Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji od ova 4 ??  (Posjeta: 30320 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #80 : 28 Rujan, 2009, 23:36:05 »
zato napere golfa...uvijek radje alfu nego cajka auto...
haha,znao sam da ces se javit  :) evo prijatelj kupio 147 alfu,auto apoteka 1.6 ts.....vozio prema makarskoj otkaze getriba(boze sacuvaj) te je auto slep sluzbom odveo do nekog mestra u omisu.....i napravi se nakon par dana i ide se vratit u dubrovnik,bila predvecer,ostane bez svijetala komplet....i zove,dosli po njega,sav stalozen miran,ne pokazuje znakove nervoze....i tako prođe taj dan,sutra ujutro nema vise alfe,prodao je tj covijek mu da golfa 5 tdi glava za glavu....kaze u zivotu vise ne bi alfu uzeo....a da mi je znat koji je ovaj kreten koji mu je dao golfa za alfu... i ta alfa je nadavnoi zatucena negdi,totalka....a auto prelijepo,kazem meni najljepse,ali dzaba....kad imas alfu kao kad imas neki 2t 70 ccm naturpijan do bola :D

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #81 : 28 Rujan, 2009, 23:39:24 »
golf je zadnje auto koje bih vozio i to je sve.... :drunken_smilie:
dobro decko,daleko od toga da se zelim svađat,bas nemam pametnijeg posla..... nema potrebe pljuvat po onomu sto je kvalitetnije,sto 10 puta vise ljudi vozi.... ako je tako kao sto ti kazes,onda ja bi radije isao pjeske nego vozio taj tvoj motor... vidis kako je sad,a?

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #82 : 28 Rujan, 2009, 23:40:14 »
ovisi kako se alfa vozi.. ja znam dosta ljudi koji su preko 20o tisuca bez problema presli, samo normalni servisi..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #83 : 28 Rujan, 2009, 23:41:55 »
ovisi kako se alfa vozi.. ja znam dosta ljudi koji su preko 20o tisuca bez problema presli, samo normalni servisi..
također,ali prava rijetkost.... ne kazem da ne idu,pogotovo mi sviđa ona sa 1.7 16v,auto ubija...ali sta ce mi,ako me razumijes....

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #84 : 29 Rujan, 2009, 00:02:58 »
dobro decko,daleko od toga da se zelim svađat,bas nemam pametnijeg posla..... nema potrebe pljuvat po onomu sto je kvalitetnije,sto 10 puta vise ljudi vozi.... ako je tako kao sto ti kazes,onda ja bi radije isao pjeske nego vozio taj tvoj motor... vidis kako je sad,a?
e moj motor da nediras :toothy9:

ni ja se ne zelim svadjat....al ako je golf kvalitetni od alfe.....moj bautianer je kvalitetni od tvog roxa.... :icon_tongue:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #85 : 29 Rujan, 2009, 00:06:52 »
savjet tvom frendu je da pazi od koga kupuje auto...znam i ja dosta ljudi (vecinom sa alfista naravno) koji nemaju problema sa svojim alfama...naravno to su ljudi koji svoje servise rade redovito...cak ima i par 145 QV modela bez veceg kvara, iako 99% im je bila prolupala radilica...tako da sad vidis da ima itekako veze kako se vozi auto...

golf je mozda kvalitetniji u to ne sumnjam, ali mislim da kvaliteta alfe je na vecoj razini nego sto vecina ljudi misli...ne mislim na masinu u ovom smisli...to je visokoturazna masina koja jednostavno ne ide ako se ne vrti, a onda i trosi...ali mislim da uz nekakav redoviti servis moze bez problema nabijat kilometre...naravno i uz pridrzavanje nekih pravila oko toga...

bez obzira kakva je, volim ju i gust mi ju je vozit, pa da je i na 3 kotaca...uostalom da je to stvarno tako los auto, ne bi ih ljudi toliko vozili, a bogami ih ima na cesti, bar u primorju...

jbg, potrosnja je kakva je, zato uzvraca gustom u voznji...sto se tice 1.7 16v masine...profesor u srednjoj skoli je imao jednu 146...kupio ju je takvu kakva je i naravno uslijedio mu je popravak, ali od onda nikad problema...malo je nesto doradjivao koliko sam skuzio...kaze on da mu puno trosi (a dosta putuje covjek), ja pitam koliko, kaze on 9 litara...a ja u smijeh, mislim sto ocekivat od auta sa 140ks, da trosi 5 mozda...dobro da mu nije vise...

iskreno da sad kupujem prvo bi se raspitao po alfistima, a vjerojatno i uzeo od nekog sa foruma zbog nekakvog povjerenja...

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #86 : 29 Rujan, 2009, 00:09:03 »
da se razumijemo, ima i drugih auti koji su mi super recimo AE 86 ili Scirocco MK1

ali golf mi je nesto ogavno...kad vidim samo more onih seljo tuninga i cajki iz zvucnika mi se sere...lutrija je imat serijskog gti-a duju stvarno...

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #87 : 29 Rujan, 2009, 00:11:28 »
da se razumijemo, ima i drugih auti koji su mi super recimo AE 86 ili Scirocco MK1

ali golf mi je nesto ogavno...kad vidim samo more onih seljo tuninga i cajki iz zvucnika mi se sere...lutrija je imat serijskog gti-a duju stvarno...
potpis

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #88 : 29 Rujan, 2009, 12:24:02 »
pa ne čuje se iz svakog golfa cajke i nije svaki golf seljo tuning...imam golfa V,2.0 tdi, sportline sve seriski, spušten, šiber, tamana stakla, navigacija....i sad sam ja seljačina?? i veliki mi je gušt vidjet neku alfu, bravo i neš tako kao sportsko vozilo i onda ga preskočit, kao i pola bmw-a i sličnih...

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #89 : 29 Rujan, 2009, 12:52:49 »
pa ne čuje se iz svakog golfa cajke i nije svaki golf seljo tuning...imam golfa V,2.0 tdi, sportline sve seriski, spušten, šiber, tamana stakla, navigacija....i sad sam ja seljačina?? i veliki mi je gušt vidjet neku alfu, bravo i neš tako kao sportsko vozilo i onda ga preskočit, kao i pola bmw-a i sličnih...

a jel preskaces i clio sport recimo model 2001-2002 ?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D


covjek je kupio bravo, po meni najlipši od ona 4 sta je ponudio........bravo izgleda bas sportski odakle god da ga gledas...


Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #90 : 29 Rujan, 2009, 13:07:23 »
pa clia ne i ne trudim se jer taj zna šta je kupio...imao sam fiata 1.6 103 ks pa znam šta pričam, a bravu imam još...uglavnom nikad više...neda mi se tu zezat s krševima, starim autima...

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #91 : 29 Rujan, 2009, 13:14:45 »
pa gledaju ci tako znaci dino je kupio krš, pa nije covik kriv ako nije u mogucnosti kupit novi si auto....nemaju svi lovu za novi, uostalom za te pare koje je dao dobio je ok auto...... nije isto imat u đžepu 7 000 e i 2500 e....kad si ogranicen i uzimas ono sto si trenutno mozes priuštit

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #92 : 29 Rujan, 2009, 13:18:19 »
pa gledaju ci tako znaci dino je kupio krš, pa nije covik kriv ako nije u mogucnosti kupit novi si auto....nemaju svi lovu za novi, uostalom za te pare koje je dao dobio je ok auto...... nije isto imat u đžepu 7 000 e i 2500 e....kad si ogranicen i uzimas ono sto si trenutno mozes priuštit
ma znam zato mi se i neda zezat s tim, kupio si je auto i neka se vozi i uživa...ustalom i ja se najviše vozim u starom autu, polu sdi iz 98...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #93 : 29 Rujan, 2009, 14:42:35 »
 :sign014:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #94 : 29 Rujan, 2009, 19:26:44 »
pa ne čuje se iz svakog golfa cajke i nije svaki golf seljo tuning...imam golfa V,2.0 tdi, sportline sve seriski, spušten, šiber, tamana stakla, navigacija....i sad sam ja seljačina?? i veliki mi je gušt vidjet neku alfu, bravo i neš tako kao sportsko vozilo i onda ga preskočit, kao i pola bmw-a i sličnih...

ne naravno da nisi...ali cinjenica je da iz velike vecine se cuju cajke kao i da su seljo tuning...

a to sto alfu preskaces...da, mozda neku slabiju...

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #95 : 29 Rujan, 2009, 20:34:08 »
ne znam kakve veze sad imaju cajke sa autom....pa odi tresti iz a6 i mercedesa najnovijih dragana mirkovic,seka aleksic i ostali.... ja ih isto slusam i onda sam seljak,tako ispada onda....

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #96 : 29 Rujan, 2009, 20:38:09 »
daj sta seres po golfu..sigurno ces prije prodat alfu nego golfa daj prosim te..

golf je auto..on se vozi dok ga ne poderes i onda ga prodas za istu lovu za koji si ga kupil..to je tak,golf drzi cijenu..alfu nemos prodat jer je to taljansko smece...

i ne seri cajka auto ovo ono..sta si ti faca sta ne slusas cajke..e pa nisi hahahahhahahahhahah


Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #97 : 29 Rujan, 2009, 20:41:22 »
ma po meni su seljacine one sto slusaju 50cent i te brije , stave lančine prst debele oko vrata i frajeri  :glasses9: :frajer:

šta nije ljepse vidit ˝cajku˝ u minjaku i dekolteu  :toothy9: :toothy9:

osobno slusam sve osim metala :D




Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #98 : 29 Rujan, 2009, 20:45:50 »
kak ti auto trosi plina na tih 103 ks?

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Koji od ova 4 ??
« Odgovori #99 : 29 Rujan, 2009, 20:55:51 »
ne znam kakve veze sad imaju cajke sa autom....pa odi tresti iz a6 i mercedesa najnovijih dragana mirkovic,seka aleksic i ostali.... ja ih isto slusam i onda sam seljak,tako ispada onda....

mercedes - takodjer auto koji ne volim kao i golf...

moji svi frendovi slusaju cajke, ne kazem da su seljacine...ali daj razmisli malo, na bilo koji auto nakeljeni branici i pragovi i spojler koji jedno s drugim na nista ne lici i nema veze s vezom...sto vecinom mozes cut iz auta...da, oni jesu seljacine...

@rakitje...serem po golfu jer je za mene nezanimljiv i monoton auto...i hvala bogu sto ga zele kupit ljudi, odmah bi ga prodao da ga imam...to sto golf drzi cijenu je stvar trzista...tako je kako je, po meni to nije pokazatelj alfine ili fiatove kvalitete...alfa je radjena takva kakva je, ali smece nije...

ma samo vi vozite te golfove, budite jos jedni u nizu dok vam dizel trese cijelu konzolu jer su svi gti i g60 modeli ubijeni (hm, bas kao i alfe po vama)