Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: R50X  (Posjeta: 177483 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: R50X
« Odgovori #160 : 31 Kolovoz, 2008, 11:20:51 »
polini vario nit 50 e ??? ??? jbt..ja svojeg platil na SA 80 hehe :icon_scratch: :icon_scratch:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #161 : 31 Kolovoz, 2008, 14:25:08 »
cijene su fantazija !!!

Ja tu jos nisam obacio dellorto 17,5 - a dodao sam i njega !!! zasad narudzba stoji jos nisam spreman za placanje-a mozda se jos necega sjetim za styling !!!

Za carinu sam provjerio-carina za taj tip robe iznosi cca. 10-12% pa jos pdv22% a u cijeni je vec zaracunata dostava !!!

Pa si racunajte-kako god skoro pa opet duplo manje nego ovdje !!!

e zem ti nase trgovce kad na jednom dijelu naplate dostavu za citav paket !!!
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline MaeroxT

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: os
  • Moj Skuter: R70X
  • MojSetup: TopTrophy
  • MojSpuh: 4u2u1u4
Odg: R50X
« Odgovori #162 : 31 Kolovoz, 2008, 18:11:13 »
Novca nikad previše, pa evo još jedan info u vezi online kupnje, za sve koji bi naručili neku manju narudžbu, ali im je previše plaćati 35€ samo za poštarinu sa SPS za recimo jedan ili dva manja predmeta.
Daklem, potražite na njemačkom ebayu, scooterprosports ima svoj webshop, a cijena poštarine je oko 15€.

Uz to, na njemačkom ebayu pod obavezno pogledajte i scooter tune supreme ,ima puno dijelova, poštarina je 14,50€ za prvi artikal + svaki naredni artikal 2 €, super cijene, primaju paypal ...
Recimo 17,5 dellorto je 37,90€  ::)
« Zadnja izmjena: 31 Kolovoz, 2008, 18:19:19 MaeroxT »

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: R50X
« Odgovori #163 : 31 Kolovoz, 2008, 18:18:41 »
odakle si to naručiva meni treba karburator dellorto 17.5 i neki variomat malossi multi var 2000
---OSIGURAČ RACING---

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: R50X
« Odgovori #164 : 31 Kolovoz, 2008, 19:27:54 »
Meni ove cijene izgledaju normalno, mozda neki artikl mrvicu jeftinije.

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #165 : 02 Rujan, 2008, 21:35:38 »
Slow koje "normalno",pa kod nas se ZX 1400Kn !

Normalno da nemas racuna samo zbog jega narucit ali kad imas vise stavki itekako se isplati !!!

Nego Giz - jel normalno (mislim-ZNAM da nije) da ono moje cudo guta 4,7L !!!

Pa majke mu ni sa kitom nebi puno vise uzimao-a isao bi 3 puta bolje !
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #166 : 02 Rujan, 2008, 21:38:56 »
I moj guta tako nekako sad sa RedSpongeom....  :icon_thumright:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #167 : 02 Rujan, 2008, 22:14:26 »
I moj guta tako nekako sad sa RedSpongeom....  :icon_thumright:

da sve mi je to jasno,ali moj nema nista od toga-cista serijala (normalno zasad)
Pa koliko ce gutati kad sve promijenim-po toj logici ok 6L ??
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #168 : 02 Rujan, 2008, 22:36:38 »
Sumnjam... Prije da če potrošnja ostati ista ili sitno veča... :icon_thumright:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: R50X
« Odgovori #169 : 02 Rujan, 2008, 23:09:06 »
ako netko bude radio group buy neka naglasi prije malo... ja bi uzimao neke stvari, i jos nesto, jel moze kit dobro raditi sa seriskim spuhom sa izvadjenim katalizatorom, kit bi stavio polini sport, znaci gusani, i karb 17,5 polovni, ako bi netko prodavao???
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #170 : 02 Rujan, 2008, 23:36:39 »
ako netko bude radio group buy neka naglasi prije malo... ja bi uzimao neke stvari, i jos nesto, jel moze kit dobro raditi sa seriskim spuhom sa izvadjenim katalizatorom, kit bi stavio polini sport, znaci gusani, i karb 17,5 polovni, ako bi netko prodavao???

Nisam ekspert za to ali koliko znam o tm kit-ovima,neces bas dobiti stvarne performanse kita bet spuha !!!
P.S. Ako pricas o 70 ccm. kitu,a ako je 50 ccm u pitanju mislim da bi trebao solidno dobro raditi i na serijali !!!

A ja cu uskoro paviti narudzbu pa cu ti javiti na PP.
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #171 : 02 Rujan, 2008, 23:38:08 »
Sumnjam... Prije da če potrošnja ostati ista ili sitno veča... :icon_thumright:
Nadm se da si u pravu jer mi je ovo previse u odnosu na ono koliko on daje za to goriva !!! :icon_biggrin: :icon_biggrin:

A ako bude gutao dobit ce race kit pa neka pije s razlogom  :laughing7: :laughing7: :laughing6:
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #172 : 02 Rujan, 2008, 23:41:23 »
Kad je bal... Nek je kitobal!  :laughing7:  :icon_thumright:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: R50X
« Odgovori #173 : 03 Rujan, 2008, 07:26:05 »
Slow koje "normalno",pa kod nas se ZX 1400Kn !

Gdje si nasao zx za 1400kn? Jel to obicni ili kromirani? Za tu lovu si mozes kupiti auspuh  :laughing7: inace ne nasjedam na takve cifre za zx, novi se moze naci za 999kn mozda i manje, cak sam imao punudu i za 700kn, znaci nov zapakiran u trgovini, ali to je proslo...

Sto se tice ovoga kad stavis kit i serijski spuh. Mogu reci da ce vrlo dobro raditi sa serijskim auspuhom ako nema "blokade" u sebi.

I sto se tice potrosnje od 4.7l, to je neisplativo voziti u tom slucaju, a i da ustelas tu potrosnju recimo na 4l, opet to nije to. Za max. litru vise, konkretno je kod mene pola litre ako i toliko na otvorenoj cesti, dobivas osjetno vise snage, skuter ti samo tako dolazi do sadasnje krajnje brzine i bez problema je odrzava.

Radje bi vozio 4-t skuter nego serijalu koja toliko pije.




« Zadnja izmjena: 03 Rujan, 2008, 07:33:37 SlowRider »

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #174 : 03 Rujan, 2008, 20:41:20 »
Slow koje "normalno",pa kod nas se ZX 1400Kn !

Gdje si nasao zx za 1400kn? Jel to obicni ili kromirani? Za tu lovu si mozes kupiti auspuh  :laughing7: inace ne nasjedam na takve cifre za zx, novi se moze naci za 999kn mozda i manje, cak sam imao punudu i za 700kn, znaci nov zapakiran u trgovini, ali to je proslo...


Radje bi vozio 4-t skuter nego serijalu koja toliko pije.







To sam zvao nekoga u pozegi cini mi se !!! Mislim da je bio Moto Market-ali nemoj mi vjerovati nisam siguran-a na tu cijenu nebi isao ni u ludilu !!! Nisam jos prolupo !!!


A cuj-definitivno se ne isplati vozit s tom potrosnjom i trenutnim perform. Da on barem ide nebi mi bilo zao sipati-jer se drzim onoga Neka pije kad hoce povuci !!!

A mislim da sa kitom nebi trebao ici preko 8L - ali sad vec pricamo o zavidnim rezultatima i max. brzinom !!!

A pogledaj post po Derbi GP1 rezonantni auspuh pa vidi koliku je cijenu tip naveo za Auto Bil !!!

A mislim da sam njih i zvao
« Zadnja izmjena: 03 Rujan, 2008, 20:58:18 JetFighter »
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline MaeroxT

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: os
  • Moj Skuter: R70X
  • MojSetup: TopTrophy
  • MojSpuh: 4u2u1u4
Odg: R50X
« Odgovori #175 : 04 Rujan, 2008, 19:48:01 »
Evo da se pohvalim, stigla narudžba, uz onih cca 1600 kn plaćenih online, carina me oprala za još 517 kn  :toothy3:, sve je došlo kako je i naručeno, dakle auspuh, kit, role, opruge, remen i dizne, nemam baš nikakvih zamjerki, otpremljeno iz Koelna u petak, meni došlo u srijedu.


Zbog nedostatka vremena krenuo sam sinoć samo s montažom auspuha, diznu 68 sam stavio prije toga, prema Gizovoj uputi.

Auspuh je za cijenu od 75€ pun pogodak, možda nije najljepši i najbolji, ali cilj mi je bio za što manje kuna složiti kombinaciju koja će skut potjerati do 80-tak kmh. Prema iskustvima s njemačkog foruma, na 70cc se pokazao nešto boljim od zx-a pa sam ga zato uzeo, a usput je i dosta jeftiniji.Gore je slika blokade, iščačka se van s dva poteza odvijačem, btw. to je i jedina blokada.

Auspuh je inače za sr,katanu,zillion, došao je sa svim potrebnim uputama i šarafima i masivnim nosačem, odlično paše na cilindar, no problem je što na r50x  nosači orig. spuha vire dosta van iz vilice i smetaju bezbolnoj montaži. Ovdje je i moj skut postao pacijent ;D, bez razmišljanja je slijedila djelomična flekso-amputacija donjeg nosača i stvar riješena u 2 minute.

Nakon toga je slijedila prilagodba nosača koji je došao sa spuhom, zapravo sam iskoristio samo njegov manji dio i od flaha napravio jedva primjetan nosač koji uredno obavlja svoju funkciju. Istodobno, spuh je sada tako postavljen da stoji na oko 5 mm od vilice, dok ni milimetra ne izlazi izvan bočnih gabarita podnice skutera i time se savršeno uklopio u siluetu.


Nakon montaže spuha, nisam stigao ništa drugo uraditi i podesiti, a i bio sam znatiželjan kako bi išao ovakav sav orig. i sa orig. rolama, pa sam se danas tako vozio oko 30-tak km.



Neznam što će biti kada i ako stavim kit, ali ovo u što se samo promjenom spuha i dizne pretvorio skut, je iznad svih mojih očekivanja. Počinje vući otprilike na istim okretajima kao i ranije, ali se sada osjeti da motor diše kak treba,a još i dobro zvuči, vuče bolje već od samog početka,do oko 35 kmh zbog orig. rola ide nešto mekše , dok tu na oko 6ooo-6500 rpm popizdi i fino povuče do oko 9500, a top speed je po stvarno ravnom 77-78, s normalnim sjedenjem i bez zavjetrina, a održavanje brzine i ubrzanje između 70 i 75 kmh nije nikakav problem, tako da mi je i ovo već savršeno dosta za grad.

Zašto sam rekao "ako stavim kit"? Pa kada još promijenim ovaj širi remen,i sve uštimam s novim rolama i oprugama, trebao bi prema iskustvima dobiti još koji kmh i time bi i bez promjene varia dotakao granicu od 80 kmh do koje sam imao plan ići. U tom slučaju, budući da mi bolje ubrzanje od ovoga nije presudno, lako je moguće da će kit osvanuti među oglasima za prodaju, no o tom po tom.

Ako uspijem uploadat, imam snimku brzine mobitelom od danas poslijepodne, snimljena je na prometnoj cesti i nakrenuta je na stranu, ali se vidi i čuje kako mali sada radi.

Evo linka

Toliko za sada, čujemo se sa svježim informacijama i dojmovima tijekom vikenda.




« Zadnja izmjena: 04 Rujan, 2008, 20:35:36 MaeroxT »

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: R50X
« Odgovori #176 : 04 Rujan, 2008, 20:13:58 »
Niceee..svaka čast. Ljepo si riješio nosače spuha. Puno sreće sa uštelavanjem.  :headbang: :headbang: :icon_thumright:
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: R50X
« Odgovori #177 : 04 Rujan, 2008, 21:19:03 »
koji je to tehnigas, i jel to trofy?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #178 : 04 Rujan, 2008, 21:39:36 »
Baci mi cijenu za kit na PM... Uzet ču ga ja ako se ti nečeš voziti.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: R50X
« Odgovori #179 : 04 Rujan, 2008, 22:15:12 »
koji je to tehnigas, i jel to trofy?
Tecnigas Next-R je ovo..po meni nevalja nicemu auspuh ...ali to potvrdjujem samo za Piaggio masine da nevalja nicemu....za druge neznam kakav je ...
Valentino Rossi 46!!!!!