplatno ili dati savjete - mada će uz to trebati dodatno urediti dodatne stvari kao karbuator i prijenos i ispuh da budu donekle konkurentni :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 24 Siječanj, 2010, 23:59:37 SRAD »
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #206 : 25 Siječanj, 2010, 00:14:38 »
i opet sa tom klasom nisi obuhvatil sve vozace :sad3: vise je onih koji s voze sa reg motorom nego onih koji imau neki polunadrkani skut koji im stoji u garazi  :glasses2: sa tom jednom klasom obuhvacas samo odredene vozace,a one kojih i ima najvise a to su upravo registrirani izostavljas  :nono: k toj proslogodisnjoj 4T treba dodati 2T po istom pravilniku i napraviti tu klasu o kojoj pricas.to je posel onda  :icon_thumright:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #207 : 25 Siječanj, 2010, 00:24:35 »
i opet sa tom klasom nisi obuhvatil sve vozace :sad3: vise je onih koji s voze sa reg motorom nego onih koji imau neki polunadrkani skut koji im stoji u garazi  :glasses2: sa tom jednom klasom obuhvacas samo odredene vozace,a one kojih i ima najvise a to su upravo registrirani izostavljas  :nono: k toj proslogodisnjoj 4T treba dodati 2T po istom pravilniku i napraviti tu klasu o kojoj pricas.to je posel onda  :icon_thumright:

Joj pa napisao sam još prije da skuter može biti registriran ali i ne mora, jer ako bi po pravilniku trebali biti registrirani onda onima koji nemaju registrirani ili uredni skuter to stvara dodatne troškove. Primjer je moj SP 180 koji je 2008. bio registriran te sam s njim vozio utrke :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 25 Siječanj, 2010, 00:29:11 SRAD »
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #208 : 25 Siječanj, 2010, 00:44:02 »
pa i da moze bit reg. kakva korist vozit 50 protiv 70?  :icon_biggrin: i kaj je onda sa 180? mi koji imamo standard motor koji koristimo za svakodnevnu voznju nemozemo ic u open je je preslab,a kad bi se uvela ta 2T klasa vozis sa normalnim motorom i ulaganja za tu klasu su minimalna (gorivo,ulje i gume)  :icon_thumright:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #209 : 25 Siječanj, 2010, 02:09:46 »
nidjo slažem se da bi svakako trebala biti klasa za standardni 180sp jer tih motora ima dosta i vjerojatno bi bio poveči interes za nju, ali bi ja svakako u tu klasu(zajedno) stavio i da mogu 4t motori do 300ccm(ili 250) jer ima i takvih motora dosta a snaga im je podjednaka

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #210 : 25 Siječanj, 2010, 02:16:11 »
igore o tome i pricam,pogledaj koji post iznad  :icon_thumright:  spajanjem proslogodisnje neuspjesne klase 4T sa 2T bi po meni bil pravi pogodak  :icon_thumright:  samo treba razglasiti pravovremeno,a ne ko za ovu 4T klasu niko nije znal ljudi me pitaju na kraju sezone kaj se moglo vozit sa reg motorom?  :icon_biggrin:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #211 : 25 Siječanj, 2010, 02:23:26 »
treba napraviti prijedlog klasa, staviti to na papir i poslati u hms i možda od svega toga nešto bude

a razglasit čemo mi to po forumima i mislim da bi ph mogao brojati i do 30-40 vozača

ja sam svakako za to i treba ph vratiti staru slavu, a automatski ce biti i više utrka jer ce bit atraktivnije i dolazit ce veči broj gledatelja

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #212 : 25 Siječanj, 2010, 02:30:24 »
treba napraviti prijedlog klasa, staviti to na papir i poslati u hms i možda od svega toga nešto bude

a razglasit čemo mi to po forumima i mislim da bi ph mogao brojati i do 30-40 vozača

ja sam svakako za to i treba ph vratiti staru slavu, a automatski ce biti i više utrka jer ce bit atraktivnije i dolazit ce veči broj gledatelja

 :icon_thumright:

trebali bi se nac nas par i dogovoriti se ili otici jednostavno u savez i razgovarati s ljudima jer bil bi zalosno da ovo sve samo ostanu puste price  :sad3:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #213 : 25 Siječanj, 2010, 02:38:24 »
ma u savezu nema nikoga

treba se čut sa roguličem ili mikulandrom i vidit dal se da šta napraviti i dal oni imaju sluha uopče za to

ja sam za da se nađemo i sastavimo ta na papir kako mislimo da je najbolje i predamo to odgovornima pa da vidimo hoče li biti išta od toga

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #214 : 25 Siječanj, 2010, 02:44:30 »
moraju imati sluha inace sve propada  :dontknow: mislim da bi im prosla sezona trebala biti dovoljan pokazatelj kaj ih ocekuje ove ako neke ne poduzmu
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #215 : 25 Siječanj, 2010, 03:50:51 »
nidjo slažem se da bi svakako trebala biti klasa za standardni 180sp jer tih motora ima dosta i vjerojatno bi bio poveči interes za nju, ali bi ja svakako u tu klasu(zajedno) stavio i da mogu 4t motori do 300ccm(ili 250) jer ima i takvih motora dosta a snaga im je podjednaka

Da ima smisla ali postoji drugi problem, kako provjeriti da je određeni SP 180 standardan? Jer SP se može složiti da izvana bude "standardan" a unutra grotlo od kanala i da ne nabrajam dalje...uz to postavlja se još jedno pitanje dali bi taj SP smio imati sportski ispuh ili možda karburator 25 kojeg ima masu vozača cestovnih SP-a?

Ista stvar se javlja i sa 4T motorima, unutra može biti sve standardno ali zato uturpijana glava, sportski ventili, opruge i bregasta, dobar prijenos a da se ništa ne vidi iz vanka. I onda sa svime dođemo blizu snage kao u Open klasi pogotovo sa tim "standardnim" SP-om. Zatim postoji još jedno pitanje, što ako neki vozač ima sportske prednje vilice i stražnji amortizer dali bi morao vratiti standardno da bude u okviru cestovnih motora?

Ovo što ste predložili postavlja puno pitanja i zbog toga mislim da je prekomplicirano radi poštivanja pravilnika, zato i postoji Open klasa.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #216 : 25 Siječanj, 2010, 04:11:23 »
je komplicirano je slažem se, ali opet se sve vrti u krug, opet dolazimo do open klase koja je skupa(jel motor ti onda služi samo za utrke a ne i za svakodnevnu upotrebu)

da morao bi biti standard cilindar, standard auspuh bez ikakvog friziranja, a kad bi se vidjelo da neki motor jako odskače po snazi provjera(cilindar dolje i ako nije u po pravilima diskvalifikacija) pa ko voli nek izvoli

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #217 : 25 Siječanj, 2010, 09:54:08 »
To su sve same gluposti...
Sama klasa 50 koja je bila limitirana na 6,5....nije bila skupa klasa....pa nije saživjela....
Zašto??? Zato jer svaka klasa nosi svoju cijenu. Bilo je mjerenje snage koju si morao platiti, tako bi bilo i sa drugim klasama, jer ovo da ako je neko dosta brži ide u box i provjerava se, činjenica je da se provjerava samo ako neko uloži prigovor, a za taj prigovor isto treba novaca.
Utrke skutera su kolko tolko bile atraktivne dok ih se pratilo po časopisima, u kojima su imale svoje mjesto, nakon neke svađe to je nestalo i o utrkama skutera se više ništa niti nezna, a i ono kolko se zna je popračeno  negativnim komentarima...

Da se napravi i sto klasa, nebi se ništa popravilo, jer i dalje bi vozilo par ljudi, jer tu nije samo motor u pitanju, nego i treninzi, prijevoz, osobne potrebe itd....

:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline sole

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 195
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: runner vx/vxr
  • Moja Kaciga: koju uzmem
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #218 : 25 Siječanj, 2010, 12:37:34 »
srezat troskove startnine i ostalih stvari kolko je moguce..mozda i neke simbolicne nagrade uz pehare..veci poticaj vozacima..
slazem se u potpunosti
ispod 200 kn ne saljem pouzecem....

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #219 : 25 Siječanj, 2010, 13:24:17 »
je komplicirano je slažem se, ali opet se sve vrti u krug, opet dolazimo do open klase koja je skupa(jel motor ti onda služi samo za utrke a ne i za svakodnevnu upotrebu)

da morao bi biti standard cilindar, standard auspuh bez ikakvog friziranja, a kad bi se vidjelo da neki motor jako odskače po snazi provjera(cilindar dolje i ako nije u po pravilima diskvalifikacija) pa ko voli nek izvoli

 :notworthy:  nema nista sportskog zna se kaj treba biti na standard modelu  :icon_thumright:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012