Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: HTC HD2 ili iPhone 4  (Posjeta: 9963 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #20 : 17 Siječanj, 2011, 21:52:17 »
amoled ekrani imaju ljepsu sliku od retina ekrana, je da nisu toliko bogati pixelima, ali to i nije tako bitno.
softver kod iphonea je po meni veliki minus na odlicnom mobitelu.
iPhoDroid?  :glasses9:
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #21 : 17 Siječanj, 2011, 22:11:26 »
Ja ne kuzim kako mozete rec da je apple kao kompanija sranje kada iz daba u dan rusi rekorde u prodani svojih proizvoda i dionice im iz dana u dan odlaze po cijeni iznad svih....
1000 ljido moze bit glupo, al da svi koji koriste apple-ove proizvode su neki sminkeri il povodljivi to mi niko nemre rec...
I ne znam od kud to sa sminkeri koriste apple-ove proizvode??ljudi, ako cemo gledat ko je sminker po mobitelu il laptopu, pa nek sve ode u k****....
Ja ti takodjer savjetujem iphone...ja sam koritio 3g i sad imam cetvorki...
Do sada nisam pozalio, a uvjeren sam da i u blizoj buducnosti necu...
Na kraju krajeva, ovo je tema ko i tema teretana....mogli bi o tome napisat i 100 strana....i nebi dosli do nicega jer se o ukusima ne raspravlja...
Odluci sam koji ces uzet...kaj god uzmes nadam se da neces pozalit...
I da jos jedno, ne mogu vjerovat da cemo jedni drugima prijetit zato sto savjetuje drugi mobitel...ko da ste djeca..:)
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline M!cko46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 266
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Spyder
  • Moja Kaciga: mds
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #22 : 17 Siječanj, 2011, 22:58:14 »
iPhone ima najbolju kameru mislim ovaj 4g kazu da je cistoca slike neverovatna da ljudsko oko ne moze prepoznati..

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #23 : 17 Siječanj, 2011, 23:17:34 »
iPhone je za gay populaciju,tako da ti rađe uzmi HTC  :icon_thumright:

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #24 : 17 Siječanj, 2011, 23:35:17 »
speed ako se kužiš u flashanje onda definitivno htc hd2 ja dual bootam winmo i android na njemu kak mi pukne  :drunken_smilie:  prejeben mob malo je ogroman al se navikneš iphone je česme definitivno htc ,ja bi na tvom mjestu pričeko još samo koji mjesec dok ne izađe novi chipset od qualcoma brijem da je dual core i ima noviju grafičku , ili uzmi desire hd ako nisi u flashanju i hakiranju  ;D prejeben mob android i uz to ima sa pun k smanjenom potrošnju energije  jel mu je chipset na 45nm ,dok hd2 je na 65nm zato voli popit bateriju al meni ak ne drkam po njemu puno traje do tjedan dana baterija ,j a sam sad miran s mobitelom dok ne izađe od qualcoma na oko 22nm-25nm chipset onda tek uzimam novi mob do tad htc hd2 ,novi t28 ,panasonic gd55 i motorola v50 če mi poslužit  :toothy10:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #25 : 17 Siječanj, 2011, 23:45:37 »
nije mi problem nikakav s fleshanjem,a mogu se stroit dok ne izadje taj novi,inace svidja mi se htc i android :dontknow:

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #26 : 17 Siječanj, 2011, 23:51:33 »
evo ti malo o snapdragon generacijama ja bi pričeko dualcore  ;D

http://www.qualcomm.com/products_services/chipsets/snapdragon.html

hd2 ima prvu generaciju sad treba treča izač pročitaj si malo prebolesno i to se u mobu hahahaha

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #27 : 18 Siječanj, 2011, 00:19:50 »
evo ti malo o snapdragon generacijama ja bi pričeko dualcore  ;D

http://www.qualcomm.com/products_services/chipsets/snapdragon.html

hd2 ima prvu generaciju sad treba treča izač pročitaj si malo prebolesno i to se u mobu hahahaha
bude jebenica,budem sacekao :toothy11:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #28 : 18 Siječanj, 2011, 11:28:43 »
speed ako se kužiš u flashanje onda definitivno htc hd2 ja dual bootam winmo i android na njemu kak mi pukne  :drunken_smilie:  prejeben mob malo je ogroman al se navikneš iphone je česme definitivno htc ,ja bi na tvom mjestu pričeko još samo koji mjesec dok ne izađe novi chipset od qualcoma brijem da je dual core i ima noviju grafičku , ili uzmi desire hd ako nisi u flashanju i hakiranju  ;D prejeben mob android i uz to ima sa pun k smanjenom potrošnju energije  jel mu je chipset na 45nm ,dok hd2 je na 65nm zato voli popit bateriju al meni ak ne drkam po njemu puno traje do tjedan dana baterija ,j a sam sad miran s mobitelom dok ne izađe od qualcoma na oko 22nm-25nm chipset onda tek uzimam novi mob do tad htc hd2 ,novi t28 ,panasonic gd55 i motorola v50 če mi poslužit  :toothy10:

Oprosti, al tjedan dana izdrži samo ak je ugašen! :icon_thumright: ima za kupit i ona jača baterija za HD2 koja strši malo van, a ni s njom ne izdrži tjedan dana!

Između HTC HD 2 i Desire, definitivno Desire, al inače iPhone 4.

2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Nix666

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1431
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • MojSetup: Red Sponge, dizna 64, Polini high speed, 5.25g utezi
  • MojSpuh: Gianelli Rekord
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #29 : 18 Siječanj, 2011, 14:08:15 »
haha....tjedan dana  :laughing9: :laughing9: :laughing9:
ako nisi naviknut da mobitel držiš svaki drugi, ili eventualno svaki dan, onda DOBRO razmisli hočeš li kupiti smarphone  :happy3:

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #30 : 18 Siječanj, 2011, 14:19:30 »
Oprosti, al tjedan dana izdrži samo ak je ugašen! :icon_thumright: ima za kupit i ona jača baterija za HD2 koja strši malo van, a ni s njom ne izdrži tjedan dana!

Između HTC HD 2 i Desire, definitivno Desire, al inače iPhone 4.



pa imam htc hd2 pa valjda znam to je znači ako ne drkam po njemu , imam 3 mobitela tak ako ne razgovaram na njemu puno i ne drkam i na gsmu samo onda izdrži do tjedan dana ,kod nas je 3g pokrivenost slaba tako da je meni na gsmu cijelo vrijeme , 3g uključim samo kad idem surfat jel se mob muči stalno traži signal čim uđem u kuču a i mozak ti 3g prži tako da je meni 3g skoro uvijek isključen , al ako wifi 3g surfanje pickematerine onda ga sj**** u dan dva

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #31 : 18 Siječanj, 2011, 15:15:00 »
iPhone je za gay populaciju,tako da ti rađe uzmi HTC  :icon_thumright:

toe to ;)

kupil cesme od ajfona i prodal ga za 6 dana..i kupil desire..
android,toe to ;-)
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #32 : 20 Siječanj, 2011, 17:30:18 »
sad gledam i t com u ponudi ima samo desire,a mogu produziti ugovor a neznam kaj da kupim sad :dontknow:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #33 : 20 Siječanj, 2011, 19:31:48 »
najlakse je napisat iphone je smece i to je to...

jednostavniji softver od iOS-a nisam vidio...a ne kad otkljucam HTC ili N97 recimo i userem se jer je toliko toga nabacano da ne znam di bi kliknuo...po cemu je android bolji? nek mi netko kaze jer nisam imao priliku igrat se s tim osim na frendovom nekom HTC-u pred godinu dana (koji me nije odusevio niti malo) i na xperiji mini (koja me takodjer nije odusevila)

sto se tice app storea, nek im je android market konkurencija, malo natjecanja ne fali...ali fali im aplikacija i to masu da bi dostigli app store, jos mi je smjesnije jer vise razlicitih mobova ima android dok ios ima samo iphone...uostalom mene boli ona stvar za app store kad ga ne koristim jer sam skrt  :icon_biggrin:

da iphone sad ima svatko ima...da ih vecina ne zna sto je jailbreak ne zna...da mi je zao zbog toga itekako, ali ne zamaram se jer me moj 3GS sluzi odlicno vec vise od godinu dana...btw jos nisam imao prilike vidjet mob koji je imao bolji ekran, brzinu i touch od ip 4...iphone nije savrsen, ali nije ni sranje bas ko sto svi pricaju...isto ko kad se prica da je alfa sranje a nikad auto vozili nisu...


Offline Nix666

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1431
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • MojSetup: Red Sponge, dizna 64, Polini high speed, 5.25g utezi
  • MojSpuh: Gianelli Rekord
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #34 : 20 Siječanj, 2011, 19:43:56 »
nije baš sranje
ali recimo htc legend ga jede
ovo za aplikacije, po čemu je bolji android
po tome što imaš pristup apsolutno svemu u mobitelu
možeš sam pisati aplikacije(ako znaš naravno, no to je manje bitno), može overclockati u nekoliko sekundi, a ovo da nema aplikacija neću ni komentirati jer ih ima jako mnogo, a market nije jedino mjesto gdje se mogu skinuti
još bolja stvar je što ima ljudi koji optimiziraju operativni sustav svakome uređaju koliko god je to moguće, pa su mobiteli nevjerojatno brzi, bez imalo lagga
ako ti je prekomplicirano flashanje, root . ovo-ono onda bolje da nekupiš android uređaj
kupi lijepo iphone, i onda si baja, jer je to po meni ko i s motorima
kupi yamahu ybr 125 i vozi tak kak je, ili si kupi apriliu rs, skini blokade i deri

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #35 : 20 Siječanj, 2011, 19:52:25 »
android market ima puno aplikacija ali ne toliko ko i app store na to sam mislio...ja jos nisam vidio taj brzi android, al ne kazem da ne postoji...ja znam da iphone ono sto moze radi najbolje, naglasak na ono sto moze, jer nije savrsen...

kao jedan uredjaj meni kao korisniku se najvise dopao, ovisi o ukusu ljudi koji ce mob proglasiti sebi najboljim, ali ono sto sam imao prilike vidjet od androida mi je smijesno naspram mog, znaci 3gs, ne 4 iphonea...iskreno ni ne gledam druge mobitele jer nemam potrebe...

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #36 : 20 Siječanj, 2011, 19:56:07 »
sad gledam i t com u ponudi ima samo desire,a mogu produziti ugovor a neznam kaj da kupim sad :dontknow:

ništa pričekaj 3 generaciju snapdragona dual core samo što nije izašla sad treba izač ,ili desire hd ako baš nemreš čekat desire mi ima frend i baterija mu traje pol dana doslovno

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #37 : 20 Siječanj, 2011, 20:01:59 »
najlakse je napisat iphone je smece i to je to...

jednostavniji softver od iOS-a nisam vidio...a ne kad otkljucam HTC ili N97 recimo i userem se jer je toliko toga nabacano da ne znam di bi kliknuo...po cemu je android bolji? nek mi netko kaze jer nisam imao priliku igrat se s tim osim na frendovom nekom HTC-u pred godinu dana (koji me nije odusevio niti malo) i na xperiji mini (koja me takodjer nije odusevila)

sto se tice app storea, nek im je android market konkurencija, malo natjecanja ne fali...ali fali im aplikacija i to masu da bi dostigli app store, jos mi je smjesnije jer vise razlicitih mobova ima android dok ios ima samo iphone...uostalom mene boli ona stvar za app store kad ga ne koristim jer sam skrt  :icon_biggrin:

da iphone sad ima svatko ima...da ih vecina ne zna sto je jailbreak ne zna...da mi je zao zbog toga itekako, ali ne zamaram se jer me moj 3GS sluzi odlicno vec vise od godinu dana...btw jos nisam imao prilike vidjet mob koji je imao bolji ekran, brzinu i touch od ip 4...iphone nije savrsen, ali nije ni sranje bas ko sto svi pricaju...isto ko kad se prica da je alfa sranje a nikad auto vozili nisu...



ma cijeli apple je totalno smeče đubrad lopovska tehnologija u laptopima im je ono najeftinija laptop koji kod njih dođe 20000kuna sve to što ima applov laptop dobiš za 5-6000kuna u bilo kojem drugom lapu ono najlopovskija firma ikada

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #38 : 20 Siječanj, 2011, 20:19:11 »
jednostavniji softver od iOS-a nisam vidio...a ne kad otkljucam HTC ili N97 recimo i userem se jer je toliko toga nabacano da ne znam di bi kliknuo...po cemu je android bolji? nek mi netko kaze jer nisam imao priliku igrat se s tim osim na frendovom nekom HTC-u pred godinu dana (koji me nije odusevio niti malo) i na xperiji mini (koja me takodjer nije odusevila)

Stvar je u tome sto android ima low-end, mid-end i hign-end mobitele, dok sa iOS samo imas iPhone. Kako vidim ti si probao mid i low end android mobitele, sa high-end sve je drugacije  :icon_thumright:. Naprimjer Galaxy S, onako stock je dobar al nista spektakularno, al kad skines neki custom ROM koji je optimiziran i sredjen, onda mobitel ne mozes vise prepoznati  :toothy11:.

A sto se tice ovoga kad otkljucas android pa te ceka komplikacija, na netu je bezbroj home launchera i biras koji ces koristiti, dok to kod iPhone-a ne mozes... To je ono glavno sto ne valja kod iOS, nemas slobode. Imas malu slobodu sa jailbrejkom, al to je nista naspram rootinga i fleshovanja kod android. Kod androida (ako si malo iskusniji sa programiranjem) pravis svoj OS kako ti pase! Oduzimas stvari koje ti ne trebaju, pisanjem scriptova optimizujes sve sto ti treba, ubacivanjem novih kernal-a moze overclockovati procesor, znaci nema kraja.

Nisu se dzaba svi softverski velikani sada okrenuli tom OS, sve vise programa za komp postaju app za android sto je fantasticno. Npr android-ov music player je bezze, al nije problem, skocis do marketa i skines sebi winamp  :glasses9:.

Mogao bi ja ovako do sutra, al dovoljno je  :toothy9:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: HTC HD2 ili iPhone 4
« Odgovori #39 : 20 Siječanj, 2011, 20:32:14 »
I dalje sve to meni ne treba jer hocu da bude sto jednostavnije i pri tome da radi odlicno...to je to...ja ne govorim nista protiv nikakvog softvera osim protiv symbiana jer je sranje...ali recimo ne volim nokie, samsunge, lg itd. Ono sto bi volio probat je HTC i to je to...ako postoji takav da mi vise pase od iphonea