Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji od ova 4 ??  (Posjeta: 30322 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #100 : 29 Rujan, 2009, 21:11:57 »
mercedes - takodjer auto koji ne volim kao i golf...

moji svi frendovi slusaju cajke, ne kazem da su seljacine...ali daj razmisli malo, na bilo koji auto nakeljeni branici i pragovi i spojler koji jedno s drugim na nista ne lici i nema veze s vezom...sto vecinom mozes cut iz auta...da, oni jesu seljacine...

@rakitje...serem po golfu jer je za mene nezanimljiv i monoton auto...i hvala bogu sto ga zele kupit ljudi, odmah bi ga prodao da ga imam...to sto golf drzi cijenu je stvar trzista...tako je kako je, po meni to nije pokazatelj alfine ili fiatove kvalitete...alfa je radjena takva kakva je, ali smece nije...

ma samo vi vozite te golfove, budite jos jedni u nizu dok vam dizel trese cijelu konzolu jer su svi gti i g60 modeli ubijeni (hm, bas kao i alfe po vama)
to si u pravu....

sve je stvar ukusa i ne trebamo se svađat.... ja ne vidjeh jos niti jednu alfu da je posteno ocuvana,ili ako jes onda je jtd smece....

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #101 : 29 Rujan, 2009, 21:15:05 »
mercedes - takodjer auto koji ne volim kao i golf...

moji svi frendovi slusaju cajke, ne kazem da su seljacine...ali daj razmisli malo, na bilo koji auto nakeljeni branici i pragovi i spojler koji jedno s drugim na nista ne lici i nema veze s vezom...sto vecinom mozes cut iz auta...da, oni jesu seljacine...

@rakitje...serem po golfu jer je za mene nezanimljiv i monoton auto...i hvala bogu sto ga zele kupit ljudi, odmah bi ga prodao da ga imam...to sto golf drzi cijenu je stvar trzista...tako je kako je, po meni to nije pokazatelj alfine ili fiatove kvalitete...alfa je radjena takva kakva je, ali smece nije...

ma samo vi vozite te golfove, budite jos jedni u nizu dok vam dizel trese cijelu konzolu jer su svi gti i g60 modeli ubijeni (hm, bas kao i alfe po vama)

jooooooj dej nej srati...

gle nije golf nekaj posebno..nije alfa..al nemoj mercedes..

nisi ga vjerovatno ni imo ni vozio tak da neznas!! MERCEDES JE MERCEDES,A SVE OSTALO SU AUTI!!


a ovo kaj golf 3 1.9 obicni dizel ili 1.6 iz dvojke trese cijelu armaturu i cekas cijelu vjecnost da se ugasi lampica grijaca..to je nekaj posebno..to je kraljevski

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #102 : 29 Rujan, 2009, 21:41:23 »
jooooooj dej nej srati...

gle nije golf nekaj posebno..nije alfa..al nemoj mercedes..

nisi ga vjerovatno ni imo ni vozio tak da neznas!! MERCEDES JE MERCEDES,A SVE OSTALO SU AUTI!!


a ovo kaj golf 3 1.9 obicni dizel ili 1.6 iz dvojke trese cijelu armaturu i cekas cijelu vjecnost da se ugasi lampica grijaca..to je nekaj posebno..to je kraljevski
hah,legendo :D

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #103 : 29 Rujan, 2009, 21:46:58 »

Citat:
MERCEDES JE MERCEDES,A SVE OSTALO SU AUTI!!

kralju :D

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #104 : 30 Rujan, 2009, 02:09:53 »
sve je stvar ukusa, ja nemam nista protiv nijednih, kod vw-a preferiram tdi jer vidio sam potencijal tih motora, i to je stvarno za pohvalu, alfe su dosta rijedje, ali top modeli grizu... ja se recimo palim na e30 1.8is, koliko god on mana imao..
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #105 : 30 Rujan, 2009, 08:14:03 »
jooooooj dej nej srati...

gle nije golf nekaj posebno..nije alfa..al nemoj mercedes..

nisi ga vjerovatno ni imo ni vozio tak da neznas!! MERCEDES JE MERCEDES,A SVE OSTALO SU AUTI!!


a ovo kaj golf 3 1.9 obicni dizel ili 1.6 iz dvojke trese cijelu armaturu i cekas cijelu vjecnost da se ugasi lampica grijaca..to je nekaj posebno..to je kraljevski

jel ti vidis di sam ja napisao da je mercedes los auto? ja vidim samo da sam napisao da ga ne volim...

nisam ga imao, ali ga je imao moj stari, a sad i moj brat...prije  190D, a sad C180, stariji model...

c klasa je super ocuvana za svoje godiste, ali auto je meni takva tlaka za vozit da je to cudo...to nije auto po mojoj volji i da imam te pare radje bi nesto drugo, pocevsi od audia koji mi je masu puta ako nista bar ljepsi...

a prije nego sto rakitje pocne srat opet, ovo je moje misljenje i nitko se ne mora slagat sa mnom...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #106 : 30 Rujan, 2009, 08:18:59 »
neznam tko je napisao ali...JTD nije smeće, motor je odličan ali čemu kad auto ima sagemovu elektroniku pa sve krepava od centralne jedinice, folije u sicu..i sl. auto vozi i ide super a rikavaju ostale stvari...a da ne kažem nedaj bože nešto raskopat, recimo tapecirung vrata, nema šanse da nešto ne potrgaš, sve puca... znam iz osobnog iskustva..

a sad Mercedes, nije ni on šta je nekad bio u usporedbi s ostalima...opće poznato je da noviji 2003, 2004 god . imaju problema s elektronikom....

znam dva primjera tu od mene, jedna zena 2003 god. kupila novou E-klasu, ni sama nezna koliku ju je puta šlep služba vozila, auto stane, ne pali, puno stvari ju je zezalo...i danas vozi passata...

drugi slučaj ML samo šta taj i danas vozi ML-a neznam kojeg po redu jer je lud za mercedesom...

sve sta kazem je iz osobnog iskustva ili nekog mog bližnjeg, a ne jer sam čuo, pročitao i sl.

i još nešto, imao sam fiata 1.6, bravu još imam doma, pa znam koje su mane tih auta, a kako on tu koji ima auto 2 dana može nešto znat, pojma nema...

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #107 : 30 Rujan, 2009, 08:24:08 »
to mislis na mene ili ne?

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #108 : 30 Rujan, 2009, 08:28:14 »
ako misliš ti na mene ja na tebe ne jer sam već napiao, pa htio poslat a onda mi upozorenje pisalo pa sam još jednom slao, tak da ne...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #109 : 30 Rujan, 2009, 09:35:05 »
kak ti auto trosi plina na tih 103 ks?
11l zesce voznje,a za normalnu neznam jer jos nisam probao :D

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #110 : 30 Rujan, 2009, 09:49:13 »
ahahah....ma trosi to oko 8L

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #111 : 30 Rujan, 2009, 10:01:01 »
ahahah....ma trosi to oko 8L
nadaj se

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #112 : 30 Rujan, 2009, 10:02:01 »

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #113 : 30 Rujan, 2009, 10:16:46 »
normalne voznje 9 do 9.5 litara, sve kaj je ispod je pero na gasu

Offline alfist159

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 766
  • Spol: Muški
  • Honda Helix
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Honda Helix CN250
  • Moja Kaciga: Zaštitna
  • MojSetup: Bude...
  • MojSpuh: Sadomazođubrilović
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #114 : 30 Rujan, 2009, 11:09:38 »
Tribam ja što pisati za golfove ili mi nick sve govori?  ;D Ja sam ima 2 alfe i 2 fiata do sad, na druge aute za sad ni ne pomišljam! 2 godine sam vozija 156 2.0 TS, uzeja od provjerenog vlasnika i nikad ni jednog jedinog problema s njom (a navodno motor 2.0 TS je loš), kasnije sam se čuo sa čovikom kojem sam ju proda, napravija 60tkm i zva me da pita za veliki servis što bi triba minjati i to je to, ni on nije ima problema, znači dobra je. Drugo iskustvo mi je 145 QV (oni koji ne znaju također je 2.0 TS motor) i s tom sam se zaletija, auto je bilo ubijeno i naravno loše napravljena generalka te je izdrža 1 godinu u mene i onda je prolupala radilica... Mislite da sam ja zbog toga okrenua leđa alfi??? NE, jer sam sam kriv za to, uzeja sam je napamet, nisam je vodija kod majstora na pregled i to je jedino što me moglo dopasti, u ovom slučaju sam ljut na sebe i ništa ne predbacujem alfi i opet bi je uzeja kad dođem do para al ovaj put bi pregleda do najsitnijeg detalja i to je to, problem je dakle da se alfe vrte al triba malo i održavati i gledati ulje, ako se na to zamahne rukom što možeš očekivati nego havariju... Dosta pljuvanja po AR!  :icon_thumright:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #115 : 30 Rujan, 2009, 18:21:02 »
Tribam ja što pisati za golfove ili mi nick sve govori?  ;D Ja sam ima 2 alfe i 2 fiata do sad, na druge aute za sad ni ne pomišljam! 2 godine sam vozija 156 2.0 TS, uzeja od provjerenog vlasnika i nikad ni jednog jedinog problema s njom (a navodno motor 2.0 TS je loš), kasnije sam se čuo sa čovikom kojem sam ju proda, napravija 60tkm i zva me da pita za veliki servis što bi triba minjati i to je to, ni on nije ima problema, znači dobra je. Drugo iskustvo mi je 145 QV (oni koji ne znaju također je 2.0 TS motor) i s tom sam se zaletija, auto je bilo ubijeno i naravno loše napravljena generalka te je izdrža 1 godinu u mene i onda je prolupala radilica... Mislite da sam ja zbog toga okrenua leđa alfi??? NE, jer sam sam kriv za to, uzeja sam je napamet, nisam je vodija kod majstora na pregled i to je jedino što me moglo dopasti, u ovom slučaju sam ljut na sebe i ništa ne predbacujem alfi i opet bi je uzeja kad dođem do para al ovaj put bi pregleda do najsitnijeg detalja i to je to, problem je dakle da se alfe vrte al triba malo i održavati i gledati ulje, ako se na to zamahne rukom što možeš očekivati nego havariju... Dosta pljuvanja po AR!  :icon_thumright:
pametno receno....ja sam isto imo i 146,156,159 .....jedna 156 gta slupana jbg ....146 prodata ....159 je sad burazova evo ima skoro 2 god tako nesto i najamnjeg problema nema snjom...aj 156 2.0TS kod mene je vec skoro 3 god ..mjenjo maf i lambda sondu  i redovan servis i to je to od problema..zadnji servis promjenio jos naknadno svjecice nove  i kablove svjecica ,remenje,i jos stvari nesto znaci potrosnog materijala..i da lupo mi je puno na rupama prednji dio od nasih puteva bosanski otisla mi lijeva gorna kuglaa bila i veliki seleni nekakvi..tako mi recese u servisu..uzeo to i milina nista se ne osjeti... ...i eto u 3 god samo znaci te 2 sonde ali te sonde nisu bile mjenjanje od kad je auto kupljen nekad 2000 god ....prije toga je burazova bila i onda meni dosla u ruke ....146 nikad isto problema ....156 gta nema sta joj nisam radio i ja i buraz....znaci svaki od ovih auti i 156 gta i 2.0TS i 146 ...sve su bile derane kao da se trke voze ..znaci nikad normalno kretanje sa semafora nista...svaki put salatanje tik pred crveno i tako....da piju goriva ..to stoji.... kvaliteta ...hmm jedina primjedba na 156 obadva modela .unutrasnje plastike pojedine pocnu da zveckaju valjda radi preveliki vibracija...ali kad ih skines i ponovo lijepo namotniras nema ti problema....a ovo sto se tice drzanja auta na cesti,izgleda,motora......nema nikakve primjedbe....i price da alfa ne ide...ja znam znaci golf 4 GTI ..nista mi ne moze sa 2.0TS...nije u pitanju jedan nego par komada....petici nemogu nista ....znaci stim se trkat je smijesno....1.8T bmw 3 mi isto nista ne moze....i tako dalje auti neki.....ali evo ako cemo bit realni npr golf 4 1.9TDI...valdja je sve crveno ili 2 slova crvena....kad se malo cipuje a moze se polijepo cipovat..znaci malo cipovanja ..taj auto leti i na startu i na svemu..znaci trko sam se sa takvim nema sanse ....auto jednostavno leti i taj model golfa 1.9 TDI ...sve crveno ja mislim daj e ili 2 slova ..ne razumijem se bas ..svaka cast ..taj motor se da lijepo cipovat..mala potrosnja a ide lijepo ...ali moj izbor kad bi kupovo novo auto bi prvo bio...gledo bi kakvog italijana znaci tipa alfa,,,onda japnaca kakvog ..tipa honda,mitubishi....a njemaca sto se tice bmw ili audi..nista drugo...
« Zadnja izmjena: 30 Rujan, 2009, 18:22:39 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #116 : 01 Listopad, 2009, 13:01:33 »
1.8T bmw 3 mi isto nista ne moze....i tako dalje auti neki.....

.. to je neki novi? :toothy12: :laughing11:
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #117 : 01 Listopad, 2009, 13:29:31 »
hahahahahah

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #118 : 01 Listopad, 2009, 13:45:55 »
mozda je mislio na audi a3  :dontknow:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #119 : 01 Listopad, 2009, 14:56:25 »
ma greska mislio sam audi a3....ma vi bi ovdje i normalnog zbunili...daje vidit jednu temu o autima gdje ne bude ako neko nije uzeo golfa ili bmw,nego nesto drugo...joj to je odma sranje ono ovo...trebo si ovo uzet .....i slicno...stvarno bezze vam je ta prica....
Valentino Rossi 46!!!!!