Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SP - par pitanja zadnji post  (Posjeta: 6170 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
SP - par pitanja zadnji post
« : 02 Kolovoz, 2012, 00:13:18 »
1.
Trebam li se zabrinuti?


2.
Je li ovo dobar raspored šajbica i svega ostaloga?


3.
Treba li možda mjenjati ovaj kevlar?




4.
Pogledajte sljedeće komponente pa mi recite je li to ok za optimalnu funkcionalnost. Ako je bitno, navodno ima malosi glavu, kao što se vidi tu je multivar i delta  i kevlar, al inače SVE SERISKO.
Pretpostavit ćemo da su rolice 11,5(jer je neprecizna vaga a brojevi se ne vide na rolicama), a za federe sami procijenite, pa eto jel to ok il treba nešto mijenjat






5.
Sad kad sam sve to rastavio/sastavio, nez jel proklizava kuplung il remen il šta već, ugl šugaviji je start nego prije a nema ni krajnje baš. ne znam jel ima veze što sam malo pošmirglao zvono i kuplung, i  nova remenica variomata je gore,  a možda  sam zamastio rukama?  oće se to popravit samo od sebe s vremenom il moram opet raskapat i čistit?
« Zadnja izmjena: 16 Listopad, 2012, 21:06:57 vktr »

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: SP - par pitanja
« Odgovori #1 : 03 Kolovoz, 2012, 15:10:38 »
1. nisan se jos sa tim suocia tako da necu kom  :dontknow:
2. fali ti sajba iza krune, znaci ventilvar>sajba>kruna>sajba>matica.. ostalo je u redu  :icon_thumright:
3. koji je to kevlar, gledaj ako ti se potrosi vise od 1-1,5mm onda mijenjaj
4. centralni bi ja prominia, vjerojatno je i on izgubia svojstvo, stavi drugi serijski i bog... kvacilo se cini u redu.. a role bi treba probat malo teze
5. neka si posmigrla malo, nece skodit... start je vjerojatno sugav radi loseg centralnog, mozda i rola prelaganih.. samo da ti nisu ruke bile pune ulja kad si stavlja remen, ako su ti bile malo cađave i prasnjave nema veze  ;D

Nadan se da san pomoga bar malo  :)
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP - par pitanja
« Odgovori #2 : 04 Kolovoz, 2012, 23:34:29 »
1. nisan se jos sa tim suocia tako da necu kom  :dontknow:
2. fali ti sajba iza krune, znaci ventilvar>sajba>kruna>sajba>matica.. ostalo je u redu  :icon_thumright:
3. koji je to kevlar, gledaj ako ti se potrosi vise od 1-1,5mm onda mijenjaj
4. centralni bi ja prominia, vjerojatno je i on izgubia svojstvo, stavi drugi serijski i bog... kvacilo se cini u redu.. a role bi treba probat malo teze
5. neka si posmigrla malo, nece skodit... start je vjerojatno sugav radi loseg centralnog, mozda i rola prelaganih.. samo da ti nisu ruke bile pune ulja kad si stavlja remen, ako su ti bile malo cađave i prasnjave nema veze  ;D

Nadan se da san pomoga bar malo  :)

2. pa matica je sa šajbom jel zbilja treba još ta šajba ?
znaš li možda koje debljine /dužine trebaju biti koje šajbe i bolcna? uzmi o ubzir da je multivar i kevlar malosijev

3. malosijev kevlar, kaže igor da je novi 21,6 a navodno remen ima 5000km
valjda još nema potrebe za zamjenom, iako se meni čini da mu fali skoro 1mm, ako je stvarno 21,6 novi

4. znači ti bi zamjenio ovaj kratki bijeli sa serijskim bijelim?
gdje nabavim serijski bjeli? (nema novi za uzet)
jel mi pomaže išta ovaj (to je dugački bijeli?)



5. start se pokvarija nakon što sam dirao po prijenosu, nisam ništa promjenio osim šta sam otšarafio sve, i zašarafio (jedino novi ventilvar)
a i prije je nekako trzao kumplug sad više ne (valjda jer sam pošmirglao pakne i zvono)  al koda proklizava sad i slabije  ide, ne znam jesam li ga zamastio ili ne


i šta bi ti na kraju stavio
uzmi u obzir da je:
Serijski 180
Serijski spuh
Malossi glava
Multivar
Delta
Kevlar
Koji centralni? Imam na raspolaganju ovaj kratki i ovaj dugi ako je dugi, serijski nemam otkud
Koje rolice? 20x17 idu?
Želim da mi je start što niže al i da je dobro ubrzanje sa normalnom krajnjom


i daj mi molim te reci ako znaš te vrijednosti za šajbice i bolcnu, koje duljine/debljine trebaju bit, možda i to neš jebe



Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: SP - par pitanja
« Odgovori #3 : 05 Kolovoz, 2012, 02:00:06 »
1. nisan se jos sa tim suocia tako da necu kom  :dontknow:
2. fali ti sajba iza krune, znaci ventilvar>sajba>kruna>sajba>matica.. ostalo je u redu  :icon_thumright:
3. koji je to kevlar, gledaj ako ti se potrosi vise od 1-1,5mm onda mijenjaj
4. centralni bi ja prominia, vjerojatno je i on izgubia svojstvo, stavi drugi serijski i bog... kvacilo se cini u redu.. a role bi treba probat malo teze
5. neka si posmigrla malo, nece skodit... start je vjerojatno sugav radi loseg centralnog, mozda i rola prelaganih.. samo da ti nisu ruke bile pune ulja kad si stavlja remen, ako su ti bile malo cađave i prasnjave nema veze  ;D

Nadan se da san pomoga bar malo  :)

2. pa matica je sa šajbom jel zbilja treba još ta šajba ?
znaš li možda koje debljine /dužine trebaju biti koje šajbe i bolcna? uzmi o ubzir da je multivar i kevlar malosijev

3. malosijev kevlar, kaže igor da je novi 21,6 a navodno remen ima 5000km
valjda još nema potrebe za zamjenom, iako se meni čini da mu fali skoro 1mm, ako je stvarno 21,6 novi

4. znači ti bi zamjenio ovaj kratki bijeli sa serijskim bijelim?
gdje nabavim serijski bjeli? (nema novi za uzet)
jel mi pomaže išta ovaj (to je dugački bijeli?)



5. start se pokvarija nakon što sam dirao po prijenosu, nisam ništa promjenio osim šta sam otšarafio sve, i zašarafio (jedino novi ventilvar)
a i prije je nekako trzao kumplug sad više ne (valjda jer sam pošmirglao pakne i zvono)  al koda proklizava sad i slabije  ide, ne znam jesam li ga zamastio ili ne


i šta bi ti na kraju stavio
uzmi u obzir da je:
Serijski 180
Serijski spuh
Malossi glava
Multivar
Delta
Kevlar
Koji centralni? Imam na raspolaganju ovaj kratki i ovaj dugi ako je dugi, serijski nemam otkud
Koje rolice? 20x17 idu?
Želim da mi je start što niže al i da je dobro ubrzanje sa normalnom krajnjom


i daj mi molim te reci ako znaš te vrijednosti za šajbice i bolcnu, koje duljine/debljine trebaju bit, možda i to neš jebe

2. nisan siguran jel obavezna, al ovih par spova sta san otvara svaki je ima, pa bi je ja stavia za svaki slucaj da se nesto ne razleti..
 sajba izmedu bolcne i ventilvara ti ide 1mm, sta ti je deblja sajba to je bolji start, jer remen stoji na bolcni na startu, al ak je predebela neces moc ventilvar stegnit
 btw, jesi ono produziva sajbu iza variomata, ona sta dode izmedu kalote i zupcanika ulje/vodene ? Ako ti triba izmirit debljinu bolcne i sajbe iza varia skinen sutra na svome pa ti javin

3. ostavi onda taj kevlar, moze to jos odvozit, nije gotov

4. kratki bijeli je premekan za taj setup. sa dugim bijelim imas najbolji sus, ali 'krade' krajnju, nebitno.. stavi dugi bijeli, iman ga ja i skut je puno startinji ali ostaje u visim okretajima

5. remen ti moze proklizavat ako ti je palo ulja po njemu ili po remenicama, u sta sumnjan.. kad budes rastavlja, dobro ga obrisi krpon, njega i remenice

sa rolicama nemas sta trazit ispod 13g, probaj sa 13,5... dugi bijeli trazi malo teze role... da 20x17 su u multivaru
znaci, centralni dugi bijeli, ako ti se ne svidi kako radi sa njim poslat cu ti ja serijski centralni, ionak mi netreba

Koliko si odvozia otkad si sastavia prijenos ?
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP - par pitanja
« Odgovori #4 : 05 Kolovoz, 2012, 11:46:56 »

2. nisan siguran jel obavezna, al ovih par spova sta san otvara svaki je ima, pa bi je ja stavia za svaki slucaj da se nesto ne razleti..
 sajba izmedu bolcne i ventilvara ti ide 1mm, sta ti je deblja sajba to je bolji start, jer remen stoji na bolcni na startu, al ak je predebela neces moc ventilvar stegnit
 btw, jesi ono produziva sajbu iza variomata, ona sta dode izmedu kalote i zupcanika ulje/vodene ? Ako ti triba izmirit debljinu bolcne i sajbe iza varia skinen sutra na svome pa ti javin

3. ostavi onda taj kevlar, moze to jos odvozit, nije gotov

4. kratki bijeli je premekan za taj setup. sa dugim bijelim imas najbolji sus, ali 'krade' krajnju, nebitno.. stavi dugi bijeli, iman ga ja i skut je puno startinji ali ostaje u visim okretajima

5. remen ti moze proklizavat ako ti je palo ulja po njemu ili po remenicama, u sta sumnjan.. kad budes rastavlja, dobro ga obrisi krpon, njega i remenice

sa rolicama nemas sta trazit ispod 13g, probaj sa 13,5... dugi bijeli trazi malo teze role... da 20x17 su u multivaru
znaci, centralni dugi bijeli, ako ti se ne svidi kako radi sa njim poslat cu ti ja serijski centralni, ionak mi netreba

Koliko si odvozia otkad si sastavia prijenos ?
2. Nisam ja to radio, takvog sam ga uzeo zato i pitam da provjerim jel to sve ok
Nešto je igor govorio da to treba bit 7 mm...
Ne moraš samo zbog mene rastavljat al ako budeš u skorije vrijeme nešto radio sjeti se izmjerit  :icon_biggrin:

4. Pa šta ne ide kratki bijeli u paketu s multivarom?, mislim nema tu "setupa"  ;D, kak mu onda ne paše taj kratki?
   Al ja ne bi da mi krade krajnju i ovako mi je premalo, imam jedva 125km uspravan(znači 100 i kusur realne), zalegnut je zna poklopit i 130-140 ovisi kakav mu je dan,
  Možda bi i probao s dugim bijelim, al se bojim da ne kupim bezveze rolice (130kn) za njega pa da mi se ne svidi, pa opet kupovat druge za serijski bijeli....
 Kak misliš ostaje u višim okretajima s dugim bijelim? kakva su među-ubrzanja  i kolko ga možeš natjerat max....
Ne znam stvarno šta mi je činiti, možda samo sad kak su došle ove vrućine pa malo slabije ide... al opet ne znam da bi tolko se to osjetilo
 
Znači Sa dugim bijelim bi trebo 13,5?
A koje sa serijskim?
I koje bi išle inače na ovaj kratki otprilike?


I hvala ti mnogo na pomoći,

Offline speed__100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: SP172,nex500,sf100
  • MojSetup: Malossi 172,bgm head,multivar,st6 vforce3,tm28ss,digitronic
  • MojSpuh: Malossi mhr
Odg: SP - par pitanja
« Odgovori #5 : 05 Kolovoz, 2012, 12:13:03 »
Ma najbolje se ponasa sa orginalnom centralnom i 13.5,naravno da je orginalna u extra stanju a ne da je odvozila 30tkm.Ja sam stavljo dugu i kratku malossi i u svakom slucaju je losije neg sa orginalnom.Takodjer i sustice orginal,zelene jedino ako imas neki spuh.Ako imas serijski remen pokusaj sa njim,mozda ti se popravi situacija sa startom,taj malossi koliko sam mogo vidjet nije se nesto pokazo ni u kom slucaju.

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP - par pitanja
« Odgovori #6 : 05 Kolovoz, 2012, 12:49:49 »
Ma najbolje se ponasa sa orginalnom centralnom i 13.5,naravno da je orginalna u extra stanju a ne da je odvozila 30tkm.Ja sam stavljo dugu i kratku malossi i u svakom slucaju je losije neg sa orginalnom.Takodjer i sustice orginal,zelene jedino ako imas neki spuh.Ako imas serijski remen pokusaj sa njim,mozda ti se popravi situacija sa startom,taj malossi koliko sam mogo vidjet nije se nesto pokazo ni u kom slucaju.
a đe nabavit seriski feder  novi?
« Zadnja izmjena: 05 Kolovoz, 2012, 12:51:37 vktr »

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: SP - par pitanja
« Odgovori #7 : 05 Kolovoz, 2012, 14:59:00 »

2. nisan siguran jel obavezna, al ovih par spova sta san otvara svaki je ima, pa bi je ja stavia za svaki slucaj da se nesto ne razleti..
 sajba izmedu bolcne i ventilvara ti ide 1mm, sta ti je deblja sajba to je bolji start, jer remen stoji na bolcni na startu, al ak je predebela neces moc ventilvar stegnit
 btw, jesi ono produziva sajbu iza variomata, ona sta dode izmedu kalote i zupcanika ulje/vodene ? Ako ti triba izmirit debljinu bolcne i sajbe iza varia skinen sutra na svome pa ti javin

3. ostavi onda taj kevlar, moze to jos odvozit, nije gotov

4. kratki bijeli je premekan za taj setup. sa dugim bijelim imas najbolji sus, ali 'krade' krajnju, nebitno.. stavi dugi bijeli, iman ga ja i skut je puno startinji ali ostaje u visim okretajima

5. remen ti moze proklizavat ako ti je palo ulja po njemu ili po remenicama, u sta sumnjan.. kad budes rastavlja, dobro ga obrisi krpon, njega i remenice

sa rolicama nemas sta trazit ispod 13g, probaj sa 13,5... dugi bijeli trazi malo teze role... da 20x17 su u multivaru
znaci, centralni dugi bijeli, ako ti se ne svidi kako radi sa njim poslat cu ti ja serijski centralni, ionak mi netreba

Koliko si odvozia otkad si sastavia prijenos ?
2. Nisam ja to radio, takvog sam ga uzeo zato i pitam da provjerim jel to sve ok
Nešto je igor govorio da to treba bit 7 mm...
Ne moraš samo zbog mene rastavljat al ako budeš u skorije vrijeme nešto radio sjeti se izmjerit  :icon_biggrin:

4. Pa šta ne ide kratki bijeli u paketu s multivarom?, mislim nema tu "setupa"  ;D, kak mu onda ne paše taj kratki?
   Al ja ne bi da mi krade krajnju i ovako mi je premalo, imam jedva 125km uspravan(znači 100 i kusur realne), zalegnut je zna poklopit i 130-140 ovisi kakav mu je dan,
  Možda bi i probao s dugim bijelim, al se bojim da ne kupim bezveze rolice (130kn) za njega pa da mi se ne svidi, pa opet kupovat druge za serijski bijeli....
 Kak misliš ostaje u višim okretajima s dugim bijelim? kakva su među-ubrzanja  i kolko ga možeš natjerat max....
Ne znam stvarno šta mi je činiti, možda samo sad kak su došle ove vrućine pa malo slabije ide... al opet ne znam da bi tolko se to osjetilo
 
Znači Sa dugim bijelim bi trebo 13,5?
A koje sa serijskim?
I koje bi išle inače na ovaj kratki otprilike?


I hvala ti mnogo na pomoći,

2. Hmm, onda je u mene sajba iza varia 6mm, jer vidin ti imas 6+1mm.. probaj kemijat sa 6 i 7mm... mozda treba 7mm da remen stoji u centru izmedu polutki, al ako stavljas 1mm vise iza varia onda bi treba stavit manju sajbu izmedu bolcne i multivara, jer ti sad remen vjerojatno ne stoji na bolcni

4. kratki bijeli je premekan i nemoze ga razvrtit kako treba, bijeli dugi mi da odlican sus, al oko 130-140 po satu ce napunit sa bilo kojin, bitno je kako dode do te brzine.. ostaje u okretajima kad pustis gas, vise je za zivlju voznju.. ubrzanja i meduubrzanja sa dugim su bolja.

5. a nebi ti toliloko vrucine trebale utjecat, +imas kevlar... ako ti je nakon sta si rastavlja prijenos onda je ocito do njega

sa dugim bijelim oko 13,5.. sa kratkim bi trebale lakse jer on teze razvrti nego ovaj dugi
Iman ti ja serijski centralni, bia je na spu serijali koji je odlicno isa.. samo daj adresu i sutra ti saljen, samo kupi prasinu ovde ionako  ;D

ja bi proba prvo maknit 1mm iza multivara, onda stavit dugi bijeli, i ako tad ide al prevrtava onda uzmes teze role  :) cudna je sp biljka  :icon_biggrin:

@speed__100 meni obrnuto, nakon duge bijele skut je ima odlican sus... a on ima deltu, neka ostane ona, u svakom slucaju bolja nego serijsko kvacilo.. zelene suste su bolje jer skut krene sa visim okretajima i onda se lakse razvrti, jbg nekima ne pase da tako kasno krece... malossi kevlar se nije pokaza jedino jer je bilo slucaja di je puca, a u performansama i nema razlike
« Zadnja izmjena: 05 Kolovoz, 2012, 15:04:11 Pulss »
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP - par pitanja
« Odgovori #8 : 07 Rujan, 2012, 11:46:20 »
1.Koji igličasti uzet?

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288825731222704&target=productdetail&category1=A&category2=CAT
trenutno je gore ovakav(po izgledu) http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621643831328&target=productdetail&category1=A&category2=CAT
ili  Koyo u lager commercu za 60 kn

2. Koja dihtmasa za blokove?

3 s obzirom da dolazi zima a trenutno je destilirana nutra
Ima li smisla uzimat ovu tekućinu ili uzeti neki koncentrat pa mješat(ako ispada jeftinije)
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621644124528&target=productdetail&category1=A&category2=CAT

4. koje ulje za getribu?

5. di bi se moglo ovo(potrgano) nabavit
http://www.pohrani.com/f/2E/Eb/47ftk0t9/dsc00360-medium.jpg

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Koji igličasti i dihtmasa?
« Odgovori #9 : 25 Rujan, 2012, 14:11:17 »
aj bar mi odgovorite koji igličasti mi preporučujete
koja dihtmasa za blokove

i gdje je to najbolje uzet(najeftinije)


i jel moguće negdje ovo samo nabavit
http://www.pohrani.com/f/2E/Eb/47ftk0t9/dsc00360-medium.jpg

Offline speed__100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: SP172,nex500,sf100
  • MojSetup: Malossi 172,bgm head,multivar,st6 vforce3,tm28ss,digitronic
  • MojSpuh: Malossi mhr
Odg: Koji igličasti i dihtmasa?
« Odgovori #10 : 25 Rujan, 2012, 14:20:28 »
aj bar mi odgovorite koji igličasti mi preporučujete
koja dihtmasa za blokove

i gdje je to najbolje uzet(najeftinije)


i jel moguće negdje ovo samo nabavit
http://www.pohrani.com/f/2E/Eb/47ftk0t9/dsc00360-medium.jpg

Pa uzni orginal igličasti,sta mu fali...,ne vozis high brutal end bb-a da ti treba nešto posebno kvalitetno.Ja imam diht masu od bisona i dobro obavlja posao.

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP - par pitanja zadnji post (koji igličasti i dihtmasa?)
« Odgovori #11 : 25 Rujan, 2012, 15:04:28 »
Pa ako se zna za neki da je bolji izdržljiviji od org rađe ću taj neki drugi uzet
nije neka razlika u cijeni
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288825731222704&target=productdetail&category1=A&category2=CAT
trenutno je gore ovakav(po izgledu) http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621643831328&target=productdetail&category1=A&category2=CAT



a koja točno dihtmasa od bizona di  se to kupi u kakvom dućanu?

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: SP - par pitanja zadnji post (koji igličasti i dihtmasa?)
« Odgovori #12 : 25 Rujan, 2012, 15:08:47 »
Serijski iglicasti,to mi je i efz preporucio..
sta ce ti diht masa?

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: SP - par pitanja zadnji post (koji igličasti i dihtmasa?)
« Odgovori #13 : 25 Rujan, 2012, 15:09:55 »
pa uzmi serijski on sigurno nije loš,a sumnjam da su i koyo i ostali loši...bezveze kompliciras,bitno da je nov...
antifriz uzmi na benzinskoj,nebudes to valjda prek neta naručival,kupi ili izmjesan ili cijeli pa ukradi dest.vodu staroj za peglu pa sam izmjesaj...
dihtmase imas u lagerosu,pa pitaj anđelka koju da uzmeš...
a za ono strgano uzmi polutke polovne pa preseli
ulje za getribu bilokoje hipoidno il kak već se to stručno zove
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline speed__100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: SP172,nex500,sf100
  • MojSetup: Malossi 172,bgm head,multivar,st6 vforce3,tm28ss,digitronic
  • MojSpuh: Malossi mhr
Odg: SP - par pitanja zadnji post (koji igličasti i dihtmasa?)
« Odgovori #14 : 25 Rujan, 2012, 15:23:00 »
Pa ako se zna za neki da je bolji izdržljiviji od org rađe ću taj neki drugi uzet
nije neka razlika u cijeni
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288825731222704&target=productdetail&category1=A&category2=CAT
trenutno je gore ovakav(po izgledu) http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621643831328&target=productdetail&category1=A&category2=CAT



a koja točno dihtmasa od bizona di  se to kupi u kakvom dućanu?

Ova diht masa :http://www.bison.net/en/products/660-silicone-sealants/product/2432-silicone-high-temp/

Imas svud gdje prodaju bizonov program sa ljepilima i tim glupostima.

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP - par pitanja zadnji post (koji igličasti i dihtmasa?)
« Odgovori #15 : 25 Rujan, 2012, 15:42:14 »
sta ce ti diht masa?
pa ako ću mjenjat ležajeve, ne?

kolko stane tekućine u rashladni sistem?

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: SP - par pitanja zadnji post (koji igličasti i dihtmasa?)
« Odgovori #16 : 25 Rujan, 2012, 15:45:06 »
sta ce ti diht masa?
pa ako ću mjenjat ležajeve, ne?

kolko stane tekućine u rashladni sistem?
Moja greska,nisam citao to za lezajeve,mislio sam da ti treba za gruppo termico

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP - par pitanja zadnji post (koji igličasti i dihtmasa?)
« Odgovori #17 : 25 Rujan, 2012, 15:46:57 »
sta ce ti diht masa?
pa ako ću mjenjat ležajeve, ne?

kolko stane tekućine u rashladni sistem?
Moja greska,nisam citao to za lezajeve,mislio sam da ti treba za gruppo termico
ajde kad već spominješ to, jel mi treba? il su dovoljni dihtunzi sami po sebi?

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: SP - par pitanja zadnji post (koji igličasti i dihtmasa?)
« Odgovori #18 : 25 Rujan, 2012, 20:03:32 »
sta ce ti diht masa?
pa ako ću mjenjat ležajeve, ne?

kolko stane tekućine u rashladni sistem?
Moja greska,nisam citao to za lezajeve,mislio sam da ti treba za gruppo termico
ajde kad već spominješ to, jel mi treba? il su dovoljni dihtunzi sami po sebi?
Nema potrebe,samo moze bit gore(naravno govorimo o dobrim dihtunzima)

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP - par pitanja zadnji post
« Odgovori #19 : 16 Listopad, 2012, 21:08:15 »
di nabavit u ZG četkice za anlaser?
je li itko mjenjao one igličaste u deklu getribe
kako ih najlakše izvaditi bez specijalnog alata, je li ih problem staviti da se ne potrgaju?