Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: "Samurai" Honda Civic  (Posjeta: 25861 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #60 : 21 Svibanj, 2009, 14:41:18 »
Zaboravio sam napomenut , u karteru je voda a ne ulje i kroz cjeli video je auto u blokadi ! =)

Taj klip sam vidio 100 puta i prije puno vremena...
A dali znas zasto je sipana stalno voda u masinu ? Ne da ga zakolje nego suprotno ,da nije krepao bi nakon 1-2-3min

Nitko ne kaze da Japanci ne prave masine ,ali kada mi netko kaze

bootyshake 2 posche

Japan 4 life  :rock_: :black_smile:

rekao mi je i previse....  :icon_thumright:

Usput imao sam Hondu...nije bila nista posebno... samo lako je prodao jer su Honde navikene medju mladjom populacijom



Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #61 : 21 Svibanj, 2009, 14:48:31 »
kako bi krepao sa uljem, a sa odom ne.. ne kuzim, meni je honda legendarno auto...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #62 : 21 Svibanj, 2009, 14:50:58 »
svaka masina se da tunirat samo za japanske masine imas plug n play tonu dijelova,a zasto? zato jer u japanu su visoka davanja za masine vece kubikaze pa su svi japanci pribjegli turbo punjacima-a oni sa sobom vuku brdo aftemarket dijelova

Istina, na svugdje ima djelova za honde, od ruckica do turba i takvih stvari  :notworthy:
Obzirom koliko kosta Mečka, honde su jeftine, ali u usporedbi s ostalim švabama ::)

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #63 : 21 Svibanj, 2009, 14:52:51 »
kako bi krepao sa uljem, a sa odom ne.. ne kuzim, meni je honda legendarno auto...

Mislilo se na to da bi prije krepala na suho zato jer i sa vodom ima barem nekakvo podmazivanje i hlađenje... Uglavnom reko sam povlačim se iz rasprave. o ukusima se ne raspravlja  ;D  :icon_thumright:
Potpis

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #64 : 21 Svibanj, 2009, 15:57:15 »
evo malo ovima sto uvijek hvale samo iste... kao prvo pogledajte malo po youtube i vidite cete supre,honde,skyline po 1500-2000 hp...nadji te mi i jednog njemca,ili neka druga auta sa toliko hp...a da se ne razleti nakon prvog paljenja i davanja gasa,naravno auta nisu serijska nego su radjena...ali postoji razlog zasto neko uzme npr japanca a ne nekog njemca i nabaci na njega 1500hp.........eh drugo evo malo da vam predstavim italijane:) ...mene zanim zasto su ljudi tako navikali taj bmw ,mercedes ,vw i neznam ti sta....a uvijek pljuju italijena,japance ?? zasto....jer to ozbiljno mislite da imaju bolja auta ??? neznam samo odakle vam to...tako svi isto kod mene u gradu pljuvali po alfi romeo ..sve nevalja kvari se ...evo jbt kod mene u porodici 10 alfi dosad bilo najmanje i kvarova skoro nikako da nema....evo moja 156 je  vec ovdje 8 godina,naravno nije moja toliko....jbt osim redovnog servisa jednom mi otisla samo maf sonda i pomocni cilindar kvacila koji pumpa ulje...kvar nekih ukupno 250 eura....a vozim je non stop maximalno znaci svaki semafor skoro mjenjam tik prije crvenog.....isto sam vidjo dosta fiata hgt ,abarth i ne kvare se toliko koliko su to ljudi napricali,a ljudi ih voze ko budale........imam frenda koji radi u auto kuci..drze vw ,mercedes i slicna njemacka auta....i lik mi kaze da je nemoguce koliko dodje auti znaci noviji godista 2008,2009 njemacki sa kvaroivma velikim...da cak mora doc sluzba sa labudicom iz njemacke da ih vuce na servis,jer su kvarovi veliki ....a sve se ne kvare....ja kazem...sva su auta ok...ali kad mi neko uzme pricat samo njemaci...pa prvo malo procitajte par stvari pa tvrdite da su drugi sranje a da je ovo najbolje....i ja volim npr alfu romeo  ali nikad necu reci da je jedan mercedes sranje..jer nemoze bit....kad udjes u kakvog mercedesa,sjedes...pa ti se osjecas ko covjek gospodin....sav si ponosan neznam ti sta...isto i za bmw.....ali daleko od toga da su sad neznam japanci ili italijani toliko losi da se pljuje po njima ko neznam ti sta....stvarno smijesno....po meni su auta podljenje u gurpe ovako...njemci - porodicna auta i limuzine,znaci ono gotiva,ugodnost i to najbolje rade......japanci i italijani sportska auta za staza,trkanja,izivljavanja i slicno..i u tome su najbolji...i ovi drugi su onako....vise manje kopija ovih ostali.....eto toliko od mene


« Zadnja izmjena: 21 Svibanj, 2009, 15:59:00 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #65 : 21 Svibanj, 2009, 16:53:14 »
rossi u potpunosti se slazem.. i meni prvi rodjak u londonu radi za Top Gear i ljudi iz servisa mu salju na mail poruke o kvarovima , boljkama i pouzdanosti i svemu te donose onda zakljucke i on mi je rekao da su kupci i serviseri najvise zadovoljni sa lexusom, a najgori po broju kvarova su mercedes i bmw, vecini ode neki dio od elektronike, posto i cijelo auto je hrpetina elektronike.. nikoga ne kudim ni hvalim i sam volim bmw, ali samo iznosim kako mi je on rekao...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #66 : 21 Svibanj, 2009, 16:58:17 »
a i normalno je da ih je vise u kvarovima jer mislim da ih ima dosta vise na cestama...mislima na njemacka auta....ali ja zelim samo da kazem da nije istina ono ...uzmes nekog bmw ili neznam audija ili neki vw i sad da se ne kvari nikako ...a da se italijani i japanci kvare poslije 1000km ...smijesna je ta tvrdja sto 70% njih tvrdi...a tvrdi jer su samo culi neke price od ljudi koji nemaju blage ...nego ono on ima golfa npr i golf ti je ko tenk...ima ga 50 godina nista se nije pokvarilo ma ni sijalica....a cim spomenes italijana ili sta drugo kaze ma to ti je sranje samo se kvari...bukvalno...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #67 : 21 Svibanj, 2009, 17:21:18 »
od kud ti znas bruno da auto ima 100 ks kad je na mjerenju imo 100ks..pa ni to uno

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #68 : 21 Svibanj, 2009, 17:50:28 »
od kud ti znas bruno da auto ima 100 ks kad je na mjerenju imo 100ks..pa ni to uno
pa znam ja ciji je to auto bio,..hahaha kakvih 130

tolko uno turbo ima, os broj od prsteka neka ti on kaze ili od špoljara(prijasnjeg vlasnika)
Frajer pere zube petardama ...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #69 : 21 Svibanj, 2009, 18:02:30 »
pa nije to auto od lika kaj je vozio...to je auto od lika kaj je posle tog imo auto...slozio generralku...sredio ispuh usis...spustio glavu,simota usis...sole ispuh chip i auto je na mjerenju imo 128ks

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #70 : 21 Svibanj, 2009, 18:29:41 »
Rossi sve sto si napisao u onom dugom postu se slazem  :icon_thumright: nego ,drago mi je da smo evo malo se i o autima raspisali na ovo skuteraskom forumu makar i na prepirku  ;D

Problem je sto ljudi voze jedan ili dva auta ,a komentiraju sve , ili favoriziraju neku marku ,a nisu nikada provozali..
 
Sve to ovisi kako se kome sta svidi  i sta od auta trazi! Vozio sam i posjedovao talijane ,japance, njemce ...itd Imam  10  auta iza sebe(kojima sam bio vlasnik Lancia 2.0 ,Honca Civic 1.5 ,Omega 2.0 ,Ford Eskort.....) ,a vozio sam jako puno auta... (Land Rover, Porsche Boxter ,Bmw M3.....Yugo....)i uz svaki neku uspomenu. Tako da koji je bolji ovisi na cega se cilja i sta se trazi ,a svi imaju neke  mane....

Sada vozim Opel Vectru 1.6 16V koja slovi kao najproblematicniji  Opel ,a ja opet nema problema(osim kilometar sada koji nekada strajka!) (na satu 210tkm) ,toci i vozi  :dontknow:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #71 : 21 Svibanj, 2009, 18:40:05 »
Ja jos nemam B, pami je svejedno koje je auto marke :toothy3: Svaki cigo svog konja hvali, ali koji god auto uzeli, najvise o vama ovisi kada ce vam izbit koji problem (Ima milijun primjera, niko nevoli duge postove pa necu pisat :toothy11: )
Po meni bi bilo bitno da auto ide, evo casna ima tojotu vec 12god i nikad jednog kvara na njoj, osim kad se jednom zasila u kucu poslje zavoja :drunken_smilie:
Relješa jurezića more uzet najbolje auto na svitu i unistio bi ga za dva dana. Jbt. on je unistio novog šlitera za tjedan dana, kako pitaj krvi :dontknow:
Ja sam prije mečke ima opel asconu koja se cesce kvarila nego 10godina stariji stojadin, tako ako si baksuz, nijedno ti auto radit nece, a ako nisi to je druga prica :glasses2:

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #72 : 21 Svibanj, 2009, 21:59:23 »
pa nije to auto od lika kaj je vozio...to je auto od lika kaj je posle tog imo auto...slozio generralku...sredio ispuh usis...spustio glavu,simota usis...sole ispuh chip i auto je na mjerenju imo 128ks
daj ne trabunjaj, a di su bregaste u svemu tome??? prerada glave, a ne spustanje!!!!! Di je glava sa VTECOM??? daj pricas gluposti...

FIAT MVJ, pokazali su se talijani sta rade na street, kakve mrtve svabe, osim one duje koja nije opet iz HR, japanci su japanci a vi pricajte sta ocete, isto tako serite po talijanima, jer yugo pol vas nezna odrzavat a kamoli nes drugo, NABIJEM vam VW bmw i sve nak**ra*

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #73 : 21 Svibanj, 2009, 22:07:20 »
Moras imat na umu da nije jednako radjen motor u auta i R1 ili GSX1300, auta proizvode vise momenta, a motocikli vise snage i okretaja iz jednakog obujma :)
Danas nije problem izvuci 160ks iz sportske 1.4 masine, za koju ima kupiti tuning djelova na svakom uglu. Ako serijska ima okvirno 100ks, do 160ks fali spuh, protocniji ulaz zraka, malo odblokirane struje, malo srediti glavu i ventile :laughing7:
Jos da je blio prednabijac :drunken_smilie:
e da se bar tako lako "konji"(ks) dobivaju

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #74 : 21 Svibanj, 2009, 22:16:38 »
e da se bar tako lako "konji"(ks) dobivaju

1.4 100ks bez turba je sigurno 16v
kaj nije moguce?
Samo bez blokade bio bi jaci, jos ova sranja i neznace toliko, ili jesu :dontknow:
Moj je zemljak izvadio sigurno preko 100ks iz Yuga, ali je motor ugradjen u fiću. Zadnje su mu gume jos 205 R15, ko valjci na fići i smjesta su ga dizali na zadnji dok je lamela bila OK i isao je ko lud dok nije zaribao :headbang:
Sada je unutra drugi motor, isto iz yuga koral 45 radi istih nosaca, ali nemoze na zadnji da si neznan ko :sad1:

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #75 : 21 Svibanj, 2009, 22:18:25 »
1.4 100ks bez turba je sigurno 16v
kaj nije moguce?
Samo bez blokade bio bi jaci, jos ova sranja i neznace toliko, ili jesu :dontknow:
Moj je zemljak izvadio sigurno preko 100ks iz Yuga, ali je motor ugradjen u fiću. Zadnje su mu gume jos 205 R15, ko valjci na fići i smjesta su ga dizali na zadnji dok je lamela bila OK i isao je ko lud dok nije zaribao :headbang:
Sada je unutra drugi motor, isto iz yuga koral 45 radi istih nosaca, ali nemoze na zadnji da si neznan ko :sad1:

decec meljes u prazno, BRAVO SKIDAT CES blokadu na motoru pametan si ti, jebate yugo

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #76 : 21 Svibanj, 2009, 22:32:12 »
decec meljes u prazno, BRAVO SKIDAT CES blokadu na motoru pametan si ti, jebate yugo

Yugo nema blokadu, on ide koliko i ima snage
Svako auto sto sam ga vidio da ima kompjuter mora imati blokadu. Ni ja nisam vjerova dok nije Bori otisla na golfu 3. Pitali smo servisera sto je to, a on rece blokada i da to ima svaki noviji auto

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #77 : 21 Svibanj, 2009, 22:36:29 »
decec meljes u prazno, BRAVO SKIDAT CES blokadu na motoru pametan si ti, jebate yugo

ak se ja dobro sijecam .. nekoc j#bozovni fan lančije hahahaha ..

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #78 : 21 Svibanj, 2009, 22:48:27 »
daj ne trabunjaj, a di su bregaste u svemu tome??? prerada glave, a ne spustanje!!!!! Di je glava sa VTECOM??? daj pricas gluposti...

FIAT MVJ, pokazali su se talijani sta rade na street, kakve mrtve svabe, osim one duje koja nije opet iz HR, japanci su japanci a vi pricajte sta ocete, isto tako serite po talijanima, jer yugo pol vas nezna odrzavat a kamoli nes drugo, NABIJEM vam VW bmw i sve nak**ra*
pa jbt jesi ti sljep jel ti pise da je sreden usis i spuh...naci da nije sreden  u katrteru nego u glavi...

na autu je napravljena generalka tjedan dana prije neg je skucan i sredeno je ovo sta je napisano i auto je na valjcima imo 128ks...

auto nema blokade...naci vrti se preko 8...i vrti se jer smo se vozili na jedno 9


kaj auto mora ima vtec glavu i bregaste pod kutem da se jebacki podignu konji...
btw. 1.4 ima jednu bregastu hahahahahhah

I DAJ MOLIM TE NE SPOMINJI MI FIAT GROB GROB NIJEDAN FIAT NIJE BIO AUTO NI NEČE BIT!!!
« Zadnja izmjena: 22 Svibanj, 2009, 00:37:35 rakitje00 »

Offline Biker686

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F15 Firefox
  • Moja Kaciga: Axo Stealth
  • MojSpuh: ZX
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #79 : 22 Svibanj, 2009, 00:07:01 »
ovako, vw ima motor 1.4 tfsi koji razvija 170 ks tako da nemojte govoriti da se ne moze , nema veze ima li ugradjen turbo ili ne 170 ks je 170 ks....

znas kak se veli.. no turbo no fun! no turbo no problems..   :icon_thumright:

a kaj se tice ove civic-ice nije mi jasno kak sa sredenim usisom i spuhom i NA cipom moze dobit cca 40 konja?!  :icon_scratch:  frend je imo EK iz 98. 1.5 v-tec masina takodjer sredjen usis i spuh pa je s tim dobio takoreci nis osim zvuka.. najvise je dobio s kracom getribom..

za 40+ konja izvucenih iz NA masine na kotacima se treba jako potrudit i jako puno para ulozit..