Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: malossi kit za speedfight  (Posjeta: 22108 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #20 : 22 Kolovoz, 2007, 20:01:19 »
nazovi piccilo racing u split(021/325-677), salju postom
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline SF2osk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 296
  • Spol: Muški
  • Lete dve ptice......a narocito ona desna.....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • moj skuter
  • Mjesto: osijek,višnjevac
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70ccm
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #21 : 22 Kolovoz, 2007, 20:02:40 »
jel ima netko broj od piagio centra u zg-u...oni trguju malossi djelovima zar ne???
jedan vuk zavija a drugi odvija

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #22 : 22 Kolovoz, 2007, 20:04:33 »
ja bio danas..
01/6183116

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #23 : 22 Kolovoz, 2007, 20:07:08 »
koji ti ivanm imas kit i koliko ti traje i kakav je?
vozi idiote vozi !!!!!

Offline SF2osk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 296
  • Spol: Muški
  • Lete dve ptice......a narocito ona desna.....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • moj skuter
  • Mjesto: osijek,višnjevac
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70ccm
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #24 : 22 Kolovoz, 2007, 20:08:52 »
ja bio danas..
01/6183116

e hvala ti punoooooooooo
jedan vuk zavija a drugi odvija

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #25 : 22 Kolovoz, 2007, 20:12:24 »
ja bio danas..
01/6183116

e hvala ti punoooooooooo

pa sta se imas zaj.. sa zg-om, kad ivandija drzi isto tako malossi
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #26 : 22 Kolovoz, 2007, 20:17:51 »
ovo nije vezano uz ovu temu ali ipak moram nesto reci.prije tjedan i pol ja naručio bočnu nogaru od rms-a i dode ona prosli ponedjeljak u dućan.ja dovezao s2 dole i i prodavači mi je nikako nisu mogli staviti jer je to tvornička greska rms napravio nogaru za s2 koja ne moze na njega montirat pa sad moram uzeti serijalu.samo odg na ono pitanje prije
ja na svom imam rms i bez problema sam je stavio

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #27 : 22 Kolovoz, 2007, 20:19:09 »
pa malossi gus zračnjak..
nije loš, al sad mi je žao kaj nisam uzeo aluminij..
ipak je zračnjak, dosta se osjeti gubitak snage kad se zagrije...

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #28 : 22 Kolovoz, 2007, 20:30:11 »
znam da je midrace ali koliko otpilike traje malossi mhr replica ?
vozi idiote vozi !!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #29 : 22 Kolovoz, 2007, 20:36:27 »
to je dosta dobar kit, jer je trajan, pogotovo ak se slaže sa slabijim auspuhom, ponaša se kao jači base kit, a može se natjerat i na midrace..
trajnost dosta duga ko gus.. 20 000 km..

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #30 : 22 Kolovoz, 2007, 23:19:08 »
to je dosta dobar kit, jer je trajan, pogotovo ak se slaže sa slabijim auspuhom, ponaša se kao jači base kit, a može se natjerat i na midrace..
trajnost dosta duga ko gus.. 20 000 km..


e jeb'ga sada... da je trajnost kao u gusa onda ljudi nebi kupovali gus...

Ako se odrzava i dobro rukuje sa skuterom svaki ce kit trajati dugo...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #31 : 22 Kolovoz, 2007, 23:27:55 »
to je dosta dobar kit, jer je trajan, pogotovo ak se slaže sa slabijim auspuhom, ponaša se kao jači base kit, a može se natjerat i na midrace..
trajnost dosta duga ko gus.. 20 000 km..


e jeb'ga sada... da je trajnost kao u gusa onda ljudi nebi kupovali gus...

Ako se odrzava i dobro rukuje sa skuterom svaki ce kit trajati dugo...

a ivanm je vjerovatno mislio na ono gus traje 20 t km (bar po papirima), a tolko bi i replica u stavrnosti trajal, al uz pravilno rukovanje tarajal bi ona i vise, 100%.

evo pogle bero je due+ imo 20 tkm do prve sepcijale, a due i replica razlika nebo i zemlja.

e da ne bi vjerovo, ni ja ne vjerujem al kako dokazat  :dontknow:, jedan covijek 30-ih godina, ima na stalkeru AC malossi sporta, stavio ga je kad je kupi skut 98 godine, preso malo preko 40 tkm s tim kitom i jos ide i traje, a fuuuuuul serijala, karb 12mm, serijski spuh. ja nisam mogo vjerovat, jedino je mjenjan potrosni materijal, i jos nije radjena specijala. motor uredno ide 95km/h po satu, solidno ubrzava. ja ne vjerujem.  :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #32 : 23 Kolovoz, 2007, 01:31:13 »
Ako se zadovolje neki uvjeti, gus bi morao trajati barem kao i serijala uz spuh koji ga ne prevrtava (S6PRO, Yasuni R, Tecnigas RS70...). To podrazumijeva dobru postelanost, prvenstveno karba, ali i stil voznje. Nikad, ali nikad ne traziti od motora max. okretaje dok se nije POTPUNO zagrijao. Nakon sto se zagrijao, to ne znaci da se moze full gasom voziti kilometre i kilometre. Mislim, moze, ali to ne ide u prilog trajnosti kita.
Ionako se (kod dobro postelanog skuta) sa 1/3 otvora gasa moze voziti brzo (mozda 15-tak % sporije nego sa full gasom), a potrosnja benge kao i cijelog motora je osjetno manja.

Isto tako, MHR Replica kit se moze postelati i kao base setup. Ne vidim zasto bi mu trajnost bila manja od base kita. Ako nista drugo, alu je cilindar i bolje odvodi toplinu, a i nikasil kojim je presvucen cilindar iznutra je jaaaaaako tvrd materijal - skoro nepoderiv.
Ovu sezonu vozim sa takvim setupom i jako sam zadovoljan (MHR Replica, Yasuni R, 19 karb na airboxu, Multivar2000 sa 6,1g rolama, kevlar remen, Delta kuplung). Vrtim kit do 10000+ okr., a vozim se sa 1/3 gasa oko 75-80 km/h pri cca. 9000 okr.


Ne cude me price da je netko napravio 50+ tkm sa kitom (pa cak i sa istim karikama).

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #33 : 23 Kolovoz, 2007, 22:37:23 »
koliko ti skut trosi i koliko si dao za mhr replicu?
vozi idiote vozi !!!!!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #34 : 23 Kolovoz, 2007, 22:58:23 »
Ako se zadovolje neki uvjeti, gus bi morao trajati barem kao i serijala uz spuh koji ga ne prevrtava (S6PRO, Yasuni R, Tecnigas RS70...). To podrazumijeva dobru postelanost, prvenstveno karba, ali i stil voznje. Nikad, ali nikad ne traziti od motora max. okretaje dok se nije POTPUNO zagrijao. Nakon sto se zagrijao, to ne znaci da se moze full gasom voziti kilometre i kilometre. Mislim, moze, ali to ne ide u prilog trajnosti kita.
Ionako se (kod dobro postelanog skuta) sa 1/3 otvora gasa moze voziti brzo (mozda 15-tak % sporije nego sa full gasom), a potrosnja benge kao i cijelog motora je osjetno manja.

Isto tako, MHR Replica kit se moze postelati i kao base setup. Ne vidim zasto bi mu trajnost bila manja od base kita. Ako nista drugo, alu je cilindar i bolje odvodi toplinu, a i nikasil kojim je presvucen cilindar iznutra je jaaaaaako tvrd materijal - skoro nepoderiv.
Ovu sezonu vozim sa takvim setupom i jako sam zadovoljan (MHR Replica, Yasuni R, 19 karb na airboxu, Multivar2000 sa 6,1g rolama, kevlar remen, Delta kuplung). Vrtim kit do 10000+ okr., a vozim se sa 1/3 gasa oko 75-80 km/h pri cca. 9000 okr.


Ne cude me price da je netko napravio 50+ tkm sa kitom (pa cak i sa istim karikama).

istina

al cuj svi misle da tko god stavi kaki god setup da ce ga taj tiskat max stalno, tak da ljudi uvijek kazu onu opciju u kojoj ti kit najmanje traje.....
eo gledam po sebi, ja slazem polako skut i uopce ga ne planiram tiskat stalno, ono lagano 70-80 km/h voznja, ali naravno da cu ga i tiskat za svoj gust.

i sada tako vozim sad, u zadnje vrijeme se lagano vozam, 50 km/h, isto tako i kad budem slozio skut (jbg nema se para trenutno) tak da bit ce 70 km/h lagano uzivancija.

ma nema mi do onoga kad tak vozim i onda kad me neki klinjo obidje sa 55 na sat hehehe :) i onda ga pustim malo da ode i onda samo po gasu i opet pred njeg na 50 (jbg djecije ponasanje al volim heheheheh :) et sta da kazem ;)

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #35 : 23 Kolovoz, 2007, 23:18:24 »
@master_o_fight:
Trosi 5,8-6,2  ako pazim, a 7 ako ga stiscem cijelo vrijeme (uzbrdo na Sljeme, recimo). Istu potrosnju sam imao i sa 21 karbom.
A koliko sam dao za kit? 1500kn, cini mi se. Bilo je to prije 2 godine  :icon_biggrin:


@vpucko:
Nemoj mislit da ga ne stiscem - stiscem, itekako. Ali samo kad je full zagrijan.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #36 : 23 Kolovoz, 2007, 23:35:15 »
@vpucko:
Nemoj mislit da ga ne stiscem - stiscem, itekako. Ali samo kad je full zagrijan.

Je, ali full zagrijan skuter je pretoplo od idealne temperture za izgaranje smjese... a opet ako skuter nije dovoljno zagrijan onda lakse dolazi do mehanickog ostecenja...

Opcenito radna temperatura automobila i motocikala je prevelika od idealne temperature za zapaljenje smjese... - dakle slabije performanse...

Ja mislim da si ti vodeci hrvat u kilometrima napravljenim na mhr replici...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #37 : 23 Kolovoz, 2007, 23:39:03 »
Je, ali full zagrijan skuter je pretoplo od idealne temperture za izgaranje smjese... a opet ako skuter nije dovoljno zagrijan onda lakse dolazi do mehanickog ostecenja...

Pod full zagrijan, mislim na 55C  :icon_thumright:


Ja mislim da si ti vodeci hrvat u kilometrima napravljenim na mhr replici...  :icon_thumright:
Ma jok. Jos sam  :binkybaby:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #38 : 23 Kolovoz, 2007, 23:41:27 »
Ajde mozes proci  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :headbang: :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: malossi kit za speedfight
« Odgovori #39 : 23 Kolovoz, 2007, 23:44:43 »
postoji li malossi sport 70 za speedfight s vodenim hladenjem onda jer ni jučer ni danas nsam vidio frenda da ga pitam koji je imao fight?
vozi idiote vozi !!!!!