Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: j**** ti savu  (Posjeta: 15332 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Re: j**** ti savu
« Odgovori #40 : 01 Siječanj, 2013, 19:42:06 »
ne znam dal shvacas da je rupica bocno na gumi dakle gdje su slova Sava. dakle vulkanizeri se ogradjuju i bocno ne krpaju svojim metodama.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #41 : 01 Siječanj, 2013, 19:43:48 »
imao sam na 3 auta good year hidragrip gume, na fiatu su mi podvalili one iz kine kao drzave proizvodnje, i nisam zelio uci u to auto kad su visoke ljetne temperature.. guma jednostavno klizi nenormalno, kisu necu ni spominjati...
na ostalima se vise ni ne sjecam, ali mislim francuska ili nesto tako da je bilo, uglavnom europa.. razlika ogromna... otkako sam stavio toyo gumu auto se preporodilo...

navara koju imam nema nikakvih kvarova, vojska recimo isto ima navare koje se sklapaju u afganistanu, pricao sam sa bratom od nevjeste koji je to vozio i rekao je da je to rupa bez dna, da svako malo nesto krepaje...
stednja cini svoje  :icon_thumright:


uvijek biram japan iznad svega.. uvijek su mi bili standard za sebe   :dontknow:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Re: j**** ti savu
« Odgovori #42 : 01 Siječanj, 2013, 19:46:07 »
ne znam dal shvacas da je rupica bocno na gumi dakle gdje su slova Sava. dakle vulkanizeri se ogradjuju i bocno ne krpaju svojim metodama.

Shvaćam  i da se ograđuju ali ako su toliko glupi da ti ne žele uzeti novac to je već druga priča.
Zakrpa ne može naštetiti i svakako je bolje da se tamo stavi jer će ipak spriječiti eventualno širenje oštećanja.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #43 : 01 Siječanj, 2013, 19:49:34 »
na bočnicu ti nitko nece staviti zakrpu, to je dio koji je najvise izlozen uvijanjima, i on trpi najvise.. nitko ne zeli neciji zivot na savjesti
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15016
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #44 : 01 Siječanj, 2013, 20:02:32 »
Bocnica se ne popravlja kako je receno

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #45 : 01 Siječanj, 2013, 20:05:27 »
Bocnica se ne popravlja kako je receno

Ne popravlja se,ne stavljaju se zakrpe,sve to stoji ali čemu zračnica bez sanacije oštećenja?
Po tome guma je za smeće.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Re: j**** ti savu
« Odgovori #46 : 01 Siječanj, 2013, 20:06:46 »
ma samo slauf ide unutra to mogu i sam napravit samo treba vidjet di nabavit slauf za 14 cola gumu.
guma nije ostecena.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15016
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #47 : 01 Siječanj, 2013, 20:22:25 »
Ja u tubeless gumu nebi nikad stavljao slauf.
Ako ikad ostetim bocnicu, gumu cu bacit.

Sve ostalo je fush

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #48 : 01 Siječanj, 2013, 20:26:08 »
skinem ju dole, napumpam na 2 bara i stavim u kadu vode i vidim mjehuriće ima malu rupicu ko od tanke igle bočno kod onih dot slova.
šestar.videno vec par puta(radim ka vulkanizer)
Rock out till your life is at an end

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #49 : 01 Siječanj, 2013, 20:31:59 »
Ne popravlja se,ne stavljaju se zakrpe,sve to stoji ali čemu zračnica bez sanacije oštećenja?
Po tome guma je za smeće.
lol sta tu imas popravljat???rupicu velicine 0,000001mm?nebi da je raskida gumu xD
Ja u tubeless gumu nebi nikad stavljao slauf.
zasto?ako nije alu felga ne vidin problem
ma samo slauf ide unutra to mogu i sam napravit samo treba vidjet di nabavit slauf za 14 cola gumu.
guma nije ostecena.
kod vulkanizera,40-50 kn kosta
« Zadnja izmjena: 01 Siječanj, 2013, 20:46:02 Lugburz »
Rock out till your life is at an end

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #50 : 01 Siječanj, 2013, 21:17:29 »
Ja u tubeless gumu nebi nikad stavljao slauf.
Ako ikad ostetim bocnicu, gumu cu bacit.

Sve ostalo je fush

znam jer si kupio novi auto koji košta 100000kn i na njega stavljaš sve novo i najbolje ali ja nisam takve sreće u životu.. moja primanja su sada na razini do 1000kn mjesečno i taj luksuz si trenutno ne mogu priuštiti.. kad se situacija popravi ne da ću mijenjati gume nego cijeli auto.. inače nikad nisam škrtario na dijelovima iako vozim auto koji vrijedi 12000kn, (malo više od NRG-ja kojeg imam)



šestar.videno vec par puta(radim ka vulkanizer)

vrlo vjerojatno!
caka je da je rupica minijaturna i ne vidi se golim okom. ne mislim zboog toga baciti u vjetar 400kn za novu savu.

update: ušpricao sam unutra još spreja za krpanje guma Sonax i na rupicu je počela izlazit pjena i stvrdnula se. zasad ne pušta.. ovih dana unutra ide zračnica odgovarajućih dimenzina i vožnja se nastavlja dalje.. ne mislim kupovat nikakvu novu savu, ova ima 3000km jbt.. nemam love.

evo fotke. "rupa" je iznad ovog označeno sivim sprejem, između + i S

« Zadnja izmjena: 01 Siječanj, 2013, 21:24:39 ivanm »

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15016
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #51 : 01 Siječanj, 2013, 21:56:14 »
znam jer si kupio novi auto koji košta 100000kn

Zadnji auto koji sam kupio je bila Alfa i to 1994. godine. Krvavo zaradjena (bukvalno - lova je bila od odstete za ozlijede dobivene u sudaru par godina ranije).
Swift je star vec 5 godina i kupila ga zena za 88.000kn i to prodajom 5 godina starog Twinga i dijelom od ostavinske kad joj je tata umro.

Zadnja neka lova (ak se to moze tako nazvat) je bila u dionicama HTa koje su na kredit kupljene, a prodane na burzi i sa cime sam uredio potkrovlje gdje sad zivim.


A da ne mislis da se valjam u lovi, evo pred cijelim forumom moje financijsko stanje:
Na tekucem racunu mi je 14 kuna i 3 lipe (jucer gledao). Druge ustedjevine nemam.
Zena stoji bitno losije - minus 7000kn i u kreditima jos 2 godine koji kostaju 4000kn mjesecno.
Odlicno, kaj ne?  ;D

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #52 : 01 Siječanj, 2013, 22:08:23 »
i novi zec od 65000kn u garaži.. ;D
koji si ti glumac, nije bitna lova nego stav..
ti il uzimaš novo il ništa.. ja nisam takav, ljudi su različiti.


Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15016
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #53 : 01 Siječanj, 2013, 22:11:12 »
Novi zec, da. Al nemoj zaboravit da sam ga platio 16100kn (posudio novce jer svojih nisam imao) jer sam za stari dobio 45.000 od osiguranja.
Stari zec je kupljen prodajom alfe, nrga i kreditom jer opet - novce nisam imao.


Kupujem kvalitetno jer nisam dovoljno bogat da kupujem nekvalitetno  ;D


EDIT:
Znas da sam se ozenio prije mjesec i pol. Svadbu nisam radio jer nemam novaca za to (a srecom niti smo imali zelju radit svadbu), a zbog toga ujedno nisam nista ni dobio na poklone.
« Zadnja izmjena: 01 Siječanj, 2013, 22:16:05 3alfa3 »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #54 : 01 Siječanj, 2013, 22:16:23 »
ne neg kupuješ dobro jer si tak naviko.. ;D
no dobro udaljili smo se od teme..
koliko ljudi toliko čudi.. čuj svatko ima svoj stav o materijalnim stvarima..
i ja neke stvari uvijek kupujem nove, mobitel, komp, cipele, odjeću, itd.
al novi auto i motor nebi kupio ni da imam para za njega.. ne znam, nebi imao živaca 2 godine il kolko gledat kak me ovlašteni servisi deru bezveze zbog garancije, mislim da nebi to mogao podnjeti, zato vozila uvijek uzimam korištena..
uzeo bi najmlađe 2 godine, to mi je u biti cilj.

Offline kos3

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 441
  • Spol: Muški
  • Inženjer eleteh.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: runner 50sp
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: mhr replica
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #55 : 01 Siječanj, 2013, 22:19:27 »
Jaaaooo Ivek koje su to gluposti, meni su zbušili bas save s3 na parkingu sa nekom iglom sa strane i otišel sam vulkanizeru i zakrpal ih je s onom vručom prešom i vozil sam se s njima 4 godine i po ljetu i zimi i nikad niš, tak i tak kad je mokro voziš se pomalo, a ja sam s S3 prešel več prek 100 tkm s autom koji nema ni abs ni niš i nikad mi se niš nije desilo, tak da su one daleko od loših guma..

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15016
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #56 : 01 Siječanj, 2013, 22:23:25 »
ne neg kupuješ dobro jer si tak naviko.. ;D
no dobro udaljili smo se od teme..
koliko ljudi toliko čudi.. čuj svatko ima svoj stav o materijalnim stvarima..
i ja neke stvari uvijek kupujem nove, mobitel, komp, cipele, odjeću, itd.
al novi auto i motor nebi kupio ni da imam para za njega.. ne znam, nebi imao živaca 2 godine il kolko gledat kak me ovlašteni servisi deru bezveze zbog garancije, mislim da nebi to mogao podnjeti, zato vozila uvijek uzimam korištena..
uzeo bi najmlađe 2 godine, to mi je u biti cilj.


Nema tog gusta kao kad sjednes na nov novcat motor ili u nov auto. Ujedno znas kaj imas, imas i garanciju, a na servise se i ne potrosi previse. Recimo, meni je istekla garancija na motor u 3. mjesecu prosle godine, a i dalje sam odlazio na servise u KMS. Osim materijala koji kosta kao i da ga sam kupujem, ruke majstora su 400kn, a servisna knjizica uredno popunjena i mogu ti rec da mi je bitno pomogla kod odstete jer se odma nasao kupac koji ga je odkupio od Croatije jer je trazio i servisnu knjizicu

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #57 : 01 Siječanj, 2013, 22:26:39 »
I Alfa i Drnda su rekli ono što znam godinama a to je da se guma na bočnim dijelovima ne krpa ali sam inzistirao da ju Ivan pokrpa jer znam da kao većina nije pri lovi i da mora izvesti manevar da se i dalje vozi.
Ja bi je hitio u smeće ali on neće jer trenutno ne može a po meni staviti šlauf a ne riješiti rupicu nije dora opcija.Ako od dva dreka moram izabrati manji onda bi zakrpao rupicu,stavio šlauf i gumu stavio na zadnje kotače te polako izgurao ovu sezonu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #58 : 01 Siječanj, 2013, 22:28:31 »
...Ako od dva dreka moram izabrati manji onda bi zakrpao rupicu,stavio šlauf i gumu stavio na zadnje kotače te polako izgurao ovu sezonu.

 :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: j**** ti savu
« Odgovori #59 : 01 Siječanj, 2013, 22:30:39 »
na zadnjem kotaču i je. stavit ću šlauf a rupica je sad zadihtana i ne pušta. to su i tak zimulje koje za 2 mjeseca skidam.
ak nekaj krene po zlu i guma pukne u vožnji nadam se da ću se zaustavit u nekom novom autu koji vozi lik poput 3alfe3  :icon_biggrin: