Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: danas sam pao  (Posjeta: 14601 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: danas sam pao
« Odgovori #20 : 01 Veljača, 2007, 13:46:13 »
Ma glavno da smo živi :laughing7: :glasses9: :frajer:


bogami   :drunken_smilie:

Offline klanc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: PX 200
Odg: danas sam pao
« Odgovori #21 : 01 Veljača, 2007, 15:38:34 »
ajd, fala bogu dobro je prošlo... kad se falimo na Sisvete 89. me kamion razvuko po vukovarskoj i još mi desno rame iskače kak njemu paše, al nemreš vjerovat, osim toga i cjele trupine zdrapane i višednevnog zujanja u ludari, ništa strašno... pederčina nije ni stal da vidi dal sam živ...

Offline BAD BOY

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.indexmoto.com
  • Mjesto: ZGB
Odg: danas sam pao
« Odgovori #22 : 01 Veljača, 2007, 15:59:54 »
ajd, fala bogu dobro je prošlo... kad se falimo na Sisvete 89. me kamion razvuko po vukovarskoj i još mi desno rame iskače kak njemu paše, al nemreš vjerovat, osim toga i cjele trupine zdrapane i višednevnog zujanja u ludari, ništa strašno... pederčina nije ni stal da vidi dal sam živ...

e a ja bi takve ubil kaj ti ne stanu, al kaj češ mu kad on ode. možeš mu samo lagano srednjaka :)

Offline leofreak250

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
Odg: danas sam pao
« Odgovori #23 : 01 Veljača, 2007, 18:20:09 »
Ma glavno da smo živi :laughing7: :glasses9: :frajer:
bogami   :drunken_smilie:

istina... :toothy10: :toothy10:

..pa ako se voziš na motoru... moraš i računati na to da ćeš jednom morati i pasti... htio ti to ili ne! :icon_tongue: :icon_thumright: ..dogodit će ti se kada ćeš se najmanje nadati :laughing7: :laughing7:

..samo šta je razlika u svemu tome s kojom brzinom padneš i kako, te šta je najvažnije od svega dali si imao ZAŠTITNU OPREMU NA SEBI :icon_thumright:
--> APRILIA RULES <--
--> 4T POWER <--

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: danas sam pao
« Odgovori #24 : 01 Veljača, 2007, 18:40:44 »
Ma glavno da smo živi :laughing7: :glasses9: :frajer:
bogami   :drunken_smilie:

istina... :toothy10: :toothy10:

..pa ako se voziš na motoru... moraš i računati na to da ćeš jednom morati i pasti... htio ti to ili ne! :icon_tongue: :icon_thumright: ..dogodit će ti se kada ćeš se najmanje nadati :laughing7: :laughing7:

..samo šta je razlika u svemu tome s kojom brzinom padneš i kako, te šta je najvažnije od svega dali si imao ZAŠTITNU OPREMU NA SEBI :icon_thumright:

To je istina. svi padnu prije ili kasnije....da nisam imao kacigu, bilo bi gadno, lijepo sam zveknuo ... sve je to škola....nema više :hbusa:, sada samo :skuter:... :toothy9: :toothy12:

Offline leofreak250

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
Odg: danas sam pao
« Odgovori #25 : 01 Veljača, 2007, 20:36:44 »
ja sam uvijek nosio kacigu...
...i na početku svoje karijere na 2 kotača dosta puta sam padao i u većini slučajeva udaraš glavom od asfalt... :toothy11: :angry7: ...pa ono...naučio sam se da bez kacige nigdje :icon_thumright: jer da nisam u tim padovima imao kacige vjerovatno sad nebi tu niti bio niti pisao o tome... :icon_thumright:

meni je npr. veća šminka vidit nekog motoristu sa jeben.. kacigom nego bez nje...
ti bez kaciga, to su vikend vozaći... je on se hoće kurč... bez kacige i pokazat šta vozi... :nono: al kad padne onda ga svi vide samo u novinama u crnoj kronici... :sad1: :sad1: što je jako žalosno :redface: :'(

i kad ljudi misle... joj idem samo sa scooterom na kratko, ma samo do dučana, ma netreba mi kaciga... :nono: e a baš se u tim situacijama događa najviše padova i gdje ljudi stradavaju :sad1: :sad1:
--> APRILIA RULES <--
--> 4T POWER <--

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: danas sam pao
« Odgovori #26 : 02 Veljača, 2007, 08:20:46 »
ja sam uvijek nosio kacigu...
...i na početku svoje karijere na 2 kotača dosta puta sam padao i u većini slučajeva udaraš glavom od asfalt... :toothy11: :angry7: ...pa ono...naučio sam se da bez kacige nigdje :icon_thumright: jer da nisam u tim padovima imao kacige vjerovatno sad nebi tu niti bio niti pisao o tome... :icon_thumright:

meni je npr. veća šminka vidit nekog motoristu sa jeben.. kacigom nego bez nje...
ti bez kaciga, to su vikend vozaći... je on se hoće kurč... bez kacige i pokazat šta vozi... :nono: al kad padne onda ga svi vide samo u novinama u crnoj kronici... :sad1: :sad1: što je jako žalosno :redface: :'(

i kad ljudi misle... joj idem samo sa scooterom na kratko, ma samo do dučana, ma netreba mi kaciga... :nono: e a baš se u tim situacijama događa najviše padova i gdje ljudi stradavaju :sad1: :sad1:
Točno tako... jedan lik je poginuo jer ga je zanijela vlažna cesta, lik izgubio kontrolu i tresnuo glavom u rub pločnika i sad je  :angel11: a da je imao kacigu najvjerojatnije mu ništa ne bi bilo.
A što'š ima puno žalosnih situacija  :'(
Who's looking for punishment ??

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: danas sam pao
« Odgovori #27 : 02 Veljača, 2007, 10:12:54 »
... a izuzetno veliki broj tih žalosnih situacija (ne kažem: sve, ima i pehista, koji su stradali iz najčistijeg mira, zbog tuđe greške), je nastao zbog nenošenja moto-opreme/zaštite, i to potenciran egzibicijama... neuvježbanim (bez šire javnosti, na usamljenom mjestu) do potpune sigurnosti (kad pri padu, nekad više ni oprema ne pomogne)...
Live to ride, ride to live

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: danas sam pao
« Odgovori #28 : 02 Veljača, 2007, 10:42:36 »
Ma glavno da smo živi :laughing7: :glasses9: :frajer:
bogami   :drunken_smilie:

istina... :toothy10: :toothy10:

..pa ako se voziš na motoru... moraš i računati na to da ćeš jednom morati i pasti... htio ti to ili ne! :icon_tongue: :icon_thumright: ..dogodit će ti se kada ćeš se najmanje nadati :laughing7: :laughing7:

..samo šta je razlika u svemu tome s kojom brzinom padneš i kako, te šta je najvažnije od svega dali si imao ZAŠTITNU OPREMU NA SEBI :icon_thumright:

To je istina. svi padnu prije ili kasnije....da nisam imao kacigu, bilo bi gadno, lijepo sam zveknuo ... sve je to škola....nema više :hbusa:, sada samo :skuter:... :toothy9: :toothy12:
Tako san i ja govorio nakon svog pada.Nakon 2 miseca kad san sjeo ponovno na skut reka san sebi nikad više divljanja i brzih vožnji a kad san ga počeo vozit i ruke i noge su mi se tresle i tako nekih misec dana dok se nisan ponovno oslobodio
Ali danas zato pazin više nego tada kad san pao i nesidan više pijan na skut :nono:
Bolje se je na tuđin greškama učit nego na svojin ali svoje više cijeniš :laughing7: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: danas sam pao
« Odgovori #29 : 02 Veljača, 2007, 10:55:47 »
Jednom biker - uvijek biker !
Svi oni, koji su se motorom vozili zbog praktičnosti pređenog puta između točaka A - B (gradske gužve), i, naravno (isto) takvog pronalaženja parkinga, kad su jednom pali, rekli su: nikad više !!!
I nisu (sjeli na motor) !!!
Biker je onaj (smo mi...) koji uživamo u vožnji, zbog same vožnje, a ne dolaska do odredišta !
I dok možemo hodat, i imamo snage u nozi, da zadržimo "stroj"  (da ne padne) kad stanemo na semaforu, sjedat ćemo na motor (skuter, maxiskuter... išta na 2 kotača)...
Ajd' živili ! :occasion14:
Live to ride, ride to live

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: danas sam pao
« Odgovori #30 : 02 Veljača, 2007, 11:16:10 »
Jednom biker - uvijek biker !
Svi oni, koji su se motorom vozili zbog praktičnosti pređenog puta između točaka A - B (gradske gužve), i, naravno (isto) takvog pronalaženja parkinga, kad su jednom pali, rekli su: nikad više !!!
I nisu (sjeli na motor) !!!
Biker je onaj (smo mi...) koji uživamo u vožnji, zbog same vožnje, a ne dolaska do odredišta !
I dok možemo hodat, i imamo snage u nozi, da zadržimo "stroj"  (da ne padne) kad stanemo na semaforu, sjedat ćemo na motor (skuter, maxiskuter... išta na 2 kotača)...
Ajd' živili ! :occasion14:
Potpisujen :occasion14: :cugaa: :bacva: :odlicno: :weed: :joks: :biker2:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: danas sam pao
« Odgovori #31 : 02 Veljača, 2007, 12:06:07 »

Sranje, ali kako kazu ostali, glavno da si ti ok  :icon_thumright: Je li bilo klizavo, mokro ili si stvarno pretjerao?

j..... sunce, moje su gume koma, a vulkanizeri u st-u mi ne mogu uparit nista mojih dimenzija (prednja 120/70 -12, zadnja 140/70 -12) osim Savulje do pocetka sezone (meni nije ni zavrsila, a tip kaze negdi do polovine drugog miseca :-) A nista, triba pomalo  :'( barem do tada...

Stoj dobro!

E, brale, š'a fali Savi?  :icon_biggrin:
Evo, baš gledan nešto sebi, pa san pita tu u Splitu čovika u Save da mi pogleda cijene i dostupnost nekih modela...

Tebi bi preporučija Sava MC 16, ali naprid stavi MC 16 RACING SOFT Reinf 120/70-12 jer je mekana, hvata podlogu ka luda, i kad kiša pada, znat ćeš di je otišlo 100-150 kuna viška koje moraš dat za nju... Nazad staviš običnu MC 16 Reinf 140/70-12, biće više nego OK, a neće se pretjerano trošit, tako da će ti bit u skladu sa prednjom, neće ti se dogodit da zadnju 'pojedeš', a prednja ka nova... Ali obavezno Reinf verziju koja je oznaka P (do 150 km/h) razlika u cijeni je minimalna, a bolje je imati P nego L (do 120 km/h)... Uostalom, u dimenziji 140/70-12 uopće nemaš MC 16 RACING model, samo obični...

Javit ću ti kad doznan točno cijene i rok isporuke...
« Zadnja izmjena: 02 Veljača, 2007, 12:07:49 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline leofreak250

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
Odg: danas sam pao
« Odgovori #32 : 02 Veljača, 2007, 13:10:43 »
... a izuzetno veliki broj tih žalosnih situacija (ne kažem: sve, ima i pehista, koji su stradali iz najčistijeg mira, zbog tuđe greške), je nastao zbog nenošenja moto-opreme/zaštite, i to potenciran egzibicijama... neuvježbanim (bez šire javnosti, na usamljenom mjestu) do potpune sigurnosti (kad pri padu, nekad više ni oprema ne pomogne)...
ja se slažem sa tobom u ovome šta si napisao... ali

kada isto uzmeš u obzir motoristu sa ful opremom, kacigom, na sportskom motoru i vozi se po sporednim cestama koda je na grobniku... :sad1: i šta se onda desi... netko mu izleti iz sporedne ulice na cestu a on doletava sa ohoho puno većom brzinom nego je to dozvoljeno... :sad3: :sad3: i šta se onda desi... nažalost crna kronika :dontknow: :sad3:
jest da on nije kriv... netko mu je izletio, ali nije se on ni pridržavao određenog ograničenja... :confused5: :confused5: ...to je tužno kad čovjek ima ful opremu na sebi, a onda opet pogine :sad1: :sad3: :'(

kada mladi ljudi ginu sa sportskih motora... :sad1: to je žalosno.... :'( ali ako već i ima takvo nešto ..neka ode na grobnik pa neka tamo obara rekorde i neka tako tamo padne, al će se klizat... al će se i dignut gore i ostat živ!!! :icon_thumright:


Jednom biker - uvijek biker !
Biker je onaj (smo mi...) koji uživamo u vožnji, zbog same vožnje, a ne dolaska do odredišta !
I dok možemo hodat, i imamo snage u nozi, da zadržimo "stroj"  (da ne padne) kad stanemo na semaforu, sjedat ćemo na motor (skuter, maxiskuter... išta na 2 kotača)...
Ajd' živili !

u ovom se slažem s tobom tko je biker, a tko nije... :toothy11:
..kada lijepo uživaš u vožnji na 2 kotača... bez briga prevaljuješ kilometre i kilometre!
...i kad znaš da ćeš sljedečeg dana to isto opet moći učinit!! :icon_thumright:

to je ljepota motorista!!! :icon_thumright: :icon_thumright:


--> APRILIA RULES <--
--> 4T POWER <--

Offline bluedreamer

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Grand Dink 250
Odg: danas sam pao
« Odgovori #33 : 02 Veljača, 2007, 19:09:52 »
E, brale, š'a fali Savi?  :icon_biggrin:
Evo, baš gledan nešto sebi, pa san pita tu u Splitu čovika u Save da mi pogleda cijene i dostupnost nekih modela...

Tebi bi preporučija Sava MC 16, ali naprid stavi MC 16 RACING SOFT Reinf 120/70-12 jer je mekana, hvata podlogu ka luda, i kad kiša pada, znat ćeš di je otišlo 100-150 kuna viška koje moraš dat za nju... Nazad staviš običnu MC 16 Reinf 140/70-12, biće više nego OK, a neće se pretjerano trošit, tako da će ti bit u skladu sa prednjom, neće ti se dogodit da zadnju 'pojedeš', a prednja ka nova... Ali obavezno Reinf verziju koja je oznaka P (do 150 km/h) razlika u cijeni je minimalna, a bolje je imati P nego L (do 120 km/h)... Uostalom, u dimenziji 140/70-12 uopće nemaš MC 16 RACING model, samo obični...

Javit ću ti kad doznan točno cijene i rok isporuke...

Ma i ja mislim da je Savulja ok, ali napunili mi glavu prijatelji bikeri  :icon_biggrin: Nemoj štedit, ovo ono, j.... Savu itd. Uglavnom, jedna od preporuka su Dunlop gp 301 čini mi se.... Inače tek odnedavno vozim skuter pa nisam baš iskusan u pogledu guma.... Računam potrošit oko 800kn za obe, mislim da je to pristojna cifra obzirom na dimenzije ili nije?  :icon_scratch:
Koliko km otprilike bi takva kombinacija mogla proć, mislim normalne vožnje? (možda se pitanje čini glupo ali pitam zbog onog Racing, bez obzira sta se prednja manje troši)
(reinf je valjda kratica za reinforced? ojačana?)
Aj siti se pa napiši cijenu kad saznaš
Fala puno  :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: danas sam pao
« Odgovori #34 : 02 Veljača, 2007, 20:31:41 »
bluedreamer, susid, imaš PM...

I da, 800 kuna bi tribalo bit dosta...

Šta se trošenja tiče, prednja guma se praktički i ne troši, ali vrimenom ostari i okošta, otvrdne... Zato san ti reka da će ti ono bit dobra kombinacija, trajat će i držat dovoljno... A minjaš kad i ako se potroši profil zadnje, ili nakon par sezona kad ostare... Neki drže dok ne oćelave, većinom motoristi, koji praktički u 5 do 10 tisuća km pojedu zadnju, ili dok ne ispucaju i ostare, većinom skuteraši i mopedi manjih snaga... I jedno i drugo nije dobro, 800 kuna svako 2 godine i nije neka investicija, a guma glavu čuva...

Reinf znači ojačana, a na gumi to znači da je predviđena za veće opterećenje i veću brzinu od obične gume istog proizvođača iste dimenzije... Kod Save za tvoje dimmentije to znači da bi obične bile L (do 120 km/h) dok su Reinf oznaka P (do 150 km/h) i za maxi skuter od 250 kubika ka tvoj puno bolje, ima veći sigurnosni faktor, jer ti možeš nizbrdo i prebacit 120 km/h...

Eto... :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline bluedreamer

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Grand Dink 250
Odg: danas sam pao
« Odgovori #35 : 02 Veljača, 2007, 22:07:20 »

Kod Save za tvoje dimmentije to znači da bi obične bile L (do 120 km/h) dok su Reinf oznaka P (do 150 km/h) i za maxi skuter od 250 kubika ka tvoj puno bolje, ima veći sigurnosni faktor, jer ti možeš nizbrdo i prebacit 120 km/h...

Eto... :icon_biggrin:

Ide 135 po celeru na onoj nizbrdici ispod Lovrinca put Stobreča  :toothy9: :toothy9:
Imaš i ti PM.
Stoj dobro!  :icon_thumright:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: danas sam pao
« Odgovori #36 : 02 Veljača, 2007, 23:59:49 »
Eto da ste se i vi dogovorili.Amo sad pit :occasion14: :cugaa: :bacva:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: danas sam pao
« Odgovori #37 : 03 Veljača, 2007, 15:09:49 »
Eto da ste se i vi dogovorili.Amo sad pit :occasion14: :cugaa: :bacva:

Aha, znači, oporavija si se od nove godine...  :icon_biggrin:

Ma, jedini je zajeb, šta nemo'š kombinirat dva zadovoljstva, ili voziš, ili piješ... A kako iden stariji, sve mi je draže vozit... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: danas sam pao
« Odgovori #38 : 03 Veljača, 2007, 19:14:27 »
Eto da ste se i vi dogovorili.Amo sad pit :occasion14: :cugaa: :bacva:

Aha, znači, oporavija si se od nove godine...  :icon_biggrin:

Ma, jedini je zajeb, šta nemo'š kombinirat dva zadovoljstva, ili voziš, ili piješ... A kako iden stariji, sve mi je draže vozit... :laughing7:
Ko kaže da ne možeš.MOŽEŠ ali nije PREPORUČLJIVO(znan iz iskustva).I samo da znaš, odjeba san onu curu što san bija s njon na novu a sinoć san uspija vratit onu "pravu" :icon_thumright: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: danas sam pao
« Odgovori #39 : 03 Veljača, 2007, 19:23:30 »
Čovik uči dok je živ... :happy8:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: