Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji od ova 4 ??  (Posjeta: 30333 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #120 : 01 Listopad, 2009, 14:58:08 »
mozda je mislio na audi a3  :dontknow:
jedini pametan covjek koji prvo razmisli malo glavom pa onda nesto komentarise....
« Zadnja izmjena: 01 Listopad, 2009, 16:25:50 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline rrunerr

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: SR 70
  • MojSpuh: probusen
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #121 : 01 Listopad, 2009, 16:00:57 »
Bravo je solidan auto, ima ga kum, isto s plinom. Ali dosta ovisi koliko je odrzavan kod vlasnika prije (dobro, kao i svaki), svakako bi trebalo izbjegavat fiate koji su imali vise vlasnika jer ih zbog nesto nize cijene kupuju oni koji ih i ne odrzavaju. A sto se tice fiatovih jtd motora, svojevremeno najnapredniji dizeli, u ostalom i GM (opel, saab) ih je poreuzeo za vrijeme onog 'braka'. Jedino sto ih moze sj... nase vrhunsko gorivo

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #122 : 14 Listopad, 2009, 02:36:12 »
kako serete g#vn# ja ne vjerujem, pol vas nema pojma o pojmu la glavno da je GOLF BOG, to je najvece smece od auta koje postoji, prije cu vozit ficu nego novu 6 GTI, jer je tolko uzdignjut u nebesa da je to nevjerovatno...

drugo uzo si auto kak treba ostalo bolej da nisi ni gledo jer reno je smece zivo,golf je narodno vozilo,a trece sam zaboravio sad...

I kakve mrtve flande da mjenja???? sta meljete u prazno, jedino sta moze je stavit direktni plin na injectore ili ovo, a drugo FIAT i opčenito talijani nisu smece, nego kupujete baje koljete neodrzavate pa su smeca normalno i rikavaju...

I da INTEGRALE JE INTEGRALE OSTALO SU AUTI  :icon_thumright:

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #123 : 14 Listopad, 2009, 09:59:43 »
kako serete g#vn# ja ne vjerujem, pol vas nema pojma o pojmu la glavno da je GOLF BOG, to je najvece smece od auta koje postoji, prije cu vozit ficu nego novu 6 GTI, jer je tolko uzdignjut u nebesa da je to nevjerovatno...

drugo uzo si auto kak treba ostalo bolej da nisi ni gledo jer reno je smece zivo,golf je narodno vozilo,a trece sam zaboravio sad...

I kakve mrtve flande da mjenja???? sta meljete u prazno, jedino sta moze je stavit direktni plin na injectore ili ovo, a drugo FIAT i opčenito talijani nisu smece, nego kupujete baje koljete neodrzavate pa su smeca normalno i rikavaju...

I da INTEGRALE JE INTEGRALE OSTALO SU AUTI  :icon_thumright:
slazem....se... ;D

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #124 : 14 Listopad, 2009, 10:17:52 »
Svaki GTI je uzdignut u nebesa, bo on golf 1 ili 6...
Meni lik tvrdi da je njegov golf 2 gti brzi od moje mečke koja ima 220ps i 6 cilindara...
Jos se hoce kladiti od 100e, ma kripl :redface:

Fiat je svaki zakon: lagan, okretan, brz do 100, djelova svugdje, jednostavni motori, potrosnja na razini...
Golfovi nisu bas nesto, ja nisam vozio nista bolje od golfa 4 1.9 tdi i sa sigurnoscu govorim da je moja stara ascona bolje potezala...
Golf ima ono malo kod starta, ali tamo ispod pijonirke mali brjeg ja do daske, ono jedva drzi brzinu, a kamoli puni... Nekako mutav motor... Na putu za zagreb prema Sv. roku ona uzbrdica nemozes voziti ljevim djelom ceste...
Golf 3 td zaobiđi u sirokom luku, mate ga ima, ubrzava ko moja luna do 65, max brzina 140 po satu, motor mutav, jaci brjeg ako je ekipa u autu nema nego 1 ili 2, lemela opcenito slaba, smrdi... Na 200000 promjenio tri motora, treci je od nekog seata i najduze traje(nije zaribao, vec 100000km gura :icon_thumright: ), Ovi orginali su imali dosta problema, nemozes parkirati kako zelis, ako ti je prednji kraj navise od zadnjega i tako stoji 2h ugasen, uzimaj 17 ili 19 kljuc, nesjecam se vise i odzracuji i verglaj dok ima struje, a onda guraj dok ne upali... Jos ako ga sada po ovom ledu kupis, pa ti propisa kiler, pa ga ne bi vila vwlebita upalila...

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #125 : 14 Listopad, 2009, 13:48:22 »
vr6 spusi od punta gt onda :icon_biggrin:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #126 : 14 Listopad, 2009, 16:05:31 »
jedino sta moze je stavit direktni plin na injectore ili ovo
tocno :D , al bi morao sve mjenjat osim boce a to nemam potrebe nikakve , jer i ovak auto super radi

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #127 : 14 Listopad, 2009, 17:38:45 »
Evo baš prošli vikend u subotu frendu na fiat punto 1.2, 2002 godina se sjebala korpa, lamela i sve kaj ide uz to.. platil je popravak 650 eura

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #128 : 14 Listopad, 2009, 19:19:13 »
hahaha, frend je prosle godine isto to mijenjao i platio 650KN! na istome autu
i nije popravak vec servis...
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #129 : 14 Listopad, 2009, 19:26:18 »
vr6 spusi od punta gt onda :icon_biggrin:

a je ti usporedba... clio sport drzi bmw m3 e46 do 180kmh u ubrzanju. znaci li to da je bolji od njega?
VR6 se mozda nije iskazao nekim performansama, ali status kakav ima, zvuk motora, to nesto znaci...
nisam ni ja ljubitelj golfa recimo, ali treba odati priznanje motorima i kvaliteti mehanike...
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #130 : 14 Listopad, 2009, 19:52:10 »
glupo se svađat tu i sad uspoređivat...sad tu neko prića jel golf 3 valja, pa kak će valjat s vise od pola milje km, a 95. god dok je imao 200 000 km mi smo se u pjesku igrali a  dok se fiat na 200 000 km baca, ja samo cekam da mi na bravi bregasta pukne a ima 150 000 km a golf na 130 000 km ko nov, samo kaj to nemogu uspoređivat jer je golf mlađi 11 god... e sad golf 3, ist god. ko i moja brava sa 150 000 km nije imao tih problema, danas golfa 3 nema ispod 300 000 km pa ni čudo kaj nevalja....

dosta vas tu priča, a malo iz iskustva, mama na poslu imala alfu 156 1.8, 3 puta ju šlepa vozila, stila 1.6 sam imao, problema jako, jako puno... imala je passata 1.9 tdi 300 000 km bez kvara napravio, sad imaju passata 2005 1.9 tdi 4motion, 200 000 km bez kvara, samo servisi...moj polo iz 98 1.7 sdi 123 000 km mjenjao samo termostat i druk ležaj...

nisam nikakav ljubitelj ni vw-a ni fiata ni ničega, tak mi svejedno, samo da vozi... i da sad kupujem ovisno o novcima neznam šta bi kupio...

a sad tu priča od o puntu gt i vr6 nema smisla kao što je animatrix već dao usporedbu....sad ce me fanovi talijana popljuvat ali samo sam iznio svoja "bliska" iskustva a po pričanju iz sela...

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #131 : 14 Listopad, 2009, 20:08:09 »
mene isto talijani tolko sjebali uff...nikad vise fiat...imam sad renault, ljudi ga pljuju al ak ga servisiras traje auto! Em je udoban a ne ko talijansko g#vn% ko da na kamenu sjedis, jedino kod talijana priznam performanse masine! To mi se svida, ostalo drek!

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #132 : 14 Listopad, 2009, 20:20:10 »
ajme pa ja bi si pucao u glavu kad pročitam neke komentare
bolje fićo nego golf 6 gti
reno je smeće, i golf je narodno vozilo, opel je smeće itd
zato zadnjih 10-15 godina opel, vw, reno i ostala smeća prodaju godišnje najviše auta u cijeloj europi, a fiat, alfa, lancia kao najbolji auti na svijetu nikad nemaju niti jedan model u top20 prodanih autiju.
ali zato definitivno prevladavaju na top ljestvicama kvarova i nepouzdanosti

svaka čast vašoj ljubavi prema određenoj marki, ali nemojte pisat gluposti, da golf ili opel nevaljaju nebi ih bilo toliko po cestama
i da se razumijemo, ne vozim niti jedno niti drugo, i imao sam 4 različite marke autiju i ne preferiram niti jednu, samo mi ovo jako digne tlak
rab

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #133 : 14 Listopad, 2009, 20:23:46 »
vr6 spusi od punta gt onda :icon_biggrin:
zato svi gt turbo voze,ne more niti jedan preko 120,130 tkm bez poveceg ulaganja jer se to auto ne vozi 70,80.... a vr6 teras di god i kako god nema velikih servisa i ulaganja...inace je meni punto drago auto.... a slusam neki dan price u dubrovackom autocentru,pljuju vlasnici i mehanicari po svim talijanima,nekim mercedesima,ovi vracaju auta,nema leasinga vise,ovom na alfi puklo neko crijevo kod turbine nakon 23000 km.... za usporedbu,stric koji mi lakira sve sto pozelim  :toothy12: vozi passata 1.9 tdi iz 1996 i presao sa njim bez ikakvog velikog servisa(jedino je sve redovito mijenjano) 430 tkm i jos vozi bez problema,a prijatelj sa kombijem mercedes 209D oko 900 tkm,uvijek iber tura,stavio sam videe pa vidite kako vrti(nizbrdo ga nagonili do 175 kmh mjereno sa bmw-om 530i)prosviro je samo diferencijal zbog slajfanja i driftanja i stavljen je jaci od modela 210D....toliko o njemackoj kvaliteti

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #134 : 14 Listopad, 2009, 20:36:52 »
ajme pa ja bi si pucao u glavu kad pročitam neke komentare
bolje fićo nego golf 6 gti
reno je smeće, i golf je narodno vozilo, opel je smeće itd
zato zadnjih 10-15 godina opel, vw, reno i ostala smeća prodaju godišnje najviše auta u cijeloj europi, a fiat, alfa, lancia kao najbolji auti na svijetu nikad nemaju niti jedan model u top20 prodanih autiju.
ali zato definitivno prevladavaju na top ljestvicama kvarova i nepouzdanosti

svaka čast vašoj ljubavi prema određenoj marki, ali nemojte pisat gluposti, da golf ili opel nevaljaju nebi ih bilo toliko po cestama
i da se razumijemo, ne vozim niti jedno niti drugo, i imao sam 4 različite marke autiju i ne preferiram niti jednu, samo mi ovo jako digne tlak
e to sam cekao  :icon_thumright:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #135 : 14 Listopad, 2009, 20:54:21 »
slazem....se... ;D
hm,da ti neko ponudi da biras između fica i gti-a,bas se pitam sto bi odabrao :) a to "smece" koje ima 210 ks ili 5 gti sa 200 ks kosta toliko za koliko ne mozes kupiti neku alfu  ili lanciu,tako da ono.... vidim svi voze integralku,auto leti,nema sto ali taj let je jako kratak a spag nije bez dna  :icon_thumright:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #136 : 14 Listopad, 2009, 20:59:23 »
hm,da ti neko ponudi da biras između fica i gti-a,bas se pitam sto bi odabrao :) a to "smece" koje ima 210 ks ili 5 gti sa 200 ks kosta toliko za koliko ne mozes kupiti neku alfu  ili lanciu,tako da ono.... vidim svi voze integralku,auto leti,nema sto ali taj let je jako kratak a spag nije bez dna  :icon_thumright:

koliko kosta taj golf VI, nisu nove alfe bas jeftine, sigurno je koja i skuplja od golfa...

imate krivi dojam o autima, talijanima opcenito, svaki ce trajat ako se odrzava i pazi na njega, naravno i popravlja eventualne greske...a sad moze se dogodit da auto ima i gresku, u tom slucaju servis i reklamacija ako je novi

dosta sad o tome...jedan voli ovo, jedan voli ono...ja volim alfe i nitko me nece uvjerit da su lose...nisu lose, losi su samo vozaci...to se odnosi na svaki auto...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #137 : 14 Listopad, 2009, 21:12:33 »
nisu alfe loše samo su vw-i bolji šta je i dokazano i nema priče

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #138 : 14 Listopad, 2009, 21:21:48 »
nisu alfe loše samo su vw-i bolji šta je i dokazano i nema priče
meni to nikad niko nece dokazat  :hmh:.......al nema veze necu se svađat...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #139 : 14 Listopad, 2009, 21:24:18 »
nisu alfe loše samo su vw-i bolji šta je i dokazano i nema priče
svaki cigan svog konja hvali i ti da imas alfu a ne golfa V Gti-a hvalio bi alfu , kad bi rekao da nebi lagao bi zar ne ??