Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Koji base auspuh za 2t?

Leo vinci zx
13 (40.6%)
Malossi MHR Replica
5 (15.6%)
Top Performance Nardo
4 (12.5%)
Polini For Race
1 (3.1%)
Leo Vinci RR
5 (15.6%)
Technigas Next-R
1 (3.1%)
Gianelli Shot
0 (0%)
Yasuni R
3 (9.4%)

Ukupno Glasova: 32

Glasanje završeno: 23 Listopad, 2007, 17:43:10

Autor Tema: AUSPUH ZA 2T ANKETA  (Posjeta: 6670 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #20 : 18 Listopad, 2007, 18:17:25 »
isto kao i hellboy na svom runneru, sa next-r-om samo sranje
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #21 : 18 Listopad, 2007, 18:19:05 »
a bice da onda kako na kojem motoru... :dontknow:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #22 : 18 Listopad, 2007, 18:27:18 »
Potpisujem za Yasuni auspuh, odlican auspuh na gusu i replici.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #23 : 18 Listopad, 2007, 18:31:01 »
isto kao i hellboy na svom runneru, sa next-r-om samo sranje

da na hellboy-a sam i mislio ,valjda se petar zove hehe ili kako vec ...na runnerima jednostavno nece da radi i to je to ...uglavnom sad je rasprodaja rolnica,oprugica i centralni,vec sam vratio nekih 50 -60 eura ....jbt od 3 g pa do 6.1 sve imam lol znam da nisma normalan :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #24 : 18 Listopad, 2007, 18:36:06 »
isto kao i hellboy na svom runneru, sa next-r-om samo sranje

da na hellboy-a sam i mislio ,valjda se petar zove hehe ili kako vec ...na runnerima jednostavno nece da radi i to je to ...uglavnom sad je rasprodaja rolnica,oprugica i centralni,vec sam vratio nekih 50 -60 eura ....jbt od 3 g pa do 6.1 sve imam lol znam da nisma normalan :)

da petar, al nisam uopće skontao da si napisao u svom postu, predugacak mi je bio, umorio sam se na pola teksta..uff  :toothy11:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #25 : 18 Listopad, 2007, 19:30:38 »
ne bih nikad uzeo next R jer slušajući rossia kakve je patnje imao, što da se kockam...

meni je yasuni jako lep auspuh, samo čini mi se da je on dosta skup...negde oko 200 eur ako se ne varam?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #26 : 18 Listopad, 2007, 19:33:38 »
eo frend ima runner 98 godiste i next r gore, a drugi frend ovaj prijasnji model runnera sa zx-om gore i mogu vam lijepo rec da do 60 su isti a onda odlazi next r!!!!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #27 : 18 Listopad, 2007, 19:56:17 »
next-r uopste nije pogodan za serijalu, to znaju oni koji su ga imali. Ja sam ga uzeo od Petra(hellboy_90), a inace imam ZX-a, maltene, skut se ponasa isto, swe je na njemu serijsko, samo zwuk je mnogo slab i nimalo mi se ne swidja, nema onog lepog zuwka kao sa zx-om. Dobio sam 5km/h wise na next-om, ali to nije nista. Njegov sqt se preporodio kad je stavio zx-a, tako da next-r ne walja za serijalu.

eo frend ima runner 98 godiste i next r gore, a drugi frend ovaj prijasnji model runnera sa zx-om gore i mogu vam lijepo rec da do 60 su isti a onda odlazi next r!!!!

Ja sam dobijao Peru sa zx-om uvek... moj je 2003 runner a njegowv 2006... U nekom slucaju on bude malo ispred mene, a onda ja njega na 60 stizem
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #28 : 18 Listopad, 2007, 20:04:43 »
Normalno nece biti isto ako samo zamjenite auspuh. ZX pocinje prije raditi nego NEXT i zato je to tako. Da biram izmedju nexta i zx, uzeo bi nexta bez razmisljanja iako nisam vozio taj auspuh tako da nemogu govoriti o kvaliteti. ZX ima odlicnu kvalitetu i lako je ustimati na masini. A u vezi zvuka, idem na sto tise, vi buku zovete zvukom?

A sto mislite kako bi isao serijski Runner sa Nardom? Eto kupite Narda i ici ce jos slabije.
« Zadnja izmjena: 18 Listopad, 2007, 20:10:49 SlowRider »

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #29 : 18 Listopad, 2007, 20:14:33 »
a vidis da ga ova dvojca nisu uspjeli dobiti sa svakakavim kombinacijama


btw..i ja bi bio sretan da se rr ne cuje, sto si stari to sve tise bolje  :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #30 : 18 Listopad, 2007, 20:20:21 »
ma ja ne razumijem di je to odlican zvuk, npr ima likova tu u okolici i osijeku pocupaju vunu van iz zx-a pa to se dere 6 ulica dalje, jbt ja ocu da se necuje a da ideeee, sam odjednom ga nema heheheh :)

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #31 : 18 Listopad, 2007, 20:33:23 »
ma ja ne razumijem di je to odlican zvuk, npr ima likova tu u okolici i osijeku pocupaju vunu van iz zx-a pa to se dere 6 ulica dalje, jbt ja ocu da se necuje a da ideeee, sam odjednom ga nema heheheh :)

Bas to

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #32 : 18 Listopad, 2007, 21:38:47 »
ma ja ne razumijem di je to odlican zvuk, npr ima likova tu u okolici i osijeku pocupaju vunu van iz zx-a pa to se dere 6 ulica dalje, jbt ja ocu da se necuje a da ideeee, sam odjednom ga nema heheheh :)

pa kako mislish da dobijesh taj "zvuk" na zujalici??? Next-r je prava zujalica, nema onaj dubok zvuk kao kod ZX-a, RR-a...
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #33 : 18 Listopad, 2007, 23:29:52 »
ja vam kazem ljudi na novom runneru znaci 2006/2007 serijali, tecnigas next R ,definitivno ne valja ...stavljo sam ga na x runnera i ima 5-6 likova koji ga imaju na runnerima i start nevalja ...next r je samo bolji od 30 do 70 Km/h...jos nesto sto se tice kvalitete ,uzmite pa vidite kako puca nosac koji je obicna cijev ,suplja iz nutra debljine je kao 2 cda kad sastavis bez omota ...mozes ga rukom savit ....,meni je puko nosa 5 puta najmanje to samo meni ...napravio sebi kod tokara nesto kao u Leovince spuhova sto je rijeseno i nije puco nikako poslije ,trajo je 5 mjeseci i prodo sam onda spuh.....top koji je navodno ,pise na njihovoj stranici od crnog aluminijuma ,promijeni boju za 5 dana ..i postane kao bakrene boje ....ajde reko bi da je farba spala ali ovo je crni aluminijum ...to se nebi trebalo desit ...nemam sta lijepo reci o tom auspuh jbg ...ja sad sa RR perem likove sa next r ko nista ...cak i one lakse po 20 -30 kila posto ima likova voze scoot po 50 kila neznam kako ga vjetar ne odnese :D  hehe ...eto toliko od mene za ovaj put
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #34 : 19 Listopad, 2007, 00:23:52 »
moj frend ima tp trophy i rr-a i zvuk je predobar.dubok je a meni se cini po neki put da je tisi i od serijale
vozi idiote vozi !!!!!

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #35 : 19 Listopad, 2007, 09:59:25 »
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #36 : 19 Listopad, 2007, 23:17:15 »
mene zanimaju ixil auspusi pa ako neko zna nesto o njima ...
vozi idiote vozi !!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #37 : 19 Listopad, 2007, 23:41:05 »
vidim da ga na scooter centru nesta spominju u vezi next r, posto ne znam nemjacki  :dontknow: :dontknow:

mislim na ovaj sa jednim prigusivacem...a po cijeni se vidi da je za serijalu i base


a ovaj sa dva prigusivaca mislim da je u klasi midrace, al o tom potom, iskreno mi se ne sviđa ta sminka



...al nardo za tvoju replicu ce biti best buy, ili kupi yasuni R ako vec hoces neku kvalitetu, mozda i tisinu jer je dosta tih
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #38 : 19 Listopad, 2007, 23:50:35 »
ja bi htio malu sminku tj. da je kromirani pa zato gledam ixil ili sta vec ali najblize sam zx-u kromiranom

vidio sam onaj clanak tu o ixil racing 2 carbon pa sam pitao za taj spuh pa su mi rekli da vise nema tog uvoznika (bio je iz ri)
vozi idiote vozi !!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: AUSPUH ZA 2T ANKETA
« Odgovori #39 : 20 Listopad, 2007, 00:03:59 »
ja bi htio malu sminku tj. da je kromirani pa zato gledam ixil ili sta vec ali najblize sam zx-u kromiranom

vidio sam onaj clanak tu o ixil racing 2 carbon pa sam pitao za taj spuh pa su mi rekli da vise nema tog uvoznika (bio je iz ri)

a dobro

ma da se mene pita ja bi si uzeo yasunia R...to je za mene sminka, lijepo izgleda, u komb sa replicom sigurno ide kao mutav, a ne cuje se jako...milina
« Zadnja izmjena: 20 Listopad, 2007, 00:06:48 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...