Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: CPI 100 z bedexa :)  (Posjeta: 11479 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
CPI 100 z bedexa :)
« : 26 Rujan, 2011, 18:39:24 »
bog dej  :hello:
evo kad vidim da svi predstavljaju svoja prometna smetala,onda budem i ja svojega ...cpi hussar ,2004 god,kupljen nedavno,regan do 9 mj 2012,stvarnih 3000 km kad sam kupil,sad vec ima 4 200km  u ovih 3 tjedna kak ga vozim i bilo je dovoljno da skuzim da se ja na tom nebum vozil...glavni razlog masina,u brijeg katastrofa,po ravnom jos nekak,kvaliteta ni netrebam govoriti...odsarafil sam maticu variomata i odmah pukla ona zvjezdica na ventilvaru...pa de toga ima  :toothy11: slike od skuta kak sam kupil nemam,al imam kak sam stavil zx-a koji je varen ,budete vidli na slikama,pa je isel jos gore nego sa serijskim spuhom...



Uploaded with ImageShack.us

pa sam stavil neki stari spuh od bivse lune i iso je ok,al trosi skoro 5 litara kak se ja vozim,to mi je jos jedan minus bil....



Uploaded with ImageShack.us

evo ovak je isel po satu,al to laze poprilicno...



Uploaded with ImageShack.us

pa onda posto sad polazem vozacki i necu vise imati problema s policijom,ne vozim se i smisljam kaj da delam i eto ideje....ide gore piaggio masina od stalkera....i tak danas ja krenul to malo gledat i slagat kak bude to islo i nekaj sam sklepal...  :toothy10:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

masina je ravno(malo zgleda na slikama drugacije,jer nisam bas tocno od iza slikal jer sam to na brzinu poslikal,moram iti delat malo kasnije)a sutra budem to sve isprobal poslozil i tak,ima tu puuuno posla jos ,a ja imam i volje i vremena  ;D  (i da ,ne obazirite se na plastike hlađenja,amortizer zadnji i tak to,to samo tak da vidim k cemu bude to slicno  :toothy3:  pa sad komentirajte,pitajte ko kaj hoce..update sutra i sljedecih dana,i naravno slike (sve slikano s n95  :headbang: )
« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2012, 10:17:48 neven92 »
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #1 : 26 Rujan, 2011, 18:48:50 »
evo i video jedan,nisam ja imel mira dok to ne hkresnem(upalim  :icon_biggrin: ) i cujem male kak dela  :toothy10:

.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #2 : 26 Rujan, 2011, 21:09:34 »
ovaj spuh je ko kurva haha

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #3 : 26 Rujan, 2011, 21:38:37 »
ovaj spuh je ko kurva haha

Sad si uvrijedil neku kurvu ak koja slucajno gleda   :icon_biggrin:

Taj spuh je bio gore kad sam gileru kupoval,a drugog trenutno nemam...varen je na hiljadu mjesta al jos uvjek obavlja svoju funkciju...a i za koga je dobar je...na zimu ide nekaj drugo,za sad sve ostaje kak je...za sad :D
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline Zika

  • Tržnica : (+13)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar city
  • Moj Skuter: Aerox 50
  • Moja Kaciga: Cross
  • MojSpuh: LeoVince ŽX
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #4 : 26 Rujan, 2011, 22:48:15 »
nije ni to lose,samo napred!  :headbang:
ko ce kome ako nece kome ako

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #5 : 28 Rujan, 2011, 17:19:11 »
danas stigao klip RMS 47mm i sutra ujutro ide cilindar na brusenje....jos se danas radi malo oko nosaca i sklapanje ide sutra....slike nekakve ovih dana, nemam s cim slikati, mobitel mi otkazal poslusnost....  :toothy3:
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #6 : 07 Listopad, 2011, 19:54:16 »
dijelovi stigli jucer,sve slozeno,razrada 20 min na leru,pa 10 min odmor,pa opet 20 min na malo jacem leru,20-30 km lagane voznje i sad ga vec malo teram bolje....e sad,gore je karb mikuni 16mm,nutra dizna 68 ,redsponge,i skuter trokira od pola gasa na dalje a kad se zgrije je vec bolje...a svjecica crna ...sad nekak mi je to mala dizna,kaj bi trebala jos manja?

kod struje je jos poprilicno posla,to bude ovih dana....danas makar je takva kisa ja sam isel isprobati i mogu reci da sa nenastelanim karbom,prelaganim rolicama(teze nemam) skut ide super,kazaljka odvrti dok se ne zaustavi u onoj plastiki crnoj  ;D
video sutra i neke slike ak se popravi vrijeme... ja zadovoljan(al susjedi vise nisu)... i koje bi malo mekse federe na kvacilo,trenutno su zuti,i nemrem se tak voziti,nemres lagano krenut nikam,previsoko starta...  :help:

ak more ko odgovorit na ta pitanja u vezi dizne i federa bio bi zahvalan  :)
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #7 : 12 Listopad, 2011, 11:49:45 »
evo neki video,ne vidi se bas jer je snimano s nekim prastarim lg-om al sta je tu je  ;D



uzivo malo bolje ubrzava,uglavnom,malo jos to postelati,sad jedan dan mi dođu dizne i rolice i onda samo gasss...   :toothy10:

i da,komentiranje zabranjeno  ::)
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #8 : 12 Listopad, 2011, 11:54:53 »
ček koji si cilindar brusil na 47mm?

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #9 : 12 Listopad, 2011, 11:56:54 »
piaggio cilindar...
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #10 : 12 Listopad, 2011, 12:13:33 »
na 47mm? nevjerojatno da ide na toliko..

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #11 : 12 Listopad, 2011, 12:20:18 »
piaggio ide bez brige,sad neznam za LC ,vjerojatno i on ide, al ovi minarelli,morini kolko sam videl nebi bas uspelo,...
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #12 : 12 Listopad, 2011, 12:41:09 »
lijepo si ga sredil

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #13 : 12 Listopad, 2011, 13:28:05 »
lijepo si ga sredil

fala  :)

trenutno zgleda ovak dok ga ne operem i poslozim...



Uploaded with ImageShack.us

sad razmisljam dal da kupim boju pa pofarbam,ili bude neki spray party ,bum jos videl,kad to dojde na red....jos imam mnogos problemos sa strujom,tak da je prvo to na redu...al ide u crnu boju  i neke sitnice budu isle vjerojatno u neku zelenu ili tak neka kombinacija....

EDIT: i da ,zadnji kraj je sada malo visi,i po meni i zgleda ljepse a i udobnije ga je voziti sad,prije je bilo previse u vodoravnom polozaju ,tak da bas mi nikak nije bilo za vozit se...
« Zadnja izmjena: 12 Listopad, 2011, 13:29:37 neven92 »
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #14 : 12 Listopad, 2011, 18:01:55 »
Nemoj farbat sa sprayom, samo ces unistit plastike, bolje nosi kod majstora na farbanje!

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #15 : 12 Listopad, 2011, 18:37:10 »
Puno ljepse i bolje za vozit, bar mislim, bi bilo kad bi bio iza neki kraci amoritzer. Bolji bi bio polozaj masine :)

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #16 : 12 Listopad, 2011, 18:56:02 »
Nemoj farbat sa sprayom, samo ces unistit plastike, bolje nosi kod majstora na farbanje!

znam,zato i mislim da budem tak napravil jer sam do sad farbal sa sprejom i nije mi bas bilo bog zna kaj....

Puno ljepse i bolje za vozit, bar mislim, bi bilo kad bi bio iza neki kraci amoritzer. Bolji bi bio polozaj masine :)

polozaj masine je tak malo u koso zbog nosaca...jer je rama od cpia malo visa nego od stalkera pa dok sam pripasal to tak kak hocu izaslo je to...kraci amortizer nebi pomogel jer je odnaprijed podignuta masina....al za vozit je cist ok   :headbang:
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #17 : 12 Listopad, 2011, 19:24:36 »
pa nema veze sto je podignuta od naprijed, ti bi je s kracim amortizerom, tj. gumu bi priblizio vise undertailu, vidim da ima mjesta, ajd samo probaj amortizer odsarafit i vidit koliko ide dole :)

meni za ljubav <3 hahaha :D

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #18 : 12 Listopad, 2011, 19:31:40 »
haha,tebi za ljubav onda,tak da bus videl da pukne ljubav tak,jer se bum prehitil na pleca kad gas dam ak spustim zadnji kraj  :icon_biggrin:
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: CPI from bedex :)
« Odgovori #19 : 23 Listopad, 2011, 23:41:01 »
i tak...  ;D

malo sam nekaj slagal danas,doslo mi rolica,federa ,dizni i svega od clana massi kojemu se opet zahvaljujem,i danas malo sprobaval....stavil sam maloosi bijele suste jer s zutima nisam mogel lagano krenut,s ovima mi je fenomenalno sad....pa sam probal ljubicasti centralni,onak,potegne ok do kojih 20 ,30,i onda pocne usporavat,tak da mi je taj pretvrd...i sad imal sam doma neki crveni,malo meksi od tog je ja mislim,pitaj boga od kojeg proizvođaca,stavil role od 6,1 gram i probal...ide ok al nekak slabije nek sa serijskim centralnim...al reko ajd da probam se malo voziti da to legne kak spada...i nakon nekih 20 km,preporod...skuter vuce super,cak dosta bolje do nekih 30 po satu,onda se osjeti lagani pad okretaja al kad ga dalje ulovi ide opet bolje ,ja zadovoljan....malo kad pustim gas na 50,60 pa opet dam gas onda mu treba sekunda dvije da se razvrti i opet povuce al to mi ne smeta tak jako...krajnja brzina mi je zacudo,bolja....puno bolje vrti i ide...imam dva videa,prvi kad sam tek stavil taj crveni,kad nije isel bas ,a drugi video kad je sve to malo leglo na svoje...al dojdem doma i skuzim da sam snimal bez zvuka tak da ono...nije isti dozivljaj,pa neznam dal da stavim ta dva videa sad,ili da posnimam sutra ,preksutra sa zvukom....


a doslo i do problema nekakvih....do sad je sve ok bilo,boja svjecice je kak treba,al sad posto ide bolje,drzal sam ga ful gas oko 5,6 km i samo najemput mi se skut ugasi..ko da se pregrijal....to bi trebalo rijesiti vecom diznom,jel tak? a i ovo me malo zbunilo



Uploaded with ImageShack.us

remen je star vec poprilicno,vjerojatno i istrosen dosta,dal je to razlog kaj mi ovak stoji u polutkama ili more biti jos kaj?  :help:
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao