Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji od ova 4 ??  (Posjeta: 30312 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #140 : 14 Listopad, 2009, 21:33:15 »
nisu alfe loše samo su vw-i bolji šta je i dokazano i nema priče

kvalitetniji da, ali to ne znaci da su i bolji...eto recimo mogu se kladit da alfe imaju bolje vozne osobine, a da ni ovi novi Multiair motori nece zaostajat za drugima, ako ne i bit bolji...a samo zbog voznih osobina bi odabrao alfu prije nego VW-a, a tu ima i drugih stvari jos...

meni je VW je samo jos jedan u nizu, iako i Alfi ima puno na cestama (bar tu kod mene)...ali drukcije je vidjet alfu, a drukcije monotonog VW-a...a da su tako lose ne bi ih bilo toliko puno...svi bi bankrotirali...

Golf meni kao auto nije nista posebno...monoton je, nezanimljiv i samo jos jedan u moru istih...kvalitetan je, ali opet bi radje neki auto na toj razini kvalitete koji je ljepsi, recimo A3...sto je najgore cim ga vidim sjetim se na sve one jadne seljo tuninge sto rade od njih...pa mi se odmah zgadi...nikad ne bi kupio auto za koji kad ga vidim mi srce ne zatitra...a to se ne dogadja cak ni za GTI-a ni VR6 ni G60...ali za stari scirocco i corrado je vec drukcija prica...

nhf naravno, ovo je samo moje misljenje i ne zelim opet poticat svadju

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #141 : 14 Listopad, 2009, 21:41:57 »
ni ja ne zelim auto....kojem dijelove kupujes na kiosku.... :icon_thumright:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #142 : 14 Listopad, 2009, 21:45:21 »
ni ja ne zelim auto....kojem dijelove kupujes na kiosku.... :icon_thumright:

to je prednost, a ne mana...za mene nije u tome problem

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #143 : 14 Listopad, 2009, 21:53:48 »
ni ja ne zelim auto....kojem dijelove kupujes na kiosku.... :icon_thumright:
a ti bi skupe dijelove i popravke,umjesto da si sretan sto dijelova npr za vw ima na svakom koraku i dzaba su,ti se tu bahatis,ajd fino kupi auto pa onda pricaj gluposti jbt....

@sfreak-bas citam za lanciu,neki turbo motor 1.6 ja mislim,katasrtofa vozne osobine,motor vrlo dobar.... :)

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #144 : 14 Listopad, 2009, 21:59:51 »
svaki cigan svog konja hvali i ti da imas alfu a ne golfa V Gti-a hvalio bi alfu , kad bi rekao da nebi lagao bi zar ne ??
ja nema ni vw ni alfu pa sam svjestan da je vw jednostavno KVALITETNIJI I BOLJI, inače bi fita i alfa bili na top ljestvicama najprodavanijih

a ovaj maxovac ima 15god i ovdje se pravi pametan o autima, kad si kupiš fiata onda se počmi pravit pametan
rab

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #145 : 14 Listopad, 2009, 22:00:08 »
a ti bi skupe dijelove i popravke,umjesto da si sretan sto dijelova npr za vw ima na svakom koraku i dzaba su,ti se tu bahatis,ajd fino kupi auto pa onda pricaj gluposti jbt....

@sfreak-bas citam za lanciu,neki turbo motor 1.6 ja mislim,katasrtofa vozne osobine,motor vrlo dobar.... :)


a necu ulazit u lancine vozne osobine, ali ako mislis na noviju neku...te multijet i t-jet fiatove masine su dobile dobre kritike sto kaze da se vremena mijenjaju...vidjet cemo sta ce bit sa novim multiair, za sad svi ocekuju, navodno da ce bit super...ali mislim da je za ocekivat u prvim serijama neke probleme

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #146 : 14 Listopad, 2009, 22:02:06 »
ja nema ni vw ni alfu pa sam svjestan da je vw jednostavno KVALITETNIJI I BOLJI, inače bi fita i alfa bili na top ljestvicama najprodavanijih

a ovaj maxovac ima 15god i ovdje se pravi pametan o autima, kad si kupiš fiata onda se počmi pravit pametan

prati ih steceni dojam losih auta (sto nije tocno)...kvalitetniji sigurno, bolji kako kome...

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #147 : 14 Listopad, 2009, 22:06:39 »
ja nema ni vw ni alfu pa sam svjestan da je vw jednostavno KVALITETNIJI I BOLJI, inače bi fita i alfa bili na top ljestvicama najprodavanijih

a ovaj maxovac ima 15god i ovdje se pravi pametan o autima, kad si kupiš fiata onda se počmi pravit pametan
stari mi radi sa autima....i znam o njima koliko i ti ako ne vise... ::)

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #148 : 14 Listopad, 2009, 22:10:03 »
stari mi radi sa autima....i znam o njima koliko i ti ako ne vise... ::)
ako znas super,ali svejedno pricas gluposti da je vw smece....

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #149 : 14 Listopad, 2009, 22:11:09 »
prati ih steceni dojam losih auta (sto nije tocno)...kvalitetniji sigurno, bolji kako kome...
dok sam bio klinac stari mi je imao 4 alfe(to je bilo od 90-98) i sa svakom je bilo masa problema, sve su nas više puta ostavile na cesti, a nisu bile neke stare krame u raspadu, dapače jedna je bila 5-7god stara alfa 90 2,4td i to kao neki top model dosta plaćen, i svaki tjedan neki problemi. kasnije 3 renoa i hyundai i s njima nikad problema, također ja s mazdom bez problema, i s opelom nekih sitnih, i sad sa seatom bez greške, niti jedan poslije alfe nas nije ostavio na cesti.
zato talijan više neće kod nas doma
rab

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #150 : 14 Listopad, 2009, 22:14:24 »
ako znas super,ali svejedno pricas gluposti da je vw smece....
nisam rekao da je smece.... :nono: naj trazenije je auto ima djelova svugdje i tako....i meni se bas zbog toga nesvidja...isfurano....evo izaso je golf 6 ......i onako uopste se ne istice ni u cemu naspram drugih auta koja su 2004-5 godiste.......dok ona honda civic...nije vise ni nova.....nez mislim da se pocela proizvoditi 2007...daleko je popularnija od golfa....i bar meni bolja po svemu.... :dontknow:
« Zadnja izmjena: 14 Listopad, 2009, 22:15:59 MaXoVaC »

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #151 : 14 Listopad, 2009, 22:30:56 »
ni meni se 6 ne sviđa,ali kad pogledas ulozeno/dobiveno golf je najbolji omjer,honda je honda,među top autima,ali kad vidim cijenu odmah zaboravim kvalitetu....mislim da type r nema sto traziti protiv gti-ija,atmosferac protiv turba.....

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #152 : 14 Listopad, 2009, 22:40:11 »
ni meni se 6 ne sviđa,ali kad pogledas ulozeno/dobiveno golf je najbolji omjer,honda je honda,među top autima,ali kad vidim cijenu odmah zaboravim kvalitetu....mislim da type r nema sto traziti protiv gti-ija,atmosferac protiv turba.....
za motor nista ne kazem.....svi znamo da golfovi prelaze XXX XXX kilometara....ovamo u bosni golf 2 koji je 85 godiste kosta oko 2000-4000 eura.....stvarno ti kazem..mogu potvrditi oni koji zive u bosni......
kod ovih ljudi kod mene....oni samo golfa vide....golf i samo golf....po mogucnosti 1.6 dizel :icon_biggrin:
a zasto npr....ne fiata punta....on je ok auto ako nismo bas pri parama....u svakom slucaj golf je moj zadnji izbor.... :hello:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #153 : 14 Listopad, 2009, 22:46:17 »
za motor nista ne kazem.....svi znamo da golfovi prelaze XXX XXX kilometara....ovamo u bosni golf 2 koji je 85 godiste kosta oko 2000-4000 eura.....stvarno ti kazem..mogu potvrditi oni koji zive u bosni......
kod ovih ljudi kod mene....oni samo golfa vide....golf i samo golf....po mogucnosti 1.6 dizel :icon_biggrin:
a zasto npr....ne fiata punta....on je ok auto ako nismo bas pri parama....u svakom slucaj golf je moj zadnji izbor.... :hello:
zato sto auto sluzi svrsi,trazi najminimalnija ulaganja,standard u bosni je los,zato je to tako :) meni stari vozi renola 4,5 crvenih nijansi na njemu,ali sve je tip top sto se mehanike tice,cijeli je izgreban iznutra ali nigdje trul,unutra ide sve od alata za krcenje suma(trimeri,pile,ma sve) i stari mi lola ide u grad sa tim autom,sređen on do jaja,kosulja cipele,raybanke,99 posto ljudi odi misli,vidi ovog sta vozi nema kruha doma,a 99 posto istih vozi audije,mercedese na kredit ili leasing te ih prodaju pod naslovom HITNO,HITNO !! kad vise ne mogu odplacivat,prividno imanje novca ti je to ;) a meni laganini "raste" treca kuca dok stari vozi renola 4,a mater punta 1.7 td  ;D malo sam skrenuo sa teme  :toothy12:

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #154 : 14 Listopad, 2009, 22:50:46 »
AJDE DA ZAKLJUČIMO :

KOJI JE BOLJI ?     :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

a) ALFA
b) FIAT
c) VW

 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

da malo podignem vatru..... :happy3:

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #155 : 14 Listopad, 2009, 22:52:15 »
nemam komentara Fiat bravo

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #156 : 14 Listopad, 2009, 22:56:53 »
zato sto auto sluzi svrsi,trazi najminimalnija ulaganja,standard u bosni je los,zato je to tako :) meni stari vozi renola 4,5 crvenih nijansi na njemu,ali sve je tip top sto se mehanike tice,cijeli je izgreban iznutra ali nigdje trul,unutra ide sve od alata za krcenje suma(trimeri,pile,ma sve) i stari mi lola ide u grad sa tim autom,sređen on do jaja,kosulja cipele,raybanke,99 posto ljudi odi misli,vidi ovog sta vozi nema kruha doma,a 99 posto istih vozi audije,mercedese na kredit ili leasing te ih prodaju pod naslovom HITNO,HITNO !! kad vise ne mogu odplacivat,prividno imanje novca ti je to ;) a meni laganini "raste" treca kuca dok stari vozi renola 4,a mater punta 1.7 td  ;D malo sam skrenuo sa teme  :toothy12:
ma  htio sam rec da je golfovima previse naduvana cijena....stari vozi mazdu 626 2.0 benzin 1988 god......i kaze da ju nebi mjenjao za nijednog golfa 3 koji je neznam koje godiste....stari ju je platio 1700 eura(ekonomska kriza) :laughing7:
a golfa njene klase nemozes naci za 4000 e... :dontknow:

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #157 : 14 Listopad, 2009, 23:08:51 »
serete li ga wserete, svi ste sve imali sve znate, bratic mi radi u servisu ne ovlasteni i reko da najvise dolaze njemci a najmanje talijani tolko o svemu, i iskreno j#bo ja auto di moram imat cjeli set gedora ili nekih drugih kljuceva da bi skinuo jedan poklopac

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #158 : 14 Listopad, 2009, 23:11:26 »
serete li ga wserete, svi ste sve imali sve znate, bratic mi radi u servisu ne ovlasteni i reko da najvise dolaze njemci a najmanje talijani tolko o svemu, i iskreno j#bo ja auto di moram imat cjeli set gedora ili nekih drugih kljuceva da bi skinuo jedan poklopac
hvala tvom braticu.......od sad vise se kvare golfovi nego alfe......sigurno........
ili jos nisi skonto da je golfova 10 puta vise...... :icon_scratch:

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #159 : 14 Listopad, 2009, 23:59:14 »
isto ti je kao npr kad ja uspoređujm reno i vw, npr reno kosta 90 000kn a vw 120 000kn ali recimo dijelovi za reno koji kostaji oko 3000kn(mislim na vrata) za vw kosta duplo manje... znaci omjer vece cijene u startu, kasnije jeftiniji dijelovi....

Bosna je majka tamo u trgovinama sa mješovitom robom vidiš na poloici ulje šećer i između njih zglob za golfa, legende..