Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00  (Posjeta: 76533 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #120 : 20 Srpanj, 2011, 20:50:59 »

teze
loše mi je :drunken_smilie:
ali eto ima mod koji obavlja poso :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 20 Srpanj, 2011, 20:52:54 pajo »
lovac u mutnom team

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #121 : 20 Srpanj, 2011, 21:10:04 »
Ne znam, ja sam zasad videl samo dobre strane! Nisam videl da sam zgubil na krajnjoj zbog preranog blokiranog stanja opruge! Velim ja sam zadovoljan, samo nek traje i to je to!
 
   Puno vjerojatno znači da opruga ne struže direktno po kvačilu i time si stvara torzijsko naprezanje!

A videl sam i onaj polini TC di Pajo veli, i on je tanji i ima neku gumu/plastiku u kanalu di sjeda opruga, to vjerojatno podmazuje oprugu i smanjuje trenje  :dontknow:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #122 : 30 Kolovoz, 2011, 22:03:46 »
Evo došlo je opet malo do izmjena!

DrEvo je našel novog vlasnika...sa suzom u očima sam ga skidal( jer mi je antifriz špricnul u oko), ne ozbiljno žal mi ga je bilo, jer KIT je zbilja klasa i ko nema puno para to bi mu prvo preporučil!

Sad sam malo proučaval, usisni kanali jesu neobrađeni, rubovi kanala u cilindru su također grublje obrađeni ali kvaliteta i oprema kaj ide s njim je na razini! Ne znam sad kolko sam točno napravil km oko  1000km se vrti ta cifra možda i koji km više, nebitno, cilindar i klip su kao novi, dobro vidi se da je voženo ali nema riseva ni sličnih pojava, čak su i karike kao nove...

Ono u cjelini ja bi rekel odličan kit s obzirom na cijenu! No VJERUJEM da bi bil daleko bolji kit da se te stvari ručno dorade, ti usisni kanali i rubovi kanala u cilindru...

E da zaboravil sam i ispuh, on je FI 23 kaj je i dosta malo za neki ozbiljniji auspuh, za ZX je taman, ali za Yasuni R je premali, te bi njega također trebalo prvo malkice proširit pa kasnije obavezno ispolirat.

Čak i da se stavlja serijala spuh ili neki slabiji, poliranje ispuha bi bilo POŽELJNO, jer nije bajno! Evo par slikica ne znam kaj bi slikal više:



E da pozabil sam reći da sam imal malo po meni više čađe na čelu klipa, ne znam koji je razlog pošto se točila polusintetika(motul, a možda pola liter i sthila)! More bit jedino 19mm karb koji je daval dosta bogatu smjesu na manjim okretajima, a okretaji su mi išli do maks 9.2T... i to zahvaljujuć aeroxovoj pomičnoj polutci di nisam mogel pošteno uštelat da na startu ne luduje a kasnije da ima premale i obratno!

Velim, možda je 19mm karb prevelik za taj kit, 17.5mm je bil idealan!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #123 : 30 Kolovoz, 2011, 22:06:05 »
odlična kosačica... sad sam pregledao projekt i kako mi se sviđa... samo tako dalje  :icon_thumright:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #124 : 30 Kolovoz, 2011, 22:18:41 »
nemoj se zamarat ako je čelo klipa bilo crno bolje da je tako nego da bude bijelo :icon_thumright:
šta se sad sprema?i jel dolazi linearna polutka??
lovac u mutnom team

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #125 : 30 Kolovoz, 2011, 22:36:39 »
Dolazi :

-BGM PRO DRIVE-linearna polutka
                       -sad ne znam jel će to biti puno lošiji izbor od malossi torque, jer malo mi je puno dat 30€ za to, a zbilja nemrem naći na netu niš o toj BGM polutci,
@cvele60 ima isto neku, mislim atena ili kak se zove, pa je zadovoljan sa njom, pa onda tak i ja razmišljam da ta BGM neće biti preloša u odnosu na malossi...to me najviše jebe

-AIRSAL 70ccm alu - to još nisam 100%, čitam po netu i tako malo raspitujem se i svi se žale na stari kit, tj kit koji je bil sjban zbog lošeg klipa sa jednom karikom, ali ubiti to nije bila greška kolko je                                bila greška u LEPTIRU, vele da taj leptir nije bio upušten, i da zbog velikog grijanja na ispuhu on je strugal o klip i tu je bil zacvik!

Dok vele da novi airsal sa dvije karike ima bolji klip, i da je taj leptir upušten za neku sitnu dimenziju, tak da pri grijanju nema dodira sa klipom...barem je tak rečeno...pa me i to sad jebe!

Nemam para trenutno za jači klip, a i 12HP mi je dosta za serijsku radilicu, iznad 12HP ne valja ak se ima serijska radilica!

Kaj se lufta tiće, sad je provjereno i nema lufta ni stote na radilici! Tak da ona nije za bacit, a neki kit do 12HP budem našel!

Samo ak nebum zel airsal, onda ne znam kaj ću, malossi sport ili polino, nekak me GUS više ne privlači, htel bi aluminij isprobati...


Kaj velite :dontknow: :dontknow:

@mhr-team  thx  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 30 Kolovoz, 2011, 22:38:18 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Ivan46

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1183
  • 2t power by Hello Kitty
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: xenon+neon
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #126 : 30 Kolovoz, 2011, 22:38:33 »
odlican ti je rox.

bas je fora,ova kombinacija plavo-zuto. :icon_thumright:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #127 : 30 Kolovoz, 2011, 22:38:45 »
ne kontam,uzeo bi malossi ili polini sport koji su iste jacine kao dr evo :dontknow: :icon_scratch:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #128 : 30 Kolovoz, 2011, 22:50:03 »
zašto ne gledaš nešto od stage6??
a polutka sigurno če radit bolje nego seriska tako da si več u +-u.budeš vidi kad dođe kakve kanale ima i koji ti bude najviše odgovaro.
ako več ciljaš na neki sport ili nešto onda nisi trebo prodavat dr-a več malo sredit  i vozi :icon_thumright:
a opet za nešto jače tu je radilica u pitanju??
lovac u mutnom team

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #129 : 30 Kolovoz, 2011, 22:52:39 »
nisi uopce treba skidati dr evo nego ga ostaviti,ovako ides u sve veca ulaganja koja postaju sve neisplativija a ubrzo ces morati i radilicu drugu stavljati i tako to ide...

frende zarazio si se tuningom a to je najveca pogrijeska vjeruj mi...

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #130 : 30 Kolovoz, 2011, 22:53:05 »
Ako ti se vec ne daje mnogo para za MHR Replicu, uzmi S6 Sport Pro ili Motoforce Racing koji ima isto aux izduv kao Replica.
Oba kita provereno dobra, dugo traju i odlicno rade na 10k obrtaja koliko tebi treba sa Yasunijem  :icon_thumright:

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #131 : 30 Kolovoz, 2011, 22:53:31 »
nisi uopce treba skidati dr evo nego ga ostaviti,ovako ides u sve veca ulaganja koja postaju sve neisplativija a ubrzo ces morati i radilicu drugu stavljati i tako to ide...

frende zarazio si se tuningom a to je najveca pogrijeska vjeruj mi...
to iz iskustva   :icon_biggrin:
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #132 : 30 Kolovoz, 2011, 22:55:06 »
to iz iskustva   :icon_biggrin:
naravno,kad sam prvu put provozao BB shvatio sam koliko sam se zaj#bo :drunken_smilie:
eto vidis,sad sve prodajem i kupujem BB i tako to ide kod svih ;D
svi koji su nabuđivali 70-ke sada voze BB ama bas svi :icon_thumright:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #133 : 30 Kolovoz, 2011, 23:01:48 »
zašto ne gledaš nešto od stage6??
a polutka sigurno če radit bolje nego seriska tako da si več u +-u.budeš vidi kad dođe kakve kanale ima i koji ti bude najviše odgovaro.
ako več ciljaš na neki sport ili nešto onda nisi trebo prodavat dr-a več malo sredit  i vozi :icon_thumright:
a opet za nešto jače tu je radilica u pitanju??

Iskreno, ne da mi se prerađivat, nemam one biaxe i nisam tolko precizan za te proračune i pičke materine! Mislim mogo bih ali iskreno zasad mi se ne da!

Da gledam stage 6, al onaj slabiji, di ima 10HP, al opet jedna karika je tu! Budem videl jel imaju pa ću usporedit!
Ma radilica bude dobra za taj alu kit, nebude se to vrtelo više od 10000-10500okretaja...

@pralas

nisam se zarazil, nek jednostavno si hoću složiti neki kit da bude jak i dobar, pa i sam vidiš da nejdem na jaki midrace, meni je bitno da se vozim, i da kad treba da potegne !

A jedan od razloga kaj sam prodal drevo je taj da hoću probati alu i da mi 19mm larb i R budu iskorišteni kak spada, sa drevom su bili malo zakinuti!

@radomir - motorforce nemam mislim u ponudi a i on je dosta jači, meni 12HP uvrh galev, makar su to smješne usporedbe ali ajd, kad već tako deklariraju po dučanima!

Velim pogledat ću taj stage 6 !

P.S -- ne jebe mene BB, ja ću imat ovaj Aerox dok sam živ, a kad bum imal para, i kad završim faks ak Bog, pa nađem ozbiljan posel onda bum si kupil i motor, a do tad se bum vozil na skuteru  :icon_thumright: A i onda bum ga održaval i vozil... nije sve u novcima!
« Zadnja izmjena: 30 Kolovoz, 2011, 23:04:07 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
« Zadnja izmjena: 31 Kolovoz, 2011, 11:27:55 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #136 : 30 Kolovoz, 2011, 23:15:15 »
http://en.scooter-attack.com/index2.php?main=/shop/artikel.php%3Fs%3D%26artnr%3DS6-7016601%26modell%3D20%26l%3Dnavigation
http://en.scooter-attack.com/index2.php?main=/shop/artikel.php%3Fs%3D%26artnr%3DMF27.16644%26modell%3D20%26l%3Dnavigation

E to je to, da te sam i ja stavil...imaju ih ali treba cekat par dana...nemaju ih na lageru!

A po čemu su recimo bolji, prvensveno taj motoforce, jel znaš kaj o njemu...?? Na kolko bi se trebal vrtit i jel bolji kaj po kvaliteti od airsala!?
« Zadnja izmjena: 31 Kolovoz, 2011, 11:27:39 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #137 : 30 Kolovoz, 2011, 23:20:15 »
Mislim da je bolji od airsala.. Znam decka koji je na 16mm karburatoru odvozio sa njim 10 000 km i cilindar je i dalje bio odlican.
Raspad iglicastog ga je dokrajcio.
Inace oba kita imaju veoma dobar obrtni moment, tako da u odnosu na gus i 2 karike na gas trga mnogo bolje.

Evo ja sam prvo imao Malossi Sport.. Kasnije sam uzeo Athena Sport (Sport Pro samo pod drugim proizvodjacem) i u kombinaciji sa R-om i 19 karburatorom to je islo duplo bolje u odnosu na prvi setup. Mnogo veci obrtni moment i mnogo lakse se razvrtava i nabija brzinu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #138 : 31 Kolovoz, 2011, 10:29:42 »
A sta je sa hebo manston replicom?

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE) : danc00
« Odgovori #139 : 31 Kolovoz, 2011, 11:25:27 »
A sta je sa hebo manston replicom?

Nisi pratil temu :), a odustal sam od nje, jer sam našel ove neke jeftinije i slabije...
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636