Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: danas sam pao  (Posjeta: 14607 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
danas sam pao
« : 30 Siječanj, 2007, 16:04:23 »
Danas sam pao sa skutera...

Malo sam se žurio :mofa:, previše se nagnuo u jednom zavoju i ...opla... ja kližem po podu, kofer me prestiže :uff:....
bilanca: rasparana jakna, hlače i rukavice...      razrezan lakat i natučena leđa (niš strašno) :jaojoj:.... a skuteru ogrebana lijeva strana, pukla zadnja plastika i(spod štopa), i pukao nosač kofera...

Eto, i to se moralo dogoditi, moglo je biti i gore....


Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
danas sam pao
« Odgovori #1 : 30 Siječanj, 2007, 18:33:01 »
Danas sam pao sa skutera...
Malo sam se žurio :mofa:, previše se nagnuo u jednom zavoju i ...opla... ja kližem po podu, kofer me prestiže :uff:....
bilanca: rasparana jakna, hlače i rukavice...      razrezan lakat i natučena leđa (niš strašno) :jaojoj:.... a skuteru ogrebana lijeva strana, pukla zadnja plastika i(spod štopa), i pukao nosač kofera...
Eto, i to se moralo dogoditi, moglo je biti i gore....

Suti, glavno da si ostao u jednom komadu. Imas pouku za ubuduce :)

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
danas sam pao
« Odgovori #2 : 30 Siječanj, 2007, 18:40:14 »
Bitno da si ti OK, skuter će se skrpat :icon_thumright:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
danas sam pao
« Odgovori #3 : 30 Siječanj, 2007, 18:51:04 »
U čoviče dobro si proša.A skuter ćeš skrpat nekako ali glavno da si ti dobro.Vatreno krštenje
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
danas sam pao
« Odgovori #4 : 30 Siječanj, 2007, 19:11:29 »
Možda sad nije loše vrime za te Sava MC 25 100/80-16 naprijed i MC 28 110/70-16 nazad gume... :toothy3:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
danas sam pao
« Odgovori #5 : 30 Siječanj, 2007, 19:38:12 »
Možda sad nije loše vrime za te Sava MC 25 100/80-16 naprijed i MC 28 110/70-16 nazad gume... :toothy3:

 :toothy12: :toothy9: :toothy12:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: danas sam pao
« Odgovori #6 : 30 Siječanj, 2007, 22:51:26 »
a sta ces.. glavno da si ok  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline bluedreamer

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Grand Dink 250
Odg: danas sam pao
« Odgovori #7 : 30 Siječanj, 2007, 23:27:26 »
Danas sam pao sa skutera...

Malo sam se žurio :mofa:, previše se nagnuo u jednom zavoju i ...opla... ja kližem po podu, kofer me prestiže :uff:....
bilanca: rasparana jakna, hlače i rukavice...      razrezan lakat i natučena leđa (niš strašno) :jaojoj:.... a skuteru ogrebana lijeva strana, pukla zadnja plastika i(spod štopa), i pukao nosač kofera...

Eto, i to se moralo dogoditi, moglo je biti i gore....



Sranje, ali kako kazu ostali, glavno da si ti ok  :icon_thumright: Je li bilo klizavo, mokro ili si stvarno pretjerao?

j..... sunce, moje su gume koma, a vulkanizeri u st-u mi ne mogu uparit nista mojih dimenzija (prednja 120/70 -12, zadnja 140/70 -12) osim Savulje do pocetka sezone (meni nije ni zavrsila, a tip kaze negdi do polovine drugog miseca :-) A nista, triba pomalo  :'( barem do tada...

Stoj dobro!

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: danas sam pao
« Odgovori #8 : 31 Siječanj, 2007, 00:13:45 »
ja isto danas se vozim a ono ceste maaaasne do ibera....ma uzas treba kisa past da to sve opere

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: danas sam pao
« Odgovori #9 : 31 Siječanj, 2007, 11:40:49 »
Dobro si prošao ima i gorih situacija  :happy3:
Who's looking for punishment ??

Offline leofreak250

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
Odg: danas sam pao
« Odgovori #10 : 31 Siječanj, 2007, 13:42:05 »
to je kao bio pad za otvaranje nove sezone... :toothy12: :toothy12: :toothy12: :icon_thumright:

...nego glavno da nije nešto gore... :toothy11: ovo su sve tzv. mali padovi... :icon_biggrin: ... malo si se "klizao" i to je to!!! :icon_thumright:

...koliko sam puta samo ja znao tako past u prvim počecima vožnje na motoru..., al srečom ja sam padao sa krosera, pa nije bilo nekih večih posljedica niti za mene, a ni motor! :toothy10: :toothy10: :toothy10:

..al sada sam naučio, pa u takvim situacijama kao ova, malo i pripazim... :laughing7: :laughing7: :laughing7:

--> APRILIA RULES <--
--> 4T POWER <--

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: danas sam pao
« Odgovori #11 : 31 Siječanj, 2007, 14:05:19 »
dobro je dok kroser nije malo tezi.. inace bude recimo ovo  :toothy11: :

u ruci mi je lijek  :glasses9:

iako sam imao jaknu s protektorom na laktu

vozeno ovo :   :toothy3:
« Zadnja izmjena: 31 Siječanj, 2007, 14:14:56 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline leofreak250

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
Odg: danas sam pao
« Odgovori #12 : 31 Siječanj, 2007, 14:17:40 »
trebaš ti vidjet moj zadnji pad sa skutera... to je bilo prije 2 god. :laughing7:

budem stavio slike... e nema mjesta gdje nisam bio izguljen... :toothy12: :toothy10: :toothy11: :toothy3:
--> APRILIA RULES <--
--> 4T POWER <--

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: danas sam pao
« Odgovori #13 : 31 Siječanj, 2007, 17:54:47 »
moj prvi jaci pad je zavrsio zabijanjem direkt kacigom u auto s motora i stanjem u komi 4 dana  :-X

poslej toga jos imao 2-3 sitna pada sa bivse runnera sp i sa bivseg piaggio x8 200 skutača... pri stuntu ni jedan...

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: danas sam pao
« Odgovori #14 : 31 Siječanj, 2007, 18:01:46 »
moj prvi jaci pad je zavrsio zabijanjem direkt kacigom u auto s motora i stanjem u komi 4 dana  :-X

hmmm... da se to meni dogodilo pitanje bi li mi dali da vozim auto  :laughing7: :laughing7:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: danas sam pao
« Odgovori #15 : 31 Siječanj, 2007, 18:07:16 »
moj prvi jaci pad je zavrsio zabijanjem direkt kacigom u auto s motora i stanjem u komi 4 dana  :-X

hmmm... da se to meni dogodilo pitanje bi li mi dali da vozim auto  :laughing7: :laughing7:

jebga stari..dešava se...prvi dan ucio na zadnji sa suvozacem..i zaneslo nas jebga prvi put i bam u auto sparkirtani..razlupo sam pol auta 10 cm lim unutra udubio ipol auta,onda daljepogodio kosaru za smece i garaziu vrata..slomio nogu ,ruku iščašio i lijevo stopalo iščasio jer mi motor pao na njega taj dan koje me jos zaboli lagano a kolko je proslo ..

Offline leofreak250

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
Odg: danas sam pao
« Odgovori #16 : 31 Siječanj, 2007, 19:16:29 »
jebga stari..dešava se...prvi dan ucio na zadnji sa suvozacem..i zaneslo nas jebga prvi put i bam u auto sparkirtani..razlupo sam pol auta 10 cm lim unutra udubio ipol auta,onda daljepogodio kosaru za smece i garaziu vrata..slomio nogu ,ruku iščašio i lijevo stopalo iščasio jer mi motor pao na njega taj dan koje me jos zaboli lagano a kolko je proslo ..

lijepo si ti to opisao... :toothy12: :toothy12: :toothy12:

...al kak si uspio to sve izvest tj. pokupit! :toothy10: :toothy10: :icon_thumright:
--> APRILIA RULES <--
--> 4T POWER <--

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: danas sam pao
« Odgovori #17 : 31 Siječanj, 2007, 21:10:41 »
jebga stari..dešava se...prvi dan ucio na zadnji sa suvozacem..i zaneslo nas jebga prvi put i bam u auto sparkirtani..razlupo sam pol auta 10 cm lim unutra udubio ipol auta,onda daljepogodio kosaru za smece i garaziu vrata..slomio nogu ,ruku iščašio i lijevo stopalo iščasio jer mi motor pao na njega taj dan koje me jos zaboli lagano a kolko je proslo ..

lijepo si ti to opisao... :toothy12: :toothy12: :toothy12:

...al kak si uspio to sve izvest tj. pokupit! :toothy10: :toothy10: :icon_thumright:


tesko.jako tesko LOOL

neznam ni ja kak al znam samo da sam imao doslovce taj trenutak osjecaj jednostavno ko da me vlak pogodio i odbacio kakav je to udarac bio kolka silina udarca

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: danas sam pao
« Odgovori #18 : 01 Veljača, 2007, 12:53:59 »
Takav razvoj događaja ne bi složili pisci horora i SF-a zajedno, kad bi trebala scena za film !!! :laughing7:
Sve je to dobro, ruka (lakat) će zacijelit, leđa, valjda, isto (nisi konkretno napisao, koji dio), a robu novu i skut na oporavak...
Od svega je najglavnije da izvučeš pouku, u čemu si pogriješio, da se ne ponovi ...
A ako pod stare dane budeš k'o barometar (kad te bude "sijevalo u leđima" pri promjeni vremena)  :laughing7: ... nećeš biti prvi ni zadnji...
Live to ride, ride to live

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: danas sam pao
« Odgovori #19 : 01 Veljača, 2007, 13:37:13 »
Ma glavno da smo živi :laughing7: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!