Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji sportak od 125ccm?  (Posjeta: 10503 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline metalac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Pimp My Pickup
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner
Koji sportak od 125ccm?
« : 26 Travanj, 2007, 15:27:57 »
Evo da malo cujem vase komentare o tome.
uglavnom stvar je sljedeca:
  moja cura, koja još nije punoljetna pa nesmije voziti motore jače od 125ccm, kupuje motor.
  skuteri ju ne zanimaju  :angry7: , i ona bi sportaka. jer dok sam ja imal spotraka onda se zaljubila u te motore.. btw. stari prodal motora da bi kupil novoga auta..

dakle.. koji sportak je najbolji od 125ccm?

Aprilia RS 125 , Cagiva Mito 125 ,Derbi GPR 125 Racing, Honda CBR 125 R, Honda NSR 125R, ... itd..??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #1 : 26 Travanj, 2007, 17:27:50 »
Derbi  :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:
Who's looking for punishment ??

Offline BiVeR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 70
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #2 : 26 Travanj, 2007, 17:49:29 »
cagiva mito 125, ili možda ne ak si reko da je za curu... :icon_biggrin:
KUPUJEM HITNO NEKI MIDRACE AUSPUH.... 091 569 5868

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #3 : 26 Travanj, 2007, 18:02:43 »
za nju aprilia

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #4 : 26 Travanj, 2007, 22:29:48 »
Ako kupuje polovno, baci oko na ovo...

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=1783.0
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #5 : 27 Travanj, 2007, 08:55:37 »
ja san ti isto za Apriliu.Prvenstveno zbog toga što se pokaza najbolji od ovih sviju.Derbi je također fenomenalan motor,ima mi ga je prijatelj nažalost pao je i osta jedva živ a od motora nije ostalo ništa.Mito je također odličan ali ipak bi se mislio između Aprilie ili Derbija :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #6 : 27 Travanj, 2007, 10:49:19 »
hondu ako zeli kvalitetu i jeftino odrzavanje, a apriliju ako zeli letit uz nesto cesce servise  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #7 : 27 Travanj, 2007, 11:21:24 »
nek uzme Sugijevu Apriliu,sritna cura sritan Sigi i problem obostrano rješen
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #8 : 27 Travanj, 2007, 13:08:23 »
honda nsr,nema novih modela i ima samo 4-taktnih,prije su bili 2-taktni

honda cbr, bicikl sa 4-taktnim pomocnim motorom

cagiva mito, nije motor za cure,nabava djelova,hmm,hmm, najjaci u klasi,ima sad novi model

derbi gpr, mislim da je ista masina ko na rs-u,sto se tice izgleda,ne svidja mi se,previse je spicast ,a i nije bas nabildan,takodjer mi se cini zavrsna obrada i plastika jako losa,taj motor postoji vec par godina,ima par komada u cjeloj hr,to ti sve govori,ne zele to ljudi kupit jer bas i nije nesto


aprilia rs,same pohvale,samo se treba brinut o njemu,redovito servisirat i nema problema,po meni najljepsi u klasi,a ni snaga nije za bacit,nesto manje od 30 ks


ja svog poklanjam za 29

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #9 : 27 Travanj, 2007, 14:33:57 »
sve je to super

ima sada u ovom moto magazinu novom (nije moto puls nego.. onaj drugi) tamo cagivu hvale i hvale a takodjer im je aprilia dobra honda i ovo ostalo da nije bas nesto


preporucam apriliu inace ima 15 ks a ne nesto manje od 30 jedino ako imas onaj kit sta nudi tvornica da bude jaci...

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #10 : 27 Travanj, 2007, 14:36:09 »
sve je to super

ima sada u ovom moto magazinu novom (nije moto puls nego.. onaj drugi) tamo cagivu hvale i hvale a takodjer im je aprilia dobra honda i ovo ostalo da nije bas nesto


preporucam apriliu inace ima 15 ks a ne nesto manje od 30 jedino ako imas onaj kit sta nudi tvornica da bude jaci...

lol,tu verziju sa 15 ks moras posebno narucivat, inace imaju 29 ks,evo skeniram ti prometnu ak ne vjerujes

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #11 : 27 Travanj, 2007, 14:55:53 »

Offline metalac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Pimp My Pickup
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #12 : 27 Travanj, 2007, 15:07:31 »
pa baš to.. nova aprillia ima 29 konja.. a svi ostali imaju 15.. prvo ni ja nisam mogel vjrovati.. al jebenoo..
njoj se najviše dopada aprillia.. meni isto   :icon_biggrin:

znam da nebi bas bilo pametno da si kupi odma najjačega u klasi ali ako bi ju vi decki upoznali onda bi joj i dali R1 .. jer stvarno cura ROCKS  :headbang:

polovni ju ne interesiraju.. stara joj vozi Golf 5 GTi, stari nekvu mrcinu od passata.. a buraz nekvi jebeni seat leon R ..  :headbang: :headbang: mislim.. i mene svaki put fascinira

sugar: to je tvoja Aprillia?.. kak se vozi?

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #13 : 27 Travanj, 2007, 15:45:34 »
je,moja je!


kad ubrzava,po zadnjem,kad usporava,po prednjem


ma salim se,motor je prva liga,po zavojima je jednostavno savrsen,odlicne kocnice,ima snage za izvlacit iz zavoja,prva liga je motor




...al ja bi jace   :dontknow:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #14 : 27 Travanj, 2007, 16:27:07 »
pa baš to.. nova aprillia ima 29 konja.. a svi ostali imaju 15.. prvo ni ja nisam mogel vjrovati.. al jebenoo..
njoj se najviše dopada aprillia.. meni isto   :icon_biggrin:

znam da nebi bas bilo pametno da si kupi odma najjačega u klasi ali ako bi ju vi decki upoznali onda bi joj i dali R1 .. jer stvarno cura ROCKS  :headbang:

polovni ju ne interesiraju.. stara joj vozi Golf 5 GTi, stari nekvu mrcinu od passata.. a buraz nekvi jebeni seat leon R ..  :headbang: :headbang: mislim.. i mene svaki put fascinira

sugar: to je tvoja Aprillia?.. kak se vozi?
Neka samo cura pazi kad uzme bilo što jer vidim cilja na relativno jače motore a jel ima ona što iskustva ??
Da ne bi bilo poslije super cura zavšila...
Who's looking for punishment ??

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #15 : 27 Travanj, 2007, 17:13:03 »
Znam da cura ne želi polovno, ali meni se ovaj Šugarov čini ludilo deal... :icon_scratch:
Star samo godinu, razrađen i uredno servisiran, a Šugi pari ka čovik koji bi i pomoga ako uleti neko sranje koje je možda on skrivija, prije nego da bi te ladno odjeba i reka dimi... Ali možda griješim... :dontknow:
I postoji mogućnost preuzimanja leasinga... Ne moraš dizat kredu, sjebat sebi kreditnu sposobnost, koja može bit bitna sutra kod kupovine novog, večeg i jačeg motora, ili bilo čega drugog, pogotovo sad kad se faking banke udružuju i razmjenjuju podatke o kreditnoj sposobnosti građana... ::)
Ali, čovik triba bit najprije zadovoljan, i ako je samo novo ono što će je usrećit, onda novo... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #16 : 27 Travanj, 2007, 17:23:29 »
opcenito ako nekome treba nesto u vezi tih 125-aka mogu pomoc i nac djelove


kod njih je najveci problem veca mogucnost zaribavanja,ali i za to sam naso rijesenje,repariranje cilindra u italiji kosta 2000kn i ceka se par mjeseci,ja sam naso covjeka tu koji to radi za 800kn,jos klip i karike i za 1500 kn imas polu generalku inace tolko kosta samo orginal klip i karike od rotaxa


ako bilo sta treba samo javite

Offline metalac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Pimp My Pickup
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #17 : 27 Travanj, 2007, 19:53:33 »

Neka samo cura pazi kad uzme bilo što jer vidim cilja na relativno jače motore a jel ima ona što iskustva ??
Da ne bi bilo poslije super cura zavšila...
[/quote]

pa ciste vožnje ima jako malo.. mozda kojih 2 sata ukupno na vozacevom mjestu.. a na suvozacevom mjestu je provela valjda više vremena nego ja vozeci skutera, sportaka, čopera i auta skupa..
usput sam joj daval lekcije kak treba , mjenjati , u zavoj dolaziti , kociti i tak.. ali kolko je sad to korisno.. nemam pojma

pa to je taj zakon sjebani.. prije 16 nesmiješ ici za skutera, a s 16 mozes vec 125 voziti... a neznam ko bi si prvo kupil nekvoga slaboga skutera ako moze odma jacega motora.. malo su ovi u saboru sjebali zakon  :angry7:

Znam da cura ne želi polovno, ali meni se ovaj Šugarov čini ludilo deal... :icon_scratch:
Star samo godinu, razrađen i uredno servisiran,
pa sve je to super.. al njezini bi prije kupili novoga novcatoga nego recimo tjedan dana staroga na pola cjene..  :dontknow: .. jebga.. da ja imam $$ ja bi isto to radil, al ja vozim jedno te istoga skutetra vec 5 godina

Offline metalac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Pimp My Pickup
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #18 : 27 Travanj, 2007, 19:57:12 »
danas sam baš išel glet apriliu  :notworthy: :notworthy: :notworthy:
WOOW.. jebeni motor.. meni osobno trenutno najljepši sportak ispod 600ccm, djeluje močno! :hbusa:
a i sto se tice kvalitete, performansi, i svih važnih osobina--znate da cure uvjek samo gledaju DIZAJN!.. tak da ja mislim da je tema zaključena sto se tice izbora.  :icon_thumright:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Koji sportak od 125ccm?
« Odgovori #19 : 27 Travanj, 2007, 20:10:31 »
Ka šta san već prije reka...

...
Ali, čovik triba bit najprije zadovoljan, i ako je samo novo ono što će je usrećit, onda novo... :icon_thumright:

I ja bi, da mogu, uvik samo novo... :frajer:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: