Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kinezi nisu uopće toliko loši!  (Posjeta: 14848 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #40 : 26 Svibanj, 2009, 00:33:24 »
Ma uvjek kazu oni koji voze pezoa da pricam gluposti , e ljudi ovi forumi imaju najvise topica oko pezo problema , pa vi onda recite dal se isplati dati 2200 eura za speeda koji se kvari svaki put , a jet jede svjecice za dorucak

shitfight ko god je reko to ovdje bio je upravu , jedva sam ga prodo  ;D
sto fali speed fightu, ja sa masinom nikada ni jednoga problema nisam imao...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #41 : 26 Svibanj, 2009, 01:06:05 »
Ma uvjek kazu oni koji voze pezoa da pricam gluposti , e ljudi ovi forumi imaju najvise topica oko pezo problema , pa vi onda recite dal se isplati dati 2200 eura za speeda koji se kvari svaki put , a jet jede svjecice za dorucak

shitfight ko god je reko to ovdje bio je upravu , jedva sam ga prodo  ;D
i kupio olivera de lol...peugeot je vrlo kvalitetan skuter a kvari se kao i svi drugi ...dovoljno je redovito servisiranje ....eto ja sam ti primjer imao sam peugeota sf2 50ccm 2001 godiste jedan iz prvih serija sf2 skutera,i jedini problem koji me kostao vise od 500kn je karburator koji je smrznuo preko zime i pukla mu salica i jbg tad nisam pojma imao rekao starom da ga vozim na servis da to srede ...i onda nakon toga sam ga zgarazirao kod obiteljskom kolege a tamo je odlezao dobrih 4 godine i iskopao ga prije 3 godine i natrpo na njega djelove ....unistio ga..ti koji vozis mlakara si nasao sprdat mangupe oko sebe koji voze bolji pouzdaniji skuter od tvog :laughing6:

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #42 : 26 Svibanj, 2009, 11:39:20 »
Ma uvjek kazu oni koji voze pezoa da pricam gluposti , e ljudi ovi forumi imaju najvise topica oko pezo problema , pa vi onda recite dal se isplati dati 2200 eura za speeda koji se kvari svaki put , a jet jede svjecice za dorucak

shitfight ko god je reko to ovdje bio je upravu , jedva sam ga prodo  ;D
daj ne baljezgaj gluposti po forumu,speedfight i jetforce su odlicni skuteri vrijedni hvalospjeva,odi isprazni hormone na nesto drugo a ne na pljuvanje neceg sto ne znas!

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #43 : 26 Svibanj, 2009, 11:40:33 »
Ma nisam ja prodo speedfighta radi olivera :) uh uh

speed je kvalitetniji 10 puta , jednoostavno kvario se kod mene a i kod vecine ljudi , jos nisam ga puno ni vozio , prodo ga uzo sebi olivera i malo nabrijavo , to je sve.
 :icon_thumright:
O_o

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #44 : 26 Svibanj, 2009, 11:44:41 »
daj ne baljezgaj gluposti po forumu,speedfight i jetforce su odlicni skuteri vrijedni hvalospjeva,odi isprazni hormone na nesto drugo a ne na pljuvanje neceg sto ne znas!

Nemam hormone tolike , al ako vozis Peugota nisu te oni platili da ih branis , pomiri se sa cinjenicom da je Jet Force Ajnspric smece , ako neces nemoras , kupi si pa vozi , ja da nisam vozio i osjetio nebi nista ovdje pricao , samo kazem da to nije ona stara koliko para toliko muzike , ti ga kupi za 3500 eura skoro i vozis se bukvalno svakih 300 kilometara i moras kupit novu svjecicu da stvar bude gora ne moze neka jeftina vec neke od 25 eura koliko sam ja bio placao.

Druga stvar za speedfight , presao 1600 km , nijednom nisam ni kako treba motor vozio , cas mu plastika pukne , cas se grije , cas zveci , i sad kazes da bljazgam.

Kako god meni su dzep ispraznili i zivce slomili
O_o

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #45 : 26 Svibanj, 2009, 11:53:51 »
ja neznam kako toliko probema ti sa sfom imao, u mene ima oko 7-8 sfova i nijedan nema problema, meni su plastike u banani (nosaci) ali nije krivnja u skutu nego u nepravilnom dotezanju i voznji po makadamu pri 80 kmh, a drugo, niti jednom niti jedan problem sa motorom od pezoa nisam imao, ni nijedan frend, a to sto ja stalno nesto cackam po njemu nema veze sa nikakvim probemom nego sa mnom  :laughing7:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #46 : 26 Svibanj, 2009, 12:03:18 »
za jetforece ajnspric ne znam al gledaj malo ditech i pure jet isto krepavaju,ma uglavnom necu se svadit prek foruma al ocito nisi dovoljno upoznat s speedfightom kad zakljucujes da je smece

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #47 : 26 Svibanj, 2009, 12:13:42 »
A covjeka :) pa ako sam reko da je moj bio smece ne odnosi se na tvog , ja se nesvadjam samo ti pokusavam reci sta se meni desilo . Vozio sam sve od pezoa znaci Viva City 50 cc , Speedfight 50cc i 100 cc , Jet 50cc i 125 cc , Eliseo 100cc

nisam jedino Compressora vozio niti sam imo prilike vidjeti ga , jet od 125 mi je super kao i viva od 50 cc , speed se kvario od 50 cc a ovaj jet od 50 cc stvara ti zivotne probleme :)

drugo evo drnda kaze da se njemu nisu kvarili , vjerujem i to jer ima ljudi po gradu koji su presil po 20 000 km sa speedom bez nekih kvarova vecih.Sve u svemu razumijemo se :) ;D
O_o

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #48 : 26 Svibanj, 2009, 12:19:23 »
tesko vjerujem u kvarove speedfighta jer moj ima 30 000km bez imalo zaljenja,s leovince rs spuhom,mjenjam samo potrosni materijal-remen,rolice i to je to. a moram priznat da silujem skuter,nikad ga ne stedim

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #49 : 26 Svibanj, 2009, 12:21:49 »
Ako je 50 setica i treba , samo pun gas to je moj moto pa koliko moze :D

al nekad patim za jacom kubikazom jer pod punim gasom potrosnja mi je nenormalna.

Kinez keeway fact 150 cc dodje oko 1250 eura tak nesto posto dodje Speedfight 2 100 cc nov , ako se i moze nov nac?
O_o

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #50 : 26 Svibanj, 2009, 15:17:52 »
jet force tsdi (ajnspric) je gori od kineza,u mene drug kupio ga prosle godine, 2004 godiste je ima sad na satu 11000 km kad ga je kupio imao je 9000 km,kad je doso uradio na njemu "generalku", zamjenio lezajeve dihtunge valjke i jos neke sitnice,
i krene se on fino vozati i poslije 3 sedmice oso klip i cilindar, pa onda osla i ajnspric pumpa pa el. dizna, opet vozo se oko 1000km preso oso regler pukla sajla od gasa,vozo se opet malo i dole u getribi mu se sjebe nesto i sad guma se moze mrdati tamo vamo oko 6-7 mm, zamjenio sve lezajeve dole,dzabe opet ima lufta, i sad na kraju nemoze ic vise od 55 km/h,prvo cim je doso mogo je ic 85 km/h, cesto kad krene paliti scooter nema sanse da upali, mora cekati po pola sata, pa vergla nekad po 2 min dok upali.l.....  ima na sebi multivar,zx-a,i deltu.... et sta je jet force , mijenjao je on jos dielova samo se nemogu sjetiti sta je sve mijenjao,

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #51 : 26 Svibanj, 2009, 15:31:16 »
zavisi na kakvog jet forca naletis...ja sam isto imao tsdi i nikada problemi s njime, al za ozbiljno...imao sam samo zx gore i motor je fino isao, po satu kojih 80-85 al zato je lezanje po zavojima je super dobro a i potrosnja od nekih 2-5 do 3litre ja strasno dobra...vozio sam bio s njime na 2mjeseca i dostavu i fakat se super drzao po najvecoj vrucini...ha cujte zavisi na kakvo korito naidjete :icon_thumright:

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #52 : 26 Svibanj, 2009, 21:54:11 »
Pa to upravo pricam :) Ja imam speeda koji se kvario ljudi imaju speeda koji se nije kvario i isao je preko 20 000 km bez da se pogleda  :)

ev primjera i za jet - a:)
O_o

Offline MAST3r_77

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Stalker
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #53 : 26 Svibanj, 2009, 23:39:45 »
jet force tsdi (ajnspric) je gori od kineza,u mene drug kupio ga prosle godine, 2004 godiste je ima sad na satu 11000 km kad ga je kupio imao je 9000 km,kad je doso uradio na njemu "generalku", zamjenio lezajeve dihtunge valjke i jos neke sitnice,
i krene se on fino vozati i poslije 3 sedmice oso klip i cilindar, pa onda osla i ajnspric pumpa pa el. dizna, opet vozo se oko 1000km preso oso regler pukla sajla od gasa,vozo se opet malo i dole u getribi mu se sjebe nesto i sad guma se moze mrdati tamo vamo oko 6-7 mm, zamjenio sve lezajeve dole,dzabe opet ima lufta, i sad na kraju nemoze ic vise od 55 km/h,prvo cim je doso mogo je ic 85 km/h, cesto kad krene paliti scooter nema sanse da upali, mora cekati po pola sata, pa vergla nekad po 2 min dok upali.l.....  ima na sebi multivar,zx-a,i deltu.... et sta je jet force , mijenjao je on jos dielova samo se nemogu sjetiti sta je sve mijenjao,

cudmo  :icon_scratch: .. znam 4 covjeka sa jetom i nikakvih problem s njim  :dontknow: ...
:weed: :weed: :weed:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #54 : 27 Svibanj, 2009, 09:14:14 »
cudmo  :icon_scratch: .. znam 4 covjeka sa jetom i nikakvih problem s njim  :dontknow: ...

Ja znam 3 i nijedan po svojoj prici nije imao problema, a dobro idu i danas :dontknow:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #55 : 27 Svibanj, 2009, 11:08:23 »
OLIVER?? kaj je to?? kaj to postoji?? :toothy12:

ma peugeot skuteri uopce nisu losi, spori i tromi jesu al zato traju dosta dugo uz ispravno odrzavanje skutera :icon_thumright:

jet je nesto brzi od speedfighta :)

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #56 : 27 Svibanj, 2009, 11:33:27 »
OLIVER?? kaj je to?? kaj to postoji?? :toothy12:

ma peugeot skuteri uopce nisu losi, spori i tromi jesu al zato traju dosta dugo uz ispravno odrzavanje skutera :icon_thumright:

jet je nesto brzi od speedfig

hta :)

oliver mlakar je dao licencu za cpi olivera majke mi i ne lazem  :notworthy:
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #57 : 27 Svibanj, 2009, 11:43:10 »
 Kad vidim onu retardiranu vilicu na sfu i onaj retardirani cilindar sve mi je jasno !
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #58 : 27 Svibanj, 2009, 12:12:42 »
OLIVER?? kaj je to?? kaj to postoji?? :toothy12:

ma peugeot skuteri uopce nisu losi, spori i tromi jesu al zato traju dosta dugo uz ispravno odrzavanje skutera :icon_thumright:

jet je nesto brzi od speedfighta :)

CPI Oliver je iskusni kinez, vec odavnina hara ovim prostorima :headbang:
Po cemu je peugeot spor ??? SF-u treba 6s do 50, to i nije bas sporo... Jet je usto najlipsi serijski 50 sto postoji, naravno ako iskljucimo SR :icon_tongue:

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #59 : 27 Svibanj, 2009, 12:34:26 »
Najljepsi skuter od 50 cc , jet forcee :) ;D
O_o