Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: magic gold  (Posjeta: 5944 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
magic gold
« : 06 Studeni, 2009, 09:54:27 »
bio sinoć na nekom propovjedanju, uglavnom firma gold magic...ne da mi se neda nego neznam to objasnit...obečaju zaradu od neznam 50 000 ojra na mjesec i sl. kako sam se ja jako čidio...kao treba platit nekih 330 ojra pa uđes u neki sistem i kasnije pare dolaze same od sebe..mislim strašno...jesam je blesav il kaj??  ima tko iskustva s tim?? dobra ili loša??  stavio sam na još jedan forum pa prenesem zanimljivosti ako ih ima...

Offline alfist159

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 766
  • Spol: Muški
  • Honda Helix
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Honda Helix CN250
  • Moja Kaciga: Zaštitna
  • MojSetup: Bude...
  • MojSpuh: Sadomazođubrilović
Odg: magic gold
« Odgovori #1 : 06 Studeni, 2009, 10:05:26 »
Uplatiš 330 EUR-a i onda ti automat kaže osoba koju ste nazvali isključila je mobilni telefon...  :toothy12: :toothy12: :toothy12: Normalno da je nebuloza, ja sam ti bija na istom sastanku prije 3 godine i ništa nisam skužija što je pisac tija reći ali nisam naravno uplatija... Zar misliš da bi se iko ičim drugim bavija da je to istina? stari mi je bija up u nešto slično, popušija lovu i ćao bao...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: magic gold
« Odgovori #2 : 06 Studeni, 2009, 10:09:51 »
bave se kao web hostingom, ma najbolje od svega koja znam ljude kaj su ušli u to i tvrde mi da zarađuju,nemogu ja to shvatit

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: magic gold
« Odgovori #3 : 06 Studeni, 2009, 10:18:28 »
Bjezi od toga, ja sam isto nazocio necem slicnom, muljaza teza, a ovi sta tvrde da zaraduju naravno muljaju isto, jer i ti ces morat muljat ako udes u to i uplatis potrebnu svotu, da bi vratio barem ulozeno, nema drugog nacina, znam primjere di su ljudi posudivali lovu da bi usli pa zaglibili poslje, uglavnom i u kratko jedna velika prevara :angry7:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: magic gold
« Odgovori #4 : 06 Studeni, 2009, 10:32:53 »
pitam se kaj sam ja lud da radim svaki dan 8h za neke male pare a oni tam mlate paru za ništa, znam tog lika desetak godina koji me tam dopeljao i tvrdi on meni da zarađuje, i ekipa tam isto tako, u 5 mjeseci dobio kao 3 soma ojra, to su veliki novci

Offline alfist159

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 766
  • Spol: Muški
  • Honda Helix
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Honda Helix CN250
  • Moja Kaciga: Zaštitna
  • MojSetup: Bude...
  • MojSpuh: Sadomazođubrilović
Odg: magic gold
« Odgovori #5 : 06 Studeni, 2009, 12:23:48 »
pitam se kaj sam ja lud da radim svaki dan 8h za neke male pare a oni tam mlate paru za ništa, znam tog lika desetak godina koji me tam dopeljao i tvrdi on meni da zarađuje, i ekipa tam isto tako, u 5 mjeseci dobio kao 3 soma ojra, to su veliki novci

http://dolijali.blog.hr/2009/07/1626446080/magic-gold-nije-zlato-sve-sto-sija.html

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: magic gold
« Odgovori #6 : 06 Studeni, 2009, 12:32:58 »
ma gugla sam i svasta našao, i opet neki tvrde da zarađuju

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: magic gold
« Odgovori #7 : 06 Studeni, 2009, 12:55:12 »
To ti je ko i ona šema šta sam bio prije 3 god na prezentaciji za reklamiranje firma na autima. Svi koji su bili tamo su potpisali članstvo i uplatili 50€ za članarinu (ja nisam jer mi je auto bio stariji od 10god). Obečavali su ljudima da če im pronači firme koje če se oglašavat na njihovim autima i plačat najam za reklamni prostor.  Čekali su da im se jave ali ni jedan auto u Slavoniji nema takvu reklamu! Znači navukli su ljude ...
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: magic gold
« Odgovori #8 : 06 Studeni, 2009, 12:56:31 »
to je nekaj u rangu punjenja kuverti,sastavljanja kemijskih olovki itd

obećana zarada 2000 kn po tjednu, 4 sata radis na dan(doma)

unaprijed moras uplatit 500 kn da dobijes materijal realne vrijednosti 2 kn.. a onda " osoba je iskljucila mobilni telefon"

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: magic gold
« Odgovori #9 : 06 Studeni, 2009, 12:58:54 »
mozda su vece sanse kod sibicara (ako je samo 1)  :laughing7:

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: magic gold
« Odgovori #10 : 06 Studeni, 2009, 13:44:01 »
to je kao onaj trokut..
bio je jedan lik iz zga dolazio predavati o tome.. ugl lik toliko dobro laze da ga nemozes proskuziti  :toothy3:
ja iso slusat i umro od smijeha pa me istero van  :happy3:
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: magic gold
« Odgovori #11 : 06 Studeni, 2009, 13:56:35 »
to je kao onaj trokut..
bio je jedan lik iz zga dolazio predavati o tome.. ugl lik toliko dobro laze da ga nemozes proskuziti  :toothy3:
ja iso slusat i umro od smijeha pa me istero van  :happy3:

Ne tip je iz tvog kraja.. Adresa mu je bila tam na onom poteezu PŽ - Pleternica....
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: magic gold
« Odgovori #12 : 06 Studeni, 2009, 14:07:20 »

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: magic gold
« Odgovori #13 : 06 Studeni, 2009, 14:08:50 »
evo da i ja nes kazem..
ja sam se tako isto bio zajebavao sa necim slicnim preko interneta i dosao mi je doma cek na 500 eura od nekog Hog Franka iz Londona...
kada sam dosao u banku da ga probam unovčit žena na šalteru mi je rekla da trenutno nemože unovcit ček jer imaju neke probleme i ja budala kasnije zaboravio na to i zagubio ček skroz tako da na kraju nisam saznao da li se se je taj ček mogao u unovčiti ili ne ali kasniej mi vise nista takovoga nije stoglo  :'(

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: magic gold
« Odgovori #14 : 06 Studeni, 2009, 14:20:51 »
mislim da su bili na telki...prevarantska firma, šta reć...kao laka lova vo no i na kraju poduvaš i ono para šta si imao
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: magic gold
« Odgovori #15 : 06 Studeni, 2009, 17:15:52 »
Kao sta im slika kaze i kao sta sam vec pisao to je takozvani lanac srece http://img261.imageshack.us/i/15centervq7.gif/ , ponavljam da sam bio cak i pricutan  na necem slicnom zvalo se Gold colection i na tu foru je, glavna fora je da te navuku i da das lovu, e nakon toga se cijela slika mjenja, vise nisu tak fini i ljubazni, i kad skuzis sta se desilo ne preostaje ti drugo vec nabavit sako (ak ga nemas) i okolo upicanjen glumit da imas uspjesan biznis, ovo-ono, prodavat maglu, kako bi navuko poznanike i ostale u to da vratis barem ulozen novac, katastrofa
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: magic gold
« Odgovori #16 : 06 Studeni, 2009, 19:20:14 »
Jednostavno rečeno, loše maskirani piramidalni marketing, koji je, inače ilegalan...  ::)
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: magic gold
« Odgovori #17 : 23 Kolovoz, 2013, 00:11:14 »
danas sreo starog poznanika s posla.. ide covjek kupit cameru za skype  :toothy12:

pitam ga zasto, za posao kaze  :toothy12:

kad ono rijec je o ovom magic gold sranju, lik se ufurao svu bagru na poslu  navukao, ne mogu vjerovat... pomalo je i mene zainteresirao kad otvorim mail sto mi je posalo, otvorim link iz maila. stranica magic golda. cim sam poceo citat sve mi je jasno postalo, puno okolisanja, kao nije cilj zaradit, nego ustupit informacija najblizima i prijateljima, pomagati... ono koja glupost.

kad je rekao da je u 2 mjeseca zaradio par TISUCA eura trebao sam mu rec da laze, jos mi govori nije ti to nikakav lanac ili piramida (kao sto sam pisac na stranici navodi) ali meni to bas tako izgleda.

dionicko drustvo...

to me podsjetilo na knjigu sa tiska, ako je tko citao zadnja knjiga serijala o odvjetiku Victor Carl, od pisca Wiliam Lashner, naslov Poljubac ubojice.

ugl.. Victore Carl odvjetnik, imao bivsu zenu koja ga je ostavila zbog uglednog stomatologa, stomatolog je u dionicarskom drustvu i dobar prijatelj mu je drugi odvjetnik (koji kasnije brani bivsu zenu Victora na sudu, jer Victora optuze za ubojstvo stomatologa kojem je navodno otudjeno 1.700.000$ nakon stecaja dionickog drustva)
ugl dionicarsko drustvo, navodno kao magic gold, klijenti su uplacivali novac ecetera i odjednom sav novac je uplacen na racun Miles Cave-a, koji je podigao sav novac takodjer sa bankovnog racuna na bahamima, stomatolog ujedno vlasnik tog drustva je mrtav, Miles Cave zapravo ne postoji nego je lazna licnost, koja je pokupila sav novac koji su ljudi uplacivali, naravno ljudi su ostali bez svog novca itd..
necu sad sve otkrivat mozda netko procita knjigu.

znaci meni to smrdi na slicnu stvar, netko ceka da skupi za dobru buducnost i nestat ce odjednom. ne mora bit ali da nisam procitao to u knjizi nebi ni pomislio da je moguce ljude  natjerat na takvu prevaru.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: magic gold
« Odgovori #18 : 23 Kolovoz, 2013, 10:32:13 »
Ima zarade za one visoko pozicionirane u piramidi! Jer se sigurno zaradjuje po covijeku kojeg dovedes u firmu, pa onda imas proviziju od covijeka kojeg je taj covijek doveo, i tak si napravis lanac, pa nis ne radis i imas lovu, Ovak to izgleda jednostavno, al u praksi je tesko nac poznatog covijeka koji ce ti dat 330€, a kamoli stranca, pogotovo u danasnje vrijeme!

Sretno!

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: magic gold
« Odgovori #19 : 23 Kolovoz, 2013, 11:50:32 »
Moraš dovesti pola Hrvatske ispod sebe da bi bio na nuli. A ta polovica mora dovesti ostali ostatak polovice Hrvatske da bi zarađivao toliko :icon_thumright: Kratko i jasno
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!