Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ivandija - Osijek  (Posjeta: 15345 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Ivandija - Osijek
« : 13 Travanj, 2010, 20:09:20 »
....vjerojatno se pitate o cem se radi.....e pa ovako....
...odlucio sam za svoju Vemar kacigu kupit crni vizir....i odem kod Ivandije u Osijek gdje je kaciga i kupljena...
...dobar dan-dobar dan...reko molim vas narucio bi CRNI vizir za svoju Vemar kacigu koja je kod vas kupljena....
...kaze meni "dedek na kasi" nema problema samo malo...i ode po vald gazdu gospodina Ivandiju....
...i dode Ivandija reko gle ja bi za ovu kacigu CRNI vizir....i on ti meni ma nema problema pogleda malo kacigu a ja imo jedan obicni vizir na kacigi a jedan ostecen u ruci reko da vidi kaki treba narucit......i kaze on meni aj samo malo da vidim dali imam CRNI vizir mozda na skladistu...ode iza no nema ni jedan....i kaze aj ja ti ga narucim.... no moras mi ostavit 200kn...i do ponedeljka utorka on ce doc.....(novi oko cca 300kn)i ja KONJ mu ostavim 200kn...on zapise broj moba da mi moze javit,kad dode....reko hvala bok-bok......

....danas zove mene Ivandija....doso vizir...reko super kak je reko ono sve super sve 5....ja javim starom posto radi u Osijeku da mi ga podigne da ja iz Valpova nemoram ic......

....nakon nekog vremena...zove stari....sineee pa jel ti nisi narucio CRNI vizir....reko pa da stari jesam....odma mi je mrak pao na oci......gospodin Ivandija.....
....dali je sjedio na usima ili koji ku... je radio narucio je OBICNI PROZIRNI VIZIR.......ajmeeeeeeeeeeee
....i prico ja s njim i stari koji je bio tamo....naravno on je u pravu a ja sam budala......
....reko aj doro vrati pare i zdravo dovidenja....no "klosar Osijecki" se pravi mutav.....
....kao kaki novci s cim cu ja taj vizir platit.........ahahahahha reko boli mene ku.... s cim ces ti platit...sta radis taj poso kad nisi sposoban.....jaoooooooo....

....tak da izbjegavajte ga u sirokom krugu...ak zelite sacuvat zivce i zadrzat paru u depu....



...toliko od mene...mozda i nisam sve napiso...al ono otprilike je to to.....
...ispricavam se zbog bezobraznih rijeci...al jednostavno sam pukoooooo :laughing7:

btw...moderatori ak sam masio mjesto za temu...prebacite....hvala :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 13 Travanj, 2010, 20:13:44 Giz »
_M.r. Team Valpovo_

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #1 : 13 Travanj, 2010, 20:14:25 »
Fulao si, premjestio sam di treba.

PS
Niš čudno, rijetko koji trgovac kod nas u Zg je ok. Nažalost... :(
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: ...ljudi nemojte imat posla sa Ivandijom Osijek....NIKAD....
« Odgovori #2 : 13 Travanj, 2010, 20:17:23 »
budući da sam bio pored _robija_ kad je naručivo CRNI vizir.potvrđujem SVE što je napisano iznad....j#bote kao pun para čovjek spao na njegovih 200 kuna......sramota

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #3 : 13 Travanj, 2010, 20:20:42 »
Fulao si, premjestio sam di treba.

PS
Niš čudno, rijetko koji trgovac kod nas u Zg je ok. Nažalost... :(

....eee hvala frende.... :icon_thumright:
....ma jeb...oces nes fer i fino kupit....al izglada da nemozes...nije ni cudo da nam je drzava u banani....
....samo znaju krast.....KA-TA-STROFA......

....jos jednom u sirokom luku...ga izbjegavajte...za vase do'ro.... :icon_thumright:
_M.r. Team Valpovo_

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: ...ljudi nemojte imat posla sa Ivandijom Osijek....NIKAD....
« Odgovori #4 : 13 Travanj, 2010, 20:30:31 »
budući da sam bio pored _robija_ kad je naručivo CRNI vizir.potvrđujem SVE što je napisano iznad....j#bote kao pun para čovjek spao na njegovih 200 kuna......sramota

...ma pajdo pa necu ja propast...za 200kn....al sto nije ok....nije....
...al sad mi je jasno odakle njemu nexus....i svaka 2 tjedna novi spuh gore.....
...moze pruzit ruku Sukeru i ekipi u saboru....taki jedino u ovakoj drzavi opstaju....... :giljotina:
_M.r. Team Valpovo_

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #5 : 13 Travanj, 2010, 21:17:36 »
jebt ga buraz...ak je to istina onda stvarno taj potez nie fer..dobar sam sa gazdinim sinom i dosad sam x puta kupovao kod njih i nikad nikakvih bedova......
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline bijesna glista

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Vi
  • Moj Skuter: Runner4ever
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: -a
  • MojSpuh: nemam auspuh
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #6 : 13 Travanj, 2010, 21:22:31 »
Mene je jednom davno zajebao,ja kupovao spuh kod njega na ček sa odgodom,trebao ga je pustiti na naplatu tek 20. iduceg mjeseca,a on ga lijepo poslao nakon tri dana.....Taj mjesec nisam imao čorbe ni za jedan krug po gradu.......
Op mala mic imam novi bic sjedni mi na sic ako neceš onda šic.

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #7 : 13 Travanj, 2010, 21:32:30 »
jebt ga buraz...ak je to istina onda stvarno taj potez nie fer..dobar sam sa gazdinim sinom i dosad sam x puta kupovao kod njih i nikad nikakvih bedova......


...kiza buraz...sta da ti kazem...nije fer...ak nesto nevolim onda je to nepostivanje dog. i ostalih sra..a izgleda da si ti jedan od rijetkih...koji je do'ro proso......
...neznam mozda sam ja....a jbte vjerovo sam covijeku.... :sad1:
...totalno razocaran.... :angry9:
...a lijepo sam mogo po kvartu se furat sa tamnim vizirom..... :laughing7:

...bijesna glisto...neznam sta bi ti reko..... :angry7:
_M.r. Team Valpovo_

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #8 : 13 Travanj, 2010, 21:38:10 »
Jel to Ivandija ili Ivandjija? Prije par godina je zbog ovog sa "dj" bilo problema - barem sam tako citao po forumu (onom drugom  ;D ). Ako sam krivo zapamtio oko slova - ignorirajte, ionako se zna na koga mislim...


A nis, vrati mu robu, a on tebi novce pa drugi put trguj sa drugim(a)
« Zadnja izmjena: 13 Travanj, 2010, 21:40:23 3alfa3 »

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #9 : 13 Travanj, 2010, 21:42:20 »
neznam ja sam imao pozitivna iskustva snjima dizne i djelovi za dell karbove sam cesto uzimao kod njih po abnormalno niskoj cijeni,je da nikad nebi ostavio skuter ni da mi stavi nove rucke na skuter i to bi krivo napravio servis je smece tj smecari rade kod njega ,tolko su jadni da nemaju za pstanu diht masu vec s bojom brtve blokove de covjece kupi svakom majstoru jednu tubu iht mase mjesecno izadje te 200kn troska.ali prodavaonica kao prodavaonica ti idi slobodno kod njega i trazi novi a mozes se obratiti njegovom sinu cini m ise da je clan na forumu ovom vjerojatno ce se i javit ima on godina vjerojatno ce razumijet  :frajer:

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #10 : 13 Travanj, 2010, 21:51:09 »
neznam ja sam imao pozitivna iskustva snjima dizne i djelovi za dell karbove sam cesto uzimao kod njih po abnormalno niskoj cijeni,je da nikad nebi ostavio skuter ni da mi stavi nove rucke na skuter i to bi krivo napravio servis je smece tj smecari rade kod njega ,tolko su jadni da nemaju za pstanu diht masu vec s bojom brtve blokove de covjece kupi svakom majstoru jednu tubu iht mase mjesecno izadje te 200kn troska.ali prodavaonica kao prodavaonica ti idi slobodno kod njega i trazi novi a mozes se obratiti njegovom sinu cini m ise da je clan na forumu ovom vjerojatno ce se i javit ima on godina vjerojatno ce razumijet  :frajer:

....e prijatelju moj....mislim da mi je bas on i narucivo vizir....kuis u tom i je problem.....i zvao me danas...i kuis pravi se blesav....kaki CRNI vizir o cemu ti pricas kad si narucio OBICNI.....jaooooo....i sta da ja sed njemu kazem....a imam dva svedoka koja su bila samnom u trgovini...tak da nemoze srat i muljat...kuis...
....i jos trazi 200kn da bi uopce narucio i da bi na kraju doso OBICNI a ne CRNI......nesposobni 100%....
....a nepada mi napamet ic kod njih da mi sarafaju po skutu...tamo idu samo tatini sinovi koji ne zele rukice prljat i koji imaju kesha naravno........
....sta ti mislis da on ima obraza se javit....ak je clan foruma.....mislim da nema.....

....gospodine alfa...radi se o doticnom gospodinu Ivandiji....tak da nebi bilo zabune :nono:
_M.r. Team Valpovo_

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #11 : 13 Travanj, 2010, 21:53:32 »
kanistar od benzina napuniš pun vode i staneš pred dućan. i dereš se: daj novce il sve u plamenu. pa  da vidiš kako riga tvojih 200 kuna.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #12 : 13 Travanj, 2010, 21:56:18 »
mlađi ivandija je na forumu, mozda se javi

trebao si reci da si iz broda, mi uvijek imamo neke povlastice  :dontknow:  :laughing6: :laughing6: :laughing6:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #13 : 13 Travanj, 2010, 21:57:17 »
....gospodine alfa...

Nemoj me zajebavat - ja sam drug, a ne gospodin  :toothy12:

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #14 : 13 Travanj, 2010, 21:58:02 »
kanistar od benzina napuniš pun vode i staneš pred dućan. i dereš se: daj novce il sve u plamenu. pa  da vidiš kako riga tvojih 200 kuna.

Bolje vina. I onda po obavljenom poslu se urokas ko zvijer

Offline hrca

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Gilera runner vx
  • MojSetup: eno pliva u moru
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #15 : 13 Travanj, 2010, 21:59:49 »
osobno sam dobar sa sinom vlasnika i mogu sam reći da je dečko full ispravan al kakav mu je stari nemoram ništa pričati vidjeli ste sve iz priloženog ;)

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #16 : 13 Travanj, 2010, 22:00:42 »
....bez spominjanja uže rodbine nemoj ni razgovarat s njima.....

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #17 : 13 Travanj, 2010, 22:07:28 »
....bez spominjanja uže rodbine nemoj ni razgovarat s njima.....

...ma gle nisam ja taki....ako nisi svoje napravio tj nisi sposoban napravit poso za koji si placen lijepo vratis paru i zdravo dovidenja...i zatvori trgovinu....i to je to.... :toothy10:

...nezelim nasilje nikako i nisam fan i ljubitelj nasilja sve se moze rijesit rijecima....ili mozda ipak nemoze... :icon_scratch:

...a vi koji ga poznate sa foruma nek ispadne fer i korektan nek vrati paru...i sve super sve 5 vise me nece vidit...

...drug alfa ja se duboko izvinjavam...... :laughing3:
_M.r. Team Valpovo_

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #18 : 13 Travanj, 2010, 23:59:59 »
kako got zna i umije nek ti nabavi crni vizir za koji si mu i rekao...nadoplati ako treba jos 50kn i bok...


meni u elodi plus -yamahi prije 2god nisu htjeli promijeniti karike koje sma kod njih bio kupio za 40.0klip minarelli a oni meni bili dali karike za 40.4 prvu specijalu...i ja imao racun i oni meni nihtjeli vratiti pare, ja puko pred ljudima tamo i izvikao se fino da kako mi nemoze vratiti pare au moto01 vracaju ako je krivo nes i nepase uz predoceni racun i digao buku tamo i pozvali sefa i sve 5 bilo u roku 5min :icon_thumright:...

djubrad su i treba im jebat kevu na vreme ako te prave budalom .... :icon_thumright:

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Ivandija - Osijek
« Odgovori #19 : 14 Travanj, 2010, 00:15:26 »
kako got zna i umije nek ti nabavi crni vizir za koji si mu i rekao...nadoplati ako treba jos 50kn i bok...


meni u elodi plus -yamahi prije 2god nisu htjeli promijeniti karike koje sma kod njih bio kupio za 40.0klip minarelli a oni meni bili dali karike za 40.4 prvu specijalu...i ja imao racun i oni meni nihtjeli vratiti pare, ja puko pred ljudima tamo i izvikao se fino da kako mi nemoze vratiti pare au moto01 vracaju ako je krivo nes i nepase uz predoceni racun i digao buku tamo i pozvali sefa i sve 5 bilo u roku 5min :icon_thumright:...

djubrad su i treba im jebat kevu na vreme ako te prave budalom .... :icon_thumright:

...e frende ja nisam nikaku cedulju za te 2 stoje sto sam tamo ostavio kuis....al ima dva svjedoka....jbga...
...ma neka kaucija sto on to mora vracat nesposoban....i CRNI...vizir min.. jos 150kn....a da ga nebi je..
...a djubrad su majke mi.... :laughing1:
_M.r. Team Valpovo_