Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zadar - Split  (Posjeta: 13086 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Zadar - Split
« : 30 Prosinac, 2007, 18:54:15 »
Evo ovako, nakon sto sam vidia da je sve moguce da ljudi su danas iz rijeke, šibenika i kaštela došli u zadar i našli se s nama,
Moj plan jos od kada sam motor kupia, deseti mjesec ove godine, a taj je da se motorom zaletim do kaštela, jer mi je tamo baba pa na rucak da joj uletim haha..
no to sam odgodia kada skinem kao blokade pa cu onda, no vidio sam da nije dovoljno brz motor pa sam rekao aj otici cu kada stavim pilu (auspuh) i tako evo sada sam stavio zx-a a u planu mi je jos malossi multivar, karburator 19' i top performance kit...no dobro o tome dosta..
evo ovako pitao sam dina i x-thuga koji su uvjek isli di god smo htjeli, i dinov odgovor danas u kaficu je bio da, mogli bi otici, a pitao sam i x-a i rekao je i on da bismo mogli otici poslije prvi desetog dvije tisuce i osme godine =D

i tako do tamo ima 150km to znaci vamo tamo je 300km sto je nasim skutovima sa 5 litara potrošnje 15 litara...ili 130kn euro super plusa..kojim trenutno košta oko 8.6 kuna.

Pa eto putovali bi iz zadra. preko biograda, vodica, šibenika, primoštena, torogira i onda u kaštel štafilić stali kod moje babe na rucak...i ako bi nam se dalo nastavili bi prema solinu i spustili se u split.
E sada zašto pišem ovaj post, pa eto zato što se nadam da ce nam se barem jos jedan clan pridruziti na putovanju a tko zna mozda netko i iz ovih mjesta uz put se zaželi malo putovanja..

No od ovoga svega naravno nece biti nista ako bude loše vrijeme, no ja se toplo nadam da ce dan biti isti topao i suncan kao što je bio danas  :icon_biggrin:

Offline judge_man

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZADAR
  • Moj Skuter: sp 180
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #1 : 30 Prosinac, 2007, 19:18:25 »
ma evo ja bi sigurno isa;D...samo ovih dana da kupim sp-a da se ne vucaram na sonicu jer je on jadan izgoria do crnoga a kamoli do pslita heh...pazi samo ako kit stavis da ti ne pregrije se pa da bude sranja
FORZA DUCATI!

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #2 : 30 Prosinac, 2007, 20:40:02 »
ka sta sam reka BN-i i preko msn-a...nema sanse da svoju 50-icu mucim...do splita...HALO!!!...pa to je ko da tebe rastezu nekih 20min...pa da vidis kako bi uziva... ;)
sala...

al za ozbiljno...to je i vise nego mucenje motora...mozete se vi svako tolko odmarati...al to je ipak 300km...
cudi me da je x prista...al neka...

super je to da imamo nexuse ili beverlije ili nesto jace...al 50ccm...hmmm...kajne sans!!!bar za mene...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #3 : 30 Prosinac, 2007, 21:22:56 »
a nema veze swat šteta, ali eto judge man...iako te neznam, nebi bilo loše da ako u meduvremenu nabavis sp-a pa da eto odemo skupa!   

a ima li tko na putu do tamo da nam se prikljuci?

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #4 : 30 Prosinac, 2007, 22:18:31 »
ka sta sam reka BN-i i preko msn-a...nema sanse da svoju 50-icu mucim...do splita...HALO!!!...pa to je ko da tebe rastezu nekih 20min...pa da vidis kako bi uziva... ;)
sala...

al za ozbiljno...to je i vise nego mucenje motora...mozete se vi svako tolko odmarati...al to je ipak 300km...
cudi me da je x prista...al neka...

super je to da imamo nexuse ili beverlije ili nesto jace...al 50ccm...hmmm...kajne sans!!!bar za mene...
Daj swat,kakvo mučenje,pa neće ti se skuter raspasti..više ga mučiš stuntajući nego laganom vožnom sa 3/4 gasa..idemo lagano,bez žurbe,,svakih 30-ak minuta ćemo stajati i to je to..neće skuteru nista biti

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #5 : 30 Prosinac, 2007, 22:42:17 »
dođen ja po vas u zd i svi lipo put kaštela :glasses9: :icon_biggrin:

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #6 : 30 Prosinac, 2007, 22:42:41 »
ja sam tako i mislia, nisam bezveze ova mista koja su nam usput nabrojava...tocno svakih pola sata dode jedno mjesto novo...ili grad bolje receno

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #7 : 30 Prosinac, 2007, 22:43:42 »
e vidi alonso tman sekund prije mene postao...doci cemo ti se u split javiti obavezno!

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #8 : 30 Prosinac, 2007, 22:54:48 »
e vidi alonso tman sekund prije mene postao...doci cemo ti se u split javiti obavezno!
to se cijeni :notworthy: :icon_biggrin:

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #9 : 30 Prosinac, 2007, 23:11:05 »
a mogli bi se usput i doomsdayu u kaštelima javiti kada vako ionako na rucak kod moje babe tamo stajemo!

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #10 : 31 Prosinac, 2007, 00:06:42 »
dragi moji onda č ete tribat ujutro strašno rano krenit i vratit se kasno navečer... :icon_thumright:

nama je tribalo oko dvi i po ure ako se ne varam.. uz možda nekih 10-15 min stanke... a prosječna brzina je bila sasvim solidna... ikao se negdje i sporije vozilo zbog slane, mokre ceste i toga, ali isto čeka i vas (ihihiii :toothy9: :toothy12:)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #11 : 31 Prosinac, 2007, 00:16:30 »
hmmm, pa negdje oko 9 sati kada je sunce na poziciji a tempreatura prihvatljiva i amo rec da smo tamo u kaštelima za 2:15 sati...  to znaci da smo tamo oko 11 sati 11:30..  i tamo ostanemo malo jos rucamo oko podne i odmorimo se...i krenemo za split..tamo bi trebali biti za 30 minuta od kaštela koliko ja znam..to znaci da bi kod tebe bili naj kasnije oko 1 sat..što je sasvim dovoljno, odemo na pice negdje odmorimo se malo..i amo reci da krenemo nazad u 14 sati..kuci smo naj kasnije 17 sati

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #12 : 31 Prosinac, 2007, 01:38:00 »
Vidim da susreti odmah potiču na nova okupljanja...samo naprijed...idemo :toothy10:

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #13 : 31 Prosinac, 2007, 03:01:35 »
Vidim da susreti odmah potiču na nova okupljanja...samo naprijed...idemo :toothy10:

da-da bas mi se svidjelo ovo danas pa se zazelio i ja negdje otic...znaci po ovome "idemo"  što si napisao znaci da ce nas nexus morati cekati po puta, jel tako?  :laughing7:  :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #14 : 31 Prosinac, 2007, 04:06:15 »
ma samo idite, ja sam na pedeseticama radio dnevno po 250 km bez frke u društvu cure na baotianu!
... a jedan lik je u dva dana na 50 ccm Vespi LX 50 savladao put ZG - ZD i natrag...
nekda su ljudi putovali na daleke destinacije i na tomosima, samo polako i uživajte!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #15 : 31 Prosinac, 2007, 15:25:35 »
Nema problema ekipa, ako san slobodan, za vidit se i u Kaštelima i u ST... :icon_thumright:

Samo, malo van je optimistična procjena da ćete doć do Kaštela za 2 ure i 15 minuti... Meni je tribalo samo malo manje od toga, znači priko 2 ure, a tempo je najčešće bija 90 km/h... Po pravcima i nizbrdo oko 100 km/h rijetko do 110 km/h, a skoro nikad ispod 80 km/h, osim po mokrome i po slani... :binkybaby:

Nisan siguran da bi bilo pametno mučit 50-tke tako u cugu, one koje mogu postić tu brzinu... A one koje ne mogu, i same će dodat na potrebno vrime za doć do Kaštela... Zato, bolje van je računat 3 ure, pa i 3 i po sa pauzama od 5-6 minuti svako po ure... Čisto da se ne zeznete, pa ili neplanirano produžite, ili budete morali bez pola obavljenog nazad... :dontknow:

Svakako krenite pametno, bez panike i presinga... Ako šta od programa i otpadne, uvik je tu sljedeći đir... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #16 : 31 Prosinac, 2007, 15:31:08 »
slažem se s doomsdayom

tru i po ure minimalno, s time da računate da se može samo odužit, nikako ispod :icon_thumright:

znači ujutro oko 7-8 bi tribalo poč :icon_thumright: :icon_biggrin:

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #17 : 31 Prosinac, 2007, 15:32:09 »
onda najbolje da krenemo u 7 ujutro...i necemo imat problema..ali je ledno tada hmm...aj u 8 bi bilo ok

ako krenemo u 8...i da smo u kaštelima za 3 sata to znaci..da smo najkasnije u 11:30 tamo...rucak, odmor i neka krenemo za split oko 13 sati...tamo smo NAJKASNIJE u 14 sati budemo na picu vamo tamo...napravimo dir po splitu i krecemo za zadar oko 16 sati...što je sasvim dovoljno i doma smo najkasnije u 20 sati sto je nemoguce da iapk tako kanso dodemo..

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #18 : 31 Prosinac, 2007, 15:36:35 »
e to je več realan plan :icon_thumright:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Zadar - Split
« Odgovori #19 : 31 Prosinac, 2007, 15:45:07 »
ka sta sam reka BN-i i preko msn-a...nema sanse da svoju 50-icu mucim...do splita...HALO!!!...pa to je ko da tebe rastezu nekih 20min...pa da vidis kako bi uziva... ;)
sala...

al za ozbiljno...to je i vise nego mucenje motora...mozete se vi svako tolko odmarati...al to je ipak 300km...
cudi me da je x prista...al neka...

super je to da imamo nexuse ili beverlije ili nesto jace...al 50ccm...hmmm...kajne sans!!!bar za mene...

 ??? ??? ???  neznan šta je tu čudno al neka

ka sta sam reka BN-i i preko msn-a...nema sanse da svoju 50-icu mucim...do splita...HALO!!!...pa to je ko da tebe rastezu nekih 20min...pa da vidis kako bi uziva... ;)
sala...

al za ozbiljno...to je i vise nego mucenje motora...mozete se vi svako tolko odmarati...al to je ipak 300km...
cudi me da je x prista...al neka...

super je to da imamo nexuse ili beverlije ili nesto jace...al 50ccm...hmmm...kajne sans!!!bar za mene...
Daj swat,kakvo mučenje,pa neće ti se skuter raspasti..više ga mučiš stuntajući nego laganom vožnom sa 3/4 gasa..idemo lagano,bez žurbe,,svakih 30-ak minuta ćemo stajati i to je to..neće skuteru nista biti

neznam za vas al ja nestajem prije sibenika,taman se zaletin pozdravit ekipu,jos ako bude replikant u vodicama,pa i da on zapici sa nama,jos mozda ko iz sibenika...al ja iden ako buden ima za gorivo...ako ne nista
...........1...........8...........7...........