Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner 2008 - Update - Slike,str.5!  (Posjeta: 16588 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #40 : 06 Siječanj, 2008, 20:52:56 »
Jos nadji casopis gdje ljudi ginu zbog SR150 pa cemo ti povjerovati zbog nesreca ;D

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #41 : 06 Siječanj, 2008, 21:52:19 »
Da Rox je upravu..to i jest raloz zasto su ga prestali prozvodit ..cito sam u moto casopisu podavano da je to razlog ...i ovo sto se tice koji je ljepsi..naravno ako neko ima starog runnera rece da je ljepsi stari ,neko novog rece novi ....stvar ukusa ..i nema toga ko ce reci npr da ima novog da je ljepsi stari....tak da ne vrijedi vam oko toga raspravljat ...
Vidiš frende ja sam čitao u časopisu  da nisu uzrok nikakve euro norme to su najveće gluposti!!!Jedini razlog su prevelike broj nesreća i dosta smrtnih slučajeva!!!Po tome se nebi proizvodili ni cross motori dvotakni!!!! :nono:
2003 je zadnja godina kako se proizvodio VXR bez katalizatora i sa većom granom pa tako su  mogli i na SP-a staviti katalizator i manju granu i ostale preinake ali to je bio najmanji problem!!!Ljudi budite realni!!! :nono: :icon_thumright:
Rossi - da je novi Runner bolji I ljepši onda bi ga i bilo više i na ulicama odnosno daj pogledaj u Zagrebu ili u drugim gradovima na meet-u koliko ima novih a koliko starih Runner-a!?? :icon_thumright:
Tu i tamo neki klinac ima novog Runner-a ivećinom voze 50 kubika inače sva ekipa koja se malo bolje kuži prije će kupiti starog Runnera!!! :hello:
Gle,stari se runner prodavao 8-9god,ne znam ni ja,a novi se prodaje tek 2-3 god i normalno da će starih runnera biti više..a i ko se kuzi u skutere i planira ga tunirati normalno da će prije uzeti starog runnera za 4-5000kn nego uzimati novog...vidit ćeš za 8-9god kojih će runnera biti više  :happy3:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #42 : 07 Siječanj, 2008, 00:10:14 »
upravo tako :) dino

a ovo lik sto tvrdi da  radi smrtni slucaja presto se proizvodit je glupo..pa jbt pogledaj koliko ljudi pogine sa R1 ,Cbr,Ninjama ?crosericama ?drugim skuterima ? pa opet ih nisu prestali proizvodit ...malo glupa ti je ta teorija ..ja zam sta sam cito pa ti pricaj sta hoces i drzi se te glupe teorije i ova temu sam postavio da se vidi kakav je novi runner i kako ce izgledat...a ne da se tu sere kao da nevalja nicemu i slicno ..molim bez takvi sranja ...i nekih glupi prica....ti imas starog runnera i neznam sta da izadje kakva ljepota od scoota ti ces rec tvoj najbolji i najljepsi....ja imam novog runnera ali opet kazem Derbi Gp1 definitivno ljepsi 5 puta ,zato budi real momak ,takvih ovdje kod mene u gradu ima 100000 ,imaju golfa 5 i lik dodje sa Ferrarijem F430 oni mu nadju 1001 prigovor ,trosi puno ,skupi dijjelovi vak nak i na kraju  po njihvoj prici ispadne njihov golf 5 bolji od F430(smijesno)a ti vidis onog konjica naprijed i kad lik da gas i sve ti je jasno....isto tako ovo ljeto je dolazio lik iz srbije sa Lamburghini Murcielago Lp640 zivi u srbiji ali je iz njemacke  i jedan takav kao ti gorane tvrdio je da je njegov BMW M3 iz 2006 godine bolji od Lp640(smijesno) ,ono isto tako 100 prigovora nekakvi,al lik kad zabi gas kad ga okrenu na pola ceste i kad ode kazalja za obrtaje do maksimel...cijeli grad zvoni .svi stali i gledaju koda je Boing proso a ne auto,ovaj sa bmwom uso u auto i otiso hahah,tak da budi real..ja ne kazem mozda stari runner ima bolje preformanse i neke jos stvari..ali i novi ima svoji vrelina i neke stvari sto nema stari...tak da ne mozes reci nikako da je jedna ili drugi bolji....mozes kao misljenje ali tvrdit to jock.....et toliko od mene ....ak se nastavi svadja i to molim admina da izbrise temu ili je uredi,sve suvisno pobrise..hvala....
« Zadnja izmjena: 07 Siječanj, 2008, 00:25:46 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #43 : 07 Siječanj, 2008, 10:44:25 »
upravo tako :) dino

a ovo lik sto tvrdi da  radi smrtni slucaja presto se proizvodit je glupo..pa jbt pogledaj koliko ljudi pogine sa R1 ,Cbr,Ninjama ?crosericama ?drugim skuterima ? pa opet ih nisu prestali proizvodit ...malo glupa ti je ta teorija ..ja zam sta sam cito pa ti pricaj sta hoces i drzi se te glupe teorije i ova temu sam postavio da se vidi kakav je novi runner i kako ce izgledat...a ne da se tu sere kao da nevalja nicemu i slicno ..molim bez takvi sranja ...i nekih glupi prica....ti imas starog runnera i neznam sta da izadje kakva ljepota od scoota ti ces rec tvoj najbolji i najljepsi....ja imam novog runnera ali opet kazem Derbi Gp1 definitivno ljepsi 5 puta ,zato budi real momak ,takvih ovdje kod mene u gradu ima 100000 ,imaju golfa 5 i lik dodje sa Ferrarijem F430 oni mu nadju 1001 prigovor ,trosi puno ,skupi dijjelovi vak nak i na kraju  po njihvoj prici ispadne njihov golf 5 bolji od F430(smijesno)a ti vidis onog konjica naprijed i kad lik da gas i sve ti je jasno....isto tako ovo ljeto je dolazio lik iz srbije sa Lamburghini Murcielago Lp640 zivi u srbiji ali je iz njemacke  i jedan takav kao ti gorane tvrdio je da je njegov BMW M3 iz 2006 godine bolji od Lp640(smijesno) ,ono isto tako 100 prigovora nekakvi,al lik kad zabi gas kad ga okrenu na pola ceste i kad ode kazalja za obrtaje do maksimel...cijeli grad zvoni .svi stali i gledaju koda je Boing proso a ne auto,ovaj sa bmwom uso u auto i otiso hahah,tak da budi real..ja ne kazem mozda stari runner ima bolje preformanse i neke jos stvari..ali i novi ima svoji vrelina i neke stvari sto nema stari...tak da ne mozes reci nikako da je jedna ili drugi bolji....mozes kao misljenje ali tvrdit to jock.....et toliko od mene ....ak se nastavi svadja i to molim admina da izbrise temu ili je uredi,sve suvisno pobrise..hvala....
Dino u prvih 2 godine starih Runnera je bilo duplo više nego sada novih samo da znaš ali sad se na tržištu nudi mnogo više modela po možda je to razlog!!!I siguran sam 100 % da novi Runner neće nadmašiti prodaj starog ni približno i kraj priče!!! :icon_thumright:
Rossi jako loša usporedba ali pohvala za trud!!! :icon_thumright: :hello:
ako budem u prilici poslat ću upit u Italiju u Gileru upit da se sazna zašto se prestao prestao proizvoditi 180SP!!!Pa ćemo rješiti dilemu!!!
KOJI JE LJEPŠI KOJI NIJE - STVAR UKUSA i sve ostale diskusije su suvišne!!!!!
Toliko od mene u ovoj temi!!! :hello:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline cika_kure

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • ?im ?im brže, tim tim bolje... :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: 125VX
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #44 : 07 Siječanj, 2008, 11:27:31 »
evo da bi rijesili razmirice otvorio sam novu temu s tim pitanjem da bude malo istaknuto, mozda netko zna bolje...

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=4917.0

ja osobno mislim da je zbog prevelikog zagadjenja(euro eko norme), a ne zbog "nesreca"...
.....................................::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::......................................

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #45 : 07 Siječanj, 2008, 11:44:06 »
momak ti neke stvari ne kontas. ..razlog prestanka prodaje ne moze biti broj smrtni slucaja ....nadji na netu ovak za Nisana 350Z i nadji statistike i vidit ces da par godina od svih auti se najvise u njemu ginulu ,i jos dosta stvari kak nije bas neki siguran auto i slicno,dosta stvari radi radi kojih se moze poginut ...ali auto je stroj opet.....i nisu ga prestali proizvodit nikad ??!! mal glupo stvarno...znaci bilo koji auto ,motor na kojem se gine puno gine trebao bi se prestat proizvodit ...ja ti kazem samo uzmi u obzir 350Z i pogledaj broj smrtni slucaja ....imas u par casopisa samo proguglaj ili na youtube nadji 5th gear emisiju i ima u jednoj testira i govori bas oko toga za 350Z koliki je broj smrtni slucaja u njemu....i kako je proglasen 2 puta najnesigurnijim autom....i opet se proizvodi :icon_scratch: :icon_thumright:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline cika_kure

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • ?im ?im brže, tim tim bolje... :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: 125VX
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #46 : 07 Siječanj, 2008, 13:15:58 »
100% je sigurno da su ju prestali proizvoditi zbog eko normi, tj. preveliki je zagađivač, zvao sam u moto01 frenda puko je od smijeha  :laughing6: :laughing3: :laughing6: :laughing3: :laughing6: :laughing3: :laughing6: :laughing3: :laughing6: kad je cuo za preveliki broj nesreca, tj. "smrtnost"...   :frajer: :frajer: :icon_thumright: :hello:

ak neko moze nek dokaze da je drukcije, boli njih ona stvar kolko ljudi gine na tome bitno je da se para okrece, kaj mislite da zivimo u tak dobrom svijetu, nemojte zivjeti u zabludi....  :icon_thumright: :icon_thumright:
.....................................::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::......................................

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #47 : 07 Siječanj, 2008, 13:24:14 »
upravo tako briga njih sto su vozaci ludi....ja sam kazem dosta auti motora su se pokazali ne sigurnim i ne pouzadanim i sa velikm brojem smrtni slucaja i nesreca ,tipa Nisan 350Z, ....pa se i dalje proizvode ...sa sve jacim i jacim motorima ....i tvrdim da su radi eko normi prestali proizvodit :) sad sto...mozda nisu osjecali potrebu da razvijaju tu masinu visei ulazu novce ...neznam ...ali jest radi toga....sam pogledaj npr novi runner ovaj od 2005 ,8mjeseca pa nadalje do 2008 sad ..slabiju su od onih starih ....zasto ?? kad su uznapredovali u razvoju ....zat jer se gleda da sto manje zagadjuje i slicno,da su manji troskovi priozvidnje i razvoja...a preformanse da budu solidne.....vjeurj mi oni da hoce mogu napravit sad runner 50 npr da bude dosta jaci i brzi od starog ...ali odma veca zagadjenost i veci troskovi razvoja i dosta stvarii...
« Zadnja izmjena: 07 Siječanj, 2008, 17:37:40 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #48 : 11 Siječanj, 2008, 22:53:24 »
o bože,da je zbog nesreca i same smrtnosti onda bi sva vozila bila blokirana na 50km h...
jebe se gileri ocu ja poginut ili ti il neznam tko vise.njima se bitno da se proda i da njihov skuter izgura 1 ili 2 godine koliko je pod garancijom.

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #49 : 13 Siječanj, 2008, 15:56:28 »
men je bolji najstariji runner, ljepši je od svih, pogotovo kad vidim vxr200 novi, baš tupavo izgleda

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #50 : 14 Siječanj, 2008, 11:08:35 »
taj novi runner ima napred far ko stari fap iz '82

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #51 : 14 Siječanj, 2008, 22:40:06 »
a ovaj novi runner je prenapuhan i ružan. stari model je ljepši
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #52 : 15 Siječanj, 2008, 21:45:10 »
taj novi runner ima napred far ko stari fap iz '82

bas je preheben far,jacu svog tak posijat...haha :D

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #53 : 16 Siječanj, 2008, 11:49:38 »
Tako su ljudi govorili i za golfa V da je ruzan ali s vremenom sve "sjedne" na mjesto i kako vrijeme odmice auto vam postaje sve ljepsi...  :icon_thumright:

Iskreno, svidja mi se dizajn novog runnera, ne odskace mnogo od prijasnjeg modela i cini mi se jako atraktivan...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #54 : 16 Siječanj, 2008, 14:10:47 »
pa nemože mi nešto ovako bezveze sjest da ga je...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #55 : 16 Siječanj, 2008, 16:05:11 »
Meni se svidja novi Runner zbog vecih dimenzija i opcenito.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #56 : 16 Siječanj, 2008, 17:17:10 »
meni je 3 puta ljepsi od staroga :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #57 : 17 Siječanj, 2008, 10:50:00 »
pa nemože mi nešto ovako bezveze sjest da ga je...

meni derbi sjeda sam na k****...ogavan mi je i ja ga nikako ne mogu skontat,zadnji kraj ima ko od f117 a ne motor... ;D
JEL STE VI NEKI GLUPI LJUDEKI PA NE MOZETE SKUZIT DA JE SVE STVAR UKUSAAAAAAAAA...JEBENOG
bokte morao sam

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #58 : 17 Siječanj, 2008, 13:14:09 »
pa nemože mi nešto ovako bezveze sjest da ga je...

meni derbi sjeda sam na k****...ogavan mi je i ja ga nikako ne mogu skontat,zadnji kraj ima ko od f117 a ne motor... ;D
JEL STE VI NEKI GLUPI LJUDEKI PA NE MOZETE SKUZIT DA JE SVE STVAR UKUSAAAAAAAAA...JEBENOG
bokte morao sam

daj ohladi,pa hvala bogu da je stvar ukusa,bravo znalče,bistar si ko mutna voda,neznam kaj derbija spominješ??nekome se runner sviđa nekome ne,kaj se kurčiš??
ne sviđa mi se i gotovo,tebi da i ok....di je problem??

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Gilera Runner 2008
« Odgovori #59 : 17 Siječanj, 2008, 13:17:21 »
Evo npr. meni je ljepsi runner od derbija. :dontknow: