Doslovno cijeli j#beni dan, sreća da nije ugrijalo nimalo.
Idem pisati i vidim odgovor od ive 91, nažalost ja sam to skužio nakon cijelog dana . Uglavnom, odem kod lika, spoji neku pumpu na kompresor, da skratim, 0 bodova, ne ide. Idem doma i krenem sam, sve moguće šeme pumpanja, i skužim ova dva šarafa. Počnem otpuštati i stezati, i dobijem ju kad sam gornji šaraf zavrnuo. Cijelo vrijeme sam mislio da je to obični spoj, i da nema drugu ulogu. Čim je krenulo ulje sve sam spojio, tako da se treba do kraja odzračiti.
