Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Novi Postovi

 Str: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10
71
Garaža / Odg: Piaggio Typhoon 125 2T
« Zadnji post Tihich 05 Lipanj, 2026, 22:13:37 »
ja imam 2 Typhoona 50 i oba imaju dobre zadnje kočnice.
72
Tehnička pitanja / Odg: Aprilia sr50 ditech popravak
« Zadnji post JogFromYamaha 05 Lipanj, 2026, 10:29:44 »
Neces ti sa dijagnostikom apsolutno nista napraviti, treba ti znalac sa iskustvima visokotlacnih sustava i tog motora a ne majstor jole "pa lako cemo".
Sretno sa trazenjem majstora.
73
Ne unistavaj glavu sa kemijama, nema tekucine koja ce oprati hrdu i nece nagristi ostatak sustava.
Skini glavu operi ju sa vimom i mekanom bakrenom ili mesing cetkom i isperi dobro pod vodom.
Stavljanje kemija grize sve komponente u sistemu i stvara probleme na koje nikada nisi ni mislio da ih je moguce imati.
74
Tehnička pitanja / Odg: Dimenzije master 500 agregata
« Zadnji post JogFromYamaha 05 Lipanj, 2026, 10:24:55 »
mogu ti ga izmjeriti za cca 3 tjedna dok se vratim u garazu ako ti nije hitno
75
Razne offtopic teme :) / Gasenje Malossija i Polinija?
« Zadnji post JogFromYamaha 05 Lipanj, 2026, 10:24:10 »
Jeste primjetili da su firme koje su jos prije 5-1 godina bile jako zastupljene da vise jednostavno ne postoje ili samo u jako reduciranoj mjeri?
Gledam pred nekoliko dana Malossi i Polini site i ostale dobavljace njihove robe pa mi se cini da je 85% robe koje su imalu u ponudi nestalo.
Znaci projdaju se samo i drze samo stvari na lageru koji su za iskljucivo nove motore i to variomat, O2 emulator i sitnice.
Za ostale modele drze se variomati i rolice di su cilindri klipovi i kocnice.
Mislim da polako te firme nestaju ko i Hebo.
Ili se ja to varam?
76
Naravno. Vec sam 3-4 puta prosao sa obicnom vodom da izbacim vecinu djubreta iz sistema, sutra ide liqui moly tecnost za ciscenje.
Talog na glavi cilindra sve govori

77
Garaža / Odg: Piaggio Typhoon 125 2T
« Zadnji post Tonko 04 Lipanj, 2026, 19:28:43 »
 Te bubanj zadnje kocnice od Piaggia su zivi uzas.
Nisu evoluirale vec destljecima.
Ako sve nije TipTop i novo pitanje je dana kad ce pocet zafrkavat.
A i kad  je sve okej vise  rade kao usporivaci
 nego kocnice.
78
Trebas aditiv za ciscenje stavit da to pojede jer to je sve postopano
79
I taman sve sredio i motor je odlicno isao.... i krene da se javlja senzor za temperaturu sve cesce i cesce i na sve krace relacije.
Prva pomisao je bila da termostat kao standardna boljka. Narucio novi set dihtunga za glavu, rasturio, izvadio termostat koji je bio prekriven rdjom i talogom, rashladna tecnost kao crveno mleko.
Sve sklopim i prvi test - posle 300m se opet javlja senzor temperature.
Rasturim vodenu pumpu, sve ok. Ali sada pri ispustanju tecnosti videh previse taloga i rdje u istoj i znao sam odmah gde je problem.
Skinem hladnjak i imam sta da vidim, kao na slici.
Isprao nekoliko puta ceo sistem, zamenuo hladnjak i sada sve ok.

80
Tehnička pitanja / Dimenzije master 500 agregata
« Zadnji post ive_91 02 Lipanj, 2026, 13:06:49 »
Zdravo, trebao bih ako netko ima izvađenu 500 masinu sa nexa 500 ili sličnog,  ubacio bi je na jedan drugi stroj al me zanimaju dimenzije da vidim dal ima uopće mjesta to ikako uglaviti da ne bacam pare u vjetar za mašinu
 Str: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10