Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Luna 50 vision - totalna prerada KOMENTARI  (Posjeta: 305019 )

0 Članova i 26 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #360 : 06 Srpanj, 2008, 22:35:48 »
se to meni cini ili je masina nakoso malo ili ovaj drzat od registracije a.k.a. blatobran ;)

i nagurajte karb do kraja u prirubnicu hehehehehe :D

Cini ti se jer takvu preradu vidis po prvi put :laughing7:, nema potrebe za pomicanjem karba jer je legao na svoje mjesto.


na kojoj slici vidiš taj krivi blatobran?

A to vjerojatno kada luna stoji na bocnoj nogari pa je sve krivo ukljucujuci i blatobran :laughing7:
« Zadnja izmjena: 06 Srpanj, 2008, 22:39:00 SlowRider »

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #361 : 06 Srpanj, 2008, 22:44:16 »
ej pa ovo je lunatik skuter.jel vozan ili je ovo proba samo da vidiš kak bu to zgledalo
Piaggio X9 250  Black Box

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #362 : 06 Srpanj, 2008, 22:45:23 »
ej pa ovo je lunatik skuter.jel vozan ili je ovo proba samo da vidiš kak bu to zgledalo

Vec je zapaljena straznja guma, isproban je na zadnji, na prednji, ide to luni, polozila je hard test :icon_thumright:

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #363 : 06 Srpanj, 2008, 22:58:00 »
lijepo :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #364 : 06 Srpanj, 2008, 23:11:47 »
pa hajde ako smo mogli neeru za klip, mozemo i tebi za lajtung ;) sta vid koliko nas je na forumu, nece nitkome nedostajat 10 kn a tebi ce bome jako dobro doc ;)

Offline Robi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pitoma?a
  • Moj Skuter: Malaguti F15
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #365 : 06 Srpanj, 2008, 23:12:30 »
Najbolji projekt na forumu,svaka čast!  :headbang:
Malossi Sport
Malossi Red Sponge
Leovince ZX
Dellorto 19

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #366 : 06 Srpanj, 2008, 23:22:13 »
e slow, ova fora sa svjetlima mi je jako dobra! sad ljepo šaltam između jedno ili oba svjetla!

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #367 : 06 Srpanj, 2008, 23:36:01 »
luna je zakon... al nisi neš pričao da idu plastike od black edition?

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #368 : 06 Srpanj, 2008, 23:38:26 »
idu idu, negdje sam već napisao da neke plastike moram preraditi to jest rezati pa  mi je lakše ako sj**** ove stare plastike!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #369 : 06 Srpanj, 2008, 23:53:45 »
odlicno!

nego daj mi reci jeste li vi dobro ucvrstili rezervoar ulja jer mi ona slika nije uljevala povjerenje...

Uglavnom, moram se zaletjeti i vidjeti to cudo...


P.S. Brijem da ces me derati do 100kmph  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #370 : 06 Srpanj, 2008, 23:56:16 »
jesmo, sad je rezervar distanciran i pričvršćen kako treba!  da mi je lajtung kočnice ok došao bi te večeras posjetiti pa da vidiš lunu!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #371 : 07 Srpanj, 2008, 00:03:32 »
jesmo, sad je rezervar distanciran i pričvršćen kako treba!  da mi je lajtung kočnice ok došao bi te večeras posjetiti pa da vidiš lunu!

nebi me nasao kuci  :laughing6:

Joj neznas ni sam kako mi je... kao da sam vlak u podzemnoj zeljeznici, samo jurim nekam... Sutra ujutro dolaze majstori... aaaa... koma!

Uglavnom, zadnji lajtung kod hidraulicara pleten oko 200kn! Ako je problem skupimo sada u tjedan dana na forumu... Za dobre projekte koji imaju smisla nije problem izdvojiti pa barem 20kn!  :icon_thumright:

A znas i sam da si zasluzio po svemu, druzeljubiv si, hoces pomoci, covjek si od rijeci (a ne kao ja, nesto kazem pa se uvijek izjalovi), nije ti tesko ici sa slabom serijskom 50icom na dulje ture, uvijek si za akciju, dobar si covjek, itd... da sada ne spammam tu :)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #372 : 07 Srpanj, 2008, 00:06:42 »
svaka čast.. ja bi jedino skinio uljnu pumpu i sam pravio mješavinu, i stavio da bude lc.. kolko km si prešao za sada?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #373 : 07 Srpanj, 2008, 00:13:48 »
za sada sam prešao nekih 2,5 kilometra! skuter se previše vrti sa ovim 4,7 grama rolicama, trebale bi ili 5,1 ili 5,5 grama!
neznam kako se zovu ove ušice na kraju lajtunga za kočnice ali one će mi trebati u onoj savinutoj verziji na kraju koji ide na ručke gore!
imam jako malo mjesta ispod satova i lajtunzi ili su priklješteni ili stružu o nosače plastika na volanu!
o pumpi ulja sam i ja razmišljao, ostavit ću je za sada da vidim kako radi! lc ne dolazi u obzir jer nemam mjesta za kiler i ako nađem odgovarajuće mjesto onda moram rezati plastike a to nebi baš rado!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #374 : 07 Srpanj, 2008, 00:18:41 »
o pumpi ulja sam i ja razmišljao, ostavit ću je za sada da vidim kako radi!

Ako je ikako moguce (a sve je moguce ;D ) svakako ju zaobidji i sam radi mjesavinu. Radi se o tome da pumpice ulja daju ulje "dinamicki", a ne "linearno", pa zapravo mozes samo znati prosjek postotka mjesavine. Kad sam miksas uvijek u svakom trenu imas postotak kojeg si sam odredio

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #375 : 07 Srpanj, 2008, 00:20:59 »
robi svaka cast na trudu,luna ce bit zwerka samo takva,starvno skidam kapu za trud,a za onu sajlu gasa kaj trebas bum ti sutra javil,ako imam dofuram ti to :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #376 : 07 Srpanj, 2008, 00:23:54 »
o pumpi ulja sam i ja razmišljao, ostavit ću je za sada da vidim kako radi!

Ako je ikako moguce (a sve je moguce ;D ) svakako ju zaobidji i sam radi mjesavinu. Radi se o tome da pumpice ulja daju ulje "dinamicki", a ne "linearno", pa zapravo mozes samo znati prosjek postotka mjesavine. Kad sam miksas uvijek u svakom trenu imas postotak kojeg si sam odredio
dali se pumpica mora totalno skinuti ili napraviti kružni tok sa malo ulja unutra pa nek vrti sama za sebe?

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #377 : 07 Srpanj, 2008, 00:24:46 »
super je pila :notworthy:. Al Robi lunu u ovome izdanju češ morati više održavati nego si lunu u starom izdanju održavao. Stara luna ti je bila gotovo uvijek prljava na slikama koje si stavljao. Nemoj da yasuni poprimi hrđu :nono:. Jedino mi se malo ne sviđaju ručice malo su ipak prekičaste ali sve u svemu ukupni dojam čista desetka. Nego kak su tvoji dojmovi u odnosu na stariju Lunu. Znam da je kao nebo i zemlja ali želim čuti tvoje dojmove.... pozdrav i  :notworthy:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #378 : 07 Srpanj, 2008, 00:30:57 »
dali se pumpica mora totalno skinuti ili napraviti kružni tok sa malo ulja unutra pa nek vrti sama za sebe?



Na piaggiu treba kruzni tok napravit jer pumpa drzi zupcanik vodene na osovini inace bi ispao. Na Minarelliu se (ak se ne varam) pumpa izvadi jer nema drugu funkciju osim podmazivanja/

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Luna 50 vision - totalna prerada
« Odgovori #379 : 07 Srpanj, 2008, 00:32:18 »
o pumpi ulja sam i ja razmišljao, ostavit ću je za sada da vidim kako radi!

Ako je ikako moguce (a sve je moguce ;D ) svakako ju zaobidji i sam radi mjesavinu. Radi se o tome da pumpice ulja daju ulje "dinamicki", a ne "linearno", pa zapravo mozes samo znati prosjek postotka mjesavine. Kad sam miksas uvijek u svakom trenu imas postotak kojeg si sam odredio
dali se pumpica mora totalno skinuti ili napraviti kružni tok sa malo ulja unutra pa nek vrti sama za sebe?


na minarelliju ju samo izvadis van i maknes onaj plasticni puz sa radilice, te naravno zatvoris ulaz na karbu da ne vuce zrak tamo i to je to, i da onda ju samo elegantno odsarafis i na policu ;)