Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dali ste ikada mrzili auto?  (Posjeta: 26922 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #20 : 18 Srpanj, 2011, 21:35:26 »
to je svabo, to nema smrti...  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
AL NE DENES
ma bmw je to sklapao.. svabe su poznate da ih elektronika jebe u mozak strokavi....i onda kad kazu da talijani radi senzora izbace gresku navodnu pa poslije sve uredno, to kao nevalja, ali kod njemca kad pokaze gresku, vec je kasno  :toothy11:
jogg, nije namjenjeno tebi, nego opcenito balkancima i svapskoj kvaliteti....
namjerio si se ocito na neki jako los primjerak   :dontknow:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline karambaVK

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1060
  • Spol: Muški
  • Sve je za 5, samo je Renault 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: ROCKY 150 2T
  • Moja Kaciga: IXS i jedna mal
  • MojSetup: je light
  • MojSpuh: BB serijski
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #21 : 18 Srpanj, 2011, 21:46:19 »
sorry,ali meni je ovo za  :toothy12:

gle,ako se auti za "zapadno" i "istočno" tržište rade u istoj tvornici,od istih materijala,na istoj pokretnoj traci,zašto bi bili 2 različita svijeta?

nema logike  :dontknow:

ajde da se proizvodi u nekakvoj manofakturi  :dontknow:

Nemaš ti pojma očito, a izgleda još ni godina za vozačku da bi mogao se uključiti u u ovakve rasprave.

Globalizacija je učinila svoje već odavno.
Tvornice se sele u zemlje 3. svijeta zbog jeftinije radne snage, cijene novih vozila rastu umjesto da pojeftinjuju, kvaliteta se srozala na niske grane...

Neki od primjera:
-VW Polo iz 1995. počeo se proizvoditi u Španjolskoj pod nazivom Polo Classic (onaj sa naljepljenim gepekom), ne možeš ga naći u Njemačkoj jer ga nisu uvozili, jer je bio namjenjem za istočno tržište.
-Opel Astra (F,G) iz proizvodnog pogona u Turskoj dolaze kod nas, također pod nazivima Classic.



-Mercedesovi kamioni i autobusi iz Turske...

To su samo neki od primjera

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #22 : 18 Srpanj, 2011, 21:50:59 »
jbt na ovom forumu se cijeni jedino pouzdanost.

slazem se da je bitna,ali sta je kljucna kod odabira auta?!


Vozit 30 godina star auto jer se ne kvari je kao veza s 60 godisnjakinjom koja je u menopauzi pa se ne moras brinut da ce ostat trudna  :dontknow:

nije možda ključna, ali kad sam kupiš auto i svaki mjesec uz redovno održavanje bude nešto krepalo za 200ak € a ti nemaš otkuda popravit, onda ćeš se zamislit i zaključit da je pouzdanost jedna od bitnijih, ako ne i najbitnija stavka kod odabira automobila

lako je preko interneta govorit jebeš pouzdanost, a dok se voziš s tatinim ili nijednim autom

i potpisujem člana karambaVK jer se dosta autiju radi posebno za balkan a posebno za zapadno tržište...
a da ne govorim o kontinetima, pa negdje se još proizvode novi fiat uno i golf mk1
rab

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #23 : 18 Srpanj, 2011, 22:04:35 »
nije možda ključna, ali kad sam kupiš auto i svaki mjesec uz redovno održavanje bude nešto krepalo za 200ak € a ti nemaš otkuda popravit, onda ćeš se zamislit i zaključit da je pouzdanost jedna od bitnijih, ako ne i najbitnija stavka kod odabira automobila

lako je preko interneta govorit jebeš pouzdanost, a dok se voziš s tatinim ili nijednim autom

i potpisujem člana karambaVK jer se dosta autiju radi posebno za balkan a posebno za zapadno tržište...
a da ne govorim o kontinetima, pa negdje se još proizvode novi fiat uno i golf mk1
tipo u brazilu, golf mk1 u juznoafrickoj republici do prije godinu i pol....
razlike postoje  :icon_thumright:
pouzdanost je najbitnija stavka, znam za lagunu od gradonacelnika da su mu mjesecni troskovi bili 17t kn, stalno neki kvarovi, par puta umalo poginuo jer mu kod prestizanja pocelo auto krepavat, sad se prodaje, a uzeo je insigniju
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #24 : 18 Srpanj, 2011, 22:22:30 »
pa dan danas jos rade ladu kockicu seriju 1900 i 2100 za rusiju i egipat i sl. drzave
al da nema razlike to su price za malu djecu
novi mercedes c klasa na bloku masine pise made in indonesia pa si misli kolko valja
il razmisli zas je mercedesova s klasa za njemacko trziste 200 kila teza nego za hr trziste s istim paketom opreme i masinom

auto mora bit pouzdan ko ga jebe sto trosi pola litre vise i kolko ide
al mora bit pouzdan
i te price jebes auto koji nema 300 konja i sl. to govore klinci koji nemaju vozacku il voze tatin auto
pa da vidis dok nes crkne i ti otpeljes auto na servis dodes po nejga pa ti stricek veli na 9000kn
dok dizes kredit koji otplacujes pol godine i sljakas ko rob da popravis auto i crkne opet prije nego si stari popravak otplatil


ista je fora s fordom
ja imam forda koji je u njemackoj raden i vec ima 14 godina i u to vrijeme sam izmjenio samo regler voltaze i termoprekidac ventilacije kilera
vozis i tocis i ide
sjecam se u 90im kak su kupovali eskorte u madarskoj kaj su jos madari delali j#bote nije mjesec i pol proslo bez da nije struja crkla
spanjolski fordovi pa hrdaju ko ludi a isto im nisu masine nesto
ko bu meni onda prical price da nema razlike

Offline pixa.93

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 900
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • Moja Kaciga: na glavi u svakom momentu
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #25 : 18 Srpanj, 2011, 22:29:01 »
ako vidis da imas takve srece s autom,on se slozi i proda a ne se jebat tako s njim
nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar nece bit da nekak nece bit

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #26 : 18 Srpanj, 2011, 22:41:55 »
Nemaš ti pojma očito, a izgleda još ni godina za vozačku da bi mogao se uključiti u u ovakve rasprave.

Globalizacija je učinila svoje već odavno.
Tvornice se sele u zemlje 3. svijeta zbog jeftinije radne snage, cijene novih vozila rastu umjesto da pojeftinjuju, kvaliteta se srozala na niske grane...

Neki od primjera:
-VW Polo iz 1995. počeo se proizvoditi u Španjolskoj pod nazivom Polo Classic (onaj sa naljepljenim gepekom), ne možeš ga naći u Njemačkoj jer ga nisu uvozili, jer je bio namjenjem za istočno tržište.
-Opel Astra (F,G) iz proizvodnog pogona u Turskoj dolaze kod nas, također pod nazivima Classic.



-Mercedesovi kamioni i autobusi iz Turske...

To su samo neki od primjera
da,super,nemam vozacku,woow kakav argument (isto vrijedi i za joga)  :dontknow:

gle,danas(ma ne danas,odavno) većinom aute sklapaju roboti,a ne čovjek.Radnici samo kontroliraju vozila na kraju proizvodnog procesa.

ta "nekvaliteta" je rezultat štednje,a ne nacionalnosti radnika.

Naravno da rastu,cijena apsolutno svega raste.Automobili su dostupniji nego ikad prije.
Pogledaj samo sta auti danas imaju u serijskoj opremi:abs,klima,zracni jastuci,vecina ima esp(samo sto se tice sigurnosti,osim klime)...to je danas standard!


vale,jog:sorry,jel vi znate citat s razumijevanjem??

jbt na ovom forumu se cijeni jedino pouzdanost.

slazem se da je bitna,ali sta je kljucna kod odabira auta?!


Vozit 30 godina star auto jer se ne kvari je kao veza s 60 godisnjakinjom koja je u menopauzi pa se ne moras brinut da ce ostat trudna  :dontknow:
nigdje ne vidim da sam napiso jebes pouzdanost i jebes auto koji nema 300 konja?

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #27 : 18 Srpanj, 2011, 22:46:41 »
nigdje ne vidim da sam napiso jebes pouzdanost i jebes auto koji nema 300 konja?

Ja sam opet ZA golfa dizel ili mercedesa ili opela ili bilokakvog švabu... po pitanju polovnih auta starih +10 god...
Novo neznam ni sta znaci kad nemam love za nov kvalitetan auto...

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #28 : 18 Srpanj, 2011, 22:48:27 »
ne velim da si ti napisao faba al ima hrpa budala koja misle tako

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #29 : 18 Srpanj, 2011, 22:49:09 »
ko ima auto od 300ks netreba se brinut za popravak od 9t kn sigurno,taj si moze priustiti popravak od min 2t e svaki mjesec i uostalom da i nema za popravak auta od te cifre koji je racku onda isao kupovat takav auto

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #30 : 18 Srpanj, 2011, 23:07:37 »
rekla-kazala ,ja radim sa covjekom koji doma ima 3 minica od toga jedan S i nema greske  :icon_thumright: sta znaci ako nekog jebe bmw 7 da auto nevalja
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #31 : 18 Srpanj, 2011, 23:26:43 »
pa reci mu da se mjenjamo pa da se upozna s ovim

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #32 : 18 Srpanj, 2011, 23:53:06 »
desi se jbg sta da ti kazem peh si bolje se rodit bez kurca nego bez srece jel sa puno srece i k**ra* ce narast  :angry9:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #33 : 19 Srpanj, 2011, 01:01:05 »
Znam kako ti je  :angry7: nema sta zapalio bi ga ja mislim s gustom

Evo recimo mi smo kupili iz euro dausa ford focus 1.4 16v.. 2001god tad je bila 2005.. od tada imao je 79tkm krepala pumpa goriva,krepalo neko crijevo za zrak od 5cm duzine pojma nemam, mjenjali stabilizatore 2x puta, disk plocice prednje otisle, svakih 10tkm u ovlastenom servisu 630kn sa filterom promjena ulja (Original fordovo), neki dan otisla lamela, krepao neki senzor pa pada celer ponekad, Sta reci nego koma..sad ce opet neko reci da falim VW ali starom se od forda povraca, 2mj kasnije nego sta smo focusa uzeli stari je uzeo golfa 3 1.9 sdi,96god. nema klimu...i veci mu gust sjest i vozit golfa koji nikad ni jednog kvara nije imao mjenjao mu je nekad ulje i na 20-30tkm  :toothy12: i nista mu...sa 250tkm vozi kao od prvog dana, jeftini djelovi za poludit, i jos nesto puno bolje drzi cestu, i po snijegu pogotovo od forda kakve god gume bile na njemu...isli smo u bosnu neki dan nas 2 i nije htio cut da idemo s fordom haha.. a 38+ je bilo vani i jos nesto iz verone smo se vratili sa rezervarom, dok smo forda tocili negdje blizu zadra :headbang: toliko o tome  :dontknow:
Ne brže od života!!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #34 : 19 Srpanj, 2011, 02:54:06 »
iskreno nisam procito ovo i neznam kak ti se dalo na to gubit vrijeme uopce!?



iskreno neznam kak ti padnu na pamet takvi glupi komentari?


[/quote]

nisu isti auti za zapadno tržište i istočno..dijelovi se možda proizvode u istim tvornicama i auti sklapaju al dijelovi nisu iste kvalitete ni klase pa se prema tome i auti sastavljaju.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline mousezg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešič
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R DiTech
  • Moja Kaciga: Diadora
  • MojSpuh: Laser X Pro
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #35 : 19 Srpanj, 2011, 07:20:42 »
honda legend... samo cu reci da sam prve godine mjenjao mašinu..... mjenjao plin....  mjenjao sve zivo i nezivo..... nikad vise
Izbjegavajte Ami Trade

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #36 : 19 Srpanj, 2011, 07:52:56 »
jbt na ovom forumu se cijeni jedino pouzdanost.
ti ocito volis taljane kad ti pouzdanost nije bitna
Rock out till your life is at an end

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #37 : 19 Srpanj, 2011, 08:42:22 »
nije bitno ko šta voli nego šta je bolje za tvoj džep

neku čuku morate u glavi imati, auto mora bit kvalitetan utoliko da svaki dio koji je na njemu izdrži svoj cijeli radni vijek, u tvornici sve ima svoj propisan radni vijek, ako vodena pumpa je propisana da radi 200tkm onda ona mora proć toliko ili čak i više, to je ono što VW,Audi,BMW i ostale švabe uspjele je to da su napravili auto koji nikad neće krepat a to je Golf 1 i kad bi se svi proizvođači ugledali samo na taj jebeni golf svijet bi bio puno ljepši, može pričat tko šta hoće al golf ili kako bi neki rekli bosansko auto za seljačine je auto srednje klase izrađen toliko kvalitetno i robusno da ga nijedan talijan, korejac ni francuz nemože prestić, to je tome tako i nemože se ništa

možeš ti voljet i alfu i fiat i sve al kad dođeš u 30te gdje je bitno da je auto pouzdan za posao i obitelj i di nemaš po cijele dane slobodno šarafat shvatit ćeš zašto ti ovo pričam
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #38 : 19 Srpanj, 2011, 08:47:13 »
serite vi po talijanima, al ja i jos masu poznanika s alfama(neki su kolekcionari, tj imaju 8 modela pred kucom) samo toce i voze, a auta se sporski voze, alfe cak i na stazu znaju....bitno e ODRZAVANJE, golf 1 sam imao... 1.6d , svako malo grijaci
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Matej28

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1109
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 250
  • MojSetup: ZARIBAN
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: dali ste ikada mrzili auto?
« Odgovori #39 : 19 Srpanj, 2011, 09:29:41 »
ja isto imam jedan primjer i to u kuci svojoj

ovako:
narucili smo ford galaxya iz njemacke od dilera auta, bio je 98" godiste a mi smo ga narucili 00"...imao je godinu ipo dana i 196t km na satu...bili smo malo skepticni prema toj kilometrazi ali kad je dovezao auto je bio ko novi...znaci mirisao je na novo, radio ko novi...isao pre dobro..sve mu je bilo ispravno..sad ima 507t km na satu..motor nikad otvaran, spone su mu original, kugle su mu original, skoro cijeli ovjes je original...promjenili smo ono sto se mjenja, zupcasti svakih 70tkm, ulje svakih 8t i tako dalje..
 
samo da napomenem da je to isti auto kao i vw sharan i seat alhambra i govorim o motoru 1.9 tdi (turbo diesel intercooler)

nas poznanik..jer par godina nakon kupio auto iz hrv, za hrvatsko trziste..mislim da se radi o 03" godini.. na tom autu je nakon 250t km trebalo gotovo sve na ovjesu promjenit, kvaliteta materijala unutra je daleko losija...ali tek nakon 10 godina je ta razlika uocljiva (govorim o interijeru i propadanju materijala nakon neznam koliko godina)...onda smo nedavno htili kupit isti takav auto samo noviji..i ovaj put se radi o vw sharan
nazovemo dilera i pitamo u vezi uvoza opet...i kazemo da smo nasli na oglasu taj auto..te da je prvi vlasnik, stanje odlicno, nije uvezen itd.
kaze on bolje kupit u njemackoj auto koji je napravio 4234324234 km nego tu auto koji je za hrvatsku napravljen...to nam je i on rekao i to smo sami skuzili
tako da smo uvezli auto iz njemacke koji nas je izasao skuplje nego da smo u hrv kupili al mislim da se isplatilo....za sada je bombon i sve je ispravno..i presao je 204t km...kad smo ga kupili (sto je za taj automobil malo)

ne kazem da taj auto nema mana, dapace ima problem sa stabilizatorima balanst stangi koji se moraju mjenjat dosta cesto..original su trajali 400t km..a zamjenske stalno mjenjamo...znalo nam se dogodit da prolupa nakon par dana...kupili sad original pa cemo vidit kako dalje, i da klima mu se prazni cesto..i kod novog auta...

ja sam samo naveo primjer kako je to kod mene...a zamislite koliko ima takvih primjera po cijelom balkanu?
 :toothy3: