61
Motocikli / Odg: Moji motori
« Zadnji post robyakarider 12 Lipanj, 2026, 17:24:29 »to neki tomos ili?
ne sjecam se kad sam zadnji put tu kod nas vidio na cesti "brzu" pedesetku, nema vise ćuningaovdi u zagorju ne znam kad sam vidio 50tku uopce, sad su apsolutno svi na kvadovima :/ maxi skuteri su isto rijetki..
