Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Typhoon 125 2T  (Posjeta: 35293 )

1 Član i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Piaggio Typhoon 125 2T
« Odgovori #100 : 23 Lipanj, 2026, 20:35:30 »
I taj polozaj pumpice nije prirodan :icon_scratch:
Mislim da imas zraka u njoj i nemoze radit
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Online ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1260
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: Piaggio Typhoon 125 2T
« Odgovori #101 : 23 Lipanj, 2026, 23:46:33 »
Otpusti sajlu, kad je klipic pritisnut unutra tad su kanali zatvoreni, klipic max vani i gotov si za par minuta.. lakse nego na klasičnoj kocnici samo ako je sve dobro postimano.
🙈

Online Tonko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Zip 50 4T
Odg: Piaggio Typhoon 125 2T
« Odgovori #102 : Danas u 00:01:26 »
 To je hidraulicna pumpa.
Kod nje  nema neprirodnog polozaja , a i  inzenjeri su je tu  zavidali 😉.